Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
irritálóSophiehunNő
Végzetúr tanonc
21 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
121. hozzászólás - 2009.01.03. 15:44:27 (Válasz Sir Ny #120 hozzászólására.)
ne haragudj de, ha te nem tudsz valamit szerintem előbb fordulsz a google-hoz...
gyanítom a többi játékos is gyakran használja
A hozzászólást Sophiehun módosította 2009.01.03. 15:44:38-kor
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
122. hozzászólás - 2009.01.03. 16:10:28 (Válasz Sophiehun #121 hozzászólására.)
Te ne haragudj, de egy három napja bevezetett, csak a dohányosokat érintő vámszabályozás, szerintem is marha messze van az akármilyen műveltségtől. Mondhatom úgyis, hogy az égvilágon senkit nem érdekel az itt játszók közül, leszámítva néhány dohányzó játékost Sz-Sz-B-megyéből.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 7.67
irritálóSophiehunNő
Végzetúr tanonc
21 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
123. hozzászólás - 2009.01.03. 16:22:35 (Válasz Lanmandragoran #122 hozzászólására.)
Budapesti vagyok és engem meg az nem érdekel hogy a világ ismeretlen falucskái melyik megyénkben találhatóak, de attól még utánanézek... mellesleg nem dohányzom, mégis tudom... ez amit mondtál egyáltalán nem érv, ráadásul rossz is...
Pontszám: 5
irritálóSophiehunNő
Végzetúr tanonc
21 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
124. hozzászólás - 2009.01.03. 16:36:40
Vagy esetleg alapműveltséghez tartozik az összes focival kapcsolatos kérdés??? nekem ne mondd!!! mi a beceneve x focistának nekem ezt miért kéne tudnom? én a jéghokit szeretem, mégse szivatom ezzel a népet. egyébként meg mi a bajod a híradóval? ha onnan szedek kérdést az miért szarabb, mint ez előbbi példák?
Pontszám: 5.33
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
125. hozzászólás - 2009.01.03. 20:14:44 (Válasz Sophiehun #123 hozzászólására.)
Idézet: Sophiehun - 2009.01.03. 16:22:35
Budapesti vagyok és engem meg az nem érdekel hogy a világ ismeretlen falucskái melyik megyénkben találhatóak, de attól még utánanézek... mellesleg nem dohányzom, mégis tudom... ez amit mondtál egyáltalán nem érv, ráadásul rossz is...

nem érdekel senkit, hogy hol laksz. engem csak az zavar, hogy annyira igénytelen vagy, mint Pistike a viccben, amikor a háznak meg a kutyának nevet választ.
bekapcsolod a TV-t, és az elsőre amit meghallasz/meglátsz rákérdezel.
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 5.33
kedvencDellFérfi
Végzetúr mester
265 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
126. hozzászólás - 2009.01.03. 21:12:16 (Válasz Sir Ny #125 hozzászólására.)
Sir Ny, félre ne érts, egyetértek Veled (sokadszor). Ugyanakkor érdekelne a Pistike viccz is, azzal a feltétellel (melyet magamrta vállalok), hogy nem teszem fel kvízkérdésként, szennyezve azt.

Ez a cigaretta történet meg nem kérdéses. Érted!? Nem kvíz-kérdéses! Ennyi erővel kérdezhetnénk azt is, hogy az RTL-klubbon most vetített sorozat egyik hősnőjének a családja hol él. (Ezt a mondatot hallottam a televízióból imént, mely az 55 centiméter képátlójú butaságdobozból záporzott rám ma).

Ne füstölj, ha segítség kell szólj - én is ingyen tettem le. 'No' biorezonencia, meg tapasz. Abba lehet hagyni. Ha meg nem füstölsz, akkor szégyeld magad ezért a kérdésért.
Pontszám: 5
irritálóZimekFérfi
Végzetúr tanonc
37 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
127. hozzászólás - 2009.01.03. 21:25:11
Minek a rövidítése az AK-47?

Avtomat Kalasnyikova obrazca 1947 goda
Auto elleni Kumilatív akna 47 kg töltettel
mi az az AK-47?
Ajtó Küszöb 47 cm magasan

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!


Ill volt még 1 olyan h mi Kecskemét irányítószáma. mi ezekkel a probléma?
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
128. hozzászólás - 2009.01.03. 21:47:44 (Válasz Zimek #127 hozzászólására.)
Kecskemét irányítószáma simán lexikális tudás. Mi sem kérdezzük meg Bp minden egyes kerületének ir. számát, még azt is pusztítják egyesek, hogy egy-egy kerület milyen néven ismert, vagy egy nevezetesség melyik kerületben van.

Az AK-47 meg jó kérdés lenne, ha nem lenne két igénytelen válasz benne. Van aki ezért törlést szokott nyomni...
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 7.50
irritálóSophiehunNő
Végzetúr tanonc
21 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
129. hozzászólás - 2009.01.03. 21:58:38
Mondom, itt aztán lehetne törölni is ezt a fórum topikot. Semmit nem számít az amit ide írna bárki is. Az pedig, hogy engem leszólsz biztosan azért teszed, mert annyira ismersz engem. Gondoltam, amit "elsőnek" hallok a tévéében nem lesz gond és tudni fogják sokan.
De igazából jó lesz nektek az 1+1=2 típusú kérdés is.
Sajnálom, ha megmozgattam volna az IQ-ját pár embernek, ígérem többet nem fogom!
Fura, hogy ezzel szerinted igénytelen vagyok, de legyen, mert így meglesz a lelki békéd, kedves Sir NY.

Kedves Dell: neked pedig ismétlem nem dohányzom. Biztosan köompetens vagy itt a fórumon, ha még nyomon se követed az eseményeket.
Pontszám: 3.17
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
130. hozzászólás - 2009.01.03. 22:29:29 (Válasz Sophiehun #129 hozzászólására.)
Engem már csak az érdekelne, hogy mi a fenének kell megkérdezni, hogy mi a baj a kérdéssel, ha utána mi vagyunk a hülyék, mert egybehangzóan állítunk neked valamit, hogy miért nem jó. Ez nem egészen a mi szellemi képességeinket minősíti.
Előfordult az utóbbi időben többször is, hogy egy-egy ember jó kérdéssel jött ki panaszkodni a fórumra. De érdekes módon, akiket megerősítettünk benne, hogy nem a kérdés rossz, többször jöttek vissza újságolni, hogy másodjára átment a kérdés.

Ja, egy kérdés nem attól jó, hogy tudják sokan. Egy kérdés attól jó, hogy megmozgatja az elmét, és ha nem tudjuk, már csak kíváncsiságból is utánanézünk.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 8.75
kedvelt tagXodarFérfi
Végzetúr tanonc
30 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
131. hozzászólás - 2009.01.04. 10:48:20
Nekem eddig egy filmes kérdésem sem ment át a rostán.
Az első Tarantino volt. Persze, van aki nem szereti.
Amikor az Ötödik elem is kiesett az általános érdeklődési körből (pedig TV-ben is vagy 2x lenyomták), akkor rájöttem, hogy nem teszek fel több filmes kérdést, mert minek, ha mindet leszavazzák. Eddig ezzel nincs is baj...
Nálam a baj ott kezdődik, hogy töltögetem a kvízt, és jönnek sorban az elfogadott filmes kérdések. Meg a regényekről szólók. Mai példák:
"A Kapcsolat című filmben hogyan "üzennek" az idegen lények?"
Van ilyen film? Még sose hallottam róla. :S
"Hogy hívják a Dűne regényfolyam híres boszorkányrendjét?"
Van ilyen regény? Tudom, hogy van! De sose olvastam.

Szerintem ezek is speciális kérdések, mint minden filmmel/könyvvel kapcsolatos kérdés, mert ugye melyiket ki nézte/olvasta, ki nem. Az ilyen kérdéseket ki szavazta meg?
Pontszám: 5
kedvelt tagXodarFérfi
Végzetúr tanonc
30 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
132. hozzászólás - 2009.01.04. 11:06:59 (Válasz Sophiehun #129 hozzászólására.)
Idézet: Sophiehun - 2009.01.03. 21:58:38
Gondoltam, amit "elsőnek" hallok a tévéében nem lesz gond és tudni fogják sokan.


Szerintem ha az lett volna a kérdés, hogy "Hány évesen vesztette el Luszeszíta a szüzességét?" vagy a "Mit nem vág az Ultimate Y-kés?" (a válasz természetesen: olyan nincs ), akkor vehetted volna a TV-ből. De ha a Híradó-nál kapcsolod be a készüléket, amikor az átlag magyar fiatal, mikor meglátja a főcímet, lóhalálában elrohan netezni...hááát...szóval érted, nem?!
Pontszám: 7.50
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
133. hozzászólás - 2009.01.04. 11:09:47 (Válasz Xodar #131 hozzászólására.)
Valószínűleg, aki olvasta és szereti.
Én pl azt az elvet vallom, hogy ami még mondjuk a főcím zene alatt kiderül, az jó kérdés.
De már nagyon sok ki rendezte ezt vagy azt, vagy ami még rosszabb, mit NEM rendezett ez vagy az típusú kérdés, elképzelhető hogy valaki besokalt ezen a téren.
De pl olyan filmek, amit sokan láttak, sokan szeretnek (szerintem ilyen pl az 5. elem) az azért beleférne.

Persze nem tudom, mennyire kérdeztél bele a részletekbe.
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
134. hozzászólás - 2009.01.04. 11:12:04 (Válasz Xodar #132 hozzászólására.)
A szomorúbb az hogy már volt ilyen típusú kérdés, amiből "kiderült" hogy a gepárd egy kutyafélék rendjébe tartozó cicus.
Szóval a hopp ezt mondták a tévében, bemásolom ide, az nem csak hogy általában nem kvíz kérdés jellegű kérdés, de még nem is biztos hogy valós.
Pontszám: 5
népszerűBedzsikFérfi
Végzetúr
63 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
135. hozzászólás - 2009.01.04. 11:50:06
Melyik magyar kutató jutott el dervisnek álcázva Teheránig ?

A feltett kvízkérdésed "Azonnal töröljétek" értékelést kapott!

Mi a baj ezzel??? Miért nem fogadták el??
Pontszám: 7.50
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
136. hozzászólás - 2009.01.04. 11:55:04 (Válasz Bedzsik #135 hozzászólására.)
Pontosan idézd a kérdést, válaszokkal együtt. Légyszi!
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
137. hozzászólás - 2009.01.04. 12:10:50 (Válasz Bedzsik #135 hozzászólására.)
ennyi alapján teljesen indokolatlan a törölni értékelés
Pontszám: 5
kedvelt tagKölökFérfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
138. hozzászólás - 2009.01.04. 12:14:28
Hol halt meg Márai Sándor író?

Kassa
Budapest
San Diego x
Locarno

Erdektelen lexikalis tudas ertekelest kapott.
Az illetö a modern magyar irodalom egyik vezetö alakja volt.
Ilyen alapon kerem az összes amerikai focira, jegkorongmerközesre, kit-fejelt-le-Zidane-ra, hol-jatszik-Gazsi-2009-ben-re vonatkozo kerdest, valamint pl. Petöfi születesei helyere vonatkozo kerdest törölni es a feltevöit szintén ijesztö figyelmeztetesekkel traktalni, miszerint ha ez igy megy tovabb, nem tehet fel több kerdest.

köszönettel

Barany Peter
A nagy sikerre való tekintettel kiadták a Gyűrűk Ura c. film könyvvátozatát is! Sőt, állítólag a Passió lesz a következő!
Pontszám: 7.50
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
139. hozzászólás - 2009.01.04. 12:17:41 (Válasz Bedzsik #135 hozzászólására.)
Idézet: Bedzsik - 2009.01.04. 11:50:06
Melyik magyar kutató jutott el dervisnek álcázva Teheránig ?

A feltett kvízkérdésed "Azonnal töröljétek" értékelést kapott!

Mi a baj ezzel??? Miért nem fogadták el??


mert nehéznek tartották, ennyi, de ettől még rossz kérdést kellett volna max kiosztani. ha már nem akarták átengedni.
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
140. hozzászólás - 2009.01.04. 12:20:40 (Válasz Kölök #138 hozzászólására.)
Idézet: Kölök - 2009.01.04. 12:14:28
Hol halt meg Márai Sándor író?

Kassa
Budapest
San Diego x
Locarno

Erdektelen lexikalis tudas ertekelest kapott.
Az illetö a modern magyar irodalom egyik vezetö alakja volt.
Ilyen alapon kerem az összes amerikai focira, jegkorongmerközesre, kit-fejelt-le-Zidane-ra, hol-jatszik-Gazsi-2009-ben-re vonatkozo kerdest, valamint pl. Petöfi születesei helyere vonatkozo kerdest törölni es a feltevöit szintén ijesztö figyelmeztetesekkel traktalni, miszerint ha ez igy megy tovabb, nem tehet fel több kerdest.

köszönettel

Barany Peter



ezzel nem tudom, hogy mi a gondod. attól, hogy valaki nagy író, még nem feltétlenül kell ismerni a halála színhelyét. vagy a születási évszámát. vagy a kedvenc ételét. esetleg, ha 3 magyar és 1 amerikai város lett volna, akkor bekapcsol az a tudás, miszerint nem itthon halt meg, de egy visszautasított kérdésnél nem besértődni és a szomszéd tehenet kell dögleszteni, hanem magadban is keresni a hibát:) mert egyébként visszatetsző a panasz. (a panaszok, miszerint mi minden kerül át a rostán igazak persze, de az értékelő emberek randomok.)
Pontszám: 7.50
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője