Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
fórumozóGreeneyedNő
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1681. hozzászólás - 2009.02.22. 10:04:34 (Válasz Byzon #1680 hozzászólására.)
Hát akkor itt is megint köszi:) mondjuk ez egy kissé azért elvette a kedvem a jövőbeni kvízkérdéskreálásoktól:) na de mindegy...neked további szép napot és jó játékot és köszi a gyors választ is:-) megyek babázni
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1682. hozzászólás - 2009.02.22. 10:07:29 (Válasz Greeneyed #1681 hozzászólására.)
Ne vegye el a kedved, az én tapasztalatom így bő 40 kvízkérdés után, hogy a legtöbb értékelő igen is normális. Neked most nem volt szerencséd. Neked is szép napot és jó babázást!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1683. hozzászólás - 2009.02.22. 10:54:17
Rejtő Jenő (P. Howard) író, színpadi szerző ponyvairodalmunk egy kiemelkedő alakja. Milyen körülmények között hunyt el?

Nyilas feljelentés alapján elhurcolták, munkatáborban halt meg.
A Don-kanyarnál szovjet hadifogságba esett, további sorsa ismeretlen.
Dohány szenvedélye által kiváltott gégerák vitte el.
Szerelmi bánatában öngyilkos lett, felvágta az ereit.


Ezen kérdésem az értékelőktől azonnal törölni értékelést kapott, emiatt ideiglenesen eltiltottak a kérdésírástól...
Nos én ezt kissé túl szigorú ítéletnek tartom... Ha "már szerepelt" (Én még nem találkoztam vele, de persze attól még bent lehet ilyen), esetleg túl speciális (végül is nem tananyag) jön vissza, azt értettem volna, ezt picit túlzásnak érzem. Mindenesetre ha ennek ellenére érdekel valakit:
Rejtő Jenő zsidó származású volt, nyilas feljelentés alapján, súlyos betegen hurcolták el a nagykátai kórházból. Munkatáborban halt meg 1943-ban a tehetséges fiatal szerző. No, csak ennyit akartam.
De ha valaki látja, hogy a kérdésem mivel érdemelte ki az "azonnal törölni" értékelést, az kérem, okulásomra mondja el. Köszönöm szépen előre is!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8.75
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1684. hozzászólás - 2009.02.22. 11:03:04 (Válasz Byzon #1683 hozzászólására.)
Olyan formában már volt érintve a téma, hogy a Nyugat melyik írója nem munkatáborban halt meg? És rossz válaszként szerepelt Rejtő is, de az szinte biztos hogy a kérdést ebben a topicban láttam, spec-nek, vagy lex-nek értékelve, tehát a már szerepelt kilőve. Egy vesszőhibát látok, de azért megint túlzás a törölni. A kérdés tehát príma, a hiba nem az ön készülékében van.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1685. hozzászólás - 2009.02.22. 11:03:18 (Válasz Byzon #1683 hozzászólására.)
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
kedvelt tagLiadasFérfi
Végzetúr mester
398 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1686. hozzászólás - 2009.02.22. 11:05:10 (Válasz Byzon #1683 hozzászólására.)
Kár a kérdésért, Rejtő könyveit egyszerűen imádom.

Ha belegondolsz abba milyen kérdéseket tesznek föl és ítélnek jónak, nem kell csodálkozni semmin. A fiatalabb játékosok zöme gondolom még csak nem is hallott Rejtőről...
Pontszám: 5
kedvencAtreusFérfi
Végzetúr mester
1962 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1687. hozzászólás - 2009.02.22. 11:06:52 (Válasz Byzon #1683 hozzászólására.)
Talán ha esetleg zárójelbe születési nevét is odaírtad volna (Reich Jenő) akkor ...

ááá, francokat, akik azonnal törölnire ítélték, azoknak az sem lett volna segítség.
"Ha bizonytalan vagy valamiben, írd szövegszerkesztőben, és ellenőriztesd le! "
http://vegzetur.wikidot.com/
El ne olvasd!
A linkre kattintva a sivatagi tűz vörösre égeti a szemedet, és holtod napjáig az elátkozott kolduló, vak glaulákkal bolyongsz oázisról oázisra!
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1688. hozzászólás - 2009.02.22. 11:35:38 (Válasz Byzon #1683 hozzászólására.)
Király kérdés.
Pontszám: 5
irritálóJunior0Férfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1689. hozzászólás - 2009.02.22. 13:15:06
A kvízolimpia első helyezetjének járó medál milyen tulajdonsággal rendelkezik?

semmivel csak jól néz ki.
vadászatonként +1TP-t ad.
+3%LE ad minden helyes válaszra a vadászatkor.
+10%LE ad minden helyes válaszra a vadászatkor.

ez miért speciális? 2 másodperc megnézni a kvizolimpia 1 helyezetjénél
Te a verseny során 149 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!
A fejlődés bronz öve
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1690. hozzászólás - 2009.02.22. 14:04:50 (Válasz Junior0 #1689 hozzászólására.)
Aki nem vett részt kvízolimpián, új játékos, az nem tudhatja, másrészt nincs is helyes válaszod, lévén a győztes 3 db medált kap, amelynek mindegyike +1 %-ot ad. Ráadásul nem a vadászat által szerzett LE-hez adja, hanem a helyes kvíz válaszra a kvízért kapott bónusz LE-hez adja. Azaz 1000 LE-s vadászat, helyes kvíz válasz: +100 LE, 1 kvíz medál: +1 LE és nem plusz 10 LE.
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1691. hozzászólás - 2009.02.22. 14:17:46 (Válasz Craslorg #1690 hozzászólására.)
Kivételesen nincs igazad. Az enyémek a 10% mellé adnak még kettőt, nem a 10% 2%-ával növelik a bevételt. Most ellenőriztem, az utolsó néhány vadászatomon 374 - 40; 511 - 54; 436 - 46, csak hogy néhány példával szolgáljak.
Kezdő ha nagyon akarja meg tudja nézni, bár nagy valószínűséggel nem találja meg a Kvízolimpia menüjét. Viszont az tény hogy az első helyezett 3 db 1%-os medált kap, nem 1 db 3%-ost.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
irritálóJunior0Férfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1692. hozzászólás - 2009.02.22. 14:19:28 (Válasz Craslorg #1690 hozzászólására.)
Egy új játékosnak is kezdetektől ott van a kvíz menüpontban az előző kvízolimpia nyertesesei!
De amugy köszi a magyarázatot mivel én eddig rosszul értelmeztem ezt a medált, a leírása az nem egyértelmű szerintem, de igy ahogy elmondtad ez igy érthető magyarázat
Te a verseny során 149 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!
A fejlődés bronz öve
Pontszám: 5
irritálóJunior0Férfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1693. hozzászólás - 2009.02.22. 14:23:25 (Válasz Lanmandragoran #1691 hozzászólására.)
na mostmár egyáltatlán nem értem:) akkor most mihez hogyan ad? Amugy az hogy kiirja hogy 3 kvíz medál abból nem az jött le nekem hogy ez 3db mert fizikailag 1-t látok, azt hittem hogy az a neve vagy mittudom én!
Amugy mit gondoltok úgy feltéve a kérdést hogy hány kvízmedált kap az első az elmenne?
Te a verseny során 149 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!
A fejlődés bronz öve
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1694. hozzászólás - 2009.02.22. 14:25:55 (Válasz Junior0 #1693 hozzászólására.)
Igazából szerencsésebb lenne a Végzeturas kérdéseket úgy ahogy vannak kihagyni, már nem nagyon maradt mit kérdezni, ami megválaszolható egy kezdőnek is, és nem amolyan milyen színű a VÚ designja kérdés.
Pontszám: 5
irritálóJunior0Férfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1695. hozzászólás - 2009.02.22. 14:40:21 (Válasz cirip #1694 hozzászólására.)
Csak az a baj hogy nem tudom hogy mit kérdezek hogy az éppen ne legyen spec, vagy épp nem főváros, lassan meg lehetne adni hogy mely téma az amit lehet kérdezni, minden témában iszonyat sok kérdés van, és ha a játékot tekintjük a kérdések fele lehet spec mivel mert akár játszhat egy 10 éves is aki a kérdések felére csak okosan néz, pl én is okosan nézek amikor kérdeznek focis kérdéseket mert utálom a focit, mégsem spec pedig szerintem nem kötelező mindenkinek tudni hogy épp melyik évben ki nyert meg ki hol játszik! Szoval én már csak végzetúras kérdést merek feltenni!
Te a verseny során 149 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!
A fejlődés bronz öve
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1696. hozzászólás - 2009.02.22. 15:08:40 (Válasz Junior0 #1695 hozzászólására.)
Igen, nehéz belőni, hogy mit érdemes kérdezni.
Pontszám: 5
irritálóJunior0Férfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1697. hozzászólás - 2009.02.22. 15:14:21 (Válasz cirip #1696 hozzászólására.)
hát egyre nehezebb jó kérdést feltenni, és ez már csak rosszabb lesz hisz egyre többen regelnek és egyre több kérdést tesznek fel! Szerintem ez kudarcba fog fulladni vagy pedig csak nektek szabadna értékelni és a játékosokat ki kéne zárni az értékelésből, de az tuti hogy ez valami változtatást igényel mert igy egyre szarabb lesz mind a kérdések mind e kérdés írás!
Bár ez csak az én véleményem
Te a verseny során 149 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!
A fejlődés bronz öve
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1698. hozzászólás - 2009.02.22. 15:36:54
Mea Culpa, de valóban 3 db 1 %-os medálja lesz. Amúgy így rettentő táp.
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1699. hozzászólás - 2009.02.22. 15:44:49 (Válasz Craslorg #1698 hozzászólására.)
Szerinted miért hajtanak rá annyian minden egyes olimpián?
Pontosan ezért akadok ki azokon, akik elvárnák, hogy kapásból megválaszolható, egyszerű kérdések legyenek, és minden egyes alkalommal beközlik, hogy a nyertesnek csak szerencséje volt, mert könnyebb kérdéseket kapott.
Amúgy nem is akkora táp, lényegében medálonként +1 pont a spektrálisra, ami ráadásul csak a helyes válaszoknál jár.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
kedvelt tagKissolyomNő
Végzetúr mester
305 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1700. hozzászólás - 2009.02.22. 16:35:13
Sziasztok!

Tényleg már kicsit nehéz kérdést feltenni komolyan lassan már úgy érzem, hogy semmi értelme nincs, amíg a melyik város hol van és az évszámos, anime-s stb kérdések átmennek addig az enyémek mostanában sosem. Jelenleg azt tettem fel ki Süsü hangja? Szerintem ezt kis kivételtől eltekintve mindenki tudja erre speciális kérdés kategóriát kapott. Azért lassan össze kéne foglalni mi a speciális ugyanis egyre többen használják ezt előszeretettel olyanra is ami szerintem egyátalán nem az.
Vannak olyan zebrák, akik a rács mögé is beállnak, hogy fehér lónak lássák őket.
Néha olvassátok el amit írtatok és gondoljátok végig az emberiség hálás lesz érte.
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője