Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3941. hozzászólás - 2009.04.21. 18:43:23 (Válasz Dejah Thoris #3937 hozzászólására.)
Mondjuk ennek az IQ-hoz semmi koze. Vagy ismeri valaki a dalt, vagy nem. Aki eleg fiatal, vagy eleg oreg az ismeri, aki 15-25 eves az valoszinuleg nem.
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3942. hozzászólás - 2009.04.21. 18:45:15 (Válasz Kocos #3941 hozzászólására.)
Pontosabban ők is ismerik, csak épp nincsenek abban a korban, hogy fejből tudják.
A hozzászólást Lanmandragoran módosította 2009.04.21. 18:45:26-kor
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
kedvencMeridiathNő
Végzetúr tehetség
247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3943. hozzászólás - 2009.04.21. 19:01:07 (Válasz Dejah Thoris #3937 hozzászólására.)
Én viszont továbbra sem értem azt a verziót, ha valaki feljön ide, és ironikusan kinyilatkoztatja hogy mindenki más mennyire marha. Nyilván kell kompenzálni a csalódást amit egy visszautasított kvízkérdés fölött érez az ember, neadjisten még azt is, amit valaki elfogadott, de a többség nem tudta.
Többezer játékosról beszélünk, akinek a nagy része nem jár a fórumra, hanem csak kérdést ír, és válaszol rá. Az ilyen kirohanásokat meg tolerálja az a pár-huszon, aki véletlenül még a szívén is viseli hogy a játéknak ez a szépreményű, ám mostoha gyermeke meg is tanuljon járni...
Nyilván csak a saját példámat tudom hozni, aki mikor egetverő blődségeket talált, először utánanézett hogy mi ez a megkérdőjelezhető színvonal. Mikor ennek az oka kiderült, a tőlem telhető módon próbálom a magamét hozzátenni ahhoz hogy ez változzon.
Érett és intelligens nőként nyilván neked is van néhány más lehetőséged, ahogy a család többi tagjának.
De persze maradhat a magas ló, és a "jól megmondtam ezeknek" hamar múló sikerélménye is.
Pontszám: 7.50
közellenségPhoenix_75Férfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3944. hozzászólás - 2009.04.21. 20:05:59
Hi!

Plííz mondjátok meg ezzel mi volt a baj?

Ki írta a Családi kör cimű verset?

Babits Mihály
Mikszáth Kálmán
Petőfi Sándor
Arany János


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

Kösz!
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3945. hozzászólás - 2009.04.21. 20:18:29 (Válasz Phoenix_75 #3944 hozzászólására.)
cí
Pontszám: 5
közellenségPhoenix_75Férfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3946. hozzászólás - 2009.04.21. 20:23:57
Bővebben?
Pontszám: 5
népszerűPogaxaNő
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3947. hozzászólás - 2009.04.21. 20:28:08
cím és egyéb ragozott alakjai hosszú í-vel írandók.
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3948. hozzászólás - 2009.04.21. 20:29:18 (Válasz Pogaxa #3947 hozzászólására.)
köszi
Pontszám: 5
kedvencGabusFérfi
Végzetúr
53 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3949. hozzászólás - 2009.04.21. 23:40:07 (Válasz Kocos #3938 hozzászólására.)
http://4.bp.blogspot.com/_ARDo07TDQlY/SCIi1TIS8BI/AAAAAAAAB4s/iKa42HD0dXU/s320/ J53.jpg

Jackson 5 ezen az album borítón amúgy meg ez nem helyesírási hiba max. rossz válasz miatt törlés.
Akkor lehet kellene normális indoklás és nem kétszer tettem fel hanem javítottam ha úgy nézzük mert az előzőt nem fogadták el.

http://images.google.hu/imgres?imgurl=http://4.bp.blogspot.com/_ARDo07TDQlY/ SCIi1TIS8BI/AAAAAAAAB4s/iKa42HD0dXU/s320/J53.jpg&imgrefurl=http:// rockistory.blogspot.com/2008/05/jackson- 5.html&usg=__JdFzUzOMbHz1bsfkQQ32ZEW0_Fg=&h=300&w=300&sz=18&hl=hu&start=3&um=1&t bnid=n_HJMAoeWjoH5M:&tbnh=116&tbnw=116&prev=/images%3Fq%3Djackson%2B5%2Balbum% 26hl%3Dhu%26sa%3DG%26um%3D1

A fiúk, miután 1976-ban szakítottak a Motownnal, többé nem használhatták a Jackson 5 nevet és logót. Nevüket ekkor The Jacksons-ra változtatták. Jermaine helyére beszállt a legfiatalabb fiú, Randy Jackson, és még abban az évben új lemezt dobtak piacra. Amerika történetében először volt fekete együttes ilyen sikeres.
http://209.85.129.132/search?q=cache:U_up6QP_I6sJ:hu.wikipedia.org/wiki/ Michael_Jackson+jackson+5&cd=1&hl=hu&ct=clnk&gl=hu&lr=lang_hu
Utána the jacksons lett de nem ott kezdte a pályafutását ha valaki elolvasná rendesen a kérdést.

1966-ban átvette bátyja, Jermaine helyét és ő lett a csapat énekese. Az együttes neve The Jackson 5-ra változott

szerintem megindokoltam

tisztelettel
Barracuda [LV]Lélekvadászok
Pontszám: 7.50
kedvencGabusFérfi
Végzetúr
53 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3950. hozzászólás - 2009.04.21. 23:43:40 (Válasz Kocos #3938 hozzászólására.)
Amúgy nem dupla mert csak az egyik fut a rendszerben szerintem. De tényleg én vagyok hülye hogy egyáltalán foglalkozok a kérdésekkel, de lehet legközelebb felteszem azt hogy "mennyi 1x1 talán nem bonyolult".
Barracuda [LV]Lélekvadászok
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3951. hozzászólás - 2009.04.21. 23:49:06 (Válasz Gabus #3950 hozzászólására.)
Arról, hogy elsőre visszadobták, nem írtál, joggal hihette Kocos, hogy duplikáltál.

Tedd fel és pihenj 3 napig utána.

Köszi a leírást MJ együtteseiről, zenekarokról (tényleg érdekes volt!) de legközelebb javaslom az url gomb használatát, mert így nagyon áttekinthetetlen.
Pontszám: 5
kedvencGabusFérfi
Végzetúr
53 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3952. hozzászólás - 2009.04.22. 07:33:10 (Válasz Craslorg #3951 hozzászólására.)
Köszöntem a korrekt választ, a rossz válasz kiírásban benne van az elutasítás.
Barracuda [LV]Lélekvadászok
Pontszám: 5
kedvelt tagPumpkinFérfi
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3953. hozzászólás - 2009.04.22. 08:54:20
Hogy hívják a Juno Reactor frontemberét?

Ben Watkins
Ozzy Osbourne
Keith Flint
Dexter Holland

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.


Azt persze mindenki tudja hogy ki nyerte a Valóvilág2-t vagy a Megasztár3at?
Én sem tudom fejből többszáz együttes énekesét-gitárosát-dobosát, de ha fontos utánanézek, ezt sem esélytelen megtalálni.

ez nem ismerős senkinek?
http://video.xfree.hu/?n=zsuliel%7C5a17b00be28e9102511ecbe97d4d8fcd

vagy itt van két klasszikusabb darab:
http://www.youtube.com/watch?v=v8LY2VgiikE&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=PJP6Lq6M-WQ&feature=related


Persze lehet csak az én véleményem hogy zeneileg felülmúlnak tömérdek talán közismertebb formációt, mellékesen tavaly volt szerencsém végignézni-hallgatni egy live act-jüket, merthogy itt jártak kishazánkban nyáron egy kevésbé populáris openair fesztiválon;
Ettől függetlenül visszatérve a kérdésre, ha valaki rákeres a 3 hibás névre, mert egyik sem mond neki semmit, máris ki tudja szűrni.

AMÚGY ITT CSAK PANASZKODNI LEHET (HÁTHA MEGNYUGTAT NÉMIKÉPP), VAGY VOLT MÁR AKI VÉGÜL MEGKAPTA A LE-T, MIVEL SIKERÜLT 'BEBIZONYÍTANIA' HOGY MÁRPEDIG AZ TELJESEN KORREKT KÉRDÉS VOLT??? kicsit bosszant ugyanis, hogy pont a legkisebb és legkevésbé vadászós (azaz v3as) karimnál próbálkoztam

(írtam egy másik kvízkérdést helyette, ha az se jön be, ezentül inkább a biztos feleLE-ért lemondást fogom igénybe venni)
Behind Blue Eyes
Pontszám: 5
kedvencMeridiathNő
Végzetúr tehetség
247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3954. hozzászólás - 2009.04.22. 09:21:19 (Válasz Pumpkin #3953 hozzászólására.)
Idézet: Pumpkin - 2009.04.22. 08:54:20
Hogy hívják a Juno Reactor frontemberét?

Ben Watkins
Ozzy Osbourne
Keith Flint
Dexter Holland

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.


Azért ne téveszd össze a kvízt a google-bajnoksággal. Ez tényleg speciális kérdés, úgy, mintha HKK-t, vagy valami nonszensz anime legendát kérdeztél volna. Amíg nem várható el hogy többezer ember nagy hányada legalább hallomásból ismerje az együttest ami a kérdésben szerepel, addig az bizony túl speciális, hiába van neked a kisujjadban... Nekem eszembe sem jutna a saját kedvenc íróimat/együtteseimet előhozni - hiába vagyok oda értük, szerintem a nagyjuk elvérezne, teljesen jogosan.
Pontszám: 7.50
népszerűSemelyikFérfi
Végzetúr mester
1294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3955. hozzászólás - 2009.04.22. 09:21:33 (Válasz Pumpkin #3953 hozzászólására.)
Lehet, ez nem lesz nagyon népszerű hozzászólás. Vállalom.

Van egy alapvető hiba a kvízkérdéses [akár jogos, akár jogtalan] panaszkodók fejében.
Mégpedig az, hogy rosszul gondolkoznak.
Igen, tudom, az alapműveltség nem egy szépen, korrektül és támadhatatlanul pontosan definiált fogalom. Mindenkinek más fontos, személyenként mást-mást tartunk alapműveltségnek.
Éppen ezért nem attól írsz jó kérdést, ha a saját alapműveltségi definíciód határain belüli kérdést teszel föl.
Akkor kapod meg a lélekenergiádat, ha olyan kérdést teszel föl, ami odaesik, bárki is értékelje.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3956. hozzászólás - 2009.04.22. 09:37:21 (Válasz Gabus #3949 hozzászólására.)
Idézet: Gabus - 2009.04.21. 23:40:07
http://4.bp.blogspot.com/_ARDo07TDQlY/SCIi1TIS8BI/AAAAAAAAB4s/iKa42HD0dXU/s320/ J53.jpg

Jackson 5 ezen az album borítón amúgy meg ez nem helyesírási hiba max. rossz válasz miatt törlés.
Akkor lehet kellene normális indoklás és nem kétszer tettem fel hanem javítottam ha úgy nézzük mert az előzőt nem fogadták el.

http://images.google.hu/imgres?imgurl=http://4.bp.blogspot.com/_ARDo07TDQlY/ SCIi1TIS8BI/AAAAAAAAB4s/iKa42HD0dXU/s320/J53.jpg&imgrefurl=http:// rockistory.blogspot.com/2008/05/jackson- 5.html&usg=__JdFzUzOMbHz1bsfkQQ32ZEW0_Fg=&h=300&w=300&sz=18&hl=hu&start=3&um=1&t bnid=n_HJMAoeWjoH5M:&tbnh=116&tbnw=116&prev=/images%3Fq%3Djackson%2B5%2Balbum% 26hl%3Dhu%26sa%3DG%26um%3D1

A fiúk, miután 1976-ban szakítottak a Motownnal, többé nem használhatták a Jackson 5 nevet és logót. Nevüket ekkor The Jacksons-ra változtatták. Jermaine helyére beszállt a legfiatalabb fiú, Randy Jackson, és még abban az évben új lemezt dobtak piacra. Amerika történetében először volt fekete együttes ilyen sikeres.
http://209.85.129.132/search?q=cache:U_up6QP_I6sJ:hu.wikipedia.org/wiki/ Michael_Jackson+jackson+5&cd=1&hl=hu&ct=clnk&gl=hu&lr=lang_hu
Utána the jacksons lett de nem ott kezdte a pályafutását ha valaki elolvasná rendesen a kérdést.

1966-ban átvette bátyja, Jermaine helyét és ő lett a csapat énekese. Az együttes neve The Jackson 5-ra változott

szerintem megindokoltam

tisztelettel


Elfogadom megindokoltad. Jo a kerdes. Sajnos nekem 5 perc alatt nincs idom ilyen szintu hatter elemzest vegezni. Azert kerestem ra, mert azt hittem, hogy a 5 ki van irva five-nak, es akkor lattam, hogy The Jackson 5 later known as The Jacksons. No mondtam magamban akkor ez egy prob korrekcio utan jo lesz, de ugy latszik fals / felinfokba botlottam.

Akkor a kerdesfelteves sorrendje forditott volt, mint ahogy ide irtad? Mert akkor nincs is gond, feltetted uja es elfogadtak.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3957. hozzászólás - 2009.04.22. 09:41:51 (Válasz Pumpkin #3953 hozzászólására.)
Idézet: Pumpkin - 2009.04.22. 08:54:20
Azt persze mindenki tudja hogy ki nyerte a Valóvilág2-t vagy a Megasztár3at?


Ha nem is, akkor is a tobseg tisztaban van azzal, hogy most miert kapsz egy Bezeg Bela emlekermet.

AMÚGY ITT CSAK PANASZKODNI LEHET (HÁTHA MEGNYUGTAT NÉMIKÉPP), VAGY VOLT MÁR AKI VÉGÜL MEGKAPTA A LE-T, MIVEL SIKERÜLT 'BEBIZONYÍTANIA' HOGY MÁRPEDIG AZ TELJESEN KORREKT KÉRDÉS VOLT???


Megsuketulok ember... halkabban.

Ezen a forumon jatekosok beszelgetnek jatekosokkal, en meg nem nagyon latam olyat, hogy egy jatekos masik jatekosnak LE-t vagy kerdest tudna jovairni.
Az tobbszor elofordult mar, hogy a jo kerdes hibas ertekeles utan a kerdesfeltevot ismetlesre buzditottuk.
Pontszám: 5
kedvelt tagPumpkinFérfi
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3958. hozzászólás - 2009.04.22. 09:44:46
Kellett nekem emlegetni, meg is kaptam:

Hogy hívják a Valóvilág 1. győztesét ?
Győző
Györgyi
Majka
Szabolcs

Ez aztán az alapműveltség... a Majka név ismert, merthogy van mellmutogatós műsora, meg valamit rappelni is próbált vagymi, de a másik 3 noname senki volt előtte, és nem kerültek feljebb azóta se!
Ez a magyar primitívség, "válasszunk havonta 3 új celebet, mert nincs még elég értéktelen hulladékkal teli a bulvársajtó", bámultjuk a TV-ben a szánalmas talkshowkat, vagy lessük reggel-délben-este a valóságshow-t ha már a saját életünk sivár és unalmas, hasznosabb időtöltés úgysem jut eszünkbe, mint mások életét nyomonkövetni, wow!
Attól még hogy nem ismerek vagy utálok egy együttest vagy egész zenei stílust, költőt-szobrászt-festőt akármit, még JÓ-nak értékeletem a kérdést EDDIG, mert biztos csak az én müveltségem volt hiányos, de hogy még egy online netes játékban is a TVképernyőn át sugárzott szenny köszönjön vissza, 4évvel ezelőtt sugárzott szappanoperák szereplőire irányuló kérdésekkel mondjuk, azmár szánalom a köbön, szerintem!

Ahol úgyis sok lehetőségem van még kérdésfeltevésre, végigzongorázom szerintem az összes 60év feletti magyar politikus nevét azzal az ismétlődő mondatkezdéssel, hogy 'Milyen színű a haja, piros-kék-zöld-ősz' azt legalább el se lehet hibázni!
Behind Blue Eyes
Pontszám: 5
irritálóEtooFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3959. hozzászólás - 2009.04.22. 16:29:23 (Válasz cirip #1 hozzászólására.)
A Győri Audi Eto első számú kézilabdakapusa jelenleg(2009 ápr.)?

Pálinger Katalin
Szűcs Gabriella
Tóth Timea
Varga Katalin
A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.
Kérdésed kiértékelésre került.
A "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapta.
Az alábbiak közül ki nem labdarugó (2009 márc.) ?

Bajzát Péter
Rajczi Péter
Biros Péter
Kenesei Krisztián
A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.
Vannak olyan kérdések, amik tele vannak hibával,értelmetlenek,semmi gondolkodást nem igényelnek mégis a rendszerbe vannak. Inkább akkor lemondok a feleannyi LE –ért.ennyi,köszönöm.
Pontszám: 5
kedvelt tagPumpkinFérfi
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3960. hozzászólás - 2009.04.22. 17:58:51 (Válasz Meridiath #3954 hozzászólására.)
Azért ne téveszd össze a kvízt a google-bajnoksággal. Ez tényleg speciális kérdés, úgy, mintha HKK-t, vagy valami nonszensz anime legendát kérdeztél volna. Amíg nem várható el hogy többezer ember nagy hányada legalább hallomásból ismerje az együttest ami a kérdésben szerepel, addig az bizony túl speciális, hiába van neked a kisujjadban... Nekem eszembe sem jutna a saját kedvenc íróimat/együtteseimet előhozni - hiába vagyok oda értük, szerintem a nagyjuk elvérezne, teljesen jogosan.


Na nem mintha nem találkoztam volna ilyen 'Milyen színű HKK-ban egyik vagy másik isten színe" típusú kérdésekkel kb mindegyikre külön-külön.
Amúgymeg nem pont a kedvencem nekem se, de reméltem márcsak a Mátrix miatt elég közismert...(tudom hogy javarészt olyan előadókat hallgatok, akikiről nagyonsokan sose hallottak, és nem is fognak) azt csesztem el, hogy a másik 3 helyre is valós embereket írtam, akik ráadásul ugyancsak énekelnek, csak épp más helyeken! Ha újraírhatnám tuti Mikiegeret, Kockásfülűnyulat meg a Fekete Pákót dobnám fel a többi lehetőségnek. az a baj, hogy ha már nem tudja valaki ránézésre egyből a választ, azonnal leértékeli, merthogy biztos túlnehéz, és aki akar megtalálja a megfelelő indoklást is rá, hogy miért!
Sebaj tanultam belőle, hogy max degeneráltaknak meg ovodásoknak szóló kérdéseket szabad csak írni, csak aztán ne siránkozzon senki hogy miért ilyen nevetségesen alap kérdésekkel van tele a kvízadatbázis, a többiek érdekében remélem hozzám nemjut ezentúl semmi értékelnivaló
A hozzászólást Pumpkin módosította 2009.04.22. 17:59:38-kor
Behind Blue Eyes
Pontszám: 3.67
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője