Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2541. hozzászólás - 2009.03.13. 22:51:01 (Válasz Lanmandragoran #2540 hozzászólására.)
Hááát. A harmadik magyar köztársaság azt hiszem 89-ben lett kikiáltva, így 88-ban még nem lehetett neki miniszterelnöke. Németh Miklós pedig a "A minisztertanács elnöke" volt, bár ez az időszak elég kavarós, hiszen aztán már miniszterelnöknek nevezték.
Pontszám: 5
kedvencPeturFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2542. hozzászólás - 2009.03.13. 22:55:18 (Válasz Lanmandragoran #2540 hozzászólására.)
Idézet: Lanmandragoran - 2009.03.13. 22:46:50
A harmadik magyar köztársaság első miniszterelnöke 1988 novemberétől 1990 májusáig Németh Miklós volt. Őt nem látom a válaszok között. Viszont a kérdésben szereplő dátum miatt nem a válaszok rosszak, hanem a kérdés van rosszul feltéve, ezért hibás az értékelés egy picit.


A harmadik magyar köztársaságot az első szabad választástól számoljuk. Se Grósz Károly, se Németh Miklós nem játszik ebben az összefüggésben. Tudom a wiki nem tökéletes információforrás, de javaslom nézd meg Antall József címszó alatt mit írnak róla.

Idézem: 'A Harmadik Magyar Köztársaság 1. miniszterelnöke'
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2543. hozzászólás - 2009.03.13. 23:33:03 (Válasz Petur #2542 hozzászólására.)
Ez esetben mea culpa, akkoriban még nem foglalkoztam a politikával, számomra az volt a logikus, hogy ha 89-ben kikiáltották a köztársaságot, akkor onnan már annak is hívták.
Mentségemre szóljon, az értékeléshez semmi közöm!
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
kedvencPeturFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2544. hozzászólás - 2009.03.14. 00:52:00
Igazatok van. Túl bonyolult lett ez a kérdés. Hárman háromfélét gondoltunk róla.
Pontszám: 5
irritálóKomura64Férfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2545. hozzászólás - 2009.03.14. 01:05:13 (Válasz cirip #2454 hozzászólására.)
Szia Cirip!
Pontosan ezért téptem a számat eddig!
Gondolom,ti is vadásztok?Most nem vitatkozni akarok,kezeteket a szívetekre,milyen kérdések csúsznak át?
Tévedés ne essék,nem titeket hibáztatlak,/ezelőtt sem/hanem a rendszert.De minek kezdjem előlről,én már túl vagyok ezen.
A válaszom pedig:Hasonlítsátok össze a játékban szereplő "kérdések" zömét, vessétek össze a panaszok 80%-val,és a kérdésben benne van a válasz!
Ja,és még valami!
Felmentem a kvíz 3-ra,betettem egy teljesen idióta bugyuta kérdést törölni javaslatra,és még csak válaszra sem méltattatok.
Hát akkor miről beszélünk?
Még egy szer hangsúlyozom,én senkire nem haragszom,csak néha felnézek a fórumra is mert mégiscsak érdekel.Ugye ez nem baj?
Pontszám: 3
irritálóKomura64Férfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2546. hozzászólás - 2009.03.14. 01:13:04 (Válasz CaveMaN #2456 hozzászólására.)
Örülök,hogy tetszik!
Pedig nem poénnak szántam,de nem baj!
Pontszám: 3
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2547. hozzászólás - 2009.03.14. 01:15:33 (Válasz Komura64 #2545 hozzászólására.)
Ott nem is szoktunk válaszra méltatni senkit csak ha olyn kérdésre panaszkodik, ami jó, csak neki túl magas. A kvíz3 nevű topic alapján a Hatsepsut nevű adminisztrátor bogarássza át az adatbázist, és törli a rosszakat, amikorutóléri atopicot, mindig tesz egy megjegyzést, mintegy szignózva, hogy az addig jelzettek kikerültek a rendszerből.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 8.33
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2548. hozzászólás - 2009.03.14. 07:15:48 (Válasz Zsiri #2505 hozzászólására.)
Idézet: Zsiri - 2009.03.13. 20:16:24
Mennyi a DARTS-ban a legmagasabb kiszálló 3 nyílból 501 dubelout-nál?

180
171
170
50

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

meg azt sem hogy mért nem olvassa el a kérdés értékelő a kérdést ,ja mert amire nem tudja a választ az élből spec:S


Sajnos nincs igazad. Bar a kerdes erdekes esjopofa, aki nincs kepben a darts szaalyai illetoen az azt sem udja, hogy mi az a doulbeout, igy eselye sincs valaszolni. Tolem is specet kaptal volna.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2549. hozzászólás - 2009.03.14. 07:29:43 (Válasz Bagira76 #2508 hozzászólására.)
Idézet: Bagira76 - 2009.03.13. 20:23:16
Megoldás : legyél te is hülye


Es lam jo peldaval jarsz elol.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2550. hozzászólás - 2009.03.14. 07:32:40 (Válasz Bagira76 #2516 hozzászólására.)
Idézet: Bagira76 - 2009.03.13. 20:30:22
Ezt nem mondod komolyan...

Aki hallott már darts-ról az tudja mi .

Ez olyan mintha nem tudnád mi a fociban a les...


Es rohogni fogsz azt sem tudjak egy csomoan.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2551. hozzászólás - 2009.03.14. 07:33:56 (Válasz Zsiri #2522 hozzászólására.)
Idézet: Zsiri - 2009.03.13. 20:33:43
akkor meg be kellene szüntetni a kvíz kérdés írási lehetőséget mert csak vérnyomásomon javít a karim stajain nem


Van ott egy gomb, hogy lemondasz a kerdesfelteves jogarol. Ez persze eddig is adott volt, de mostmar LE is jar erte.
Pontszám: 5
fórumozóNoruFérfi
Végzetúr tanonc
38 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2552. hozzászólás - 2009.03.14. 08:59:08
Mostanában nagyon elszaporodtak a rossz értékelések. Ez generálja a még többet, mert mindenki úgy reagál, hogy ha az enyém rossz volt, akkor másnak se legyen jó. Ez csak egy példa rá:

Milyen állat az angolna?

Sugarasúszójú hal.
A tengerikígyó-félék családjába tartozó kígyó.
Lábatlan gyík, más néven kuszma.
Vízisikló.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Könyörgöm mi abban a speciális, ha valaki megkérdezi, hogy milyen állat az angolna? Hát, hal... Nem tengerikígyó, nem gyík, nem vízisikló, hanem hal. Kezd elegem lenni már és a játékostársaimnak is hasonló a véleménye. Ki kellene már találni valami kompenzációt. Mert jópár kérdés igenis jó, csak az érékelő játékosok nem tudják a választ (szinte azonnali rossz kérdés kattintás), vagy csak nem érdekli őket, esetleg szimpla gonoszkodás. Ha a válaszokat egyszerűen így adom meg: hal, kígyó, gyík, sikló, akkor lehet hogy nem lett volna rossz értékelésű. Ebből az következik, hogy legyen minél primitívebb a kérdés és a válasz?
A hozzászólást Noru módosította 2009.03.14. 09:00:19-kor
Pontszám: 5
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2553. hozzászólás - 2009.03.14. 09:06:29 (Válasz Noru #2552 hozzászólására.)
Míg a primitív kérdéseket előbb-utóbb biztosan eléri a vég, a jókérdéseknek esélye van a bennmaradásra. Azokat meg lehet minősíteni, aki feltesz egy 1+1-et, nem fogadják neki el, ezért minden kérdést rossznak jelöl. Már páran megtettük. A kérdésért pedig kár.
Pontszám: 5
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2554. hozzászólás - 2009.03.14. 09:07:39
Bocs, de ezt most egyikotok sem fohja megmagyarazni, hogy miert kapta azt az ertekelest, amit kapott.

Melyik szövetség győzött le eslőként epikus lényt a Világ1-en (hírarchívum 2008. december)?

Tökéletes Gyémánt *
Azúr Légió
ELIT HORDA
Végzeturak Mesterei

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Rotf
Pontszám: 5
népszerűSemelyikFérfi
Végzetúr mester
1294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2555. hozzászólás - 2009.03.14. 09:22:27
Nekem V2-sként például lövésem sincs.

Ha jól értelmezem, csak az olyan Végzetúrral kapcsolatos kérdést szeretik az adminok (hagyjuk meg: jogosan), amelyet egy bármely világra frissen regelt alany is meg tud válaszolni - még ha a kérdést első vadászatára is kapta.
És ha jól sejtem, a játék kezdeti szakasza kérdésekkel olyannyira többszörösen lefedett, hogy gyakorlatilag lehetetlen rá újat föltenni.
Meg amúgy is: milyen lett volna már a Legyen Ön is milliomosban megkérdezik az ipsétől, hogy ki jutott el elsőként a 12. kérdésig? Ugye hogy ez nem is kvízkérdés.
A hozzászólást Semelyik módosította 2009.03.14. 09:24:54-kor
Pontszám: 5
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2556. hozzászólás - 2009.03.14. 09:31:03 (Válasz Semelyik #2555 hozzászólására.)
Ertem amit irsz, de...
a jatek tele van olyan kerdesekkel, aminek a helyes valaszara egy kezdonek fogalma sem lehet. Pl. targyas kuldetesek.

Az pedig szerintem alapveto, hogy ha valaki elkezd jatszani egy jatekkal, akkor a szabalyokat es a hirarchivumot (amire fel is hivtam a figyelmet) elolvassa. Ugyebar a hirarchivumban a jatekkal kapcsolatos erdekesseget es valtozasok szerepelnek (ez altalanossagban ertendo).

Szerettem volna mas szovetsegekkel kapcsolatban is konnyen megvalaszolhato kerdeseket feltenni, de inkabb eltekintek tole.


* es a legyen on is milliomos pelda mar csak azert is (van egy par ezen kivul is)rossz, mert ott a jatek 1 oraig tart, itt pedig eleg hosszutavon jatszol.
A hozzászólást Balor módosította 2009.03.14. 13:57:21-kor
Pontszám: 3
népszerűSemelyikFérfi
Végzetúr mester
1294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2557. hozzászólás - 2009.03.14. 09:39:02 (Válasz Balor #2556 hozzászólására.)
Igen, láttam az utalást az archívumra, ez jó pont.
Csak nem menti meg a helyzetet.

És Neked alapvető. Ha mindenkinek alapvető volna, hogy igazán komolyan veszi, nem találtál volna olyan alanyokat sem, akiktől sokszáz és sokezer LE-t szívtál el és erősödtél tovább ez által.

Egyszerűbb elfogadni, hogy ilyennel ne kísérletezz. Beírni a google-ba Ludolf nevét, megkeresni a keresztnevét, majd kitalálni egy okos kérdést a π-re, ha egyszer már ma (3.14) ünnepeljük napját.
Pontszám: 5
irritálóLui1965Férfi
Végzetúr
79 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2558. hozzászólás - 2009.03.14. 09:40:33 (Válasz Lui1965 #2424 hozzászólására.)
Itt a következő.

Melyik fegyverről neveztek el egy számítógépalkatrészt ?

colt
Winchester
tőr
kard

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.


Aki számítógép előtt ül annak ez tulajdonképpen lehet kérdés ? Vagy minek ül ott , ha azt se tudja mi előtt ül ?
ha nics gondom csinálok.

Pontszám: 5
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2559. hozzászólás - 2009.03.14. 09:48:06 (Válasz Lui1965 #2558 hozzászólására.)
A jövőben lehetőleg ne emeld ki a jó választ, bár ennek semmi köze az értékeléshez mellékelt üzenethez. Na meg, ha már tőr és kard szerepel a válaszok között, akkor a winchesternek sem kéne márkanévként szerepelnie. Javítsatok, ha hülyeséget mondok. Szóval ez így cseppet... Hát nem lexikális, de nem jó, mert szájbarágod a választ. Egyébként pedig a rossz kérdés értékelés messze nem azt jelenti, hogy az értékelő nem tudta a választ. Ezt feljetsétek el.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2560. hozzászólás - 2009.03.14. 10:19:52 (Válasz Semelyik #2555 hozzászólására.)
Idézet: Semelyik - 2009.03.14. 09:22:27
Nekem V2-sként például lövésem sincs.

Eppen lehetne. A hirarchivumban szerepel.

Ugye hogy ez nem is kvízkérdés.

De annak olyan nagyon azert nem neveznem. Erdektelen lexikalis tudas.
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!