Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7181. hozzászólás - 2009.08.22. 14:55:40 (Válasz Almacsut #7175 hozzászólására.)
Idézet: Almacsut - 2009.08.22. 11:43:48
Idézet: Stubai - 2009.08.22. 11:21:48
nekem ismegtudnátok magyarázni 3 rossz!

Melyik csatornán adják a Doktor House sorozatot?

Rtl Klub
Duna Tv
Tv2
Film+

helyes válasz:TV2

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.
Kérdésed kiértékelésre került.
A "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapta.

Nem mindenki néz tévét, plusz bármikor átkerülhet másik csatornára


No en a nem nez mindenki TV-t ervet nem igazan erzem magamenak, de ugyanakkor az is igaz, hogy ennek az altalanos muveltseghez semmi koze nincs. Az osszes ilyen kereskedelmi markakhoz kotheto kerdest egyontetuen elutasitjak a kvizadminok.
Pontszám: 5
népszerűAlmacsutNő
Végzetúr mester
523 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7182. hozzászólás - 2009.08.22. 15:02:38 (Válasz Kocos #7181 hozzászólására.)
Így van, én is nézek tévét, sőt az egyik kedvencemről van szó. De! Tényleg nem néz mki tévét, és aki nem nézi nem igazán tudja. Abban igazad van nem általános műveltség, de egyik kérdése se volt az.
Attól mert egy kérdést te jónak ítélsz meg, még nem biztos hogy az.
Használd a Vajon elfogadják-e kérdésemet topicot!

***
Ha nem megy, nem kell erőltetni.
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7183. hozzászólás - 2009.08.22. 15:11:51 (Válasz Sznoopy #7177 hozzászólására.)
A lepontozást nyilván a floodolás miatt kaptad.

Hogy az értékeléssel kapcsolatos kérdésedre is válaszoljak, az ÁNTSZ honlapján található felsorolás alapján 69 gyógyfürdő van. Vagyis olyannyira speciális kérdést tettél fel, hogy még te magad sem tudod a választ. Az indoklás nem az igazi, mivel nincs ott a helyes válasz, rossz válasz indoklás dukált volna, de a lényeg, a rossz kérdés értékelés teljesen jogos.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
utáltDanilaciFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7184. hozzászólás - 2009.08.22. 16:18:27 (Válasz Kocos #7181 hozzászólására.)
Szerintem a kérdés nem rossz , hanem speciális !
Kit érdekelnek ezek a "kilós" filmek ? Főleg mikor a szereposztást kérik számon a normál halandótól ! Sajnos van az adatbázisban több olyan kérdés , amitől égnek áll a hajam ...
Ezeket ki fogadta el ?
Pontszám: 5
utáltDanilaciFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7185. hozzászólás - 2009.08.22. 16:20:53 (Válasz Kocos #7164 hozzászólására.)
Küldd be egy kérdőjellel !!!
Pontszám: 5
utáltDanilaciFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7186. hozzászólás - 2009.08.22. 16:23:42
Sziasztok ! Valami illetékes válaszolna erre ? :-

Melyik növény nem egyszíkű ?

muhar
cirok
lóhere
búza


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.
Ha jól emlékszem az általános iskola 5. osztályában tanultuk ... És még másik kérdést sem tehetek fel helyette !
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7187. hozzászólás - 2009.08.22. 16:28:14 (Válasz StripeZ #7163 hozzászólására.)
Idézet: StripeZ - 2009.08.22. 00:19:54
Nagyon szomorú, hogy ismét anyázás miatt kell ide visszanéznem!!!

Mi is az a tofu?????????

Sütemény
Pékáru
Sajtféle
Világszerte ismert és fogyasztott szója termék

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.

Kérdezem, hogy ki az a fogyatékos értékelő, akinek ez nem értelmezhető ??? Eddíg 4 kérdést tettem fel, egyik sem tetszett nekik, volt amikor egy ékezet lemaradása miatt. Szerintem többet nem is fogok feltenni, bekaphatják az összes panaszkodó játékos faszát !!! Ez így full élvezhetetlen !!!


1. A stílusod undorító, minősít téged is elég egyértelműen, nincs mit hozzáfűzni, nem lehet útszélinek sem nevezni, lévén 2 általánost végzett örömlányokat megsérteném vele, ha egy ilyen módon megnyilvánuló emberhez hasonlítanám őket.
2. A kérdésben írásjelhalmozás van, egyértelmű a helyesírási hiba.
3. A helyes válasz hosszan kidolgozott, a rossz válaszok nyúlfarknyiak, egyértelmű ráutalás, ez is elfogadhatatlan szerintem.
4. Ha nem teszel fel több kérdést és ennek okán nem olvassuk többé a fórumon minősíthetetlen hangvételű megnyilvánulásaidat már örök hála az értékelőknek, egyértelműen nem fogsz hiányozni.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 7.67
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7188. hozzászólás - 2009.08.22. 16:30:21 (Válasz Danilaci #7186 hozzászólására.)
Idézet: Danilaci - 2009.08.22. 16:23:42
Sziasztok ! Valami illetékes válaszolna erre ? :-

Melyik növény nem egyszíkű ?

muhar
cirok
lóhere
búza


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.
Ha jól emlékszem az általános iskola 5. osztályában tanultuk ... És még másik kérdést sem tehetek fel helyette !


Láttad az "Okosabb vagy mint egy ötödikes?" című vetélkedőműsort?
Aki nem foglalkozik komolyabban biológiával/botanikával, annak ez nagyon speciális kérdés, hidd el...
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
fórumozóYuureiFérfi
Végzetúr mester
376 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7189. hozzászólás - 2009.08.22. 16:36:15 (Válasz Danilaci #7186 hozzászólására.)
Hali,

Hát elsőre nekem sem ugrott be pedig kertészmérnökire járok, de egy kisebb gondolkodás után már meglett, amúgy sztem is speciális, mivel vannak olyan egyének, akik a moszatok tanulásánál járnak csak...
- 3 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó.

***************************

- V1
Pontszám: 3
utáltDanilaciFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7190. hozzászólás - 2009.08.22. 17:19:43 (Válasz Yuurei #7189 hozzászólására.)
Már ne haragudj, de azt , hogy az egyszikűeknél párhuzamosak a levélerek , a kétszikűeknél nem , olyan nehéz megjegyezni ? Leégne a képemről a bőr , ha ilyen kérdésre nem tudnám a választ ! Magam is láttam a fent említett vetélkedőket és sokszor elszomorodtam embertársaim tudatlanságán ! Már csak azért is megérte volna "jó kérdés"-nek ítélni , hogy aki találkozik ezzel a kérdéssel , legalább második alkalommal tudja rá a választ !
Az imént kaptam egy kérdést : "Hol található Vientián ? " , megjelölöm Laoszt , de a kérdés
feltevője szerint Vietnám a helyes , így rossz válasz minősítést kapok a jó válaszomért !
Laosz fővárosa Vientián ! Aki nem tudta , most megtanulja a rossz választ ...
Pontszám: 5
utáltDanilaciFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7191. hozzászólás - 2009.08.22. 17:30:01 (Válasz Vlky #7176 hozzászólására.)
Már bocsánat , de a darazsak igazán speciális állatok , mégha méhekről szólna a kérdésed , arra
legalább 1000 ember tudná a választ... nade darazsak ?
Pontszám: 5
utáltDanilaciFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7192. hozzászólás - 2009.08.22. 17:39:36 (Válasz Yuurei #7189 hozzászólására.)
Hát ezzel nem dicsekednék hatodikos koromban sem , pláne , ha kertészmérnök lennék...
Pontszám: 2.33
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7193. hozzászólás - 2009.08.22. 18:11:33 (Válasz Danilaci #7191 hozzászólására.)
Attól hogy Neked nem fogadták el a kérdésedet nem kell leállnod Mindenkivel kötekedni, állj fel és nézd meg a fákat( az egy- ill. kétszikűeket ) egy kicsit most már kezd lehűlni egy csöppet a levegő, hátha attól lehiggadsz!

Próbálj meg normálisan komunikálni, az lehet segít...de lehet rajtad már nem.

Apropó, Neked minden mindig eszetbe jut másodpercek alatt, akkor te igazán nagy zseni lehetsz...
A hozzászólást Viszok009 módosította 2009.08.22. 18:12:49-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 8.33
irritálóAbinorNő
Végzetúr
51 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7194. hozzászólás - 2009.08.22. 18:34:31
Van két kérdésem, amit szerintem csak egy bizonyos kör tudhat!
"Ha az autód kötelező felelősségbiztosítását szeretnéd máshova átkötni év végi váltásnál, meddig kell felmondani a biztosítást?"

"Hol született Scelit Kiita labdarúgú?" (lehet a nevét nem is jól írtam)

Na mármost ezeket honnan a fenéből kellene tudnom??
Az általános műveltséghez semmi köze!!
Pontszám: 5
utáltDanilaciFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7195. hozzászólás - 2009.08.22. 19:25:52 (Válasz Viszok009 #7193 hozzászólására.)
Na azért nem kellene ilyen lekezelően beszélni mindenkivel , egy idő után felmegy az emberben a pumpa , ha ilyen magas lóról beszélnek vele ! Ki az isten vagy T e, hogy ezt megengesd magadnak ? Miért nem lehet normálisan válaszolni az embernek ?
Amit Te nem tudsz az nincs is ?
Annyit csak illene tudni , hogy a fű egyszíkű , a fa kétszíkű !
Pontszám: 3
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7196. hozzászólás - 2009.08.22. 19:42:49 (Válasz Danilaci #7195 hozzászólására.)
Nem úgy vettem, vettük észre, hogy tudsz normálisan beszélni, lsd magadat! Agyó ennyi beszélgetés Veled épp elég volt erre az évre. Pá!
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5
utáltStripeZFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7197. hozzászólás - 2009.08.22. 21:17:58 (Válasz MIvan #7169 hozzászólására.)
Idézet: MIvan - 2009.08.22. 10:54:10
Idézet: StripeZ - 2009.08.22. 00:19:54
Nagyon szomorú, hogy ismét anyázás miatt kell ide visszanéznem!!!

Mi is az a tofu?????????

Sütemény
Pékáru
Sajtféle
Világszerte ismert és fogyasztott szója termék

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.

Kérdezem, hogy ki az a fogyatékos értékelő, akinek ez nem értelmezhető ??? Eddíg 4 kérdést tettem fel, egyik sem tetszett nekik, volt amikor egy ékezet lemaradása miatt. Szerintem többet nem is fogok feltenni, bekaphatják az összes panaszkodó játékos faszát !!! Ez így full élvezhetetlen !!!

1.) A kérdés végére pontosan egy kérdőjel kell. Nem nyolc.
2.) A helyes válaszod anyira kirí a többi közül, hogy kimeríti a 'megjelölt válasz' fogalmát.
3.) Gratulálok, hogy meghoztad a helyes döntést. Mindenki jobban fogja élvezni a játékot, ha nem teszel fel több kérdést.


1.) A kérdés végére pontosan EGY kérdőjelet fogok írni, ha a kérdést 11 karakter hosszal is elfogadja!!! Azt hiszem ez nem az én hibám... Talán smile-kat írtam volna a végére?
2.) A helyes válaszom azért olyan kirívó, mert ha rövidebb lenne, akkor az lett volna valószínüleg az értékelés, hogy lexikális tudást igényel, vagy bla bla bla...
3.) Ha kicsit kinyitod a szemed, és körülnézel, láthatod, hogy szinte ebben a témában van a legtöbb hozzászólás!!! Valószínű, nem azért, mert olyan fasza minden... Nem tudom, hogy Ti kik vagytok, de ha már ennyi hozzászólásotok van itt, be lehetne látni, hogy valami szarul működik, és inkább ahelyett, hogy mindenkit kritizáltok (nevetséges érvekkel), változtatni kellene a helyzeten. Ja, szerintem nem akkor élvezné mindenki jobban a játékot, ha nem írnék több kérdést, hanem akkor, ha más lenne az értékelő rendszer, lenne rá valami szabályzat, esetleg mások értékelnének (olvass kicsit utána, ez nem csak szerintem van így...)!!! Nem azért írtam kérdést, mert annyira bejön a dolog, hanem a küldetés miatt, de úgy látszik azt nem tolom már le soha...Na szevasztok
Pontszám: 2.33
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7198. hozzászólás - 2009.08.22. 22:02:22 (Válasz StripeZ #7197 hozzászólására.)
Idézet: StripeZ - 2009.08.22. 21:17:58
Idézet: MIvan - 2009.08.22. 10:54:10
Idézet: StripeZ - 2009.08.22. 00:19:54
Nagyon szomorú, hogy ismét anyázás miatt kell ide visszanéznem!!!

Mi is az a tofu?????????

Sütemény
Pékáru
Sajtféle
Világszerte ismert és fogyasztott szója termék

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.

Kérdezem, hogy ki az a fogyatékos értékelő, akinek ez nem értelmezhető ??? Eddíg 4 kérdést tettem fel, egyik sem tetszett nekik, volt amikor egy ékezet lemaradása miatt. Szerintem többet nem is fogok feltenni, bekaphatják az összes panaszkodó játékos faszát !!! Ez így full élvezhetetlen !!!

1.) A kérdés végére pontosan egy kérdőjel kell. Nem nyolc.
2.) A helyes válaszod anyira kirí a többi közül, hogy kimeríti a 'megjelölt válasz' fogalmát.
3.) Gratulálok, hogy meghoztad a helyes döntést. Mindenki jobban fogja élvezni a játékot, ha nem teszel fel több kérdést.


1.) A kérdés végére pontosan EGY kérdőjelet fogok írni, ha a kérdést 11 karakter hosszal is elfogadja!!! Azt hiszem ez nem az én hibám... Talán smile-kat írtam volna a végére?
2.) A helyes válaszom azért olyan kirívó, mert ha rövidebb lenne, akkor az lett volna valószínüleg az értékelés, hogy lexikális tudást igényel, vagy bla bla bla...
3.) Ha kicsit kinyitod a szemed, és körülnézel, láthatod, hogy szinte ebben a témában van a legtöbb hozzászólás!!! Valószínű, nem azért, mert olyan fasza minden... Nem tudom, hogy Ti kik vagytok, de ha már ennyi hozzászólásotok van itt, be lehetne látni, hogy valami szarul működik, és inkább ahelyett, hogy mindenkit kritizáltok (nevetséges érvekkel), változtatni kellene a helyzeten. Ja, szerintem nem akkor élvezné mindenki jobban a játékot, ha nem írnék több kérdést, hanem akkor, ha más lenne az értékelő rendszer, lenne rá valami szabályzat, esetleg mások értékelnének (olvass kicsit utána, ez nem csak szerintem van így...)!!! Nem azért írtam kérdést, mert annyira bejön a dolog, hanem a küldetés miatt, de úgy látszik azt nem tolom már le soha...Na szevasztok


1/ Ha nem tudsz egy kerdest 15 karakteren megfogalmazni, akkor az nem egy jo kerdes. 8 kerdojel nem jatszik.
2/ Nem lenne semmi baj, a rovidebb jo valasszal vagy a hosszabb rosz valaszokkal.
3/ Azert van sok hozzaszolas, mert az emberek zome nem olvassa el a szabalyokat, hanem ir valamit, aztan hozong egy sort, hogy o mar egy vagonnyi szar kerdest latott, aminel az ove se rosszabb, miert nem fogadtuk el. A helyzeten valoban valtoztatni kene, ra kene venni az embereket, hogy erdes es szinvonalas kerdeseket tegyenek fel, de sajnos nem tudom hogyan lenne ez megoldhato.
Pontszám: 7.50
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7199. hozzászólás - 2009.08.22. 22:05:04 (Válasz Abinor #7194 hozzászólására.)
Idézet: Abinor - 2009.08.22. 18:34:31
Van két kérdésem, amit szerintem csak egy bizonyos kör tudhat!
"Ha az autód kötelező felelősségbiztosítását szeretnéd máshova átkötni év végi váltásnál, meddig kell felmondani a biztosítást?"

"Hol született Scelit Kiita labdarúgú?" (lehet a nevét nem is jól írtam)

Na mármost ezeket honnan a fenéből kellene tudnom??
Az általános műveltséghez semmi köze!!


Az elsot nem art tudni, igaz ha nincs autod hasztalan info. Ha meg van ugyis felhvjak ra a figyelmed. Plusz asszem az ev vegi valtas fogalma megszunik, igy aztan mindenkeppen torolheto. A masodik nem is kerdes. A Kviz4 topikban lehet ezeket jelezni.
Pontszám: 5
irritálóSznoopyNő
Végzetúr mester
372 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7200. hozzászólás - 2009.08.22. 23:09:28
és ha nincs autód? nekem van spec autóm és motorom is, lehet be is ugrana a nov30, de ez akkor is egy béna kérdés, és az alapműveltséghez nincs köze, mint ahogy a foci témának sem

floodolás?
v2 - Sznoopy - Sötét Mágus
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője