Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
utáltCecillyNő
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3741. hozzászólás - 2009.04.16. 09:20:05
Én kaptam az első Bezzeg Béla emlékérmet de látom ez még mindig divat azóta! Tanács a panaszkodó társaimnak inkább mondjatok le a kvízkérdés feltevéséről az legalább biztos LE és pár nyugodt óra Itt úgyse nektek lesz igazatok!
Pontszám: 3
népszerűSemelyikFérfi
Végzetúr mester
1294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3742. hozzászólás - 2009.04.16. 09:35:09 (Válasz Cecilly #3741 hozzászólására.)
Nem magammal szeretnék példálózni. De nézd meg, mi a különbség kettőnk magatartása között.

Első kérdésem ki lett dobva.
Ennek hatására úgy döntöttem, utánaolvasok fórumokban, hogyan is kell ezt csinálni.
Néhány tucat Kvíz3 és Baromi jó kérdések... meg Nem fogadták el... topikbeli hozzászólás után könnyen belőttem a szintet.
Érdekes módon azóta minden kérdésem első körös jó értékelést kapott.
Nem olyan nagy fáradság. Bár be kell látni, picit gondolkozni mindig macerásabb mint panaszkodni.
Már elnézést.
A hozzászólást Semelyik módosította 2009.04.16. 09:37:10-kor
Pontszám: 8.50
népszerűKyra82Nő
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3743. hozzászólás - 2009.04.16. 10:30:59
Szeretném tudni miért kaptam erre rossz értékelést,és az elmúlt 2 alkalommal szintén hasonlót aminél ezerszer rosszabb kérdés is volt a rendszerben?Valamelyik értékelő azt élvezi ha minden kérdésre a rossz válasz gombot nyomja?Kicsit bosszant,de akkor majd lemondok a kérdés feltevés lehetőségéről ha ez a reakció folyton.


Melyik regényt NEM Leslie L Lawrence írta?

Portugál április
A maharáni arcképe
A vadász
Ezüstegér/a jó válasz/

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3744. hozzászólás - 2009.04.16. 10:32:26 (Válasz Cecilly #3741 hozzászólására.)
Idézet: Cecilly - 2009.04.16. 09:20:05
Itt úgyse nektek lesz igazatok!


Ketto, azaz 2 hozzaszolast nem sikerult visszaolvasnod.
Pontszám: 5
népszerűSemelyikFérfi
Végzetúr mester
1294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3745. hozzászólás - 2009.04.16. 10:41:42 (Válasz Kyra82 #3743 hozzászólására.)
Egyéni szuverén véleményem írom, én hogyan látom (tehát könnyen lehet, tévedek).

Itt az alapműveltség határvonalait feszegetjük.
A kötelező olvasmányok és mindenki által ismert könyvekre már tuti van kérdés, ez egy picit ezen túllép.
Szerintem a baj ott van, hogy ha fan vagyok, akkor is ez három könyv ismerete.
Ott látom a kérdés menthetőségét, ha fordítva teszed fel. Néhány ismertebb könyv, és tedd föl a kérdést az íróra.
És az L után szerintem kell pont, bár nem néztem utána, gyanús.
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3746. hozzászólás - 2009.04.16. 10:46:52
semmi baj nem volt Kyra kérdésével...arrol meg nemmitehtünk hogy a kérdésértékelők alapműveltsége a nullával határos...

ráadásul ezt a kérédst a googléból is félperc alatt kikeresheted...plusz azé Lőrincz L. László legalább akkora kaliberű író mint Rejtő Jenő...

szal ez iylen...szerintem ha már magyar az író akkor elve nem lehet az hogy rossz a kérdés mer mi sem kínaiak vagyunk...

nah mind1...én is tudnék okoskodni fentről hogy mi lett a hiba vagy mi volt a gubanc csakhát ez már nemadja vissza neki a kérdés feltevés jogát...

ha beleolvasok ebbe a threedbe mindig felmegy bennem a pumpa a sok tudálékos láttán...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 3.60
kedvencSir SarFérfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3747. hozzászólás - 2009.04.16. 10:52:02 (Válasz Dr_Faktor #3746 hozzászólására.)
Az összes kérdés kikereshető a google-ból, wikipédiá-ból, stb...ezek szerint neked egyik sem speciális?
A hozzászólást Sir Sar módosította 2009.04.16. 10:52:33-kor
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3748. hozzászólás - 2009.04.16. 10:56:45
de vannak Speciális kérdések viszont én nem a kérdésfeltevőt tartom egyből hüylének vagy a kérdést rossznak mer nemtudom rá a választ...

aztán meg mint mondottam volt vala magyar emberként az olyan kérdések amik köthetők Magyarországhoz kapásból nem lehtnek speciálisak mer az a te szegénységi bizonyítványod...illetve azé aki ezt rosszra értékeli...

nahde órákat vitatkozhatnáánk erröl...viszont azé ezmár tényleg nevetséges...

kezdem azthinni hoyg a kérdésértékelők magukat tekintik etalonnak és ami kérdést ők nemtudnak azmár szar...csakhogy 8 álltalánossal meg egy érettségéivel nemkéne ugrálniuk...mer kétlem hogy bár étékelőnek ennél több volna...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 4.25
kedvencZarathuFérfi
Végzetúr tanonc
47 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3749. hozzászólás - 2009.04.16. 11:02:53 (Válasz Dr_Faktor #3746 hozzászólására.)
nah mind1...én is tudnék okoskodni fentről hogy mi lett a hiba vagy mi volt a gubanc csakhát ez már nemadja vissza neki a kérdés feltevés jogát...


Hm...
Akkor hozzászólnék innen alulról.

ráadásul ezt a kérédst a googléból is félperc alatt kikeresheted...plusz azé Lőrincz L. László legalább akkora kaliberű író mint Rejtő Jenő...

szal ez iylen...szerintem ha már magyar az író akkor elve nem lehet az hogy rossz a kérdés mer mi sem kínaiak vagyunk...


A google segítségével sok minden kikereshető, de nem hiszem, hogy a lexikális adatok keresőversenye lenne a célja a kvíz rendszernek.

Régen olvastam egy-két Lőrincz L. László művet, egy jó ideje azonban másfelé irányul az érdeklődésem, úgyhogy ez nekem speciális/lexikális kérdés.
(Én nem láttam még ezt a kérdést.)

"ha már Magyar író, akkor eleve nem lehet..."
Íme egy link: http://hu.wikipedia.org/wiki/Magyar_költők,_írók_listája
Nem tudom teljes-e, 1800-tól cca.: 600 írót listáz.
600 író összes művének ismerete általános tudás?
Ezek szerint én nagyon "alulművelt" vagyok, rengeteget nem ismerek.
Pontszám: 7.50
kedvencSir SarFérfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3750. hozzászólás - 2009.04.16. 11:06:31 (Válasz Zarathu #3749 hozzászólására.)
És ez még nem minden mert Magyarországról is tudni kell mindent, mert ugye hazafiak vagyunk ...
Ne csak az írókat vedd ki...
A hozzászólást Sir Sar módosította 2009.04.16. 12:39:59-kor
Pontszám: 5
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3751. hozzászólás - 2009.04.16. 11:48:31 (Válasz Dr_Faktor #3748 hozzászólására.)
Idézet: Dr_Faktor - 2009.04.16. 10:56:45
kezdem azthinni hoyg a kérdésértékelők magukat tekintik etalonnak és ami kérdést ők nemtudnak azmár szar...csakhogy 8 álltalánossal meg egy érettségéivel nemkéne ugrálniuk...mer kétlem hogy bár étékelőnek ennél több volna...
Most sértődjem meg?
Inkább nem veszem magmra

Idézet: Sir Sar - 2009.04.16. 11:06:31
...mert ugye hazafiak vagyunk kivétel a külföldiek...
Ezt se...

Szerk. Teszem hozza, hogy tudom, hogy értetted. Csak nekem innét a felvidékről nagyon féj néha, mikor az emberek nem ismerik Arany Ady műveit, a történelmet, és nem tudják, ki Dargay Attila. Jankovics Marcelről nem is beszélve, hisz egyikük sem rajzolt Narutot, és közben lenézik a külföldieket mondván, magyarul se tudnak.
A hozzászólást Zoltanszon módosította 2009.04.16. 11:54:14-kor
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3752. hozzászólás - 2009.04.16. 11:52:07 (Válasz Dr_Faktor #3746 hozzászólására.)
Idézet: Dr_Faktor - 2009.04.16. 10:46:52
semmi baj nem volt Kyra kérdésével...arrol meg nemmitehtünk hogy a kérdésértékelők alapműveltsége a nullával határos...


Mar amennyiben L. L. Lawrance resze az alapmuveltsegnek. Sztem nem resze, hanem egy kortars ponyvaregeny iro. Se tobb se kevesebb.
Ezert az ertekeles.
Pontszám: 6
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3753. hozzászólás - 2009.04.16. 11:59:23
Magyarok vagyunk... Ez a hazank...
Egy ieje konzekvensen figyelek arra, hogy azok a kerdesek, amelyek hazank, hazai stb. indefinit kifejezest hasznalnak, azokat ne engedjem at. Nem kotelezo a VU jatekhoz, hogy Magyarorszag legyen valakinek a hazaja.

Az ilyen kerdeseket helyesirassal kuldom vissza, ha a kerdes egyebkent jo.
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3754. hozzászólás - 2009.04.16. 12:01:15
ponyavaregény xD lol az nezavarjon hogy az ezzel a játékkal jáccók 75% iylen "ponyvaregéyneket" olvas....mind1 Kocos...semmi baj...szoktál olvasni te egyátalán?

Zoltanszon nem kell magadravenned...kivéve ha magdra ismertáél ezesetben viszont bujj bele gyorsan abba a bizonyos ingbe...

aztán arra kiváncsi lennék hogy a kérdésértékelők hány évesek is voltaképp...mermostmár tényleg furja az oldalam a kiváncsiság...

az utolsó postod Drága Kocián barátom meg maximálisan a no comment kategoria...jesszusom..."nem kötelezó a Végzetúr játékhoz"...de a kémiai kérdések vagy a fizikai esetleg egyébb matematikai cuccok...semmisem kötelező a játékhoz max a játékkal kapcsoaltos kérdések dejazokat szintén visszadobáljátok speciális kérdés címszóval...

Szóval Kocos én a gondolkodás mint lehetőséget tudnám neked javasolni csak így barátilag...
A hozzászólást Dr_Faktor módosította 2009.04.16. 12:14:34-kor
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.40
kedvencSir SarFérfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3755. hozzászólás - 2009.04.16. 12:37:53 (Válasz Zoltanszon #3751 hozzászólására.)
Bocsánot nem úgy értettem ...csak Dr_Faktor szerint mindent kell tudnia azoknak akik itt élnek, vagyis minden olyat ami itt történt,
történik. És enyhén szólva ez egy kicsit dúrva. Azt meg, h mindent kilehet keresni a kereső programokból...az már unalmas.
A hozzászólást Sir Sar módosította 2009.04.16. 12:38:54-kor
Pontszám: 5
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3756. hozzászólás - 2009.04.16. 12:40:23 (Válasz Dr_Faktor #3754 hozzászólására.)
Idézet: Dr_Faktor - 2009.04.16. 12:01:15
Zoltanszon nem kell magadravenned...kivéve ha magdra ismertáél ezesetben viszont bujj bele gyorsan abba a bizonyos ingbe...
Akkor nem teszem. Kérkedésnek hangzik, de villamosmérnökit végeztem és lassan 30 vagyok.


az utolsó postod Drága Kocián barátom meg maximálisan a no comment kategoria...jesszusom..."nem kötelezó a Végzetúr játékhoz"...de a kémiai kérdések vagy a fizikai esetleg egyébb matematikai cuccok...semmisem kötelező a játékhoz max a játékkal kapcsoaltos kérdések dejazokat szintén visszadobáljátok speciális kérdés címszóval...

Szóval Kocos én a gondolkodás mint lehetőséget tudnám neked javasolni csak így barátilag...

Erre Kocos még előtted válaszolt

Idézet: Kocos - 2009.04.16. 11:59:23
Magyarok vagyunk... Ez a hazank...
Egy ieje konzekvensen figyelek arra, hogy azok a kerdesek, amelyek hazank, hazai stb. indefinit kifejezest hasznalnak, azokat ne engedjem at. Nem kotelezo a VU jatekhoz, hogy Magyarorszag legyen valakinek a hazaja.

Az ilyen kerdeseket helyesirassal kuldom vissza, ha a kerdes egyebkent jo.
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3757. hozzászólás - 2009.04.16. 12:41:56
nem kell mindent tudni de nem a kérdés a szar és nem a kérdésfeltevő a hülye ha nemtudod a helyes választ...amugymeg...ha Rómában jársz...ugye ismeritek a mondást...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 4.25
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3758. hozzászólás - 2009.04.16. 12:42:24 (Válasz Sir Sar #3755 hozzászólására.)
Ne csinálj belőle ügyet, én sem teszem. Tudom, mire gondoltál (különben nem lett volna ott a smiley).
És teljesen értelek.
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3759. hozzászólás - 2009.04.16. 12:45:48 (Válasz Dr_Faktor #3757 hozzászólására.)
senki nem mondott ilyesmit, csak te, most
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3760. hozzászólás - 2009.04.16. 12:53:02
örülök neki Cirip hogy írtál annak már kevésbé hogy semmi érdemlegeset...legyen szép napod...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 4.25
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője