Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
fórumozóCosmoFérfi
Végzetúr tehetség
183 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3421. hozzászólás - 2009.04.07. 08:20:20 (Válasz Achron #3418 hozzászólására.)
Idézet: Achron - 2009.04.07. 08:05:05


Mikor viheted 30-as szint felé a tanulás szakértelmedet?

ha vip tag vagy
ha megépült a szövetségben az akadémia (*)
soha
ha elérted a 30-as szintet

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Csak egy speciális érdeklődésű réteg?! Akkor ő esetleg nem ezzel a játékkal játszik, csak idetévedt, hogy mások játékát elrontsa!!! Emiatt a sz*r miatt nemtudom teljesíteni az elején azt a küldetést, amikor azt kéri, hogy fogadtassak el egy kvízt, bla bla bla.

Van már olyan játékos, akit letiltott az értékelésről a rendszer?


Azért speciális a kérdésed,mert ha valaki most kezdi a játékot,nem biztos,hogy kapásból tudja a választ.

Idézet: Mikiszke - 2009.04.07. 08:15:38
Ebben a kérdésben mi a hiba?

Kik ehettek először paradicsomot?

inkák
törökök
kinaiak
indiaiak

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

Kínaiak,hosszú í-betű,nem tudom,hogy népcsoprotnál kisbetűt kellene-e használnod,de szerinem igen.
Pontszám: 5
népszerűMikiszkeFérfi
Végzetúr
51 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3422. hozzászólás - 2009.04.07. 08:32:34
Azt elfogadom ,hogy a kÍnaiakat rövid i betűvel Írtam. De kÍváncsi vagyok ,hogy a kérdés és a válaszlehetőségek alapján ki az aki félreértette vagy rövid i betűvel nem tudja értelmezni. Ez szerintem már túlzás. Különösen úgy ,hogy naponta találkozom olyan helyesÍrási hibákkal ahol tényleg csak tippelni lehet milyen szót akart Írni a kérdező
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3423. hozzászólás - 2009.04.07. 08:42:18 (Válasz Mikiszke #3422 hozzászólására.)
És ezek közül hányat jeleztél az aktuális kvíz topicban, hogy rossz? Úgy nem is fognak törlődni, ha mindenki csak elkönyveli magában, hogy ez de sz@r.
A másik, mivel a helyesíráshibával visszakapott kérdést javítva felteheted anélkül, hogy kérdezési lehetőséget vesztenél, az aprólékosabb értékelők, kvízadminok egy elütésre, szóköz/ékezethibára is rányomják a helyesírási hibát. Sőt, most már csak azok kapnak helyesírás értékelést, ahol csak kisebb hibák vannak, a kérdés egyébként szép, és menthető.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 7.50
kedvelt tagPaulkareszFérfi
Végzetúr
62 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3424. hozzászólás - 2009.04.07. 09:47:34
A Mézga Aladár különös kalandjai rajzfimben Aladár miben tárolta az űrhajóját?

Hegedűtokban
Párnahuzatban
Hűtőszekrényben
Garázsban

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.


sziasztok.érdeklődnék mi a probléma a kérdéssel?
Pontszám: 5
kedvelt tagAchronFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3425. hozzászólás - 2009.04.07. 09:59:58 (Válasz Cosmo #3421 hozzászólására.)
Idézet: Cosmo - 2009.04.07. 08:20:20
Idézet: Achron - 2009.04.07. 08:05:05


Mikor viheted 30-as szint felé a tanulás szakértelmedet?

ha vip tag vagy
ha megépült a szövetségben az akadémia (*)
soha
ha elérted a 30-as szintet

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Csak egy speciális érdeklődésű réteg?! Akkor ő esetleg nem ezzel a játékkal játszik, csak idetévedt, hogy mások játékát elrontsa!!! Emiatt a sz*r miatt nemtudom teljesíteni az elején azt a küldetést, amikor azt kéri, hogy fogadtassak el egy kvízt, bla bla bla.

Van már olyan játékos, akit letiltott az értékelésről a rendszer?


Azért speciális a kérdésed,mert ha valaki most kezdi a játékot,nem biztos,hogy kapásból tudja a választ.

Idézet: Mikiszke - 2009.04.07. 08:15:38
Ebben a kérdésben mi a hiba?

Kik ehettek először paradicsomot?

inkák
törökök
kinaiak
indiaiak

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

Kínaiak,hosszú í-betű,nem tudom,hogy népcsoprotnál kisbetűt kellene-e használnod,de szerinem igen.


Akkor a trollagyaros kérdés, meg a többi hogy kerülhetett bele a játékba?
Pontszám: 5
kedvelt tagVaraszloFérfi
Végzetúr tehetség
213 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3426. hozzászólás - 2009.04.07. 10:42:57 (Válasz Zoltanszon #3404 hozzászólására.)
Nem hinném kedveském. Kínosan szoktam ügyelni a kérdéseim színvonalára. De erősen irritálnak a hónapok óta benn lévő csapnivaló kvízkérdések, ordító helyesírási hibákkal. Azoknál senki "jajaj feltétlen nem kell szóköz a kérdőjel elé" kolléga nem volt ott ?
Pontszám: 5.40
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3427. hozzászólás - 2009.04.07. 10:44:53 (Válasz Zoltanszon #3378 hozzászólására.)
Idézet: Zoltanszon - 2009.04.06. 15:03:51
Ezen felül a Kocos által alapított Bezzeg Béla emlékérdem is jár neked.


Erem az te.
Pont hogy nem erdem.
Aluminiumbol verjuk, a iras oldalon az olvashato: Bezzeg, a fej oldalon pedig IV. Bela diszeleg.
Pontszám: 4.25
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3428. hozzászólás - 2009.04.07. 10:47:59 (Válasz Hatsuyuki #3380 hozzászólására.)
Idézet: Hatsuyuki - 2009.04.06. 15:21:41
Hali!
Feltettem ezt a szerintem nem túl nehéz kérdést amiben talán az eggyetlen nehézség, hogy olló vagy csipesz. Viszont ha kicsit elgondolkodik rajta az ember akkor jót fog válaszolni.

Hosszú combok, kerek csípő, száj nélkül is nagyot csípő. Mi ez?
csipesz
könyv
olló
szunyog

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott! Azóta már sikerült úgy írnom, hogy jó legyen, de a következő kérdéstől kiborultam.

Hányadik szintan találod a Drakint?
14
30
20
5

Most komolyan Drakin a 8. legendában van, ez még a hadúr se lehet a mert ő meg a 10. legendában van. Egy ilyen kérdés jó de az enyém nem? Hogy van ez?


Ez sajnos ugyvan, hogy ez sem jo kerdes.
ha a Kviz 3 topikban jelezted volna, akkor most nem lennel gazdagabb egy Bezzeg Bela emlekeremmel.
Pontszám: 4.25
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3429. hozzászólás - 2009.04.07. 10:50:32 (Válasz Végzetúr3 #3384 hozzászólására.)
Idézet: Végzetúr3 - 2009.04.06. 15:31:21
kikéne szednetek a vacak kérdéseket az adatbázisból. talán... asszem más netes játék után fogok nézni. további szép napot nektek!


Ezt megkoszonjuk.
Pontszám: 5.43
kedvelt tagPaulkareszFérfi
Végzetúr
62 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3430. hozzászólás - 2009.04.07. 11:00:15
valaki?
Pontszám: 5
népszerűBlozbangFérfi
Végzetúr mester
341 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3431. hozzászólás - 2009.04.07. 11:01:50 (Válasz Blozbang #3417 hozzászólására.)
Idézet: Blozbang - 2009.04.07. 07:07:43
Sziasztok!
A segítségetekre lenne szükségem! Az alábbi kérdés szeretném feltenni, de nem sikerül:

Mi a váltószám a sebesség SI mértékegysége és a közlekedésben alkalmazott mértékegysége között?
3,6
9.89
100
Nincs váltószám, a két érték azonos.

A kérdésben nem megengedett szó szerepel!
Kipróbáltam a negyedik válaszlehetőséget úgy megadni, hogy nincs benne a nincs, csak annyi, hogy "a két érték azonos".
Úgy sem sikerül. Mi maradt a tiltott szó?
Előre is köszönöm!
Üdv!


Bocs, hogy magamat ismétlem!
Ötlet, javaslat?
Muszáj mindig megoldást találni? Nem élvezhetnénk egy kicsit a problémát?
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3432. hozzászólás - 2009.04.07. 11:03:40
Sértő ez az Érem Bélára névzve ki másodikhonalapítőnk és kővárépítő királyunk volt...bezzeg ha pl Dobzse Lacika volna rajta mennyivel jobb lenne...igaz akkor már nemhívhatnánk Bezzeg Béla éremnek a dolgokat...

azt Kocos itt nem létezik ezen a forumon olyan hogy duplapost? ahonnan én jövök ott léteznek szabályok és törvények...ez a kis 4 egymásutáni írásod 3 warnt érne arrafele =) ezt csak mint érdekesség említettem...

nahde van itt még más is...

Melyik a Kakkuktojás?

kanál
tányér
kés
villa


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.

ezt a minap inditottam gondoltam ha bizonyos IQ tesztekbe belefér akkor csak elfogadják itt is...tévedtem...természetesen nem volt esélyem újraírni a kérdést...ejj...kutyabetyármindenségit...

Blozzbang fölöslegesen teszed föl ezt akérdést mer ha valmi hát ez tényleg speciális kérdés kategoria és úgyfogják visszadobni hogy ihaj =)
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 7.50
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3433. hozzászólás - 2009.04.07. 11:05:24 (Válasz Blozbang #3431 hozzászólására.)
alkalmazott
mintha ez tiltva lenne...nem tuti

a kérdésben vana tiltott szó, nem a válaszlehetőségekben
A hozzászólást cirip módosította 2009.04.07. 11:05:54-kor
Pontszám: 7.50
népszerűSemelyikFérfi
Végzetúr mester
1294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3434. hozzászólás - 2009.04.07. 11:10:51 (Válasz cirip #3433 hozzászólására.)
Használt. Oszt kész.
Én még specnek sem érzem, matekból is elmegy még.
Pontszám: 5
népszerűBlozbangFérfi
Végzetúr mester
341 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3435. hozzászólás - 2009.04.07. 11:10:56 (Válasz cirip #3433 hozzászólására.)
És lőn! Köszi cirip! Jövök egy sörrel!
Muszáj mindig megoldást találni? Nem élvezhetnénk egy kicsit a problémát?
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3436. hozzászólás - 2009.04.07. 11:11:43 (Válasz Paulkaresz #3430 hozzászólására.)
A kérdésed erősen határeset, szerintem.
Egy sorozat alsorozatának az egyik momentumára kérdezel rá, ami ugyan biztos hogy megmaradt annak aki látta, de aki nem, az nehezen deríti ki.
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3437. hozzászólás - 2009.04.07. 11:12:20 (Válasz Blozbang #3435 hozzászólására.)
majd behajtom
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3438. hozzászólás - 2009.04.07. 11:17:18
rám is tessék reagálni már =)

há nekm is van problémám pl az hogy az én kérdésem rosszul lett feltéve(állitolag) pedig nemnagyon tudom hogy tudnék máshogy rákérdezni arra hogy melyik a Kakukktojás ha nem úgy hogy "melyik a Kakukktojás"...aztán lehet én vok megint túl eccerű...

pl eme feladványban lehet azé kakukktojás a tányér mer az nem evőeszköz vagy mert az nem fém esetleg mérete színe satöbbi tehát totál értelems a kérdés azé írtam tányért hogy mégis legyen benne egy ksi gondolkodnivaló mert írhattam volna azt is hogy utazótáska dejazmeg túl együgyű lett volna...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 7.50
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3439. hozzászólás - 2009.04.07. 11:17:31 (Válasz Kocos #3427 hozzászólására.)
Erre Idézet: Kocos - 2009.04.07. 10:44:53
Erem az te.
Pont hogy nem erdem.
Aluminiumbol verjuk, a iras oldalon az olvashato: Bezzeg, a fej oldalon pedig IV. Bela diszeleg.
Erre soktam mondani azt, hogy "Ehh, tetü billentyűzet, megint nem azt írta, ami én mondtam Neki"?

Más:
Idézet: Varaszlo - 2009.04.07. 10:42:57
Nem hinném kedveském. Kínosan szoktam ügyelni a kérdéseim színvonalára. De erősen irritálnak a hónapok óta benn lévő csapnivaló kvízkérdések, ordító helyesírási hibákkal. Azoknál senki "jajaj feltétlen nem kell szóköz a kérdőjel elé" kolléga nem volt ott ?
Drága aranyos tündérbogárkám. Mint az taglalva volt vagyon párszor:
1. mi is játékosok vagyunk (de ezt Te is tudod, nem is vitattad, szóval le a kalappal, de most komolyan), akiket ugyanúgy zavar a sok rossz kérdés
2. aki fórumozik, az tudja, hogy mire ügyeljen, és Miklós ill. Hatsepsut kérése és iránymutatása után értékel.
3. minthogy a kvízkérdés feltevése nélkül is fel lehet venni az érte járó LE 50%-t, az értékelés jelentősen szigorodott.
4. helyesírási hibával kaptad vissza, csak időt vesztettél
5. vannak, akik ezzel szemben minden kérdésre jót vagy rosszat nyomnak (függetlenül annak minőségétől)
6. amennyiben egy ilyen átkerült kérdéssel talélkozol, jelezd azt az épp aktuális Kvíz topikban (jelenleg a 3. az aktuális, de ez gyorsan fog változni szerintem), és ott Hatsepsut kigyomlálja, amint utóléri saját magát.
7. jelentkezz te is Kocosnál a Bezzeg Béla emlékéremért
és végül de legfontosabbként örülünk a színvonalas kérdéseidnek és várjuk a folytatást.

U.i.: a megszólítást a cinikus felhangú "Kedveském" hozta ki belőlem.

Szerk. A hozzászólásommal arra céloztam, hogy míg egyikőtök úgy reagált, hogy ok, akkor majd tanulok belőle, addig Te csak a jóneveltetésednek köszönhetően nem küldtél el minket melegebb égtájakra...
A hozzászólást Zoltanszon módosította 2009.04.07. 11:22:11-kor
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 6.17
kedvelt tagPaulkareszFérfi
Végzetúr
62 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3440. hozzászólás - 2009.04.07. 11:19:16
értem.
biztosan öreg vagyok már meg minden,de ez a mese gyakorlatilag a 70-es évektől folyamatosan képernyőn van:"A későbbi ismétlések alkalmával is széles rajongótábort mondhatott magáénak: 2004-es vetítésekor félmillióan követték"
na mindegy...
sziasztok
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője