Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
fórumozóUluruFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5421. hozzászólás - 2009.06.12. 16:21:15
Tisztelettel kérek valakit, hogy segítsen nekem! Biztos bennem van a hiba, de én nem találok helyesírási hibát sem a kérdésben, sem a válaszokban.
Mondjátok meg, hol a hiba, javítom, és azonnal visszaküldöm a kérdést!

Mi volt a keresztneve Torricelli olasz matematikus, fizikusnak, aki először mérte meg a levegő nyomását?

Evangelista
Giuseppe
Alessandro
Enrico


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.
A hozzászólást Uluru módosította 2009.06.12. 16:22:00-kor
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5422. hozzászólás - 2009.06.12. 16:22:10 (Válasz Uluru #5421 hozzászólására.)
kérdőjel elé nem kell szóköz
Pontszám: 5
fórumozóUluruFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5423. hozzászólás - 2009.06.12. 16:29:23 (Válasz cirip #5422 hozzászólására.)
Köszönöm!
És nincs bezzeg...
Pontszám: 7.50
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5424. hozzászólás - 2009.06.12. 16:34:05 (Válasz Uluru #5423 hozzászólására.)
Hálánk üldözzön érte
Pontszám: 5
fórumozóUluruFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5425. hozzászólás - 2009.06.12. 16:38:36 (Válasz cirip #5424 hozzászólására.)
Csak azért nincs, cirip, mert Te válaszoltál, és szokásodhoz híven korrektül és minden nagyhangúskodás nélkül!

(Megjegyzem egy ilyen hibát lehetne javítani az ellenőrzőknek is, mint ahyog sak kérdés van az adatbázisban kis kezdőbetűvel vagy kérdőjel nélkül!)

A szóközt kivettem, a kérdést újra beküldtem!
A hozzászólást Uluru módosította 2009.06.12. 16:38:55-kor
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5426. hozzászólás - 2009.06.12. 17:07:28 (Válasz Uluru #5425 hozzászólására.)


Javítanák is szerintem, ha lenne rá lehetőségük. Bár, hallottam már olyan véleményt is, hogy csak úgy kérdezés nélkül senki ne piszkáljon bele a kérdésembe! Mert irgum burgum!
Pontszám: 5
népszerűBlozbangFérfi
Végzetúr mester
341 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5427. hozzászólás - 2009.06.12. 17:12:43 (Válasz Uluru #5421 hozzászólására.)
Mi volt a keresztneve Torricelli olasz matematikus, fizikusnak, aki először mérte meg a levegő nyomását?


Nekem ez egy kicsit furcsán hangzik. Legyen inkább matematikus-fizikusnak, vagy matematikusnak, fizikusnak.
Szerintem...
A hozzászólást Blozbang módosította 2009.06.12. 17:15:03-kor
Muszáj mindig megoldást találni? Nem élvezhetnénk egy kicsit a problémát?
Pontszám: 5
fórumozóMoz'GronFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5428. hozzászólás - 2009.06.12. 18:05:56
A Végzetúrban miket helyezhetünk el fegyverünkben/páncélunkban/pajzsunkban?

Erőköveket
Fókuszkristályokat
Hatalom gömböket
Varázsrúnákat


Azt szeretném tudni, hogy ez a kérdésem miért kapott rossz értékelést azzal az indokkal, hogy csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja rá a választ? Szerintem aki játszik a Végzetúrral, az mind tudja rá a választ...
Pontszám: 5
népszerűConstantinFérfi
Végzetúr mester
324 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5429. hozzászólás - 2009.06.12. 18:22:09
Például egy első szintű az első vadászatakor nem biztos hogy tudja.
A hozzászólást Constantin módosította 2009.06.12. 18:24:05-kor
Pontozz le és biztos pityeregni fogok
..
*****
Pontszám: 5
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5430. hozzászólás - 2009.06.12. 18:22:58 (Válasz Moz'Gron #5428 hozzászólására.)
Idézet: Moz'Gron - 2009.06.12. 18:05:56
A Végzetúrban miket helyezhetünk el fegyverünkben/páncélunkban/pajzsunkban?

Erőköveket
Fókuszkristályokat
Hatalom gömböket
Varázsrúnákat


Azt szeretném tudni, hogy ez a kérdésem miért kapott rossz értékelést azzal az indokkal, hogy csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja rá a választ? Szerintem aki játszik a Végzetúrral, az mind tudja rá a választ...

Azért mert a végzeturas kérdések rendszerint ezt az értékelést kapják jobb híján. A lényeg, hogy kerüld a végzetúrra vonatkozó kérdéseket.
Pontszám: 6.67
utáltGibbon1985Férfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5431. hozzászólás - 2009.06.12. 18:53:18
Minek a rövidítése a T.P.S. pc-s játékok esetében?

Telephone Preference Service
Toshiba Production System
Thirst Person Shooter
Thinking People System

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Meg tudja nekem mondani, valami nagyon okos ember, hogy mért? Angol tudás ennyire rossz? Vagy ennyire senki nem hasznája vagy ismeri a PC-s játékokat? Ne hiszem el! Jól esik másokkal szívózni, akik normális kérdésekkel próbálkoznak? Nem írok már kérdéseket csak egy kibaszott küldetéshez kell. Nem azért nem írok mert a mocskos Forma-1 es kérdések nagyon meg felelnek itt a kultúrának. Az is megfelel, hogy Győzike mikor ment el WC-re és ott mit csinált. Igen kedves olvasó, látod rajtam, hogy ki vagyok bukva. Jól látod! Mert akkor ha nem lehet megcsinálni egy kib...... küldetést, akkor ne tegyék bele a kedves játék készítők. A tököm ki van, hogy tele van a rendszer szar kérdésekkel, a normális kérdéseket pedig rögtön kidobják. Kívánom annak a kedves embernek, aki valaha ide rossz kérdést írt, hogy sorvadjon el. Mocskosul kezdem unni, hogy a normális emberekkel szívóznak. Azt hittem ez egy normális közösség, de kezdem látni, hogy itt is egyre több, a "szívozzunk másokkal, mert attól rosszab lesz nekik" típusú barom.

Tiszteletem
Pontszám: 2.44
népszerűJucusNő
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5432. hozzászólás - 2009.06.12. 19:09:07 (Válasz Gibbon1985 #5431 hozzászólására.)
Mi volt az indok?
Nem a tanulás szégyen, hanem a tudatlanság.
***
Hasznos tudnivalók kvíz íráshoz
Pontszám: 5
utáltGibbon1985Férfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5433. hozzászólás - 2009.06.12. 19:27:06 (Válasz Jucus #5432 hozzászólására.)
Nincs indok, ennyi van amit itt látsz.
Pontszám: 2.25
közellenségKissonenFérfi
Végzetúr tanonc
18 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5434. hozzászólás - 2009.06.12. 19:36:00
Melyik párt van jelenleg kormányon Magyarországon(2009)?

MSZP
FIDESZ
SZDSZ
MDF

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Na és ez mért nem jó kérdésnek?
Pontszám: 3
utáltGibbon1985Férfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5435. hozzászólás - 2009.06.12. 19:37:03
Egyébként én aki becsületesen javítom a kérdéseket, ha kapok, tudom, hogy nagyon sokszor google kell, hogy meg tudjam mondani vagy állapítani, hogy ezt más tudhatja-e. Mint az auto márkák esetében plö. De Akik itt ének a technika világában, azok azt ne mondják már nekem, hogy ők aztán nem ismerik az ilyeneket. Mert nem hiszem el. Áljon ide elém és hazudja a szemembe, hogy ő aztán, de tényleg nem. Kiröhögöm. Nem tudom, hogy ezt a mentalitás honnan tanulta meg, a magyarok nagy része, de már a t.....öm tele van az ilyen földművelésből élőkkel.
Pontszám: 2.63
kedvencAngithiaNő
Végzetúr
63 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5436. hozzászólás - 2009.06.12. 19:40:56 (Válasz Kissonen #5434 hozzászólására.)
Aktuálpolitikai kérdések nem igazán szoktak szerepelni.
Pontszám: 6
közellenségKissonenFérfi
Végzetúr tanonc
18 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5437. hozzászólás - 2009.06.12. 19:42:12
Ezért nem fogadták el?
Pontszám: 3
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5438. hozzászólás - 2009.06.12. 19:42:47 (Válasz Gibbon1985 #5431 hozzászólására.)
Idézet: Gibbon1985 - 2009.06.12. 18:53:18
Minek a rövidítése a T.P.S. pc-s játékok esetében?

Telephone Preference Service
Toshiba Production System
Thirst Person Shooter
Thinking People System

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Meg tudja nekem mondani, valami nagyon okos ember, hogy mért? Angol tudás ennyire rossz? Vagy ennyire senki nem hasznája vagy ismeri a PC-s játékokat? Ne hiszem el! Jól esik másokkal szívózni, akik normális kérdésekkel próbálkoznak? Nem írok már kérdéseket csak egy kibaszott küldetéshez kell. Nem azért nem írok mert a mocskos Forma-1 es kérdések nagyon meg felelnek itt a kultúrának. Az is megfelel, hogy Győzike mikor ment el WC-re és ott mit csinált. Igen kedves olvasó, látod rajtam, hogy ki vagyok bukva. Jól látod! Mert akkor ha nem lehet megcsinálni egy kib...... küldetést, akkor ne tegyék bele a kedves játék készítők. A tököm ki van, hogy tele van a rendszer szar kérdésekkel, a normális kérdéseket pedig rögtön kidobják. Kívánom annak a kedves embernek, aki valaha ide rossz kérdést írt, hogy sorvadjon el. Mocskosul kezdem unni, hogy a normális emberekkel szívóznak. Azt hittem ez egy normális közösség, de kezdem látni, hogy itt is egyre több, a "szívozzunk másokkal, mert attól rosszab lesz nekik" típusú barom.

Tiszteletem


Mielőtt ilyen kedves dolgokat írsz le, nézz picit utána, mondjuk mit jelent magyarul. A Thirst Person Shooter, az valami Szomjúság Személy Lövöldözést jelentene (szomjas emberekre való lövöldözés?) Az a probléma, hogy ez nem csak elírás, hanem jelent is valamit. Egyébként a TPS "Third-Person Shooting"-ot rövidíti.
http://en.wikipedia.org/wiki/Third-person_shooter
Pontszám: 8.75
kedvencAngithiaNő
Végzetúr
63 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5439. hozzászólás - 2009.06.12. 19:44:03 (Válasz Kissonen #5437 hozzászólására.)
Aham. Bár lehet nem a legmegfelelőbb kifejezéssel éltem, de politikai témájú kérdések nem idevalóak, hiába tudják az emberek a választ.
Pontszám: 7.50
utáltGibbon1985Férfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5440. hozzászólás - 2009.06.12. 19:56:10 (Válasz Mormord #5438 hozzászólására.)
Oks akkor helyesírási hibát tartalmaz, igazad van, kicsit elbaktam, oks, de akkor mért nem arra klikkel. Nem érdekel, ki javítottam volna nem gond, csak mondják azt, hogy helyesírási hibát tartalmaz. Jó igazad van. Innestől kezdve mindenki aki helyesírási hibát követ el, vágjuk le a karját mondjuk az ellentéteset mint amelyik kezével ír. Kezdjük velem. Utánna jöjjön a többi, mit szólsz? Te kimaradsz most, a legutolsó írásod alapján:). Egyébként azt tényleg rosszul írtam, igazából nem is írtam rákerestem google-ön, onnan másoltam, nem is figyeltem, de abban is biztos vagyok, hogy valaki nem ezért vákta ki a kérdésem. Mert aki ennyire figyel, hogy miért hibás a kérdés, akkor vette volna a fáratságot és be kattintja, hogy helyesírási hibát tartalmaz.

Á hagyjuk az egészet, megcsinálom valahogy ezt a küldit, utánna soha többet nem kell ezzel foglalkoznom. Maghagyom ezt kérdés írás lehetőséget a Inteligensebb embereknek. Bár hiányolom Fekete Pákót, ő vinné a pálmát. Akinek nem inge, ne vegye magára, de akinek igen, az vegye fel és jól szorítsa meg a nyakánál.
A hozzászólást Gibbon1985 módosította 2009.06.12. 20:15:00-kor
Pontszám: 3.17
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője