Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4481. hozzászólás - 2009.05.11. 17:01:19 (Válasz Xiphoid #4480 hozzászólására.)
Talán nézz utána, hogy az a jel, ami pipára hasonlít valójában micsoda, honnan ered.
Pontszám: 5
népszerűWhsteFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4482. hozzászólás - 2009.05.11. 18:22:40
Az alábbi kérdésem rossz értékelést kapott:

Melyik állat NEM az afrikai szavannákon él?

Afrikai elefánt
Gepárd
Oroszlán
Jávorszarvas

A kérdés az értékelő(k) szerint túl könnyű, bezzeg amikor annyit írtam, hogy melyik állat emlős, az meg kihullott mert csak 14% tudta...
Ha nehéz akkor azért lesz rossz, ha meg nem, akkor azért.
Pontszám: 7.00
népszerűAlmacsutNő
Végzetúr mester
523 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4483. hozzászólás - 2009.05.11. 18:25:19 (Válasz Whste #4482 hozzászólására.)
Tényleg túl könnyűek a válaszok. Van egy topic, vajon elfogadják e a kérdésemet (vagy valami ilyesmi) ha legközelebb kérdést akarsz feltenni, írd be oda. Persze nem biztos, hogy tuti jóra fogják elfogadni, viszont sok segítséget kaphatsz ott.
Attól mert egy kérdést te jónak ítélsz meg, még nem biztos hogy az.
Használd a Vajon elfogadják-e kérdésemet topicot!

***
Ha nem megy, nem kell erőltetni.
Pontszám: 3.50
népszerűAlmacsutNő
Végzetúr mester
523 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4484. hozzászólás - 2009.05.11. 18:28:55 (Válasz Xiphoid #4480 hozzászólására.)
Alapvetően márkára kérdeztél rá. Amit rendszerint törlésre javasolnak. Neked is azt tudom mondani, ha kérdést akarsz feltenni ott "a vajon elfogadják" topic, beírod oda, és hidd el hasznos tanácsokat fogsz kapni a többiektől.

Apropó azt tudtad, hogy a Niké istennő szárnyait jelképezné a "pipa"?
Attól mert egy kérdést te jónak ítélsz meg, még nem biztos hogy az.
Használd a Vajon elfogadják-e kérdésemet topicot!

***
Ha nem megy, nem kell erőltetni.
Pontszám: 5
fórumozóNyanyaNő
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4485. hozzászólás - 2009.05.11. 19:07:30
"Az alábbi állítások közül melyik nem igaz a Végzetúrra?

Stratégiai játék
Regisztrálásnál 5 Horda közül csatlakozhatsz az egyikhez
Fizetőezközei: Lélekenergia, Őskő
A támadásnál szerezhető: Lélekenergia, Tapasztalati pont, Kiégett őskő


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban."


Igen, szerepelt már, de más válaszokkal. Sőt, a másik ilyet is én tettem fel.
Más válaszokkal hasonló kérdést lehet feltenni, nem?
Végzetúr-Kéziszótár
Nyanya módra

Fórum - 4db rum
Taumaturgia - Traumatológia
Hárpia - Hárfa
LE - Légy Eszes
Pontszám: 5
népszerűAlmacsutNő
Végzetúr mester
523 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4486. hozzászólás - 2009.05.11. 20:29:38 (Válasz Nyanya #4485 hozzászólására.)
De végzetúras kérdés, és a századik....van annyi klón. Minek raksz fel még egy olyan kérdést, amit már egyszer felraktál? Ennyire kreatív vagy?
Attól mert egy kérdést te jónak ítélsz meg, még nem biztos hogy az.
Használd a Vajon elfogadják-e kérdésemet topicot!

***
Ha nem megy, nem kell erőltetni.
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4487. hozzászólás - 2009.05.11. 21:49:20 (Válasz Nyanya #4485 hozzászólására.)
Nem! Sőt, ha szemet szúr egy adminnak, könnyűszerrel kaphatsz eltiltást amiatt, hogy többször kérdezed meg ugyanazt, csak kicsit átfogalmazva.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
irritálóBálint gazdaFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4488. hozzászólás - 2009.05.11. 23:53:43 (Válasz Kocos #4479 hozzászólására.)
Kedves Kocos! Lehet,hogy számtalanszor le lett írva ez a Miklósos dolog amit te is írtál,én viszont nem lógok folyton a fórum oldalain,és nem olvasok el minden választ,csak ami nekem szól.Ebből feltételezhető az,hogy nem biztos,hogy találkoztam vele a fórumon (egyébként már most készülj fel rá,hogy még nagyon sokszor le fogod írni).Ami viszont a melldöngetést illeti,szerinted a reklamálás,a kérdezés annak számít?És ha még melldöngetés is amit csinálok,hová menjek ha nem ide a fórumra?Éppen te írtad,hogy vannak akik szabadidejüket nem kímélve segítenek a játékosoknak.De a játékosoknak csak akkor lehet segíteni ha ők jelzik a problémájukat feléd,a társaid felé,az illetékesek felé.Nem beszélve arról,hogy a te válaszodban is pont az szerepelt,ami nekem,és rengeteg játékosnak a problémája,hogy a megbeszélt szabályokat nem tartja be mindenki.És ha hiszed ha nem,ezzel nemcsak a játékosok kedvét veszik el ezek az emberek,hanem azokról is rossz véleményük lesz a játékosoknak,akik betartják a szabályokat és korrekt módon értékelnek.Ezért hangsúlyozom azt,hogy ha vannak szabályaitok,igenis tartassátok be mindenkivel,mert így továbbra is folyamatosan fogjátok kapni a reklamációkat.Az embereket nem érdekli,hogy van tíz tisztességes bíráló,ha van köztük egy,vagy kettő "beleszarok" ember is,aki hazavágja a "jóhíreteket".Őket csak a "fair" játék érdekli.Szóval röviden,mindenkinek az az érdeke,hogy a ti konszenzusos szabályaitokat mindenki betartsa,nemre,korra,felekezetre,hangulatra való tekintet nélkül,úgy ahogy a játékosoknak is kivétel nélkül be kell tartaniuk minden szabályt.Amíg ez nincs meg,addig az ilyen és hasonló válaszaitok egyszerű magyarázkodás és mentegetőzés marad.
És még valami.Én magam is megpróbáltam javítani a rossznak ítélt kérdésemen,nem egyszer,nem kétszer,háromszor.Negyedszerre is visszadobták,de akkor már teljesen más volt a kifogás,az eredeti hiba szóba se jött.És ha egyszer veszed a fáradságot és megkeresed a korábbi írásaimat (nincs sok),akkor meg fogod látni,hogy igenis próbáltam javítani rajta,és megírtam a megfelelő topikba (legalábbis remélem,hogy jó helyre írtam).
Pontszám: 3
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4489. hozzászólás - 2009.05.12. 05:30:38 (Válasz Bálint gazda #4488 hozzászólására.)
Idézet: Bálint gazda - 2009.05.11. 23:53:43
Kedves Kocos! Lehet,hogy számtalanszor le lett írva ez a Miklósos dolog amit te is írtál,én viszont nem lógok folyton a fórum oldalain,és nem olvasok el minden választ,csak ami nekem szól.Ebből feltételezhető az,hogy nem biztos,hogy találkoztam vele a fórumon (egyébként már most készülj fel rá,hogy még nagyon sokszor le fogod írni).Ami viszont a melldöngetést illeti,szerinted a reklamálás,a kérdezés annak számít?


A reklamalas es kerdezes amig ez kulturalt formaban tortenik nem szamit annak.

És ha még melldöngetés is amit csinálok,hová menjek ha nem ide a fórumra?Éppen te írtad,hogy vannak akik szabadidejüket nem kímélve segítenek a játékosoknak.De a játékosoknak csak akkor lehet segíteni ha ők jelzik a problémájukat feléd,a társaid felé,az illetékesek felé.


Kulturalt hangnemben?

Nem beszélve arról,hogy a te válaszodban is pont az szerepelt,ami nekem,és rengeteg játékosnak a problémája,hogy a megbeszélt szabályokat nem tartja be mindenki.És ha hiszed ha nem,ezzel nemcsak a játékosok kedvét veszik el ezek az emberek,hanem azokról is rossz véleményük lesz a játékosoknak,akik betartják a szabályokat és korrekt módon értékelnek.Ezért hangsúlyozom azt,hogy ha vannak szabályaitok,igenis tartassátok be mindenkivel,mert így továbbra is folyamatosan fogjátok kapni a reklamációkat.


Nekem sajnos semmilyen ehatasom nincs arra, hogy ki mikepp ertekel. Elvileg aki nem megfeleloen az elveszti az ertekelesi joget, de hogy ennek mi a kriteriuma, fogalmam sincs.

Az embereket nem érdekli,hogy van tíz tisztességes bíráló,ha van köztük egy,vagy kettő "beleszarok" ember is,aki hazavágja a "jóhíreteket".


Sajnos nem 1-2 ilyen biralo van, hiszen alapbol minden egyes jatekos biralo, amig a biralasi jogat el nem vesziti. Tehat sok ilyen van.
Pontszám: 5
népszerűJoeEnderFérfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4490. hozzászólás - 2009.05.12. 10:23:18
Ki játszotta Tordát a sámánt, az 1984-es előadású István a király című rockoperában?

Deák Bill Gyula
Vikidál Gyula
Nemcsák károly
Bódi László "cipő"


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.


???????????????????????
Veni, Vidi, Vici!
http://vilag2.vegzetur.hu/?kar=9452
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4491. hozzászólás - 2009.05.12. 10:25:37 (Válasz JoeEnder #4490 hozzászólására.)
Károly, Cipő kisbetűvel, vessző hibák
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4492. hozzászólás - 2009.05.12. 10:26:22 (Válasz JoeEnder #4490 hozzászólására.)
Az a vesszo felesleges a kerdesben, de sztem a kisbetus Karolyba kotottek bele.
Pontszám: 5
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4493. hozzászólás - 2009.05.12. 10:27:16 (Válasz JoeEnder #4490 hozzászólására.)
Idézet: JoeEnder - 2009.05.12. 10:23:18
Ki játszotta Tordát, a sámánt, az 1984-es előadású István a király című rockoperában?

Deák Bill Gyula
Vikidál Gyula
Nemcsák károly
Bódi László "cipő"
A hozzászólást Zoltanszon módosította 2009.05.12. 10:27:53-kor
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4494. hozzászólás - 2009.05.12. 10:27:41 (Válasz Endyr #4492 hozzászólására.)
az a vessző felesleges, de kell bele másik kettő
Pontszám: 5
fórumozóÉpítész mérnökFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4495. hozzászólás - 2009.05.12. 11:23:41
Az MH minek a rövidítése?

Menjetek Haza
Magyar Honvédség
Multi Hunter
Magyar Haza


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.


A megadott válaszok nem voltak egyértelműek? Illetve rosszak voltak? Mi nem volt egyértelmű és mi volt rossz. Néha igazán nem értem, hogy mi alapján mennek az értékelések. A kvíz célja, hogy a jó válasz mellett legyenek "rosszak" is illetve "félre vezetőek", hogy nehezebb legyen egy kicsit a választás. Azt persze el van fogadva, mikor a válasz mellé zárójelben bele van írva, hogy "(ez a jó megoldás)". Valaki magyarázza meg egy kicsit, hogy nem pofára megy. Vagy valaki nem szórakozásból jelöli be rosszra. Kezd bosszantani a dolog. Ja és mégvalami. A goggle-val 5 perc alatt is utánna lehet nézni bárminek. És nem hiszem, hogy a HM-Magyar Honvédség egy annyira nehéz dolog lenne, mint a kvantumfizika.
Pontszám: 7.50
népszerűJucusNő
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4496. hozzászólás - 2009.05.12. 11:38:51 (Válasz Építész mérnök #4495 hozzászólására.)
A válaszaid idétlenek már ne is haragudj. Menjünk haza? Meg Multi Hunter? Lehettél volna kreatívabb. Magyar Haza viszont létező kifejezés, és ezért kaphattál rossz értékelést.
Nem a tanulás szégyen, hanem a tudatlanság.
***
Hasznos tudnivalók kvíz íráshoz
Pontszám: 5
fórumozóÉpítész mérnökFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4497. hozzászólás - 2009.05.12. 14:19:28
Volt egy olyan kérdés, (mér bánom, hogy nem másoltam le, így megpróbálok idézni), hogy "Melyik tank volt az amitől az ellenség is félt, vagy tisztelte, vagy tarott? Bocsánat a pontatlan kifejezésért.

És felsorolt 4 tank típúst.

Tigris
Leopárd
Merakva
Párduc, vagy Ambrams

Sajna nem tudom pontosan.

Nos a gond az, hogy mind a 4 típus résztvett csatákban. Mind a 4 típus a legjobbak közül való. Mind a 4 típustól féltek. Akkor melyik is a jó válasz? Akkor ez miért nem pontatlan? Szóval az ilyen és ehhez hasonló dolgok miatt érzem úgy, hogy pofára megy, vagy valaki szórakozik.

Mindegy. Ez volt az utolsó, hogy kérdést írtam. Nem is idegesítem magam tovább.

Ja és idétlenek a válaszaim? Vannak ennél idétlenebb kérdések is a rendszerben. Befejezem, még mielőtt elönti az agyamat a vörös köd. Inkább megyek és háborúzok tovább.
Pontszám: 5.33
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4498. hozzászólás - 2009.05.12. 15:07:15 (Válasz Építész mérnök #4497 hozzászólására.)
Idézem magam nemrégről:
Az általad leírt kérdéssel 3 okból találkozhattál.
1. Nem találkozott vele még kvízadmin, kiértékelés alatt van. Ez idő alatt is lehet rá válaszolni, sőt, az is lehet, Te felelsz rá utoljára, mert mire lenyomod a készgombot, már ki is esett a rendszerből. Hidd el, ha belefut, megkapja a maga azonnal törölnijét.
2. Nem találkozott vele kvízadmin, és nem is fog, mert mások értékelték, akik a "legyen másnak jó napja, nekem is elfogadták a béna kérdésemet" alapon értékelnek. (Sajnálatos módon ennek fordítottja is előfordul, azaz minden kérdésre azonnal törölnit ad az illető egy rosszra értékelt kérdés után)
3. A legelején lett feltéve amikor még boldog-boldogtalan értékelhetett kénye kedve szerint.

Én az első pontot tartom legvalószínűbbnek. Mindenesetre, ha nem tetszik egy-egy kérdés, akkor légyszíves jelezd ezt az aktuális Kvíz topikban, de előtte jelentkezz Kocosnál, van a számodra egy kis ajándéka.
Ez most teljesen érvényes Rád is, azzal a különbséggel, hogy a Tigrisre (ha jól tudom, megtörtént, hogy az ellefél mikor meglátta a tigriseket egyszerűen elmenekült) nem azonnal törölni lesz az értékelés, hanem a speciális.
A hozzászólást Zoltanszon módosította 2009.05.12. 15:09:53-kor
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 5
kedvelt tagGau84Férfi
Végzetúr mester
303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4499. hozzászólás - 2009.05.12. 17:38:19
Az alábbiak közül melyik állítás igaz az egypetéjű ikrekre?

DNS-ük 80%-ban megegyezik
Mindig azonos neműek
Ujjlenyomatuk megegyezik
Mindig balkezesek


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Na ez az igazán szégyenletes
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4500. hozzászólás - 2009.05.12. 18:34:01 (Válasz Gau84 #4499 hozzászólására.)
Idézet: Gau84 - 2009.05.12. 17:38:19
Az alábbiak közül melyik állítás igaz az egypetéjű ikrekre?

DNS-ük 80%-ban megegyezik
Mindig azonos neműek
Ujjlenyomatuk megegyezik
Mindig balkezesek


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Na ez az igazán szégyenletes


Az sajnos ket jo valasz is van a felsorolak kozott. A DNS-uk 80%-ban megegyezik (hiszen 100%-ban egyezik), illetve minden esetben azonos nemuek. Tudom azt fogod irni, hogy de ha 100%-ban egyezik, akkor a 80% nem jo, sajnos ezzel nem tudok egyeterteni, ha a 100% egyezik, akkor a 80% is egyezik, ugyanis ez az allitas nem mondja, hogy a maradek 20% elterne.
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!