Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
közellenségRaelagFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
521. hozzászólás - 2009.01.18. 09:48:57
Hány tagállama van jelenleg az Európai Uniónak?

18
23
25
27


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel. - na arra lennék kiváncsi ki adhatta ezt az indokot! Nem értelmezhetően tettem fel????? Szerintem ekkora egy baromságot, hogy olvasni nem tudó o-ás IQ-val rendelkezezők értékeljék a kérdéseket..... Ezen szerintem változtatni kellene!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Majd ezután én is poénból fogom visszadobálni a kérdéseket.
Pontszám: 1.75
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
522. hozzászólás - 2009.01.18. 09:54:08 (Válasz Raelag #521 hozzászólására.)
Idézet: Raelag - 2009.01.18. 09:48:57
Hány tagállama van jelenleg az Európai Uniónak?

18
23
25
27


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel. - na arra lennék kiváncsi ki adhatta ezt az indokot! Nem értelmezhetően tettem fel????? Szerintem ekkora egy baromságot, hogy olvasni nem tudó o-ás IQ-val rendelkezezők értékeljék a kérdéseket..... Ezen szerintem változtatni kellene!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Majd ezután én is poénból fogom visszadobálni a kérdéseket.


Ha kevésbé agresszíven és sértegetően fogalmazol, hanem inkább elgondolkodsz egy kicsit, magad is rájöhetsz a válaszra. Az értékelőknek valószínűleg az volt a problémájuk, hogy a kérdésed idejétmúlttá fog válni a legközelebbi bővítés után, ami tekintve a világ eseményeit (pl. Izland) gyakorlatilag akármikor lehetséges, sőt, soha nem elképzelhetetlen, hogy valamely tagállam kilépjen az unióból.
És kérlek, legközelebb egy picikét udvariasabban, jó?
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8.75
közellenségRaelagFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
523. hozzászólás - 2009.01.18. 09:58:26 (Válasz Byzon #522 hozzászólására.)
HÚÚ micsoda választ kaptam. Akármikor lehetséges az EU-bővítése? Persze csak úgy gondolnak egyet... na jó látom alapvető hülyeség volt ide egyáltalán írni is.
Pontszám: 1.42
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
524. hozzászólás - 2009.01.18. 10:02:31 (Válasz Raelag #523 hozzászólására.)
Veled is csak többen lettünk ezek szerint. Elolvastad, amit Byzon írt? Ez a játék nem 1 évre van tervezve, a kvízkérdések pedig benne maradnak 5 év múlva is. Ha úgy teszed fel a kérdést, hogy 2009 január 1-én hány tagországa van, senki nem szól egy szót sem (maximum "már szerepelt"-ként dobják vissza, amivel nem vesztesz semmit.).
Ha ezt megérted, visszavonom az első mondatomban leírtakat.
Pontszám: 8.33
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
525. hozzászólás - 2009.01.18. 10:10:10
A Texasi láncfürészes cimű horror film hány részből áll?
3
1
4
2

Bár egyet se láttam, de már az ötödiket vetítik a mozikban. Korrigálni kéne lassan. Köszi!

Ja, és nála még a három a jó válasz.
A hozzászólást Zsolesz módosította 2009.01.18. 10:10:51-kor
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
526. hozzászólás - 2009.01.18. 10:19:18 (Válasz Typhoon #506 hozzászólására.)
Idézet: Typhoon - 2009.01.17. 22:55:54
"Mi az emu ????????????????????????

Speciális csákány
Egy állat
A világűr
Egy fegyverfajta

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak."

Ezt a kérdést tettem fel. Mi benne a helyesírási hiba ? Mert szerintem nincs benne! Ha a sok kérdőjel az akkor azt Miklóssal kell megbeszélni, mivel a kérdés minimum 15 karakter hosszú kellett, hogy legyen és ki kellett töltenem valamivel, hogy a gép elfogadja.
Ez nem az első eset, hogy kissé dedósnak érzem a társaságot !


Mit nevezünk emunak?
20 karakter.

Ne a tarsasagot erezd dedosnak a hiba a te keszulekedben van. Egyebkent az, hogy miert raktad bele a helyesirasi hibat, az olyan nagyon nem erdekel senkit. Van benne, ennyi eleg. Van masik is: szokoz az irasjel elott.
Pontszám: 5.33
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
527. hozzászólás - 2009.01.18. 10:22:19 (Válasz Typhoon #507 hozzászólására.)
Idézet: Typhoon - 2009.01.17. 23:18:12
Szerintem meg az a röhej, hogy teljesen jó kérdések mondvacsinált indokok miatt el vannak dobálva, és a HKK-s meg Harry Potteres kérdések tömkelege ömlik a játékban.

Arra alapozva, hogy nincs autója, lehet, hogy valaki meg nem látta a Harry Pottert nem ?!

Továbbá azt is dedós dolognak tartom, hogy azért, mert szóváteszem a véleményem kapok egy 1-2-es értékelést és utált személy vagyok 6 hozzászólással.

Gratulálok mindenkinek!


Baratom, hol teljesen jo kerdes az, ha egy autos navigacios kutyu nevere kerdezel ra? Ebreszto! Ez egy gyenge kerdes. Nagyon helyes az ertekeles. Mig te mas gyatra kerdesen vagy kiakadva, es helyette a saatodat ranad be, addig a tobbseg itt azon dolgozik, hoy minden szinvonaltalan illetve hibas kerdes kiszuresre keruljon.

Az ertekeles amit kaptal teljesen megerdemelt figyelembe veve az alpari stilust.
A hozzászólást Kocos módosította 2009.01.18. 10:22:59-kor
Pontszám: 5.33
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
528. hozzászólás - 2009.01.18. 10:25:19 (Válasz Typhoon #510 hozzászólására.)
Idézet: Typhoon - 2009.01.17. 23:32:12
Igen az volt a 2-es számú próbálkozás.
De örömmel látom, hogy a 3-as el lett fogadva.

De szerintem ezt a kvíz dolgot nem kéne ennyire vérre menően kezelni, mint ahogy Te kezeled!

Egyáltalán azt nem tudom mi a fenéért van benne ez a 15 karakteres szabály ?!


Sajnos Craslorggal kell egyetertsek, a gyonge kerdeseket tuzzel vassal irtani kell. A 15 karakteres szabay nagyon jo, mert az ertelmes kerdesfeltevesnek elofeltetele, hogy kepes legyel 2 szavasnal hoszabb kerdest megfogalmazni.
Pontszám: 5.33
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
529. hozzászólás - 2009.01.18. 10:27:14 (Válasz Typhoon #512 hozzászólására.)
Idézet: Typhoon - 2009.01.17. 23:48:42
Amúgy nem a kérdésveszítésen van a hangsúly hanem azzal, hogy hozzászoktál ahhoz, hogy 15 évesekkel játszol és én lényegesen több vagyok és visszaugatok, ha jogtalanul szórakoznak velem, de ez neked nem tetszik, hogy a Te cselekedeteidről is véleményt mer mondani valaki.


Erdekes, meg mertem volna eskudni, hogy nem vagy meg 15. Ki erti ezt...
Pontszám: 5.33
irritálóTyphoonFérfi
Végzetúr
75 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
530. hozzászólás - 2009.01.18. 10:28:40 (Válasz ATILA2 #520 hozzászólására.)
Idézet: ATILA2 - 2009.01.18. 09:37:31
Idézet: Craslorg - 2009.01.17. 23:59:57
Akkor ezt megdumáltuk. A craslorg név védett, így csak én lehetek
Értem már, hogy mit írsz, nem szokásom leugatni őket, de néha idegesít, mikor a 15 éves 3 évesként van jelen.


Na ismét kockák!

Talán el kellene vonatkoztatni más játékoktól!!!

Az ilyeneket hívták régebben szakbarbároknak!

Manapság egy L betűt hordanak a fejükön...



Érdekes figura vagy Te! Azt is leugatod aki melletted szól. Lásd 507. hozzászólásom.
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
531. hozzászólás - 2009.01.18. 10:33:42 (Válasz Raelag #521 hozzászólására.)
Idézet: Raelag - 2009.01.18. 09:48:57
olvasni nem tudó o-ás IQ-val rendelkezezők értékeljék a kérdéseket..... Ezen szerintem változtatni kellene!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Majd ezután én is poénból fogom visszadobálni a kérdéseket.


még ő sem tudja, hogy épp ezért nem egy ember dönt, hanem sok, de jó látni, hogy a szomszéd tehene is dögöljön meg mentalitás szedi áldozatait:) (a 0 IQ elleni kifogás és a sok felkiáltójel különösen vicces egy mondatban.)

csak ismételni tudom magam - miért van az, hogy valaki megérti, hogy nem biztos, hogy 15 másik ember téved, hanem ő és miért van az, hogy van, aki nem fogja fel?
A hozzászólást winnie módosította 2009.01.18. 10:34:07-kor
Pontszám: 7.50
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
532. hozzászólás - 2009.01.18. 10:36:33 (Válasz Typhoon #506 hozzászólására.)
Idézet: Typhoon - 2009.01.17. 22:55:54
"Mi az emu ????????????????????????

Speciális csákány
Egy állat
A világűr
Egy fegyverfajta

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak."

Ezt a kérdést tettem fel. Mi benne a helyesírási hiba ? Mert szerintem nincs benne! Ha a sok kérdőjel az akkor azt Miklóssal kell megbeszélni, mivel a kérdés minimum 15 karakter hosszú kellett, hogy legyen és ki kellett töltenem valamivel, hogy a gép elfogadja.
Ez nem az első eset, hogy kissé dedósnak érzem a társaságot !


ez pedig valóban a nap poénja ha túl sok a 15, akkor kérdőjelekkel töltjük ki és az a dedós, aki visszadobja:)
Pontszám: 6.50
irritálóTyphoonFérfi
Végzetúr
75 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
533. hozzászólás - 2009.01.18. 10:37:44 (Válasz Kocos #528 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2009.01.18. 10:25:19
Idézet: Typhoon - 2009.01.17. 23:32:12
Igen az volt a 2-es számú próbálkozás.
De örömmel látom, hogy a 3-as el lett fogadva.

De szerintem ezt a kvíz dolgot nem kéne ennyire vérre menően kezelni, mint ahogy Te kezeled!

Egyáltalán azt nem tudom mi a fenéért van benne ez a 15 karakteres szabály ?!


Sajnos Craslorggal kell egyetertsek, a gyonge kerdeseket tuzzel vassal irtani kell. A 15 karakteres szabay nagyon jo, mert az ertelmes kerdesfeltevesnek elofeltetele, hogy kepes legyel 2 szavasnal hoszabb kerdest megfogalmazni.


Akkor tán kezdhetnénk azzal, hogy az összes HKK-s, Harry Potteres kvízbe abszolut nem illő idétlenségeket gyorsan kiirtod míg a kvízbe abszolut illő álalános műveltséget feszegető kérdés feltevőjét nem kezded el piszkálni.
Te egy értelmes embernek tüntél amikor 4 szem közt beszélgettünk.....

És most törpenghetsz, hogy ki is vagyok ......
A hozzászólást Typhoon módosította 2009.01.18. 10:38:25-kor
Pontszám: 2.33
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
534. hozzászólás - 2009.01.18. 10:40:56 (Válasz Petyus75 #518 hozzászólására.)
Idézet: Petyus75 - 2009.01.18. 01:23:21
Sziasztok !

Tudna Valaki nekem segíteni, hogy miért kaptam " Rossz, hibás kérdés, érdektelen lexikális tudás " értékelést?

Az alábbiak közül, melyik autó a "legerősebb", ami a Lóerőt illeti ?

Mini Cooper S
Nissan 350 Z
BMW M5 *
Infiniti FX 35

Válaszokat előre is köszönöm!

További szép estét.


Azert, mert ez erdektelen lexikalis tudas.
Egy autos ujsagironak, talan 1-2 megrogzott autobuzinak menne kapasbol a kerdes, de egy atlagembertol nagyon messze all, hogy fejbol tudjon loeroket.

Plusz pontatlan is a kerdesed.
M5-bol peldaul eleg sok kivitel volt 84 ota: 286, 315, 340, 395, 507 LE is elofordult.
Nissanbol 306 LE, FX 35-bol 303 LE a top, ha jol latom, azaz az elso generacios M5-ot mindketto veri.

Es akkor meg olyan turpissagokrol, mint a hazilag beszerelt erosebb motor meg nem beszeltunk.
Pontszám: 5.33
irritálóTyphoonFérfi
Végzetúr
75 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
535. hozzászólás - 2009.01.18. 10:41:46 (Válasz winnie #532 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.01.18. 10:36:33
Idézet: Typhoon - 2009.01.17. 22:55:54
"Mi az emu ????????????????????????

Speciális csákány
Egy állat
A világűr
Egy fegyverfajta

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak."

Ezt a kérdést tettem fel. Mi benne a helyesírási hiba ? Mert szerintem nincs benne! Ha a sok kérdőjel az akkor azt Miklóssal kell megbeszélni, mivel a kérdés minimum 15 karakter hosszú kellett, hogy legyen és ki kellett töltenem valamivel, hogy a gép elfogadja.
Ez nem az első eset, hogy kissé dedósnak érzem a társaságot !


ez pedig valóban a nap poénja ha túl sok a 15, akkor kérdőjelekkel töltjük ki és az a dedós, aki visszadobja:)


Akkor most tőled is megkérdezem! Miért nem lehet jónak elfogadni ? Miért zavar mindenkit ennyire pár kérdőjel ?

Ne haragudj de ezt a kérdésekbe való mindenáron belekötésnek érzem.

A helyett, hogy a saját igazadat szajkózod, inkább erre válaszolj! Egy jó kérdés miért lett rosszra értékelve pár plusz kérdőjel miatt ?
Pontszám: 3
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
536. hozzászólás - 2009.01.18. 10:46:32 (Válasz Typhoon #535 hozzászólására.)
Azért, mert a kérdés értékelőjét kiborította, hogy ahelyett, hogy picit megerőltetnéd magadat és átfogalmazod a kérdést, pl.: Mit neveznek/neveztek emunak? valószínűleg simán jó lett volna. Más is találkozott ilyen jellegű korlátozásokkal, pl tiltott szó a származott is, de ilyenkor ha én ezt így írom be:
Melyik uralkodóházból szárma.zott II. Lajos király?
Na ezt úgy visszadobják, mint a huzat, és igazuk lesz! Ehelyett:
Melyik uralkodóházból való volt II. Lajos?
Na így simán elmegy és jó kérdés lesz. Ahelyett, hogy ilyeneken fennakadsz, inkább tanulj belőle, fogalmazd meg másképpen és mehet is.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 3
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
537. hozzászólás - 2009.01.18. 10:49:00 (Válasz Raelag #523 hozzászólására.)
Idézet: Raelag - 2009.01.18. 09:58:26
HÚÚ micsoda választ kaptam. Akármikor lehetséges az EU-bővítése? Persze csak úgy gondolnak egyet... na jó látom alapvető hülyeség volt ide egyáltalán írni is.


Inkabb elgondolkodnal baratom, hogy vajon hogyan lehetne ugymegfogelmezni a kerdesedet, hogy "csak" mar szerepelt opcio miatt legyen visszadobva. Olyat nem kerdezunk, hogy jelenleg, hiszen egy kviz eseteben, amikor a kerdesfelteves es a valaszadas nem egyideju, ez ertelmetlen kifejezes.

Segitek:
Hány tagállama lett az Európai Úniónak a 2007-es bővítést követően?
Pontszám: 5.33
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
538. hozzászólás - 2009.01.18. 10:52:21 (Válasz Typhoon #533 hozzászólására.)
Idézet: Typhoon - 2009.01.18. 10:37:44
Idézet: Kocos - 2009.01.18. 10:25:19
Idézet: Typhoon - 2009.01.17. 23:32:12
Igen az volt a 2-es számú próbálkozás.
De örömmel látom, hogy a 3-as el lett fogadva.

De szerintem ezt a kvíz dolgot nem kéne ennyire vérre menően kezelni, mint ahogy Te kezeled!

Egyáltalán azt nem tudom mi a fenéért van benne ez a 15 karakteres szabály ?!


Sajnos Craslorggal kell egyetertsek, a gyonge kerdeseket tuzzel vassal irtani kell. A 15 karakteres szabay nagyon jo, mert az ertelmes kerdesfeltevesnek elofeltetele, hogy kepes legyel 2 szavasnal hoszabb kerdest megfogalmazni.


Akkor tán kezdhetnénk azzal, hogy az összes HKK-s, Harry Potteres kvízbe abszolut nem illő idétlenségeket gyorsan kiirtod míg a kvízbe abszolut illő álalános műveltséget feszegető kérdés feltevőjét nem kezded el piszkálni.


Igyekszem igy tenni minden esetben.
Megjegyzesem: HP-bol lehet jot kerdezni. Nem sokat, de azert lehet.
Pontszám: 5.33
irritálóTyphoonFérfi
Végzetúr
75 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
539. hozzászólás - 2009.01.18. 10:56:14 (Válasz Byzon #536 hozzászólására.)
Idézet: Byzon - 2009.01.18. 10:46:32
Azért, mert a kérdés értékelőjét kiborította, hogy ahelyett, hogy picit megerőltetnéd magadat és átfogalmazod a kérdést, pl.: Mit neveznek/neveztek emunak? valószínűleg simán jó lett volna. Más is találkozott ilyen jellegű korlátozásokkal, pl tiltott szó a származott is, de ilyenkor ha én ezt így írom be:
Melyik uralkodóházból szárma.zott II. Lajos király?
Na ezt úgy visszadobják, mint a huzat, és igazuk lesz! Ehelyett:
Melyik uralkodóházból való volt II. Lajos?
Na így simán elmegy és jó kérdés lesz. Ahelyett, hogy ilyeneken fennakadsz, inkább tanulj belőle, fogalmazd meg másképpen és mehet is.


Tudod én az emberekből mindig a jót feltételezem.
Amúgy ennek az értékelősdinek az lenne a lényege, hogy a valóban rossz kérdések kikerüljenek a játékból. Mert ha ennyire szigorúan vesszük a helyesírási hibákat akkor pl. minden olyan kérdést ki kéne dobálni aminek a válaszai nagy betűkkel kezdődnek és nincs a végén pont. Mivel mondat végén pontot kell tenni.
De én pont erről beszélek, hogy ez csak egy játék, semmi nem múlik rajta. Én csak békésen szeretnék játszani, ennyi....
Pontszám: 3
irritálóTyphoonFérfi
Végzetúr
75 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
540. hozzászólás - 2009.01.18. 11:44:45 (Válasz winnie #532 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.01.18. 10:36:33
Idézet: Typhoon - 2009.01.17. 22:55:54
"Mi az emu ????????????????????????

Speciális csákány
Egy állat
A világűr
Egy fegyverfajta

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak."

Ezt a kérdést tettem fel. Mi benne a helyesírási hiba ? Mert szerintem nincs benne! Ha a sok kérdőjel az akkor azt Miklóssal kell megbeszélni, mivel a kérdés minimum 15 karakter hosszú kellett, hogy legyen és ki kellett töltenem valamivel, hogy a gép elfogadja.
Ez nem az első eset, hogy kissé dedósnak érzem a társaságot !


ez pedig valóban a nap poénja ha túl sok a 15, akkor kérdőjelekkel töltjük ki és az a dedós, aki visszadobja:)


Basszus hát Neked tényleg nincs rendben az értékítéleted.
Igen dedós aki visszadobja.
Miért ?
Mert én beleszaladtam egy általam nem ismert problémába amit a lehető leggyorsabb és legegyszerübb módon próbáltam orvosolni, és a helyett, hogy a kérdést értékelték volna az illetők (ami egyébként jó volt), a helyett a kérdés milyenségébe kötött bele.
Ezt nem tudom nem dedósnak nevezni. És aki ezt nem fogja fel azzal tényleg van valami gond.

De jobb lenne ha elolvasnád azt is amit Byzonnak reagáltam.


Ebbe az egészbe az a szomorú, hogy én békésen játszottam tegnap este senkit nem piszkáltam, nem okítottam ki. Egy teljesen jó kérdésembe többen belekötöttek és most én vagyok közellenségként kezelve, mert nem hagyom szó nélkül ha a számba s*z*a*r*n*a*k.

És ez az ami titeket minősít és nem engem.
A hozzászólást Typhoon módosította 2009.01.18. 11:47:02-kor
Pontszám: 1.57
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!