Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
kedvencRedyFérfi
Végzetúr mester
254 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4361. hozzászólás - 2009.05.06. 22:15:15 (Válasz Craslorg #4360 hozzászólására.)
Utánanéztem, nem történt ilyen. A dolog annyira inkorrekt, hogy írok a JV-nek. Az lehet, hogy már volt, de én nem találkoztam vele.
Pontszám: 7.67
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4362. hozzászólás - 2009.05.06. 22:23:40 (Válasz Redy #4361 hozzászólására.)
Az lehet, hogy te pl nem találkoztál, hiszen válaszoltál max párezer (5-6-10?) kérdésre, mígy az adatbázisban van 120-130ezer.
Hidd el, volt már. Én már találkoztam vele.
Ezzel fölösleges zargatnod a JV-t nem fogja visszaírni neked.
Pontszám: 5
kedvencRedyFérfi
Végzetúr mester
254 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4363. hozzászólás - 2009.05.06. 22:42:53 (Válasz Craslorg #4362 hozzászólására.)
Én az azonnali törlés és az eltiltás miatt írtam, ha vissza kell vonni, mert volt már, az teljesen korrekt, de akkor tehetek fel másikat és nem kapok 3 nap eltiltást.
Meg azért is, hogy kiszórják az értékelőt. nagyon utálom, amikor valaki síma szemétségből teszi tönkre más játékát.
A hozzászólást Redy módosította 2009.05.06. 22:43:25-kor
Pontszám: 7.50
fórumozóMeximFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4364. hozzászólás - 2009.05.07. 02:32:41
Nagyon Érdekes Dolgot Tapasztaltam...
Megírtam Egy Kérdést, Visszadobták Hogy Helyesírási Hibákat Tartalmaz...
Mivel Nem Volt Benne, Visszaírtam VÁLTOZATLANUL, Erre A "Már Szerepel Az Adatbázisban" Dobták Vissza...
Játék Közben Találkoztam Is Az Általam Feltett Kérdéssel, De Ugye Ezért Nem Kaptam Semmit...
Van-e Remény Arra, Hogy Ez Ritkán (Vagy Soha Többé Nem) Fog Előfordulni, Vagy Van-e Valami Lehetőség Az Ilyen Esetek Kiküszöbölésére ?
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4365. hozzászólás - 2009.05.07. 06:25:18 (Válasz Mexim #4364 hozzászólására.)
Idézet: Mexim - 2009.05.07. 02:32:41
Nagyon Érdekes Dolgot Tapasztaltam...
Megírtam Egy Kérdést, Visszadobták Hogy Helyesírási Hibákat Tartalmaz...
Mivel Nem Volt Benne, Visszaírtam VÁLTOZATLANUL, Erre A "Már Szerepel Az Adatbázisban" Dobták Vissza...
Játék Közben Találkoztam Is Az Általam Feltett Kérdéssel, De Ugye Ezért Nem Kaptam Semmit...
Van-e Remény Arra, Hogy Ez Ritkán (Vagy Soha Többé Nem) Fog Előfordulni, Vagy Van-e Valami Lehetőség Az Ilyen Esetek Kiküszöbölésére ?

Ha a kérdésedben is minden szót nagybetűvel kezdtél, akkor teljesen korrekt az értékelés. (Ez megint valami új trendi? )
Ha beírod ide a kérdésedet, akkor talán meg is mondják, hogy mi volt benne a helyesírási hiba. Emellett aki(k) először értékelték, lehet nagy részük nem találkozott még a kérdéssel, aki(k) meg másodszor, azok meg találkoztak vele. Mivel már szerepelttel kaptad vissza, így akár 3-szor is felteheted, de javaslom, hogy írd meg ide, hátha mégis találnak benne helyesírási hibát az éles szemű játékosok.
Pontszám: 5
közellenségSigismundFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4366. hozzászólás - 2009.05.07. 09:11:46
Erre azért kiváncsi lennék, hogy miért rossz.

Mikor volt a Szatmári béke, mely lezárta a Rákóczi-szabadságharcot?

1711. július 21.
1711. február 21.
1711. április 30.
1711. július 18.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Ebbe mi nem egyértelmű? Ez általános műveltséghez tartozik hogy 1711 április 30. s ennél egyértelműben hogy adjam meg? Óra percet is írjak? Ha pedig azért dobták vissza mert mind a 4 dátum 1711 akkor pedig szálljon már magába aki értékelte, hogy nem minden kviz kérdésnek olyannak kell lenni hogy:

Melyik egy op. rendszer fajta?
Windows
Nincs
Répa
Dió

Vagy ez a trend? Idáig süllyedt az általános műveltség? Mert ha igen akkor én szégyellem magamat.
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4367. hozzászólás - 2009.05.07. 09:13:04 (Válasz Sigismund #4366 hozzászólására.)
nem, de ennél azért nagyobb szórást is megadhattál volna
Pontszám: 5
közellenségSigismundFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4368. hozzászólás - 2009.05.07. 09:16:15 (Válasz cirip #4367 hozzászólására.)
Igen megadhattam volna nagyobbat is, de akkor meg egérteművé válik s túl könnyű a kérdés, ha egy 1711-est adok meg. Na de mindegy de azért ilyet nem el fogadni, s amit meg beírtam elfogadtak, hát mondjuk az kicsit dühítő.
A hozzászólást Sigismund módosította 2009.05.07. 09:23:19-kor
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4369. hozzászólás - 2009.05.07. 09:30:03 (Válasz Sigismund #4368 hozzászólására.)
Dátumos kérdéseket nagyon ritkána szabad elfogadni (lásd Miklós hozzászólása az értékelésről szóló topicban). Ahol dátum van, ott bizony kell szórá és nem napra pontosan kell vágni. Hidd el, ha az 1711-es dátum mellé beírsz egy 1680, 1754, 1805-öt, akkor sem lesz a válaszok aránya 100 %. Azt pedig nem kell tudni, hogy pontosan melyik nap történt. Vannak olyan dátumok, amiknél kell tudni (március 15), de ennél nem.
Főképp, hogy a béke aláírása valóban április 30-án volt, de előtte már több hónapos tárgyalások, hűségeskük, stb voltak.
Az ilyen és hasonló dátumoknál az a fontos, hogy az ember tudja, mihez kapcsolódik, melyik időintervallumban (nehogy 1322-re gondoljon) és egyes esetekben az évszám is fontos lehet (mint itt), de nem napi szinten.
Pontszám: 5
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4370. hozzászólás - 2009.05.07. 09:40:19 (Válasz Sigismund #4368 hozzászólására.)
Az általad leírt kérdéssel (Melyik nem egy op. rendszer fajta) 3 okból találkozhattál.
1. Nem találkozott vele még kvízadmin, kiértékelés alatt van. Ez idő alatt is lehet rá válaszolni, sőt, az is lehet, Te felelsz rá utoljára, mert mire lenyomod a készgombot, már ki is esett a rendszerből. Hidd el, ha belefut, megkapja a maga azonnal törölnijét.
2. Nem találkozott vele kvízadmin, és nem is fog, mert mások értékelték, akik a "legyen másnak jó napja, nekem is elfogadták a béna kérdésemet" alapon értékelnek. (Sajnálatos módon ennek fordítottja is előfordul, azaz minden kérdésre azonnal törölnit ad az illető egy rosszra értékelt kérdés után)
3. A legelején lett feltéve amikor még boldog-boldogtalan értékelhetett kénye kedve szerint.

Én az első pontot tartom legvalószínűbbnek. Mindenesetre, ha nem tetszik egy-egy kérdés, akkor légyszíves jelezd ezt az aktuális Kvíz topikban, de előtte jelentkezz Kocosnál, van a számodra egy kis ajándéka.

Ami a Te kérdésedet illeti, a dátumok túl közeliek szerintem is, de felhívnám a figyelmed, hogy az indoklásban ott szerepel az is, hogy A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.
Rád most inkább ez vonatkozik.
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 5
közellenségSigismundFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4371. hozzászólás - 2009.05.07. 09:57:30
Oké, köszönöm a válaszokat. Legközelebb majd olyat írok amire boldog boldogtalan tud válaszolni.
Pontszám: 3
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4372. hozzászólás - 2009.05.07. 10:02:28 (Válasz Sigismund #4371 hozzászólására.)
Azzal is vigyázni kell. Lásd az általad említett "kérdést". Ha túl könnyű, akkor azért nem fog átmenni a rostán, ráadásul, ha jól tudom, azok a kérdések is kiesnek a rendszerből, amire 100% tudta a választ.
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 5
fórumozóMeximFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4373. hozzászólás - 2009.05.07. 10:51:01 (Válasz Craslorg #4365 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2009.05.07. 06:25:18
Idézet: Mexim - 2009.05.07. 02:32:41
Nagyon Érdekes Dolgot Tapasztaltam...
Megírtam Egy Kérdést, Visszadobták Hogy Helyesírási Hibákat Tartalmaz...
Mivel Nem Volt Benne, Visszaírtam VÁLTOZATLANUL, Erre A "Már Szerepel Az Adatbázisban" Dobták Vissza...
Játék Közben Találkoztam Is Az Általam Feltett Kérdéssel, De Ugye Ezért Nem Kaptam Semmit...
Van-e Remény Arra, Hogy Ez Ritkán (Vagy Soha Többé Nem) Fog Előfordulni, Vagy Van-e Valami Lehetőség Az Ilyen Esetek Kiküszöbölésére ?

Ha a kérdésedben is minden szót nagybetűvel kezdtél, akkor teljesen korrekt az értékelés. (Ez megint valami új trendi? )
Ha beírod ide a kérdésedet, akkor talán meg is mondják, hogy mi volt benne a helyesírási hiba. Emellett aki(k) először értékelték, lehet nagy részük nem találkozott még a kérdéssel, aki(k) meg másodszor, azok meg találkoztak vele. Mivel már szerepelttel kaptad vissza, így akár 3-szor is felteheted, de javaslom, hogy írd meg ide, hátha mégis találnak benne helyesírási hibát az éles szemű játékosok.


Természetesen Nem Így (Szavak Első Betűit Nagybetűvel) Írtam A Kérdést, Ez Csupán Megszokás Nálam. A Kérdést Nem Másolom Ide, Hiszen A Lehetőségeknek Széles Tárháza Merült Fel, Hogy Miért Is Járhattam Így Ezzel. Van Még Mit Javítani A Kvíz Rendszerén.
Köszönöm A Választ.
Pontszám: 5
kedvencZergaFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4374. hozzászólás - 2009.05.07. 10:54:07
Fernando, Take a chance on me, When all is said and done, The name of the game. Melyik együttes slágerei ezek?

Deep purple
Ace of base
ABBA*
U2

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Ez túl speciális volt? A The name of the game és a Fernando nem tette elég egyértelművé? Igazából egyedül a When all is said and done kevésbé ismert daluk. Esetleg be kellett volna írnom közéjük a Mamma miát? Bár ennek alapján szerintem akkor is túl speciális lett volna egyeseknek (még megkaptam volna, hogy rossz a válasz, mert az egy film, nem pedig dal). Hihetetlen, hogy egyesek milyen szempontok szerint értékelik a kérdéseket. Sokan nem jönnek rá arra, hogy nem attól speciális a kérdés, mert ő nem tudja rá a választ.
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4375. hozzászólás - 2009.05.07. 11:18:46 (Válasz Mexim #4373 hozzászólására.)
Idézet: Mexim - 2009.05.07. 10:51:01
Idézet: Craslorg - 2009.05.07. 06:25:18
Idézet: Mexim - 2009.05.07. 02:32:41
Nagyon Érdekes Dolgot Tapasztaltam...
Megírtam Egy Kérdést, Visszadobták Hogy Helyesírási Hibákat Tartalmaz...
Mivel Nem Volt Benne, Visszaírtam VÁLTOZATLANUL, Erre A "Már Szerepel Az Adatbázisban" Dobták Vissza...
Játék Közben Találkoztam Is Az Általam Feltett Kérdéssel, De Ugye Ezért Nem Kaptam Semmit...
Van-e Remény Arra, Hogy Ez Ritkán (Vagy Soha Többé Nem) Fog Előfordulni, Vagy Van-e Valami Lehetőség Az Ilyen Esetek Kiküszöbölésére ?

Ha a kérdésedben is minden szót nagybetűvel kezdtél, akkor teljesen korrekt az értékelés. (Ez megint valami új trendi? )
Ha beírod ide a kérdésedet, akkor talán meg is mondják, hogy mi volt benne a helyesírási hiba. Emellett aki(k) először értékelték, lehet nagy részük nem találkozott még a kérdéssel, aki(k) meg másodszor, azok meg találkoztak vele. Mivel már szerepelttel kaptad vissza, így akár 3-szor is felteheted, de javaslom, hogy írd meg ide, hátha mégis találnak benne helyesírási hibát az éles szemű játékosok.


Természetesen Nem Így (Szavak Első Betűit Nagybetűvel) Írtam A Kérdést, Ez Csupán Megszokás Nálam. A Kérdést Nem Másolom Ide, Hiszen A Lehetőségeknek Széles Tárháza Merült Fel, Hogy Miért Is Járhattam Így Ezzel. Van Még Mit Javítani A Kvíz Rendszerén.
Köszönöm A Választ.

1. Hülye szokás, ez nem chates szoba, hanem egy fórum. (Ugyanígy az is hülye szokás, ha valaki csupa kisbetűvel ír, illetve rövidít: meik, oan, stb..)
2. Akkor minek írtad be a hozzászólásodat ebbe a topicba, ahova azért írnak, mert kíváncsiak a többiek véleményére a játékosok, hogy mit szólnak hozzá?
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4376. hozzászólás - 2009.05.07. 11:21:11 (Válasz Zerga #4374 hozzászólására.)
Idézet: Zerga - 2009.05.07. 10:54:07
Fernando, Take a chance on me, When all is said and done, The name of the game. Melyik együttes slágerei ezek?

Deep purple
Ace of base
ABBA*
U2

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Ez túl speciális volt? A The name of the game és a Fernando nem tette elég egyértelművé? Igazából egyedül a When all is said and done kevésbé ismert daluk. Esetleg be kellett volna írnom közéjük a Mamma miát? Bár ennek alapján szerintem akkor is túl speciális lett volna egyeseknek (még megkaptam volna, hogy rossz a válasz, mert az egy film, nem pedig dal). Hihetetlen, hogy egyesek milyen szempontok szerint értékelik a kérdéseket. Sokan nem jönnek rá arra, hogy nem attól speciális a kérdés, mert ő nem tudja rá a választ.

Mert egy utolsó gennyláda, aki értékelte és biztos figyelembe vette, hogy pont nem sikerült igazán ismert dalokat válogatnod, illetve esetleg az illető még 20-25 éves sincs és neki az ABBA nem mond olyan sokat, vagy ha mondd, akkor se marad meg neki mélyen nyomként.
Magyarán olyan szemét, mint én szoktam lenni általában.
Pontszám: 5
irritálóGabbbyNő
Végzetúr tanonc
18 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4377. hozzászólás - 2009.05.07. 18:00:23 (Válasz Pietrus #4356 hozzászólására.)
Nem valószínű. De az 1. színten is már megemlitik a lélekfutárt és azt, hogy miért tudsz vásárolni. Max rosszul felelnek rá. végül is mind1. Majd felteszek másik kérdést. :PAmire megtalálják a megfelelő választ is.
Pontszám: 5
kedvelt tagTexexFérfi
Végzetúr mester
481 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4378. hozzászólás - 2009.05.07. 19:40:55 (Válasz Craslorg #4376 hozzászólására.)
De az is lehet hiába ismeri az ABBAt, nem volt lelkes rajongója , és nem tanulta meg a számok cimét angolul le írva. Esetleg ha egy szót se tud angolul hiába is látja. Talán majd ha fejlesztenek és hangja is lesz a kvízkérdéseknek könnyebb lesz a zenei kérdéseket meg fejetni.
Nem töröm tovább a fejem se kérdésen, se a játékon.
Fölösleges.Persze úgy se tudom megállni.
Pontszám: 5
népszerűtlenVili979Férfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4379. hozzászólás - 2009.05.08. 09:08:08
Ezt a kérdést tettem fel és a válasz rá:
Milyen színű Micimackó pólója?

piros x
sárga
kék
nincs is pólója


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Miért?Ezt elmondaná nekem valaki?Mi ebben a kérdésben a rossz,hibás?Egy indoklást esetleg megérdemeltem volna.
A hozzászólást Vili979 módosította 2009.05.08. 09:08:43-kor
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4380. hozzászólás - 2009.05.08. 09:12:22 (Válasz Vili979 #4379 hozzászólására.)
mármint melyik feldolgozásban?
valamint mi értelme a negyedik válaszodnak?

mivel maga a kérdés nem túl érdekes,, nem csoda ha ezek után nem kapott jó értékelést, szerintem
A hozzászólást cirip módosította 2009.05.08. 09:13:44-kor
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője