Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
népszerűConstantinFérfi
Végzetúr mester
324 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5441. hozzászólás - 2009.06.12. 20:34:48
Kiollóztam nektek a végzetúr wikiről...

Kerülendő speciális témák
Forma1, futball csapatok, zenei együttesek összetételét, szabályrendszerét, történetét firtató kérdések
Az egyes filmek, könyvek, képregények szereplőit, történetét, elnyert díjait firtató kérdések
Tévésorozatokról bármilyen információ
Magas szintű tudományos és sportkérdések (Mi az integrálás ellentétes művelete?, Milyen mozdulatsort jellemez a négyfordulatos salchow-tripla leszúrt rittberger kombináció?)
Horgászat, vadászat és egyéb hasonló témakörök speciális kifejezései
Bármilyen Végzetúr kérdés. Már nem lehet olyat kérdezni, amit minden játékos tudhat, és ne szerepelne az adatbázisban.
Szoftveres, játékkonzolos, mobiltelefonos és egyéb hasonló kérdések, különösen azok szereplői, programozói, és a hozzájuk köthető cégek

Azonnal törlendő kérdések

...valamint bármilyen politikai tartalommal bíró kérdések. Ezek azonnali törlést és eltiltást vonnak maguk után...



http://vegzetur.wikidot.com
A hozzászólást Constantin módosította 2009.06.12. 20:35:34-kor
Pontozz le és biztos pityeregni fogok
..
*****
Pontszám: 7.50
népszerűConstantinFérfi
Végzetúr mester
324 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5442. hozzászólás - 2009.06.12. 20:37:51
A legfontosabb:


"Ha kérdést írsz, mindenképp fogadd el azt a szabályt, hogy a kérdésed rossznak is ítélhetik, és ezen utólag senki sem tud segíteni. A kérdés írásával tehát bizonyos rizikót vállalsz, de nagyobb lehet a lélekenergiában mért haszon is. Ha nem akarsz kockáztatni, még mindig ott a Lemondok a kérdésfeltevés lehetőségéről gomb.
Éppen ezért az utólagos reklamációnak semmi értelme. Ha nem értesz egyet a bírálás eredményével, próbáld megtalálni az okát a fent jelzett Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? topikban, de ne reklamálj, és főleg ne viselkedj óvodás módjára. A kulturált viselkedés mindig előbbre mutató, és jobban megtérül, ha inkább tanulsz a hibádból, mintha összeveszel mindenkivel."



S mielött nekem estek nem értékelek kérdéseket.
S nem kell belekeverni a magyarok többségét!
Pontozz le és biztos pityeregni fogok
..
*****
Pontszám: 7.50
fórumozóPetking5Férfi
Végzetúr tehetség
103 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5443. hozzászólás - 2009.06.12. 21:53:48 (Válasz Gibbon1985 #5440 hozzászólására.)
Használj szövegszerkesztőt a kérdés megszerkesztéséhez. Mert a hibák nagy részét javítja.
Petking
Pontszám: 6
irritálóZokneenhoFérfi
Végzetúr tehetség
108 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5444. hozzászólás - 2009.06.12. 22:14:06 (Válasz Gibbon1985 #5440 hozzászólására.)
1)Tanulj meg helyesen írni.
2) Te most mondtad,hogy NEM FIGYELTÉL a kérdés írásánál,és hogy a Google-ről másoltad ki. Ezelőtt azzal dobálóztál,hogy nem ismerik a számítógépet,mert erre a kérdésre nem tudtak válaszolni.(AMIRE TE IS RÁKERESTÉL!)
Továbbá ha kimásoltad Google-ről,akkor hogy tudtad elírni?Ja és elírtad. Mégis itt sírsz,és fel vagy háborodva.Amikor te hibáztál.Imádom az ilyen kedves játékosokat.
Végül zárójelesen: az idegen nyelvi kérdések NEM alapműveltség. wikidoton fent van,ha gondolod linkelek.
Elvárom,hogy minden billentyűzeten legyen LOL,vok,bb,tom,vki,PFF, '...','!!!'.'???' valamint szépjóreggelt gomb. Utóbbi saját célból.
Pontszám: 5.33
utáltGibbon1985Férfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5445. hozzászólás - 2009.06.12. 23:57:53 (Válasz Constantin #5442 hozzászólására.)
Téged nem kevertelek bele nem is akartalak. Én azokat keverem bele akik olyan kérdéseket engednek át ami óriási baromságok és azokat szidom akik gondolkodás nélkül javítási lehetőséget se adva basznak k a másikkal.
Pontszám: 5
utáltGibbon1985Férfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5446. hozzászólás - 2009.06.13. 00:11:16
1 Na figyu, nem alap műveltség? Oké alapjában véve ma az egész magyarországi közigazgatás alá tartozó ÁLTALÁNOS iskolában tanulni kell angolt.
2 Ha rosszul írsz be valamit az nem csak azt jelenti, hogy gépelsz vagy tollal írsz. Ugyanis másolási hiba is létezik. Az is írás, és olyankor nem figyelsz arra, hogy mi van, mert úgy ítélted meg előtte, hogy amit másolsz az jó és nem is vizsgálod.
3 Ha okoskodni akarsz, vagy vitázni velem, nézd végig a kvíz3 panaszos topikot, és döntsd el, hogy melyik kérdést írtad te? Mert azokban nem találsz egy olyat sem amit én írtam, de ha gondolod most el küldöm neked azt a három kérdést, amit elfogadtak és amit utánna töröltek, mert szerintem az, hogy mit szívsz be azt általános iskola 6 osztájában tanultad Biológiából, az aránya a kédésnek pedig 100 ból 20 jó 80 rossz, na szóval amíg ezt emberek nem tudják, addig ne beszéljenek nekem itt a kvíz kérdésekkel kapcsolatban általános műveltségről. De, ha már itt tartunk, akkor most fog kedves ellenzőm belém kötni, hogy akkor, mért írtam olyan kvíz kérdést ami játékkal kapcsolatos. Hát azért, mert gondoltam, ha már volt ilyen kérdés amit én kaptam, akkor én is írok valami hasonlót. Csak amit én kaptam ott felvolt sorolva, hogy "FPS/TPS/RPG/MMORPG". Elnézést, ha valaki megsértődne, nem az anyukáját szidom, ezek létező játék típusok. És ott az wolt hogy a WOW milyen tipusú játék.
És a másik, hogy lehet engem szidni nyugottan nem fog megrogyasztani lelkileg.
4 Nem szeretek veszekedni, és szitkozódni alapesetben nem vagyok ilyen, csak akkor, ha már tényleg ki van valamivel a tököm.
Valamelyik nap, leált a szerver, több cselekvés pontom ment kárba.
Előtte folyamatosan olyan kérdéseket kaptam amikre a jó válasz, és biztos hogy jó vász volt bepontozva és nem az volt a jó válasz.
Mái napig van olyan, hogy hármat ugrik a honlap, a vadászat elején a kvíz kérdések kitöltése közben, mikor ráklikkelek a kész gombra.
Igen ez annyit jelent, hogy rá kattintok, és ahol eddig az volt ki írva, hogy kapsz +10%- ot a 10. vadászatodra ott nem 11. jelenik meg hanem 13. és fent mindíg az van ki írva hogy helytelen válasz a helyes ez x y z lett volna.
Na azt hiszem, hogy megérthető, hogy kibuktam egy kicsit, még arra is, hogy még a küldetést sem tudom olyan könyen megcsinálni.
De rendben, legyen nektek igazatok, és lehet, hogy én voltam a hibás. Kívánom, hogy ti is szívjátok meg annyira a játékkal, mint én most. Majd, akkor utánna leülünk és megbeszéljük.
5 Akkor inestől kezdve én is mondhatom azt, hogy csak azért törlök egy kérdést, mert nekem most az esik jól? És nem is vagyok köteles, vissza adni, ha helyesírási hibás csak? Oks, akkor én is így fogok tenni.
Pontszám: 3.44
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5447. hozzászólás - 2009.06.13. 00:39:13 (Válasz Gibbon1985 #5431 hozzászólására.)
Idézet: Gibbon1985 - 2009.06.12. 18:53:18
Angol tudás ennyire rossz?


Nem csak az angol, a magyar is.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 6.50
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5448. hozzászólás - 2009.06.13. 00:42:04 (Válasz Kissonen #5437 hozzászólására.)
Idézet: Kissonen - 2009.06.12. 19:42:12
Ezért nem fogadták el?


Nem. Sokkal inkabb azert, mert az ertekelo nem jos, es nem tudja, hogy ki lesz kormanyon 2009-ben. Jelenleg. Mar megint.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5449. hozzászólás - 2009.06.13. 00:43:39 (Válasz Angithia #5439 hozzászólására.)
Idézet: Angithia - 2009.06.12. 19:44:03
Aham. Bár lehet nem a legmegfelelőbb kifejezéssel éltem, de politikai témájú kérdések nem idevalóak, hiába tudják az emberek a választ.


Ezzel is vitatkoznek. Az olyan kerdesek nem valoak ide, amelyek bamilyen allaspontot kivannak kozvetiteni. De az aktualpolitikabol nagyon nehez jo kerdest fogalmazni, ezert csak azoknak ajanlom, akiknek a kerdesiras nagyon fexik.
Pontszám: 7.50
utáltGibbon1985Férfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5450. hozzászólás - 2009.06.13. 10:22:05
Ja még egy dolog ez bekerülhet?

Malyik az a nép a Gyűrűk urában, amelyik nem hord lábbelit, vastag bőre miatt?
Félszerzet
Törpe
Ember
Tünde

Na szóval ezt hányan tudjtátok? Kedves vitapartnereim.
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5451. hozzászólás - 2009.06.13. 10:23:21 (Válasz Gibbon1985 #5450 hozzászólására.)
evidens, félszerzetek...
amúgy a kérdés rossz, mivel nem vastag bőrük van, hanem csak szőrös a talpuk

viszont a kérdés speciálisnak számít szerintem
A hozzászólást cirip módosította 2009.06.13. 10:24:25-kor
Pontszám: 7.50
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5452. hozzászólás - 2009.06.13. 10:30:34 (Válasz Gibbon1985 #5450 hozzászólására.)
Spec
Pontszám: 5
fórumozóK1k1k1Nő
Végzetúr tanonc
44 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5453. hozzászólás - 2009.06.13. 12:04:24
Üdv, mindenkinek!
Lenne egy nagy kérdésem, ebben a kérdésben mi a nem megválaszolható:

Melyik égitest okozza az ár-apály jelenséget?

Mars
Hold-ez a jó válasz
Vénusz
Jupiter

Külön üdvözlöm azon "kedves" értékelőimet akik azt az értékelést adták nekem: "Kérjük próbálj meg olyan kérdéseket feltenni, amelyek megválaszolhatók..."

Remélem ezen értékelők mélyen magukba néznek és elővesznek egy egyszerű általános iskolai fizika könyvet és kicsit félreteszik a lapozgatós szerepjátékaikat, meg az egyéb fantasy világokban íródott ponyvairodalmukat!!
Pontszám: 6
kedvencAngithiaNő
Végzetúr
63 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5454. hozzászólás - 2009.06.13. 12:26:20 (Válasz Gibbon1985 #5446 hozzászólására.)
Gibbon, melyik világon játszol?

És egyébként meglepő amit az általános angoltudásról írtál. Egyik barátom anyukája németet tanít egy általános iskolában, és hirtelen kíváncsi lettem, hogyha mindenhol angolt tanítanak, akkor ő mit csinál 6 órán keresztül, ül a tanáriban és malmozik? Mert mifelénk általánosban csak egy nyelvet oktatnak, ami választható. Olyan ismerősöm is van aki egyáltalán nem tanult angolt, vagy mert idősebb, vagy mert nem érdekelte az a nyelv, szóval nem tud mindenki angolul. Helyesen magyarul se mindig, még a nyelvészek is hibáznak.

Mondhatod nyugodtan, hogy törlésre ítélsz egy kérdést, mert az nem tetszik. Csak előtte valamelyik admintól szerezz rá jogot.

Még egy megjegyzés: néhány rosszul megítélt kérdés, rossz válasz miatt még valaki nem lesz hülye.
Pontszám: 6
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5455. hozzászólás - 2009.06.13. 13:04:06 (Válasz K1k1k1 #5453 hozzászólására.)
Szervusztok!

K1k1k1: A kérdésben ott van a hiba, hogy minden égitest, a Jupiter is hat a Földre... de kisebb mértékben, mint a Hold.

Amellett a saját holdjaikra szintén hatnak ár-apály erőkkel, a Jupiter Io nevű holdjának erős vulkánossága pont erre vezethető vissza. Innentől semmiképp sem értelmezhető helyesen a kérdésed.

Érdekességképp egy cikk az Origóról:
http://www.origo.hu/tudomany/vilagur/20090612-osszeutkozhetnek-a-naprendszer- belso-bolygoi.html

Itt is a Jupiter hatása a kulcsa a feltételezett eseményeknek.

Módosítás: a beültetett szóközt szedd ki, ha meg akarod nézni.
A hozzászólást Awenhai módosította 2009.06.13. 13:05:58-kor
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5
fórumozóK1k1k1Nő
Végzetúr tanonc
44 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5456. hozzászólás - 2009.06.13. 13:09:58 (Válasz Awenhai #5455 hozzászólására.)
Természetesen minden egyes égitest hat a naprendszerben található többi égitestre, de azért szerintem erős túlzás azt állítani, hogy a földi ár-apály jelenségre ne a Hold lenne a jó válasz, pláne, hogy az elfogadott tanítási órákon, illetve tankönyvekben nem a Jupitert említik meg mint fő okozót!

A bemásolt linket köszönöm, érdekes olvasmány volt, de a bolygók várható össze ütközése nem kapcsolódik az ár-apály jelenséghez, engedelmeddel én is bemásolok neked egy linket ez jobban fogja súrolni a témát:
http://hu.wikipedia.org/wiki/%C3%81rap%C3%A1ly
A hozzászólást K1k1k1 módosította 2009.06.13. 13:17:03-kor
Pontszám: 5
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5457. hozzászólás - 2009.06.13. 13:25:41
Szervusztok!

K1k1k1: A Wikipédia számomra nem releváns forrás, semmilyen formában, csak akkor, ha nem szerkeszthető oldalakkal együtt hivatkozzák.
A cikk nagyon hiányos, nincs kiemelve, hogy csak a Földre vonatkozó szócikk, holott a csillagászatban ár-apály erőket kelthet bármely tömeggel rendelkező test, csak a mértéke lesz különböző.

Az pedig, hogy a Földön zajló jelenségre kérdeztél, nincs definiálva a kérdésedben. Ha pedig szerepelne, akkor primitív kérdéssel dobhatnák el.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5
fórumozóK1k1k1Nő
Végzetúr tanonc
44 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5458. hozzászólás - 2009.06.13. 13:39:38
Értem, tehát tök mindegy, hogy milyen kérdést teszek fel, ha a nagy tiszteletű kvíz adminok visszadobják akkor én már minden lehetek, csak okos nem. Akkor ezennel kijelentem, hogy egyetlen egy kérdést sem fogok feltenni, nincs szükségem arra, hogy idegesítsem magamat azon, hogy milyen számomra elfogadhatatlan indokkal dobják vissza a kérdésem.
Pontszám: 5
kedvelt taggszisziFérfi
Végzetúr mester
332 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5459. hozzászólás - 2009.06.13. 13:44:23 (Válasz K1k1k1 #5456 hozzászólására.)
K1, a kérdésed többször is szerepel az adatbázisban, szóval kár róla vitatkozni. Lehet szőrszálhasogatni, hogy jó-e vagy sem, semmiképp nem lesz elfogadva. Azt javaslom, keress más témát.
Egyébként szerepelt ez a kérdés szebben is megfogalmazva, valahogy így:
Mi okozza a Földön észlelhető ár-apály jelenséget elsősorban?
(a válaszokra nem pontosan emlékszem, de valami ilyesmi volt)
a Hold tömegvonzása, a hullámzás interferálódása, tektonikus mozgások, a tengeráramlatok

Ugye mennyivel szebb?
Pontszám: 5
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5460. hozzászólás - 2009.06.13. 13:50:19 (Válasz K1k1k1 #5458 hozzászólására.)
Szervusztok!

K1k1k1: Alapvetően igazad van, nem tudod módosítani az értékeléseket. Abban azonban lehet segíteni, hogy amikor felteszed a kérdésedet, akkor nagyobb esélye legyen. Ha megírod privát üzenetben nekem, hogy mit akarsz kérdezni, segíthetek úgy megfogalmazni, hogy nagyobb eséllyel menjen át, bár tökéletes biztonság nincs.

Ha nem csak egy véleményt akarsz, akkor van egy olyan téma, hogy "Vajon elfogadják-e ezt a kérdést, ha felteszem?", ott mások is segítenek, általában elfogadják az ott valószínűsített kérdéseket.

Amellett van egy olyan érzésem, hogy Hatsepsut meg tudja nézni, hogy ki küldte be a kérdést, és akár utólag is oszthat ki szankciót, mert minden adminjogkörű számára elérhető akár a tiltás is, és a sértegetések a leghiggadtabb személyeket is visszaütésre ingerelhetik. A kérdésed beírása után nekem is megremegett a kezem, hogy gorombát írjak, de szerencsédre időben kaptam észbe, hogy csak az elutasítás miatti hiszti szülte azt a mondatodat.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!