Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7121. hozzászólás - 2009.08.20. 12:01:11 (Válasz Brink #7118 hozzászólására.)
Idézet: cirip - 2009.08.20. 12:00:44
de, törlésre is kerülnek, amint észreveszi őket valaki, akinek van admin joga
ennek a folyamatnak a gyorsításában úgy tudnál részt venni, ha beírnád a kérdéseket a kvíz 4 topicba
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7122. hozzászólás - 2009.08.20. 12:01:37 (Válasz Brink #7118 hozzászólására.)
Ezeket a kvíz 4 topicba. És ügyes vagy, hogy más bent lévő szar kérdéssel feded le a te hasonlóan szar kérdésedet.
A hozzászólást Craslorg módosította 2009.08.20. 12:02:16-kor
Pontszám: 7.50
kedvelt tagGözekécskeNő
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7123. hozzászólás - 2009.08.20. 12:01:46 (Válasz Craslorg #7116 hozzászólására.)
Szerintem abszolut ki lehet tottozni.
Ha pl. orvosi egyszerübb kérdést tettem fel válasz : már van. elvettétek a kérdezés jogát.
Ki irta? vagy Ki nem irta stb. kérdésre ugyan az a válasz.
Akkor miért van kérdés feltevési lehetöség? Nem nézhetsz utána,hogy szerepel-e már ami eszembe jutott ? 8 kérdésből 4 elvéve. Eddig az ilyen tipusu kérdéseim bementek.
Ha a kvizben értelmetlen kérdések vannak arra válaszoljak csak?
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7124. hozzászólás - 2009.08.20. 12:02:55 (Válasz Gözekécske #7123 hozzászólására.)
Ha "már szerepelt" az értékelés, nem vesztesz kérdésfeltevési jogot.
Pontszám: 5
fórumozóBrinkFérfi
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7125. hozzászólás - 2009.08.20. 12:03:22
Ettől még nem kaptam választ a kérdésemre...
Pontszám: 5.33
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7126. hozzászólás - 2009.08.20. 12:06:42 (Válasz Brink #7125 hozzászólására.)
Az, hogy egy színész melyik filmben szerepelt vagy nem szerepelt, lexikális tudás, kivéve, ha a színésznél felsorolsz díjazott alkotásokat (Cannes, Oscar, Golden Globe, Prága), és maga színész is már letett annyit, hogy kapott hasonló díjakat. Amíg csak B kategórisá filmekről vagy sorozatokról van szó, addig ez érdektelen.
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7127. hozzászólás - 2009.08.20. 12:10:59 (Válasz Gözekécske #7113 hozzászólására.)
Idézet: Gözekécske - 2009.08.20. 10:48:28
Melyik nem angol kutya fajta?

border collie
basset hound
sheltie
cane corso*

hopp, itt rosszak a válaszok

border collie - nincs egy származási ország, angol, skót származás van megadva, helyenként egy kis wales is belekeverve
basset hound - francia
sheltie - skót
cane corso - olasz

ui: illett volna a sheltienek is a hivatalos elnevezését megadni, miszerint shetland collie
A hozzászólást cirip módosította 2009.08.20. 13:48:35-kor
Pontszám: 5
fórumozóBrinkFérfi
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7128. hozzászólás - 2009.08.20. 12:15:26
Hugh Laurie kétszeres Golden Globe győztes, egy rakás egyéb díjjal megtűzdelve... Plusz mellé tenném, hogy az igen híres Fekete vipera című, nem éppen B kategóriás alkotásban is szerepelt... Illetve nem nevezném az elmúlt évek egyik legnagyobb sikersorozatát B kategóriásnak, ahogy Laurie-t magát sem. A két Golden Globe elég beszédes, és szerintem - ahogy írtad - ezzel letett az asztalra annyit, hogy ne legyen érdektelen...
Mitől lexikálisabb ez a tudás, mint hogy tudjam Kossuth Lajos mely év mely havának mely napján vesztette életét, és miben?

Még mindig nem kaptam választ a kérdésemre...
A hozzászólást Brink módosította 2009.08.20. 12:20:02-kor
Pontszám: 4.75
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7129. hozzászólás - 2009.08.20. 12:21:59
Az a helyzet, hogy te most hisztizel, hogy kidobták a kérdésedet. Hagyd abba, mert nem áll jól. Azzal, hogy idecitálsz egy halom másik rossz kérdést az igazad altámasztására nem fogsz elérni semmit azon kívűl, hogy magad ellen hangolsz mindenkit. Ezen felül, egyéb más az igazadat alátámasztó vagy alátamasztani tűnő kijelentések sem fogják visszahozni a kérdést, főleg mert nem lehet odacsatolni mellé a howto-t...

Röviden összefoglalva:
- Nem fogadták el -> fogadd el és lépj túl rajta
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 6.50
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7130. hozzászólás - 2009.08.20. 12:31:25 (Válasz Brink #7128 hozzászólására.)
Idézek, kiemelve a lényeget:
Amíg csak B kategóriás filmekről vagy sorozatokról van szó.
Sehol nem említettem, hogy a Dr. House B kategóriás sorozat. A Fekete Vipera pedig nem egy nagy sorozat (én imádom, mert az abszurd és angol humor közel áll hozzám), ezt be kell látni.
Pontszám: 5
fórumozóBrinkFérfi
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7131. hozzászólás - 2009.08.20. 12:39:13
Értem. Szóval teljesen érdektelen és felesleges ez a topic, merthogy vannak a döntéshozók, és a döntést nem lehet megvétózni, valamint értelmes választ sem kapni arra, hogy a döntés miért éppen olyannak született, amilyennek.
Most, hogy így felelősségteljesen le lettem osztva, moderátorhoz illő udvariassággal, miszerint nem áll jól, ha hisztizek, elmondanám, hogy kicsit sem hisztizek - egyrészt, mert nem az első kidobott kérdésem, másrészt, mert nem szokásom -, egészen egyszerűen kíváncsiság űzött, ha már létezik ilyen topic, hogy miért dobták ki. Erre viszont annál értelmesebb választ, minthogy hisztis vagyok, és fogadjam el, meg howto, nem kaptam.
Gond nincs, egy szál se, csak segítségért kell majd máshova fordulnom, bár gőzöm sincs, hogy hova...

A mindenkit magam ellen hangolással kapcsolatban csak annyit, hogy egyedül Te válaszoltál ilyen hangnemben, s az általam felsorolt kérdésekre más is azt mondta, hogy nem jó, szanálva lesz.

Maradok Tisztelettel:

Anton
Pontszám: 4.25
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7132. hozzászólás - 2009.08.20. 12:46:16 (Válasz Brink #7131 hozzászólására.)
Drága, kaptál egy halom értelmes! választ... Az, hogy te mindet eldobod mert !szerinted! hülyeség, nem változtat rajta. Tehát kaptál választ, de nem tetszik, amire megint kapsz választ szintén nem tetszik... Akkor mi értelme neked válaszolni? Picit olyan, hogy szándékosan belekötsz - valamilyen oknál fogva - minden neked adott válaszba. Nekem személy szerint ebből az jön le, hogy teljesen felesleges bármit is mondani, mert:

A) te eldöntötted, hogy rajtad kívül mindenki hülye
B) emiatt - legalábbis és ismét lehet, hogy csak számomra - úgy tűnik, hogy csak a kötözködés miatt olvasod el a másik hozzászólását.

lehet, hogy szigorúnak tűnik az elbírálás, de ez - sajnos - azért van, mert a korábbi túlzott lazaság miatt egy kalap (általad is jogosan) kifogásolt idióta kérdés került be.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7133. hozzászólás - 2009.08.20. 12:48:21 (Válasz Brink #7131 hozzászólására.)
Brink, ennek a topicnak olyasmi lenne a lényege, hogy akinek nem fogadják el a kérdését, az beírja ide, és választ kap a miért kérdésére, hogy a következő kérdéssel több esélye legyen.
Más, rossz kérdésekre való ujjal mutogatásnak itt maximum Kóc Bezzegh Béla emlékérme lehet az eredménye, holott amúgy hasznos dolog kigyűjteni a rosszakat, csak éppen nem ez lenne a helye (erre a topic címe, és a nyitóhozzászólás is utal, szerintem)

A te kérdésed szerintem erősen határvonalon mozgott, ha értékelni kellene, gondolkoznék rajta sokat, hogy mi legyen vele.

A válaszok stílusával kapcsolatban: hidd el, a többiek is gondoltak ilyesmikre
Pontszám: 5
fórumozóBrinkFérfi
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7134. hozzászólás - 2009.08.20. 12:53:16
Jáááj Ezerszer megfogadtam már, nem fórumozok:D Mert valahogy mindig ez a vége:)
Rendben van, az utóbbi mondatod megmagyarázta a dolgot:
"lehet, hogy szigorúnak tűnik az elbírálás, de ez - sajnos - azért van, mert a korábbi túlzott lazaság miatt egy kalap (általad is jogosan) kifogásolt idióta kérdés került be."
Inkább ne fogadjatok el kérdést, mintsem sok "bugyuta" kerüljön be!

Ha meg kötözködőnek tűntem, akkor elnézést, tényleg nem állt szándékomban.

Tisztelettel:

Anton
Pontszám: 6.50
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7135. hozzászólás - 2009.08.20. 13:04:59 (Válasz Brink #7134 hozzászólására.)
Majdnem kibírtam, hogy ne válaszoljak

A kérdéseket az adminok fogadják el mintegy fél éve.
Előtte a játékosok fogadták el, majdnem fél évig. No ekkor került be rengeteg hibás, helytelenül írt, szar, szutyok, ocsmány kérdés, és ezzel együtt a kérdések 70 %-a kb. No, ez 100-120ezer kérdést jelent. Ezt az adminok utólagosan szűrik és takarítják, de ez nem két perc.
Pontszám: 5
fórumozóYetike77Férfi
Végzetúr tehetség
105 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7136. hozzászólás - 2009.08.20. 14:53:11
sziasztok! ide még nem írtamm jó hogy ilyen sok topik van.... szerintem jó a kérdésem, kiváncsi lennék mi a hiba....


sziasztok! azt szereném kérdezni, hogy mi a hiba a kérdésemben?

Az alábbiak közül, melyik nem Star Trek figura?

Spok
J.T.Kirk
Scotty
Zsákos frodo

nem értem az értékelést....
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7137. hozzászólás - 2009.08.20. 18:05:47 (Válasz Yetike77 #7136 hozzászólására.)
Először is hemzseg a helyesírási hibáktól, másrészt ilyen kérdésből sok van már. Milyen értékeléssel kaptad vissza? Ha helyesírással, vagy "már szerepelttel" akkor nem vesztettél semmit, írsz egy másikat (ne ezt!). Csak nagyon ügyelj a helyesírásra!
Pontszám: 5
fórumozóKimadajNő
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7138. hozzászólás - 2009.08.20. 18:32:22
Köszönöm a hozzászólást, elég sok kérdést lehetne vitatni így. Egyszerűen belehet a Google-be ütni és már ki is adja a választ. Ha ennyire a magyarságra hivatkozzunk, hogy a magyar mit gondol pl. a folyóról, azaz mit ért "folyó" alatt, akkor legyenek a kérdések csak magyarsággal foglalkozók, és lehet rajta igazán vitatkozni, hogy jó a kérdés vagy nem.

Egyébként meg sok az 5 perc, ha mondjuk 30 másodperc lenne adva válaszra, akkor tényleg a tudásra menne a játék, így legalább utánna lehet nézni 5 perc alatt a neten, és már tanul is az ember.
Pontszám: 5
népszerűtlenMasudaFérfi
Végzetúr tanonc
21 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7139. hozzászólás - 2009.08.20. 21:14:23
Mit nem értettél?

"Melyik mű nem Stanisław Lemtől származik?

Csillagok háborúja
Visszatérés
Solaris
Pirx pilóta kalandjai

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel."
Pontszám: 5
fórumozóVoladeaNő
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7140. hozzászólás - 2009.08.20. 21:47:05
Kérdésem a következő volt:

Hány lánya van Barack Obamának?
1
2
3
4

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

Szerintem ehhez nem igazán kell lexikális tudás, nap mint nap hallani az amerikai elnökről és családjáról. Nem hinném, hogy ez a kérdés nehezebb lenne azoknál, amiket naponta kapok. pl.: Ki írta a ... című könyvet?
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!