Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4001. hozzászólás - 2009.04.25. 03:29:21 (Válasz Talon #3999 hozzászólására.)
Mint láthatod az aláírásomból, és a karakterlapom is megtekinthető, Al Bundy nálam nem spec, vag yérdektelen, ettől függetlenül a kérdéseid a nagyközönség számára igen. Pláne az, hogy melyik évben indult, de a másik is.
A Harry Potteres ispec, kérlek írd be a kvíz 3 topicba, hogy törölni tudják, ugyanis ebben a topicban gyűlnek a rossz kérdések és ez alapján ighyekszik a kvízadmin minden jelentett problémát megoldani.
Pontszám: 5
népszerűPetyus75Férfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4002. hozzászólás - 2009.04.25. 13:08:23
Sziasztok!

Újra én. , s a szokásos kérdéssel fordulnék Hozzátok. Ezzel mi a baj? Az, hogy nem a legismertebb mobiltelefon márkákat soroltam fel? Szerintem, pont ezért érdekes a kérdés. Mobilja szinte mindenkinek van, ezek szerint ez érdekli az embereket. Vagy az már senkit sem érdekel, hogy milyen mobilok léteznek?
Köszi a segítséget!

Az alábbiak közül, melyik nem egy mobil telefonmárka?

Vertu
Tag Heuer
Mobiado
Man *


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4003. hozzászólás - 2009.04.25. 16:03:52 (Válasz Petyus75 #4002 hozzászólására.)
Az ilyen reklámszagú kérdéseket sokan nem szeretik. Ugyanígy a Melyik autótípus nem Toyota, Honda, stb... formákat is. Lehet persze feltenni nagyon ismert márkákkal kapcsolatos kérdést is, amelyek régi márkák, melyeknek már valamilyen módon kultusz is van, de rengeteg hasonló kérdés van. Mellesleg kis kavar is van, mert a Vertu valójában Nokia pl. de ez csak zárójeles megjegyzés.
Pontszám: 5
népszerűPetyus75Férfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4004. hozzászólás - 2009.04.25. 21:50:46 (Válasz Craslorg #4003 hozzászólására.)
Szia!
Köszönöm válaszod. A Vertu a Nokia prémium márkája, ugyanúgy, ahogyan a Toyotának a Lexus, a Nissannak az Infinity. Szerintem igenis érdekesek ezek a dolgok. Az embereket sem csak a Suzuki, Skoda, Fiat márkák érdeklik az autók közül. Legalább is szerintem. Mindegy, ha nem, akkor nem, bár a válaszoddal nem győztél meg, de azért köszönöm.

Síva
Pontszám: 5
fórumozóSysy28Nő
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4005. hozzászólás - 2009.04.26. 01:50:21
Sziasztok!
Írtam egy kérdést.Elutasították!
Íme:
Melyik nem az állatokkal kapcsolatos szakértelem?
1.:Meggyőzőkészség,rossz
2.:Vezetőkészség,rossz
3.:Másodlagos támadás,jó
4.:Sebgyógyítás,rossz
A válasz:
A feltett kvíz kérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás:Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

De vajon miért?
A kérdések között amire nap mint nap válaszolok,rengeteg ilyen és hasonló kérdés van.
Ezek a válaszok a szakértelmeknél a legelsők között vannak.A játékosok közül legalább 95% fejleszti a szakértelmeit.Akkor miért csak egy speciális réteg tudja a választ?
Vagy akkor az a kérdés hogy az X-Y játékban(nem ebben) mi a neve az X-Y karakternek,az nem speciális rétegnek szóló kérdés?Meg azért lehetne sorolni az ilyen fajta kérdéseket.
De lehet,hogy pont annak az 5%-nak tették föl a kérdést aki nem fejleszti a szakértelmét.
Előre is köszi a segítséget,mindenkitől!
Pontszám: 5
népszerűPogaxaNő
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4006. hozzászólás - 2009.04.26. 06:07:36
Sysy, ha valaki épp csak elkezdi ezt a játékot, fogalma sem lesz róla, mi az, hogy állatok, ahogy arról sem, hogy mi az a vezetőkészség. továbbmegyek, a szakértelmekről se lesz lövése sem. kvízelni azonban fog és nem fog tudni válaszolni a kérdésedre.

az pedig, hogy nap mint nap ilyen kérdéseket kapsz, kérlek ne jelentse azt, hogy te is ilyeneket írsz - azok is el fognak kopni idővel.
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4007. hozzászólás - 2009.04.26. 07:49:55
Ki írta a "Járkálj csak halálraítélt" című verset?
egy ismeretlen, középkori hóhér
Jannus Pannonius
Ganxsta Zolee
Radnóti Miklós

Én megkegyelmeztem, helyesírási hibával, mert ismert vers, de Ganxtát el kell tüntetni, Janus nevét meg helyesen kéne írni.
Pontszám: 5
kedvelt tagSzaki062Férfi
Végzetúr tanonc
35 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4008. hozzászólás - 2009.04.26. 10:28:10
Hanyas tanulásnál kapod meg az "Építés" szakértelmet?

24
25
26
27

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.
Kérdésed kiértékelésre került.

Hát erre nem tudok egyebet mondani: LOOOL
V2-Ayhagdun
Pontszám: 3
népszerűPietrusFérfi
Végzetúr mester
843 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4009. hozzászólás - 2009.04.26. 10:41:44 (Válasz Szaki062 #4008 hozzászólására.)
Idézet: Szaki062 - 2009.04.26. 10:28:10
Hanyas tanulásnál kapod meg az "Építés" szakértelmet?

24
25
26
27

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.
Kérdésed kiértékelésre került.

Hát erre nem tudok egyebet mondani: LOOOL
Miért lol? Nehogy azt mond, hogy te ezt tudtad 2. szinten!
http://vegzetur.wikidot.com/ Itt minden végzeturas kérdésre megtalálod a választ!

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4010. hozzászólás - 2009.04.26. 10:49:24 (Válasz Szaki062 #4008 hozzászólására.)
Idézet: Szaki062 - 2009.04.26. 10:28:10
Hanyas tanulásnál kapod meg az "Építés" szakértelmet?

24
25
26
27

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.
Kérdésed kiértékelésre került.

Hát erre nem tudok egyebet mondani: LOOOL


Vajon abban mi a vicces, hogy nem ismered a kvizkerdes feltevesenek alapveto normait?
Gondolok itt elsosorban arra, hogy vegzeturas kerdest csak akkor, ha azt elso szintu kezdo karakter is tudhatja.
Pontszám: 5
népszerűSzaki06Férfi
Végzetúr
78 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4011. hozzászólás - 2009.04.26. 12:30:54
Ja értem, ha valamelyik kérdésre nem tudom a választ akkor azt egyből rossznak kell ítélni!
Végül is ezt meg lehet érteni. Nem mindenki ismerheti a Google-t vagy éppenséggel (már ezt félve merem említeni) vegzetur.wikidot.com-ot.
V2-Ayhagdun
Pontszám: 2.33
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4012. hozzászólás - 2009.04.26. 12:35:43 (Válasz Szaki06 #4011 hozzászólására.)
A wikidot nem hivatalos adatbázis, csak néhány játékos áldozatos munkája (elsősorban pont Kocosé), viszont csak azok ismerik, akik olvasói a fórumnak, vagy olyan szövetségben vannak, ahol van néhány fórumozó öreg róka. Ez a frissen regelt kezdők 99%-ára nem igaz, így nekik a VÚ-s információkat esélyük sincs tudni, a kvíz pedig nem gugli-bajnokság.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűSzaki06Férfi
Végzetúr
78 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4013. hozzászólás - 2009.04.26. 13:00:34
Jó értem nem fog többet előfordulni, BOCSÁNATOT kérek mindenkitől!!!
Csak azért az néha idegesítő hogy az enyémnél 1000x rosszabb kérdések tűnnek fel a kvíz kérdéseknél! Abban viszont igazatok van a kezdőkre nem gondoltam!
V2-Ayhagdun
Pontszám: 7.50
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4014. hozzászólás - 2009.04.26. 13:15:35
Szervusztok!

Szaki: Ha rossz kérdést találsz, írd be a Kvíz 3 topikba, a javítási ötleteddel együtt, Hatsepsut majd kezeli a problémát egy pár napos átfutással. Így majd el tudod érni, hogy kevés lesz a nem idevaló kérdés. :-D
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5
fórumozóHammonFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4015. hozzászólás - 2009.04.26. 13:34:59
Sziasztok!

Kérdésem a következő volt:
Milyen "nemzetiségű a Budweiser sör?

A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Ez tényleg vicc gyerekek.Felnőtt ember lévén azt veszem észre itt, hogy sokkal több olyan kérdésre válaszoltam már itt ami komolyabb lexikális tudást igényel.Ez pedig nem mondanám,hogy közéjük tartozik.
Csak túl sok az olyan ember itt akinek ez lexikális már tudás.
pont
Na mindegy nem foglalkozom a kvízdologgal többet.
Pontszám: 5
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4016. hozzászólás - 2009.04.26. 13:42:37
Szervusztok!

Arról feledkeztél meg alaposan, hogy a játszóközönség egy komoly része érettségi előtt áll még, avagy akár tíz éves is lehet. Nekik nem kell tudni az alkoholos italokról.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5.33
kedvencZergaFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4017. hozzászólás - 2009.04.26. 17:50:46
Ki írta Nils Holgersson történetét?

Hans Christian Andersen
Sven Jörgensen
Selma Lagerlöf *
Erla Svejnbjörndóttir


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Azt esetleg elfogadnám, hogy egyeseknek "túl speciális", azt viszont nem értem, hogy mi a baj a válaszokkal. Mit jelent az, hogy "rosszak", ill. "nem egyértelműek"? Jelezném, hogy egyik nevet sem én találtam ki.
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4018. hozzászólás - 2009.04.26. 18:24:00 (Válasz Zerga #4017 hozzászólására.)
Idézet: Zerga - 2009.04.26. 17:50:46
Ki írta Nils Holgersson történetét?

Hans Christian Andersen
Sven Jörgensen
Selma Lagerlöf *
Erla Svejnbjörndóttir


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Azt esetleg elfogadnám, hogy egyeseknek "túl speciális", azt viszont nem értem, hogy mi a baj a válaszokkal. Mit jelent az, hogy "rosszak", ill. "nem egyértelműek"? Jelezném, hogy egyik nevet sem én találtam ki.


Ez esetben engem pl érdekelne, hogy a negyedik válaszlehetőséget honnan a túróból szerezted, mert kb egyetlen találat nincs rá a guglin, a yahoo-n, az altavistán, a wikin, az amazon.com-on és az answer.com-on, szóval kizárt dolog, hogy létező név legyen.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
kedvencZergaFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4019. hozzászólás - 2009.04.26. 18:44:50 (Válasz Lanmandragoran #4018 hozzászólására.)
A negyedik nevet egy könyvben olvastam (és tudomásom szerint létezik is ilyen vezetéknév a skandináv nyelvekben). Ez kizáró ok lenne? Attól még szerintem elég egyértelműek a válaszok ahhoz, hogy ki lehessen találni.
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4020. hozzászólás - 2009.04.26. 18:52:46 (Válasz Zerga #4019 hozzászólására.)
Nagyon kivételesen veled értek egyet, nem az értékelőkkel. Én spec szerencsésebbnek éreztem volna egy Erickson, vagy Olofson, vagy valami hasonló vezetéknevet, mert ez lehet létezik, de elsőre akkor marhaságnak tűnik, hogy jaj, de ezzel együtt is, ha nem is létezik, miért ne lehetne rossz válasz? Nálam simán átment volna...
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője