Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
közellenségVelvetNő
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4581. hozzászólás - 2009.05.15. 22:29:48
Az önéletrajzot(curriculum vitae)melyik földrészen alkalmazzák leginkább?

Ázsia
Európa
Amerika
Ausztrália

Ebben mi lenne a "nem érthető" ? Persze az olyan kérdéseket berakják, mint például azt, hogy Ki írta az Egri csillagokat? Választási lehetőségek: Gárdonyi Géza, Petőfi Sándor, ÉN, TE...
Erről ennyit, és még ez a nem értelmes? Inkább fel sem rakok többet, mennyi szűk agyú van ezen a világon...
Pontszám: 3
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4582. hozzászólás - 2009.05.16. 14:11:26
Szervusztok!

Velvet: Mire használják? Valószínűsítem, hogy a válasz Amerika, de semmiképp nem jó a kérdés. Önéletrajzot bárki, bármikor írhat, amire te gondolsz, az a munkahelykereséskor a szakmai önéletrajz. Ezt a munkavállaló alkalmasságának ellenőrzésére használják elvileg, de mivel fényezik magukat az emberek, ezért székláb-alátámasztásra jók csupán.

Önéletrajz meg lehet irodalmi mű, meg szakmai önéletrajz is, a kettő nem azonos. Amúgy meg helyesírási hiba is van benne, utálod a szóközöket. A zárójel előtt, és mögött is lehagytad.

Ennyi hibával, mert a válaszaid kontinensek, és nehezen eldönthető, hogy most a két kontinensnyi ország közül melyikben hány alkalommal használják a szakmai önéletrajzot, az guglival sem biztos, hogy egyszerűen megtalálható.

Gondolkozz inkább egy kicsit többet a kérdésíráskor.

Ha gondolod, írd meg a kérdést nekem üzenetben, a biztos hibákat kiszedhetjük belőlük, s akkor már csak az ostoba értékelők vághatják ki, amire az esély csökken, mert most már inkább kvízadminok értékelnek.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4583. hozzászólás - 2009.05.16. 14:40:33 (Válasz Velvet #4581 hozzászólására.)
Idézet: Velvet - 2009.05.15. 22:29:48
Az önéletrajzot(curriculum vitae)melyik földrészen alkalmazzák leginkább?

Ázsia
Európa
Amerika
Ausztrália

Ebben mi lenne a "nem érthető" ? Persze az olyan kérdéseket berakják, mint például azt, hogy Ki írta az Egri csillagokat? Választási lehetőségek: Gárdonyi Géza, Petőfi Sándor, ÉN, TE...
Erről ennyit, és még ez a nem értelmes? Inkább fel sem rakok többet, mennyi szűk agyú van ezen a világon...


Es valojaban mi a megfejtes? Beszelgettem par nagytudasu emberrel, elkerekedett szemekkel neztek mind, aztan az a javaslat jott, hogy leginkabb biztos Azsiaban, hiszen ott elnek a legtobben.
Pontszám: 5
közellenségTriannaNő
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4584. hozzászólás - 2009.05.16. 17:08:22
Most ebbe hol van a helyesírási hiba???
Melyik családba tartozik az a növény amelynek termése vanilliaként ismert?
burgonyafélék
hagymafélék
orchideák (ez a jó válasz)
sárgarépafélék
A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4585. hozzászólás - 2009.05.16. 17:17:23 (Válasz Trianna #4584 hozzászólására.)
Amely előtt vessző, a termést pedig magyarul vaníliának hívják.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
irritálóMateusGrandusFérfi
Végzetúr tanonc
41 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4586. hozzászólás - 2009.05.17. 02:20:32
Lanmandragoran ahányszor ide írok te azonnal írsz vmit ellene(okéoké, néha nem ok nélkül) de ez most kapóra fog jönni.


Mennyi LE lehet nálad maximum a 2. szinten?

Maximum 1.000 LE
Maximum 10.000 LE
Nincs megszabva
Maximum 100 LE


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.
A hozzászólást MateusGrandus módosította 2009.05.17. 02:21:14-kor
Copyright (V1)

Angol vagyok és turista.
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4587. hozzászólás - 2009.05.17. 02:27:30 (Válasz MateusGrandus #4586 hozzászólására.)
Nem baj ugye, ha én válaszolok?

Egy első szintű kezdő karakternek sejtelme sincs, hogy van-e ilyen maximum vagy nincs.

Javaslom: Ne tegyél fel Végzeturas kérdést. Amit lehetett, mindent megkérdeztek már. Amit meg nem lehet, folyamatosan kérdezik, mint ebből a topicból is látszik, amelyeket az értékelők a leírtak alapján (első szintű, kezdő ismérvei) igen helyesen sorban utasítanak el.
Pontszám: 7.50
irritálóMateusGrandusFérfi
Végzetúr tanonc
41 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4588. hozzászólás - 2009.05.17. 02:32:38
Már miért lenne baj?

Sőt, örülök hogy végre nem csak leugatnak ebben a fórumban hanem adtak egy rendes választ.
Copyright (V1)

Angol vagyok és turista.
Pontszám: 7.50
közellenségMacaoNő
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4589. hozzászólás - 2009.05.17. 09:04:09
Hányszor nyert bajnokságot Wimbledonban Björn Borg?

3
4
5
6

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

Csak érdekel, hogy miért? Én amúgy nem vagyok egy teniszrajongó, de úgy gondolom, hogy Björn Borg nevét illik ismerni. Ő kb. olyan mint Michael Schumacher a F1-ben. Szerintem alapműveltség. Vagy a sportkérdésekhez lexikális tudás szükséges? Lehet, hogy most sokan kinevetnek, de mi anno iskolában írtunk dolgozatot tesiből. Ilyen és ehhez hasonló kérdések szerepeltek benne, ami szerintem egy átlag ember alapműveltségéhez tartozik. Ezért kezd elhájasodni ez a nemzedék, mert nemcsak hogy nem sportol, de még a sport fogalmáról sincs fogalma.
Pontszám: 5
népszerűBkittenNő
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4590. hozzászólás - 2009.05.17. 10:00:19
Kérném szépen az értékelést javítani,mert ezt így kell írni, szótárban ellenőriztem.
Másik dolog,amit javításra kérünk és csatolom is a bizonyítást, miért nem javítják az értékelést? Már betettem egy szintén helyesírási hibaként értékelt, egyébként jól írt kérdést. Azóta sincs javítva.
Egyébként már nem is mondom, gondolom sokaknak okoz bosszúságot, h aki értékel még utána sem néz a magyar helyesírásnak, szomorú csak ismétlem önmagam..
köszönöm


Mi az a muszkli?

rovarfajta
orosz nemzeti étel
felkar izom
arab női ruházat

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.
Végzeturas házasságot támogatom...
Pontszám: 7.50
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4591. hozzászólás - 2009.05.17. 11:22:10 (Válasz Macao #4589 hozzászólására.)
Idézet: Macao - 2009.05.17. 09:04:09
Hányszor nyert bajnokságot Wimbledonban Björn Borg?

3
4
5
6

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

Csak érdekel, hogy miért? Én amúgy nem vagyok egy teniszrajongó, de úgy gondolom, hogy Björn Borg nevét illik ismerni. Ő kb. olyan mint Michael Schumacher a F1-ben. Szerintem alapműveltség. Vagy a sportkérdésekhez lexikális tudás szükséges? Lehet, hogy most sokan kinevetnek, de mi anno iskolában írtunk dolgozatot tesiből. Ilyen és ehhez hasonló kérdések szerepeltek benne, ami szerintem egy átlag ember alapműveltségéhez tartozik. Ezért kezd elhájasodni ez a nemzedék, mert nemcsak hogy nem sportol, de még a sport fogalmáról sincs fogalma.

Björn Borg nevét valóban illik tudni, sőt talán azt is, hogy többször nyert a Roland Garroson és Wimbledonban, de hogy hányszor az már nem ez a kategória.
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4592. hozzászólás - 2009.05.17. 11:28:18 (Válasz Bkitten #4590 hozzászólására.)
Idézet: Bkitten - 2009.05.17. 10:00:19
Kérném szépen az értékelést javítani,mert ezt így kell írni, szótárban ellenőriztem.
Másik dolog,amit javításra kérünk és csatolom is a bizonyítást, miért nem javítják az értékelést? Már betettem egy szintén helyesírási hibaként értékelt, egyébként jól írt kérdést. Azóta sincs javítva.
Egyébként már nem is mondom, gondolom sokaknak okoz bosszúságot, h aki értékel még utána sem néz a magyar helyesírásnak, szomorú csak ismétlem önmagam..
köszönöm


Mi az a muszkli?

rovarfajta
orosz nemzeti étel
felkar izom
arab női ruházat

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

Olyan nincs, hogy felkar izom, ez egy gyűjtőnév. Valószínűleg ezért adhatott rá az értékelő helyesírási hibát, lévén a kérdésed jó, csak a választ kellene pontosítani. Ezért nem akarta, hogy elveszíts egy lehetőséget. Jobb lenne helyette a "felkar egyik izma" válasz.

Az általad a kvíz 3 topicban jelzett problémás kérdések (már amennyiben ott jelezted) javítása folyamatos. Egy ember csinálja, így nem túl gyors és a topicban nem is jelzi, hogy az adott hibát javította-e, csak annyit ír, hogy egy adott pontig javításra került. Amennyiben nem a te kérdésed, akkor azt nem is nagyon lehet tudni, hogy javult-e már vagy sem (maximum, ha a véletlen a 120-150ezer kérdésből pont azt dobja ki neked).
Pontszám: 5
kedvelt tagBergkampFérfi
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4593. hozzászólás - 2009.05.17. 11:33:34
KÖSZÖNTEM SZÉPEN én többet nem vagyok hajlandó kérdést felrakni!!
Nincs értelme! Annyi sok sz** kérdés van elfogadva, hibásan van megfogalmazva, vagy csak netán lexikális tudásra hivatkozik és még is találkozok ilyen kérdésekkel többször is. Én felrakok egy kérdést pl hogy kijátszik egy VILÁGHÍRŰ filmben főszerepet erre aztér nem fogadják el mert csak egy spciális érdeklődésű kör tudhatja...hát menjen oda...
múltkor ilyen feladatot kaptam. 10+1000+20+....40+1000 és mennyi a végeredmény...és ez elfogadott példa volt...
mind1 nem is idegesítem magam!!felesleges. több kérdést nem fogok addig felrakni amíg ez a rendszer...

igazándiból a legjobban ami bosszant, hogy olyan típusú kérdéseket rakok fel amelyek minden 20-as vadászatom során többször is megjelenek.

olyan rendszer kellene, amelyben a kérdések elfogadása egységesen történik!
Pontszám: 2.33
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4594. hozzászólás - 2009.05.17. 11:43:23 (Válasz Bkitten #4590 hozzászólására.)
Bízom benne, hogy az a megfejtés a talányra amit Cras írt, mert mikor tegnap délután találkoztam a kérdéssel, még volt benne egy szóközhiba is, ami már eltűnt. Őszintén remélem, hogy ez a kérdés már a szóközhibát javított verzió, nem pedig az eredeti kozmetikázva, hogy hibátlannak tűnjön a reklamációhoz.

Egyébként nem csak hogy felkar izom elnevezés nincs, de a muszkli nemes egyszerűséggel bármelyik izom lehet, ugyanis az angol muscle (izom) szó magyarítása még ha a köznyelvben a bicepszre használják is leginkább.
(a rossz válaszok viszont tetszenek, ötletesek)
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűLSDestinyFérfi
Végzetúr tanonc
30 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4595. hozzászólás - 2009.05.17. 13:10:31
Sziasztok...


A kérdésem:

_______________________

George Orwell "1984" című regényében az alábbiak közül melyik nem része "A Párt" három jelmondatának?

A HÁBORÚ: BÉKE
A SZABADSÁG: SZOLGASÁG
A SZERETET: GYŰLÖLET
A TUDATLANSÁG: ERŐ

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

___________________________



Ebben mi a helyesírási hiba? Vagy csak én nem látom...

Esetleg a nagybetűk nem tetszhettek valakinek?

Azért nagy, mert a könyvben is nagy betűkkel írják...
Pontszám: 5
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4596. hozzászólás - 2009.05.17. 13:15:19
Szervusztok!

Igen, a nagybetűk nem tetszettek, a kérdés egyébként, bár hirtelen nem tudnám, jó.

Figyelmetlenség pótlása: Annak, hogy a könyvben nagybetűs, a kiemelésen kívül nincs más funkciója, tehát a kérdésben nincs rá szükség.
A hozzászólást Awenhai módosította 2009.05.17. 13:16:40-kor
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5
népszerűLSDestinyFérfi
Végzetúr tanonc
30 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4597. hozzászólás - 2009.05.17. 13:20:19 (Válasz Awenhai #4596 hozzászólására.)
Idézet: Awenhai - 2009.05.17. 13:15:19
Szervusztok!

Igen, a nagybetűk nem tetszettek, a kérdés egyébként, bár hirtelen nem tudnám, jó.

Figyelmetlenség pótlása: Annak, hogy a könyvben nagybetűs, a kiemelésen kívül nincs más funkciója, tehát a kérdésben nincs rá szükség.



Oksa...

Köszi...

Akkor átírom...
Pontszám: 5
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4598. hozzászólás - 2009.05.17. 13:31:57
Szervusztok!

Csak azt ne feledd, hogy én is játékos vagyok, az értékelésbe egyébként nincs beleszólásom, bár szerintem a kérdés befér, attól még lehet olyan, aki elutasítja, sokan vannak, akik ostobák, avagy tudnak ugyan, de a számukra érdektelen kérdéseket akkor is írtják, ha az jó lenne, főképp a kvíz 3 fórumban olvasottak alapján mondom.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5
népszerűMaszkFérfi
Végzetúr tanonc
19 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4599. hozzászólás - 2009.05.17. 15:17:21
Melyik Shakespeare műből származik, az alábbi szállóige: "Ide nekem az oroszlánt is!"?

Szentivánéji álom
Machbeth
Othello
Falstaff


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

Aki tud segítsen!
A feltett kérdésemben hol van a helyesírási hiba?
Mert szerintem nincs!
Ha szeretném, elérni, hogy a hibás értékelésnek is legyen szankciója, szerintetek kit kell megkeresni.
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4600. hozzászólás - 2009.05.17. 15:26:20 (Válasz Maszk #4599 hozzászólására.)
csak a vessző nem kell bele, és tökéletes lesz a kérdésed.
Javítsd ki, légy szíves
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!