Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2321. hozzászólás - 2009.03.08. 00:21:17
Alaphelyzetben X. nyári olimpiai játékok, melynek helye: ..., azaz nincs olyan hivatalosan, hogy atlantai, szöuli, stb olimpia, ez csak egy elfogadott ragadvány név. Főleg, mert pl. a londoni olimpia elnevezésnél visszakérdezek, hogy a 2, már megrendezett vagy az 1, soha meg nem rendezetee vagy az 1, még meg nem rendezettre gondol? Természetesen a szövegkörnyezetből általában adódik, de leírva ez nem olyan egyszerű tudni, mire is gondol. Így egyébként a helyesírás szerint atlantai, szöuli, moszkvai olimpiáról beszélhetünk.
Ha jól tudom...
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2322. hozzászólás - 2009.03.08. 00:22:16 (Válasz Kocos #2320 hozzászólására.)
Látod, te is odaírtad, hogy milyen módon, mert "mekkora nem mindegy?", hogy egy nem annyira klasszikust idézzek DE a 842 nekem kevésnek tűnik. Taek-won-do (nem tudom, hogy írják pontosan és így hajnalban nincs kedvem megnézni) 2*5(6), birkózás 8, ökölvívás 7, cselgáncs 2*7, ez több, mint 29 plussz érem...
A hozzászólást Craslorg módosította 2009.03.08. 00:25:26-kor
Pontszám: 5
népszerűSemelyikFérfi
Végzetúr mester
1294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2323. hozzászólás - 2009.03.08. 00:22:41 (Válasz Craslorg #2321 hozzászólására.)
Én is így érzem. Megnyugtattál, köszi.
Akkor marad a kérdésemben is barcelonai.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2324. hozzászólás - 2009.03.08. 07:46:56 (Válasz Craslorg #2322 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2009.03.08. 00:22:16
Látod, te is odaírtad, hogy milyen módon, mert "mekkora nem mindegy?", hogy egy nem annyira klasszikust idézzek DE a 842 nekem kevésnek tűnik. Taek-won-do (nem tudom, hogy írják pontosan és így hajnalban nincs kedvem megnézni) 2*5(6), birkózás 8, ökölvívás 7, cselgáncs 2*7, ez több, mint 29 plussz érem...


Eremtablazatbol masoltam.
Box 13 plusz erem.
Teakwondo nem volt.
Birkozasban eldontik a harmadik helyet.
Judo 14 plusz erem.
A tobbi bonusz erem ezust volt (holtversenyek).

Wikit is javítottam.
A hozzászólást Kocos módosította 2009.03.08. 07:57:37-kor
Pontszám: 5
utáltATILA2Férfi
Végzetúr
82 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2325. hozzászólás - 2009.03.08. 07:49:31
Hihetetlen ami itt megy, ha valami nem HKK-s vagy Beholderes vagy nagyon speciális, azt már el sem fogadják!

utolsó 10 ből 8-at elutasítanak, ez már kibaszás!!!!!

Mennyi húspogácsa van egy Big-Mac szendvicsben?

1
2 (jó)
3
nincs benne

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.
Kérdésed kiértékelésre került.
A "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapta.
Melyik Pest-megyei település?

Fa
Gomba (jó)

Tulipán

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.
Pontszám: 1.80
kedvelt tagKissolyomNő
Végzetúr mester
305 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2326. hozzászólás - 2009.03.08. 07:55:10
Még egy gondolatot hozzáfűznék aztán nem offolom tovább a topikot, szóval nem nagy fantáziára utal az, hogy kikeresek a térképről egy kis falut, helységet, községet stb és megkérdem, hogy melyik megyében található. Én ugyan elég régóta nem értékelhettem kérdést (sajnos), de ennél azért fantáziadúsabb kérdésekre utaznék. Pl utánanéznék egy egy helységnek, hogy történt e ott valami amit érdemes tudni és arra kérdeznék rá így már sokkal érdekesebb lehetne egy-egy kérdés.
Vannak olyan zebrák, akik a rács mögé is beállnak, hogy fehér lónak lássák őket.
Néha olvassátok el amit írtatok és gondoljátok végig az emberiség hálás lesz érte.
Pontszám: 5
kedvelt tagKissolyomNő
Végzetúr mester
305 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2327. hozzászólás - 2009.03.08. 07:57:27 (Válasz ATILA2 #2325 hozzászólására.)
Szerinted alapműveltség és bárkinek is érdekes lehet az, hogy hány húspogácsa van szendvicsben?
A melyik település hol van kérdést meg azt hiszem elégszer kitárgyaltuk, hogy miért nem jó te ugyanezt kérdezted, csak pepitában.
Vannak olyan zebrák, akik a rács mögé is beállnak, hogy fehér lónak lássák őket.
Néha olvassátok el amit írtatok és gondoljátok végig az emberiség hálás lesz érte.
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2328. hozzászólás - 2009.03.08. 09:21:30 (Válasz Kocos #2324 hozzászólására.)
Meggyőztél, ennyire nem néztem utána és a birkózásban tényleg van bronzmeccs.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2329. hozzászólás - 2009.03.08. 09:22:02 (Válasz ATILA2 #2325 hozzászólására.)
Duhonges helyett probalj inkabb erdekes kerdeseket feltenni.
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2330. hozzászólás - 2009.03.08. 09:27:42 (Válasz ATILA2 #2325 hozzászólására.)
Idézet: ATILA2 - 2009.03.08. 07:49:31
Hihetetlen ami itt megy, ha valami nem HKK-s vagy Beholderes vagy nagyon speciális, azt már el sem fogadják!

utolsó 10 ből 8-at elutasítanak, ez már kibaszás!!!!!

Mennyi húspogácsa van egy Big-Mac szendvicsben?

1
2 (jó)
3
nincs benne

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.
Kérdésed kiértékelésre került.
A "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapta.

Ezt én elutasítottam és ezt vállalom. Hogy ki még, azt nem tudom. Ahogy írták korábban, baromira nem művel, hogy hány húspogácsa van benne, de ezt még talán helyesírással vagy már szerepelttel visszadobom, de van benne egy idióta válasz, ami kb azt jelzi, mintha azt kérdezted volna: Van-e benne húspogácsa? (Nézzük hülyének az embereket.) Harmadrészt védem azt a kisebbséget(?), akik soha a büdös életben nem járnak ilyen műkajákat enni, vagy mert szeretnek normálisan étkezni vagy esetleg vegetáriánusok.
Melyik Pest-megyei település?

Fa
Gomba (jó)

Tulipán

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

Ezen kérdésed inkább érdekesség, ezt nem én értékeltem, viszont érdekesebb lett volna, ha azt kérdezed meg egyszerűen, hogy az alábbi növénytani meghatározások közül melyik egy település neve is? Ez már érdekes, figyelemfelhívó és nem egy lexikális helyszínre utal. Elképzelhető, hogy ez zavarhatta az értékelőt.
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2331. hozzászólás - 2009.03.08. 09:36:32
Most futottam bele az alábbiba:
Az alábbiak közül miért nem adnak Pulitzer-díjat?
irodalmi tevékenység
sportteljesítmény
zenei teljesítmény
újságírói tevékenység

Ez egy jó kérdés, el is fogadtam, DE. Miért nem lehet egy ilyen kérdést jobbá tenni? Ebből sokkal jobbat is ki lehet hozni? Vagy magyarázatként írni benne Pulitzer Józsefről, aki ugye magyar származású, ő adta rá a pénzt. Van 15 karakternyi hely, ha lehet töltsük meg tartalommal.
Pontszám: 5
irritálóKomura64Férfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2332. hozzászólás - 2009.03.08. 09:43:20
Sziasztok!
Kérdésem a következő volt: Milyen jelző kapcsolódik Lajos Fülöp /1773-1850/ nevéhez?
a, Napkirály
b,Kalapos király
c, Polgárkirály
d,Lali király
Értékelés: A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek,ill rosszak voltak.
Forrásom:Csorna Béla:Kvíz a kézben
Iskolások számára

Kedves Végzetúr mesterek!No comment!/nem kvízkérdés,mert ezt is visszadobnátok,mivel nem magyarul van írva!
Megmondom őszintén,most nem tudom,hogy abbahagyjam-e a játékot ,vagy maradjak,csak azért,hogy elárasszam
a kvíz 3-at azokkal az idióta kérdésekkel,amit beengedtek a játékba!
Olvassatok már vissza legyetek olyan kedvesek,hogy mennyien sírunk,
könyörgünk,kifogásolunk,átkozódunk,háborgunk,csalódunk, azon a
tényen,hogy ki vagyunk szolgáltatva egy nagy csomó kiskorú idióta
műveletlen ISKOLÁS-nem akarom tovább fokozni mert nincs értelme,szakbarbár kénye-kedvének!
És ti még nekik adtok igazat az esetek túlnyomó többségében! Hát ez a szomorú!
Ez egy nagyon-nagyon jó játék lenne,ha reformálnátok az értékelést.De sajnos a jelek szerint erről szó sincs.
Hát ezért írtam én ezt a kis esszémet,írhatnék még több oldalt is,de mondja meg nekem valaki: van értelme!?
További jó szórakozást a kvízkedvelők kárára,de azt hiszem,én ebben tovább nem tudok résztvenni
ilyen feltételekkel,inkább keresek egy másik játékot,még ha ilyet nehéz is lesz találni!



További jó szórakozást! Üdv nektek!
Pontszám: 3
irritálósunaiFérfi
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2333. hozzászólás - 2009.03.08. 09:46:57
Feltett kérdés: Melyik nem terrorszervezet?

Al Quaida
Rote Armee Fraktion
IRA
PSZÁF

Ez szerintetek olyan rettenetesen bonyolult????? Ha csak azok a kerdesek mennek at, hogy 'Melyik tevékenység van a felsoroltak közül az Egyéb szekcióban", meg "Hogy hívták Christiano Ronaldo anyjat?", akkor mi az, hogy műveltség?:????????????????????????????????
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2334. hozzászólás - 2009.03.08. 09:48:31 (Válasz Komura64 #2332 hozzászólására.)
Kedves Komura64. Milyen válasz az, hogy Lali király? Igazán kitalálhattál volna 3. rossz válasznak is egy olyat, ami illik a többihez és nem idióta választ. Csorna Béla könyvében nem tudom, hol találhattad egyik rossz válasznak a "Lali király" lehetőséget...
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2335. hozzászólás - 2009.03.08. 09:50:12 (Válasz sunai #2333 hozzászólására.)
Idézet: sunai - 2009.03.08. 09:46:57
Feltett kérdés: Melyik nem terrorszervezet?

Al Quaida
Rote Armee Fraktion
IRA
PSZÁF

Ez szerintetek olyan rettenetesen bonyolult????? Ha csak azok a kerdesek mennek at, hogy 'Melyik tevékenység van a felsoroltak közül az Egyéb szekcióban", meg "Hogy hívták Christiano Ronaldo anyjat?", akkor mi az, hogy műveltség?:????????????????????????????????

Légy szíves idézd be pontosan a Ronaldos kérdést, ha már hivatkozol rá, a kvíz 3 topicba és törlik. Érdekes, egy rakás játékos azért panaszkodik, hogy ilyen típusú kérdések vannak. Én kb 2 hetente ha találkozom egyel.
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2336. hozzászólás - 2009.03.08. 10:23:16 (Válasz sunai #2333 hozzászólására.)
Idézet: sunai - 2009.03.08. 09:46:57
Feltett kérdés: Melyik nem terrorszervezet?

Al Quaida
Rote Armee Fraktion
IRA
PSZÁF

Ez szerintetek olyan rettenetesen bonyolult????? Ha csak azok a kerdesek mennek at, hogy 'Melyik tevékenység van a felsoroltak közül az Egyéb szekcióban", meg "Hogy hívták Christiano Ronaldo anyjat?", akkor mi az, hogy műveltség?:????????????????????????????????


Nézzük sorba.
Al Quaida nevű terrorszervezet nem létezik, azt al-Qaedának, vagy al-Qaidának hívják.
A RAF egy több mint 10 éve feloszlott csoport, harminc év alatt összesen nem volt annyi áldozatuk, mint manapság egy-egy merényletnek.
Az IRA, bár sokan terroristacsoportnak nevezik, több csoport, melyek a "két" Írország egységesítéséért, függetlenségéért küzdenek különböző módokon. Ezek szerint Petőfiék is terroristák voltak?
PSZÁF - Pénzügyi Szervezetek Állami Felügyelete; Idióta válasz, ha a másik 3 lehetőségbe nem tudnék belekötni,ezért akkor is rossz válasz értékelést kapnál
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2337. hozzászólás - 2009.03.08. 10:36:06 (Válasz Komura64 #2332 hozzászólására.)
Kár azért a Lali királyért.
Ha azt kihgyod jo kerdes lett volna.

Ha lehet valasztani maradj es araszd el a kviz3 topikot a hulye kerdesekkel, ezzel sokat tennel a kviz megjobbitasanak erdekeben. Elore is koszi!
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2338. hozzászólás - 2009.03.08. 10:40:32 (Válasz Craslorg #2335 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2009.03.08. 09:50:12
Érdekes, egy rakás játékos azért panaszkodik, hogy ilyen típusú kérdések vannak. Én kb 2 hetente ha találkozom egyel.


És átlagosan hány már elfogadott kérdéssel találkozol?
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2339. hozzászólás - 2009.03.08. 10:41:44 (Válasz Kocos #2338 hozzászólására.)
V2-n és V3-on sokkal
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2340. hozzászólás - 2009.03.08. 10:42:47 (Válasz Lanmandragoran #2336 hozzászólására.)
Idézet: Lanmandragoran - 2009.03.08. 10:23:16
Az IRA, bár sokan terroristacsoportnak nevezik, több csoport, melyek a "két" Írország egységesítéséért, függetlenségéért küzdenek különböző módokon. Ezek szerint Petőfiék is terroristák voltak?


Nono! A terrorszervezet megnevezes nem a celt, hanm az eszkozt minositi!
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője