Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1321. hozzászólás - 2009.02.17. 15:17:05 (Válasz Kissolyom #1319 hozzászólására.)
Szerintem kell bele mind a négy:
A tojások fehérjéből hat evőkanálnyi vízzel verj habot. A lisztet keverd el a sütőporral. A tojáshabhoz lassan keverd hozzá a cukrot és a tojások sárgáját, legvégül pedig a lisztet. A masszát öntsd kivajazott-kilisztezett tepsibe, s előmelegített sütőben - mintegy fél óra alatt - süsd készre.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
kedvelt tagKissolyomNő
Végzetúr mester
305 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1322. hozzászólás - 2009.02.17. 15:18:12
Rendben te cukrász vagy de szerintem ha az van leírva, hogy piskótalap akkor mindenki a hagyományosra gondol, egyébként ilyen alapon mindenbe bele lehetne kötni. Egyébként abszolút nem szoktam felháborodni el szoktam fogadni a kifogásokat, de valószínűleg én vagy a hibás, hogy ennél egyszerűbb kérdésként már csak az 1+1 jutna eszembe
Vannak olyan zebrák, akik a rács mögé is beállnak, hogy fehér lónak lássák őket.
Néha olvassátok el amit írtatok és gondoljátok végig az emberiség hálás lesz érte.
Pontszám: 3
irritálóJunior0Férfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1323. hozzászólás - 2009.02.17. 15:18:38 (Válasz cirip #1278 hozzászólására.)
Igazad van!
De kezdem ugy érezni hogy engem egyfolytában szivat ez a kvíz most nem tehetek fel olyan kérdést hogy: Mi Kuba fővárosa?
meg Mi Jamaica fővárosa? mert azt irja ki hogy: A kérdésben nem megengedett szó szerepel!
most melyik nem megengedett a Mi vagy a főváros vagy az országnév?
Lehet csak én vagyok nagyon hülye de esküszöm már kezdem élvezni ezt a harcot a kvízzel
Te a verseny során 149 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!
A fejlődés bronz öve
Pontszám: 5
fórumozóNeftiszNő
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1324. hozzászólás - 2009.02.17. 15:19:01
ez miért rossz kérdés
Hogy hívták az Iron Maiden szörnyét?

Sam
Paul
Eddie
Angel
szerintem azért nem gagyi van akinek fogalma nincs róla,hát ezt azért nem értem,de reméle kapok válasz a kérdésemre.üdv :neftisz
Pontszám: 5
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1325. hozzászólás - 2009.02.17. 15:19:16 (Válasz Lanmandragoran #1321 hozzászólására.)
Szerintem is, csak lehet becsapósnak szánta, hogy szézválasztotta tojást...
A jilkes masszához egybe mehet a tojás

Pontszám: 5
kedvelt tagKissolyomNő
Végzetúr mester
305 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1326. hozzászólás - 2009.02.17. 15:20:10
Megemelem a kalapom mert én még soha az életembe nem hallottam azt, hogy vízzel verj fel fehérjét. Pedig cirka 15éve sütök, főzök és mint háziasszony bújom a receptes könyveket. Rendben és aki rosszként értékelte annak gratula, hogy ilyeneket tud. Egyébként direkt nem a cukrot írtam bele mert simán lehet cukormenteset készíteni, de ezt a vizes dolgot még tényleg sosem hallottam.
Vannak olyan zebrák, akik a rács mögé is beállnak, hogy fehér lónak lássák őket.
Néha olvassátok el amit írtatok és gondoljátok végig az emberiség hálás lesz érte.
Pontszám: 5
kedvelt tagKissolyomNő
Végzetúr mester
305 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1327. hozzászólás - 2009.02.17. 15:25:27 (Válasz Piciklon #1325 hozzászólására.)
nem becsapásnak szántam a cukor miatt szedtem ketté mert az eszembe jutott, hogy én is gyakran sütöm anélkül illetve mással helyettesítve de tudtommal az általános "variálás" nélküli alaprecept 6tojás, 6kanál liszt, 6kanál cukor. de tévedni emberi dolog szólt a sündisznó
Vannak olyan zebrák, akik a rács mögé is beállnak, hogy fehér lónak lássák őket.
Néha olvassátok el amit írtatok és gondoljátok végig az emberiség hálás lesz érte.
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1328. hozzászólás - 2009.02.17. 15:26:24 (Válasz Kissolyom #1326 hozzászólására.)
Mosom kezeim, az értékeléshez közöm nincs, de a piskóta címszóra ez volt az első recept amit beadott a gugli. Ha muszáj, megoldok egy-egy süteményt, de távol áll tőlem hogy fejből tudjam a receptjüket.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
kedvelt tagKissolyomNő
Végzetúr mester
305 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1329. hozzászólás - 2009.02.17. 15:31:19 (Válasz Neftisz #1324 hozzászólására.)
Nem tudom erre is azt mondanám, hogy ha már rossznak jelöli akkor inkább speciális miatt jelölje annak bár nem ismerem őket én nem tudnék rá válaszolni.

azt hiszem nekem meg nem lesz szükségem a kvízekre egyre több marhaságot olvasok ami meg elfogadható lenne azt visszadobják, kár, hogy nincs szigorúbb szabályozás erre. Vagy mutassák meg ki értékelte
Vannak olyan zebrák, akik a rács mögé is beállnak, hogy fehér lónak lássák őket.
Néha olvassátok el amit írtatok és gondoljátok végig az emberiség hálás lesz érte.
Pontszám: 5
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1330. hozzászólás - 2009.02.17. 15:31:47 (Válasz Kissolyom #1327 hozzászólására.)
Csak egy kis kötözködés: ez az alaprecept kissé slendrián
De rendben, igazad van. Sok verzió létezik: sütőpor (igen/nem), puding (igen/nem), vaniliáscukor (igen/nem), kakaó (igen/nem) és még hosszan lehetne sorolni. (Van ahol egy kevés sót is raknak bele)

A kérdés jó ötlet, de víz, tojás, liszt/cukor mellé valami szintén a sütéshez szükséges hozzávalót raknál negyediknek, nyernék egy oktató jellegű kérdést.

Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1331. hozzászólás - 2009.02.17. 15:32:34 (Válasz Junior0 #1323 hozzászólására.)
A főváros a tiltott szó, szándékosan, hogy ne legyen több ezer fővárosos kérdés, ugyanis a felük erős duplikáció lenne, a másik felük meg érdektelen, lexikális tudás. Kb 50 gyári fővárosos kérdés van, ez pont elég.

Idézet: Neftisz - 2009.02.17. 15:19:01
ez miért rossz kérdés
Hogy hívták az Iron Maiden szörnyét?

Sam
Paul
Eddie
Angel
szerintem azért nem gagyi van akinek fogalma nincs róla,hát ezt azért nem értem,de reméle kapok válasz a kérdésemre.üdv :neftisz


Nem gagyi, de szvsz speciális (éppencsakhogy átlépi a határt, de spec). Én rockernek vallom magam, és szeretem a zenéjüket, de a többség talán ha azt tudja, hogy van egy "kabalafigurájuk", ami ott van minden koncerten, és minden album borítóján, de hogy hogy hívják...
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1332. hozzászólás - 2009.02.17. 15:34:27 (Válasz Piciklon #1330 hozzászólására.)
Ha jól értem Kissolyom problémáját, ő pont vizet nem szokott bele tenni, ezért azt jelölte helyes válasznak. Egy jól megválasztott válasszal egyetértek az oktató jellegű kérdésben.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1333. hozzászólás - 2009.02.17. 15:35:27 (Válasz Lanmandragoran #1314 hozzászólására.)
Idézet: Lanmandragoran - 2009.02.17. 13:29:33
Biztosan tudom, hogy ciripet és Craslorgot lehet szidni, ők is kiveszik a részüket a kérdések selejtezéséből, meg még van jópár aktív résztvevője a Kvíz topicnak is. Hál istennek, mert nem szeretek csuklani sem én, sem édesanyám.
A kviz topicba én már nem írok régóta és nem is olvasom. Ha valamit találok, akkor PM-ben küldöm Hatsepsutnak.
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1334. hozzászólás - 2009.02.17. 15:37:19 (Válasz Craslorg #1333 hozzászólására.)
Ne mentegetőzz, az ebben a topicban nyújtott munkád miatt bőven megérdemled te is a csuklást!
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1335. hozzászólás - 2009.02.17. 15:38:17 (Válasz Junior0 #1323 hozzászólására.)
A főváros szó tiltott. Van már sok, nem kell több és a soknak is nagy része érdektelen lexikális.
Pontszám: 5
irritálóJunior0Férfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1336. hozzászólás - 2009.02.17. 15:43:30 (Válasz Craslorg #1335 hozzászólására.)
Sorry ezt nem tudtam! Amugy az ilyen tiltótt szavakat vagy kérdéseket valahol meg lehet nézni!
Mert én sem bombáználak titeket a sok hülyeséggemmel ha ezeknek valahol utána lehetne nézni! Bár néha egész feldob az itt elhangzott dolgok lassan chat jellege lesz
Te a verseny során 149 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!
A fejlődés bronz öve
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1337. hozzászólás - 2009.02.17. 16:03:22
Ezekről nincs lista, de a trágár szavak mellett, azok szinonimái, a főváros, egyes politikusok nevei (Sztálin, Hitler) tiltottak. Ha a kérdést nem engedi emiatt, akkor általában adott, hogy melyik az. A trágár szavakat szavak részeként sem engedi. Pl. szarvas.
Pontszám: 5
irritálóJunior0Férfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1338. hozzászólás - 2009.02.17. 16:05:02 (Válasz Craslorg #1337 hozzászólására.)
Akkor azt sem kérdezhetem hogy miből van a Faszén
Te a verseny során 149 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!
A fejlődés bronz öve
Pontszám: 5
kedvelt tagNoyoFérfi
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1339. hozzászólás - 2009.02.17. 16:08:50
Hány dB (decibel) az a zajszint, ami már halálos az emberre?

60 dB
120 dB
175 dB
220 dB

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Na de gyerekek,akkor az áramot sem kell tudni mennyi van a konnektorban? De pl. azt tudnom kell hány kiló só van egy köbméter tengervízben, mi? Meg hogy melyik a Jupiter x-edik holdja és hasonlók. Néha tényleg nevetséges az értékelés. Ennyire birka azért én sem vagyok, hogy ne jegyezzem meg most már.
A hozzászólást Noyo módosította 2009.02.17. 16:12:45-kor
Pontszám: 5
irritálóJunior0Férfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1340. hozzászólás - 2009.02.17. 16:22:21 (Válasz Noyo #1339 hozzászólására.)
én ezzel egyszer találkoztam értékeléskor, bár én momentán rosszult tudtam de maga a kérdés szerintem jó!
Te a verseny során 149 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!
A fejlődés bronz öve
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője