Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2641. hozzászólás - 2009.03.15. 20:59:04 (Válasz Kósza #2637 hozzászólására.)
különböző fajta pókoknak eltérő számú szeme van, így a kérdésed helytelen volt
Pontszám: 5
népszerűBlozbangFérfi
Végzetúr mester
341 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2642. hozzászólás - 2009.03.15. 21:02:31 (Válasz Balor #2639 hozzászólására.)
Nem kiabáltam csak kiemeltem a kérdésedben szereplő szócskát:
Melyik név NEM magyar?

A hiba lehet, hogy valóban bennem van. De amikor ilyen kérdésekkel találkozom, akkor úgy érzem, hogy a kérdés feltevője ugyan nem tud kitalálni semmi értelmeset (bocs!), de a LE feléről sem szívesen mondana le, ezért bedob valami ilyesmit, hátha átmegy alapon...

Edit: a módosításod után: igen, sajnos sok "megfelelő" kérdés kiesik a 25% limit miatt, míg a milyen színű Spongyabob cipője jellegűek élnek és virulnak.
A hozzászólást Blozbang módosította 2009.03.15. 21:05:51-kor
Muszáj mindig megoldást találni? Nem élvezhetnénk egy kicsit a problémát?
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2643. hozzászólás - 2009.03.15. 21:05:00 (Válasz Kósza #2637 hozzászólására.)
Szóval a tied volt a pókos kérdés? Esetleg azt is oszd meg a többiekkel, hogy mik voltak a válaszlehetőségek:
2, 4, 6, 8.


A legtöbb esetben nyolc szemmel rendelkeznek, amelyek jellegzetes elhelyezkedési mintázata a fajok azonosításában is jelentős. A Haplogynae családba tartozók hat, a Tetrablemma családba sorolhatók négy, míg a Caponiidae tagjai csak kettővel rendelkeznek


Részemről teljesen jogosnak érzem a három nap pihenőt, legközelebb utánanézel annak amit meg akarsz kérdezni.

Balor, én részemről gondolkodtam, hogy törlésre értékeljem a kérdésed, vagy simán rossz kérdésre. Én sem szeretem ha hülyének néznek, pedig az én fejemben nincs gond.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűtlenPapóFérfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2644. hozzászólás - 2009.03.15. 21:08:24
Az alábbi kvíz kérdést rossz, hibás értékelést kapott: - Kik vannak többen? A, a muzulmánok B, a hiduk C, a keresztények D, a nem vallásosak. A helyes válasz a keresztények lettek volna. Azzal lett elutasítva, hogy a kérdés nem értelmezhető. Vajon miért? Nem volt elég világos néhány embernek hogy a létszámukról kérdeztem? Mellesleg a kérdést egy internetes oldalról írtam ki, ahol ez a kérdés kvíz kérdésként szerepel.
Pontszám: 5
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2645. hozzászólás - 2009.03.15. 21:09:48 (Válasz Blozbang #2642 hozzászólására.)
A "nem"-et figyelemfelkeltes celjabol irtam nagy betukkel. Arrol van szo, hogy nem merek semmi bonyodalmat csempeszni a kerdesekbe, mert valamilyen indokkal hobas kerdeskent jon vissza, vagy azza valik par nappal kesobb, mert 25% ala kerul a helyes valaszok aranya (alapveto foldrajzi kerdes pl.). Ez a kerdes harmadjara ment, meg sem fordult a fejemben, hogy ezzel valakinek az onerzetet sertem. Nem ez volt a szandekom.
Pontszám: 5
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2646. hozzászólás - 2009.03.15. 21:11:24 (Válasz Papó #2644 hozzászólására.)
Ha mar erre jarok...
Ezzel a kerdessel mar talalkoztam elozetesen, anno megfelelt az akkori ertekelonek. Peched van, mert egy kerdes lehetoseget most buktal...
Pontszám: 5
népszerűBlozbangFérfi
Végzetúr mester
341 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2647. hozzászólás - 2009.03.15. 21:12:12 (Válasz Papó #2644 hozzászólására.)
Idézet: Papó - 2009.03.15. 21:08:24
Az alábbi kvíz kérdést rossz, hibás értékelést kapott: - Kik vannak többen? A, a muzulmánok B, a hiduk C, a keresztények D, a nem vallásosak. A helyes válasz a keresztények lettek volna. Azzal lett elutasítva, hogy a kérdés nem értelmezhető. Vajon miért? Nem volt elég világos néhány embernek hogy a létszámukról kérdeztem? Mellesleg a kérdést egy internetes oldalról írtam ki, ahol ez a kérdés kvíz kérdésként szerepel.

Nem helyesírással dobták vissza? (Hinduk)
Muszáj mindig megoldást találni? Nem élvezhetnénk egy kicsit a problémát?
Pontszám: 5
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2648. hozzászólás - 2009.03.15. 21:13:06 (Válasz Lanmandragoran #2643 hozzászólására.)
Erre a jatekra ugy latom nagyon is jellemzo, hogy pont azok vesznek magukra rajuk nem jellemzo tulajdonsagot, akiknek nem kellene...
Pontszám: 5
népszerűtlenPapóFérfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2649. hozzászólás - 2009.03.15. 21:27:41 (Válasz Blozbang #2647 hozzászólására.)
Nem elnézést, csak most írtam hibásan a hindut. A kérdésben helyesen szerepelt.
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2650. hozzászólás - 2009.03.15. 21:31:08 (Válasz Balor #2648 hozzászólására.)
Utólag hiába vagyok vele tisztában, hogy egy egy ilyen kérdés nem azért születik, mert minket degradál a kérdés feltevője, hanem mert belefáradt, hogy a jó kérdései kiesnek 25%-on, amikor értékelek, nem tudom, hogy ez most egy kis hülyegyerek, akinek annyi esze sincs, hogy egy kérdést kitaláljon, vagy a fent említett, megfáradt végzetúr, 40-50 jó kérdéssel a háta mögött.

Nem neked szól, a kvízjutalom bevezetésével (szerintem nyugodtan beszélhetek többesszámban) bekeményítettünk, a színvonal visszaállításának első lépcsője, hogy a túl egyszerű kérdéseket visszadobjuk, ha jól hallottam, hamarosan lesz is rá külön indoklás.
Szerintem tarts ki, nem kell túl sok idő, és jöhetnek újra a fogósabb kérdések.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűtlenZolta NagyúrFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2651. hozzászólás - 2009.03.16. 07:42:38
Melyik volt a "márciusi ifjak" gyülekezőhelye?

New York kávéház
Pilvax kávéház
Falu végén kurta kocsma
Rózsa bisztró

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

-------------------------------------------------------------------------------- ---------------------------------------------

Ezen mi nem érthető? TAHÓ, UNINTELLIGENS MAJMOK ! ! !
Pontszám: 1.80
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2652. hozzászólás - 2009.03.16. 07:49:04 (Válasz Zolta Nagyúr #2651 hozzászólására.)
Azért azt érzed, hogy a "Falu végén kurta kocsma" és a "Rózsa bisztró" elég tahó (vagy rossz) válasz. Másrészről, ez a kérdés már szerepel az adatbázisban.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2653. hozzászólás - 2009.03.16. 07:52:59 (Válasz Zolta Nagyúr #2651 hozzászólására.)
Mire fel a tobbes szam az alairasodban?
A hozzászólást Kocos módosította 2009.03.16. 07:53:23-kor
Pontszám: 7.50
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2654. hozzászólás - 2009.03.16. 07:58:42 (Válasz Lanmandragoran #2650 hozzászólására.)
Ne felejtsük el, hogy a fogósabb kérdésekhez a 25%-on automatikusan kiesik szűrővel valamit csinálni kell.
A hozzászólást CaveMaN módosította 2009.03.16. 08:00:37-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2655. hozzászólás - 2009.03.16. 08:04:54 (Válasz Blozbang #2636 hozzászólására.)
Idézet: Blozbang - 2009.03.15. 20:47:02
Azért hibás, mert:
1; NEM kellene kiabálni!
2; NEM kellene hülyének nézni a tisztelt válaszadókat!


Ha kivetelt keresunnk egy megadott (tehat nem kitalalando!) szabaly alol, ott a NEM lehet nagy, segitve ezzel a valaszadot, hogy elkerulje a felreolvasast. A kerdes sajnos tenyleg roppant gagyi.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2656. hozzászólás - 2009.03.16. 08:09:44 (Válasz Balor #2645 hozzászólására.)
Idézet: Balor - 2009.03.15. 21:09:48
A "nem"-et figyelemfelkeltes celjabol irtam nagy betukkel. Arrol van szo, hogy nem merek semmi bonyodalmat csempeszni a kerdesekbe, mert valamilyen indokkal hobas kerdeskent jon vissza, vagy azza valik par nappal kesobb, mert 25% ala kerul a helyes valaszok aranya (alapveto foldrajzi kerdes pl.). Ez a kerdes harmadjara ment, meg sem fordult a fejemben, hogy ezzel valakinek az onerzetet sertem. Nem ez volt a szandekom.


A 25%-tol ne felj, az mindenkivel megesik. Velem pl. mar 11-szer.
Nem jar hatrannyal, hacsak nem esik ki igy minden kerdesed. Be kell probalkozni, sokszor 1-1 neheznek itelt kerdesre is meglepoen sok jo valasz erkezik. Ha neha-neha elverzik egy azt meg el kell tudni fogadni.
A hozzászólást Kocos módosította 2009.03.16. 08:15:38-kor
Pontszám: 5
népszerűtlenPapóFérfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2657. hozzászólás - 2009.03.16. 11:02:31
A tegnapi kérdésemre azt a választ kaptam hogy az általam feltett kérdés hajdanán már szerepelt. Ha lehet magyarázza már el valaki hogy ha a jelenlévő játékosok nem egy időben kezdték a játékot akkor jómagam honnan a kócos tö..... tudjam hogy valaki eme kérdést már fel tette. Másrészt a feltett kérdésben hiba nem volt ép ezért miért estem el a kérdés feltételétől?
Olyat miért nem lehet csinálni hogy dobtok egy üzenetet hogy ha lehet tegyek fel más kérdést mert ez már (állítólag) már szerepelt?
Egy kis humánus oldalatokat is megmutathatnátok mert ez így kissé morbid hogy leértékelitek a kérdéseket ha nektek olyan kedvetek van ha van sapka rajta azért ha nincs akkor azért.
Pontszám: 4.25
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2658. hozzászólás - 2009.03.16. 11:04:42 (Válasz Papó #2657 hozzászólására.)
Onnan tudhatod például hogy kapsz róla ilyen visszajelzést.
Ha már szerepelttel kapsz vissza kérdést, írhatsz újat, senki nem vett el tőled semmit, nem ért kár.
Pontszám: 5
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2659. hozzászólás - 2009.03.16. 11:04:54 (Válasz Papó #2657 hozzászólására.)
Ha "Már szerepelt"-tel kapsz vissza kérdést, akkor elvileg tehetsz fel újat.
Pontszám: 5
kedvelt tagKissolyomNő
Végzetúr mester
305 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2660. hozzászólás - 2009.03.16. 11:06:54 (Válasz Papó #2657 hozzászólására.)
Azért ez nem teljesen így van, nem kéne általánosítani. Tény, hogy ha szerepelt akkor nem a rossz, hibás jelzőt kéne ráaggatni, de vannak bizonyos irányelvek és akik itt vannak szerintem mondhatom mindenki nevében, hogy ezekhez igazodva itélnek meg egy kérdést pont hogy nem a kényük-kedvük szerint.
Vannak olyan zebrák, akik a rács mögé is beállnak, hogy fehér lónak lássák őket.
Néha olvassátok el amit írtatok és gondoljátok végig az emberiség hálás lesz érte.
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!