Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
341. hozzászólás - 2009.01.11. 14:16:12
Van par kerdes,ami valaszo nelkul teljesen ertheto, illetve kozte hagytam a kiesett kerdeseket is.
Nyilvan bele fogtok kotni a kerdesekbe egyesevel, ezert elore szolok, hogy ezekre nem fogok valaszolni.

Hogyan nevezzük a tengerszintnél mélyebben fekvő, ám tengerrel nem borított szárazföldet? 67.92%
Hol található a világ legmélyebben fekvő szárazföldi pontja? 46.67%
Milyen gúnynév ragadt rajta az Olaszországban készített vadnyugati filmeken? 47.83%
Budapest melyik lakótelepén játszódott a rendszerváltás időszakának egyik meghatározó TV műsora, a Szomszédok című teleregény? 75%
Mely Pest megyei település neve fonódott egybe a helyben készített savanyú káposztával? 77.97%
Melyik amerikai állam kormányzójává választották 2003-ban Arnold Schwarzeneggert, a "governatort"? 73.17%
Kinek a nevét viseli a matematikában leggyakrabban használatos derékszögű koordinátarendszer? 46.25%
Hogyan nevezzük a koordináta rendszerben a tengelyek metszéspontját? 77.46%
Miről kapta nevét a világ legnagyobb tere a pekingi Tienanmen tér? 47.27%
Melyik fegyverről kapták nevüket az oldalirányban erősen kiszélesedett koponyacsontú cápák? 86.36%
Milyen alakú pályán keringenek naprendszerünk bolygói a Nap körül? 92.06%
Ki után kapta nevét a Budapest legrégebbi állandó hídja, a Lánchíd? 83.08%
Mi lett a hivatalos neve az M0 északi Duna-hídjának? 70.18%
Milyen nevezetes építménnyel gazdagodott a párizsi Louvre az 1989-ig tartó modernizálása és kibővítése során? 72.22%
Melyik nyelvzsonglőrünknek vált állandó jelzőjévé, becenevévé a rímhányó? 52.07%
Melyik sportág legeredményesebb olimpikonja az ötszörös győztes Ole Einar Bjørndalen? 31.82%
Mi a neve annak a színésznek, akinek testvére és apja is Sheen álnéven pályatársa? 40.11%
Melyik építész tervezte Barcelona emblematikus bazilikáját, a több, mint 125 éve épülő Sagrada Famíliát? 55.46%
Melyik NEM egy sci-fi univerzum az alábbiak közül? 66.05%
Milyen hadieszköz nevét viseli a fémtartályban készített - általában gyengébb minőségű - pezsgő? 50.18%
Milyen hadieszköz nevét viseli a fémtartályban készített - általában gyengébb minőségű - pazsgő? 29.63% (helyesirasi hiba miatt javitva)
Hogyan nevezzük a többfajta bor (szőlő) házasításával készült bort? 57.49%
Melyik vörösbor (vörös szőlő fajta) az alábbiak közül? 85.8%
Melyik fehérbor (fehér szőlő fajta) az alábbiak közül? 47.83%
Mely borvidékünkön használták ELSŐKÉNT a bikavér elnevezést egy 2-3 vörösborból készült cuvée-re? 8.7%
Melyik tudományágban nem osztanak Nobel-díjat? 57.28%
Hogyan nevezzük azt a hatoldalú térbeli geometriai alakzatot, amelynek két-két szemközti oldallapja párhuzamos? 51.02%
Hol található a Budapestről induló főutak szimbólikus kezdőpontja a nulla kilóméterkő? 42.56%
Hol található a centenáriumi emlékmű, mely Pest-Buda egyesítésének állít emléket? 34.13%
Melyik zöldségféle nem Amerikából származik? 41.56%
Melyik volt a harmadik város mely egyesült a névadó Pesttel és Budával 1873-ban Budapest néven? 67.96%
Ki alkalmazta elsőként a periódusos rendszert? 76.45%
Melyik, magát a zoom-zoom érzéssel reklámozó japán autógyár gyárt (2008-ban) egyedülálló módon Wankel-motorral szerelt széria sportautót? 66.95%
Melyik osztrák zeneszerző szerezte azt a szimfóniát mely nevét a műben többször váratlanul megszólaló üstdob után kapta? 33.07%
Hogy nevezzük az alábbi (kémiai) elemi sorozatot: He, Ne, Ar, Kr, Xe, Rn? 77.02%
Melyik NEM vulkáni (kiömlési) kőzet az alábbiak közül? 82.61%
Miről vagy kiről kapta a nevét Bolívia? 43.09%
Mit jelent a tézis? 73.58%
Kiről vagy miről kapta nevét Ecuador? 37.44%
Melyik vulkán csúcsa Afrika lemagasabb pontja? 74.05%
Hogyan keletkeznek a lánchegységek? 74.21%
Mely motorok jellemzik a hagyományos hibrid autókat? 42.33%
A biliárd melyik fajtáját játsszák (rendszerint) számozott golyókkal? 68.35%
A bilárd melyik fajtáját játszák (rendszerint) számozott golyókkal? 0%
Kiről nvezték el azt a geometriai szerkeztési módszert, amelynek során csak egyélű vonalzót és körzőt használunk? 20.83%
Mely ország fennhatósága alatt áll Grönland? 40.49%
Melyik autómárka francia az alábbiak közül? 0%
Milyen kategóriájú vezetői engedély jogosít fel trolibusz vezetésére? 56.72%
Melyik nem igaz a PI számra? 28%
Melyik napon ünnepeljük Magyarországon a harmadik köztársaság kikiáltását? 54.98%
Ki kiáltotta ki a III. Magyar Köztársaságot? 39.12%
Melyik a Föld legnagyobb szigete? 60.9%
Hány évre választják Magyarországon a köztársasági elnököt? 43.25%
Hány miniszterelnöke volt 2008 nyaráig a III. Magyar Köztársaságnak? 31.01%
Ki az NBA eddigi egyetlen játékosa, akinek sikerült egyetlen mérkőzésen 100 pontot dobnia? 16.13%
Melyik kerékpáros tudta - egyedüliként - megszerezni a Tour de France-on az összetett, a pont és a hegyi pontverseny első helyét is? 23.81%
Hol rendezik a 2012-es nyári olimpiai játékokat? 76.69%
Hány főből áll egy curling csapat? 58.3%
Melyik állat nincs benne Dél-Afrika híres nagyvad ötösében (big five)? 19.05%
Melyik hangszer fafúvós az alábbiak közül? 15%
Pontszám: 2.33
kedvelt tagLiadasFérfi
Végzetúr mester
398 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
342. hozzászólás - 2009.01.11. 15:05:58 (Válasz Kocos #341 hozzászólására.)
Jó kérdések, vannak benne nehezek de utána lehet nézni és még tanulhat is belőle az ember.

Ki az NBA eddigi egyetlen játékosa, akinek sikerült egyetlen mérkőzésen 100 pontot dobnia? 16.13%

Wilt Chamberlain a helyes válasz, de ha Michael Jordan-t is beraktad a válaszok közé, akkor mindenki arra tippel.
Pontszám: 5.33
népszerűAkhilleuszFérfi
Végzetúr
82 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
343. hozzászólás - 2009.01.11. 15:38:20
Jómagam nagyon szeretem a kvízt, és bevallom nagyon sok esetben bosszankodom magamon, ha belehibázok alap dolgokba. Ez azonban nem arra késztet, hogy elküldjem a sunyiba a kérdezőt, hanem arra, hogy utánnanézzek, miért is rontottam el, mi is a valőság. Feltett kérdésre azonnal még nem kaptam rossz értékelést, így azzal kapcsolatban nem tudok érzelmekről beszélni. Van azonban nem egy kérdés, amit rossznak jelöltem. Néha elgondolkodtat, hogy a kérdezőt mi sarkalja (ill. mi nem), hogy ennyire "elbénázza". Alapvetően mindenki érdeke a jó kérdés, hiszen LE-t kap érte, akár kérdez, akár válaszol. Viszont nem mindenki igyekszik "alap" kérdések feltételére.

Azt azért megjegyzem, hogy nekem alap. Mert az ugye igen erősen személyre szabott. Nagyon nem mindegy, hogy 1. szintű, 1 hete játszó kisiskolásról beszélünk, vagy 20. szintű, a kezdetkor regisztráló karakterről.(világ2) Az sem elhanyagolható, hogy bölcsész szakos egyetemistáról, vagy egy programozó matematikusról, vagy tanárról, vagy újságíróról, vagy autószerelőről, sportrajongóról, irodalom búvárról, egészségügyi dolgozóról, természetbúvárról stb... van szó. Mindenkinek más az alap. Nem hiszem, hogy a két véglet felé kellene haladni a kérdésekkel. Csak azért lükeséget kérdezni, hogy biztosan jó legyen, vagy csak azért "durvát", hogy megmutassam, micsoda kafa gyerek vagyok.

Én eddig 10 kérdést tettem fel, (amiből 7 jó és 4 rossz a rendszer szerint nem egy matekot tanultunk) amiből igen alap dolgok is kiestek. Nekem alap.

Ami kiesett, azt másként megfogalmazva feltettem újra. Megint kiesett Nem keseredtem el, megint feltettem. Ahogy nézem megint ki fog esni, de nem adom fel, mert szerintem ez másnak is alapnak kell legyen Ha másként nem megy, a 4. alkalommal már jelzem valahogyan, hogy mi a helyes válasz

Néhány a kérdéseim közül, hogy legyen karakter csatolva, ha valakit szídni akartok, ha nem tudjátok:
(A % a jó válaszok aránya)
Mi a SÚLY mértékegysége SI szerint? 30.3%
Ki finanszírozta a Széchenyi lánchíd építését? 9.62%
Ég a napmelegtől a kopár szík sarja, Tikkadt ................ legelésznek rajta 72.5%
Mi a súly - SI rendszer szerinti - mértékegysége? 19.05%
Mennyi 1 liter 4 Celziusz-fokos víz súlya SI mértékegységben? 19.35%
Turizmus: Budapest után melyik magyar városban a legtöbb az eltöltött vendégéjszakák száma? 41.49%
Hány Oscar-díjjal büszkélkedhet Tom Cruise? 33.1%
1 órán belül max. hány vadászatot indíthatsz a Végzetúr játékban? 54.6%

Nekem ezek "fejből menős" alap kérdések. Mint látszik másnak nem.

És? Akkor mi van?

Szóval lehet sokakat szídni, magunkat sztárolni. De hát emberek! Ez egy játék. Azért foglalkozunk vele, mert érdekes. Sokszínű. Ebben benne van mindenféle. Akár idióta kérdés is.
Benne van az, aki még életében nem nézte meg a fórumot és az is, aki itt tölti fél életét. Aki csak olvas, aki csak tőszavakban ír és aki grafomán. (mint én)

Szóval a játékot tekintsétek szerintem játéknak és a szabályokat betartva élvezzétek! Ha valami nem kafa, szóljatok az illetékesnek. Ha nem változik, akkor újra. Ki ki habitusa szerint, de mindíg szem előtt tartva, hogy mind azért vagyunk itt, hogy egy jót játszunk.

UFF és bocs a szószátyárságért.
Attól, hogy a verebek alakzatba állnak, az még NEM SAS!
Pontszám: 5.33
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
344. hozzászólás - 2009.01.11. 17:24:54 (Válasz Liadas #342 hozzászólására.)
Idézet: Liadas - 2009.01.11. 15:05:58

Ki az NBA eddigi egyetlen játékosa, akinek sikerült egyetlen mérkőzésen 100 pontot dobnia? 16.13%

Wilt Chamberlain a helyes válasz, de ha Michael Jordan-t is beraktad a válaszok közé, akkor mindenki arra tippel.


Köszi a dicseretet.

Valoban igy igaz, WC szinte minden szinten az abszolut rekordere az NBA-nak. Egy meccsen szedett pl. 55 lepattanot.
Egyebkent akkor meg kezdő voltam, és azt hittem lehet közepesen nehezeket kerdezni. Nem lehet csak eros ravezetessel, most pl. lehet, hogy melleirnek egy evszamot.
Kobe Bryant, Micheal Jordan, Magic Johnson voltak a rossz valaszok.
Egyebkent Kobenak 81, Jordannek 69 a rekordja, utobbi valoszinuleg nem valtozik mar. Earvin pedig nem elsosorban pontszerzo jatekos volt, hanem "playmaker".
Nagyon sajnaltam, hogy kiesett ez a kerdes.
Pontszám: 7.50
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
345. hozzászólás - 2009.01.11. 17:28:23 (Válasz Akhilleusz #343 hozzászólására.)
Idézet: Akhilleusz - 2009.01.11. 15:38:20
1 órán belül max. hány vadászatot indíthatsz a Végzetúr játékban? 54.6%


Erre nagyon erdekelne a valasz. Van egyatalan helyes egyontetu valasz?
Pontszám: 8.33
kedvencLangelNő
Végzetúr tanonc
32 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
346. hozzászólás - 2009.01.11. 19:09:39
Melyik a világ legmagányosabb állata?

Magányos George - galapagosi óriásteknős, mert ő az utolsó a fajtájából
kolibri - mert olyan kicsi, h nem találják meg egymást
plankton - mert olyan sokan vannak, h a vizben sosem találják meg egymást többet
minden állat magányos


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

Hát én nemtudom eldönteni, hogy hol szerepel a kérdésben helyesírási hiba, vagy a válaszokban...
Aki nálam okosabb vagy értékelte, azt kérem magyarázza meg nekem, mi alapján jutott idáig...
Köszönöm!
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
347. hozzászólás - 2009.01.11. 19:22:40 (Válasz Langel #346 hozzászólására.)
olyan szó nincs, hogy "h", ne rövidíts, ez nem sms; vízben hosszú í
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
348. hozzászólás - 2009.01.11. 19:23:01 (Válasz Kocos #345 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2009.01.11. 17:28:23
Idézet: Akhilleusz - 2009.01.11. 15:38:20
1 órán belül max. hány vadászatot indíthatsz a Végzetúr játékban? 54.6%


Erre nagyon erdekelne a valasz. Van egyatalan helyes egyontetu valasz?

Ha nem kell befejezni a vadászatot, akkor bármennyit. Rányomsz, hogy indujon, aztán megszakítod. Na jó, ez valamennyire csalás.
Viszont: Ha van 57-es (maximális) elementáris fúziód, 3,5 percenként indíthatsz vadászatot, ami 17 befejezett vadászatot jelent egy óra alatt. Ha ehhez hozzászámolsz 210 végzetmedált (vadászat -1 sec), akkor ismét azt kapod, hogy bármennyit vadászhatsz. Igaz, azt hiszem évente két beho-találkozó van, ami azt jelenti, hogy ezt legjobb esetben is 100 évig gyűjtögetheted, addigra pedig lesz rá talán még 1 szaki, ami gyorsítja a vadászatot.
Ez a bármennyi persze második esetben a maximális tárolható csp + 1 óra alatt szerzett csp-vel egyezik meg, ami prémiumosnak talán 402 (57-es fúzióval).
Pontszám: 5
kedvencLangelNő
Végzetúr tanonc
32 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
349. hozzászólás - 2009.01.11. 19:34:00
Szia Lanmandragoran!

Tudom, h a víz az hosszú í, de gondoltam ez nem akkora probléma, főleg, h egyesek betűket hagynak ki, vagy cserélnek fel a kérdésekben... így nem gondoltam a h is probléma lesz...
de ok, a h-t értem...
de mások kérdéseit úgy fogadják el h betűk maradnak ki belőle... és volt h úgy válaszoltam rosszat, mert úgy gondoltam szándékosan írta rosszul.....

thx
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
350. hozzászólás - 2009.01.11. 19:51:28 (Válasz Langel #349 hozzászólására.)
Könyörgöm ne gyertek már azzal, hogy milyen rossz kérdések vannak elfogadva.
Helyesen írtad le? Nem. Mondhatni nem volt szerencséd, olyanok értékeltek, akik komolyan veszik az értékelést.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
351. hozzászólás - 2009.01.11. 19:55:39 (Válasz Langel #349 hozzászólására.)
Idézet: Langel - 2009.01.11. 19:34:00
Szia Lanmandragoran!

Tudom, h a víz az hosszú í, de gondoltam ez nem akkora probléma, főleg, h egyesek betűket hagynak ki, vagy cserélnek fel a kérdésekben... így nem gondoltam a h is probléma lesz...
de ok, a h-t értem...
de mások kérdéseit úgy fogadják el h betűk maradnak ki belőle... és volt h úgy válaszoltam rosszat, mert úgy gondoltam szándékosan írta rosszul.....

thx


Egészen hiheteten, hogy a saját hülyeségét mindenki azzal próbálja takargatni, hogy más is hülye. Nem! Ne az érdekeljen más mit csinál, csináld te jól! Nincs na de ő meg azt csinálta, hogy...

Elnézést, hogy a hülyeség szót használtam, és ez nyilván nem is elsősorban neked szól, csak egy általános kifakadás.
Pontszám: 9.17
irritálóAxelGFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
352. hozzászólás - 2009.01.11. 21:57:05 (Válasz Kocos #335 hozzászólására.)
Szerintem Te is tettél már fel olyan kérdést amire keresni kell a választ , de ha azt mondod hogy nem akkor azt nem hiszem el ugyanúgy ahogy azt sem hogy te eddig csak általános tudást igénylő kérdésekkel találkoztál...
Pontszám: 3.60
népszerűAkhilleuszFérfi
Végzetúr
82 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
353. hozzászólás - 2009.01.12. 00:09:47 (Válasz Kocos #345 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2009.01.11. 17:28:23
Idézet: Akhilleusz - 2009.01.11. 15:38:20
1 órán belül max. hány vadászatot indíthatsz a Végzetúr játékban? 54.6%


Erre nagyon erdekelne a valasz. Van egyatalan helyes egyontetu valasz?


Amikor feltettem, még azt hittem, hogy igen. Azóta szakértelmeim között megjelent egy lehetőség, ami értelmetlenné teszi a kérdést, mert változhat a szakértelem szintjétől függően.

Tehát akát törölni is kéne a kérdést.

Azonban azt is hozzáteszem (ez nem menti a hibát, csak érdekes), hogy az elején mindenki 1óra 40percben gondolkodott és majdnem a kiesésig jutott a kérdés. Most, hogy már nagyon sokan eljutottak eddig a szakértelemig, majd mindenki "jó" választ ad, 5 perces terminussal számol

PS: Látom mindenki felfogja, hogy ez egy játék Azt is, hogy nem arról szól a kvíz, hogy ki a "frankóbb gyerek" Zsörtökődjetek, mert az pezsdíti a vérkeringést! Igaz káros a stressz, de mitől kapjon az ember agyvérzést, ha nem egy játéktól?
A hozzászólást Akhilleusz módosította 2009.01.12. 00:18:36-kor
Attól, hogy a verebek alakzatba állnak, az még NEM SAS!
Pontszám: 5
kedvencLangelNő
Végzetúr tanonc
32 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
354. hozzászólás - 2009.01.12. 00:23:58
már bocsi, én értem hogy rosszul tettem fel a kérdést, azaz véletlenül h betüt irtam a hogy helyett... Úristen mekkora egy nagy hiba, szerintem mindenki automatában olvassa a h betüt hogynak...

és nem a saját ugymond hülyeségemet akartam másokra kenni vagy megvédeni magamat...

de nem gondolom, hogy ez akkora hiba, hogy rossz kérdést kellett volna kapnia...
én is komolyan veszem a kvíz értékelést, és bizony elfogadtam volna... ha valaki nem ir helyesen, vagy kihagyja a betüket... az már inkább hiba...

mindegy

ugyanis valahogy lehetne kötelezni emberkéinket arra, hogy elolvassák a kvíz kérdés felrakásának szabályait. mivel nem hiszem, hogy minden második kérdésben évszámoknak kéne szerepelni, mikor le van irva, h nem is lehet kérdezni olyat... vagy ki irta ezt ki irta azt
szánalmas, h egyesek nem tudnak értelmesebb kérdést kitalálni...

de mindegy... ez egy magánvélemény...
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
355. hozzászólás - 2009.01.12. 00:25:51 (Válasz AxelG #352 hozzászólására.)
Idézet: AxelG - 2009.01.11. 21:57:05
Szerintem Te is tettél már fel olyan kérdést amire keresni kell a választ , de ha azt mondod hogy nem akkor azt nem hiszem el ugyanúgy ahogy azt sem hogy te eddig csak általános tudást igénylő kérdésekkel találkoztál...


ez jó. "nem tudom, hogy milyen kérdést tettél fel, de ha azt mondod, hogy x, akkor sem hiszek neked, hazugnak tartalak." (ez gáz...)

nem az a lényeg, hogy ki milyen kérdést tett fel. a legtöbben tettek fel "rossz" kérdést, de tanulnak belőle.
Pontszám: 7
népszerűAkhilleuszFérfi
Végzetúr
82 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
356. hozzászólás - 2009.01.12. 00:58:23 (Válasz winnie #355 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.01.12. 00:25:51
Idézet: AxelG - 2009.01.11. 21:57:05
Szerintem Te is tettél már fel olyan kérdést amire keresni kell a választ , de ha azt mondod hogy nem akkor azt nem hiszem el ugyanúgy ahogy azt sem hogy te eddig csak általános tudást igénylő kérdésekkel találkoztál...


ez jó. "nem tudom, hogy milyen kérdést tettél fel, de ha azt mondod, hogy x, akkor sem hiszek neked, hazugnak tartalak." (ez gáz...)

nem az a lényeg, hogy ki milyen kérdést tett fel. a legtöbben tettek fel "rossz" kérdést, de tanulnak belőle.


Értelmetlen a vitátok, mert most már nem vita, hanem konfliktus. Az meg mint tudjuk, érzelmi reakciókat vált ki, ergó a verbalitás még azt a 10-15%-ot sem képviseli, mint normál esetben.

AxelG-nek igaza van, hogy a szabályok vagy mindenkire legyenek érvényesek, vagy senkire (Közép érték, hogy legyen tűréshatár a hibákra, no de ezt ki dönti el? Sosem lesz objektív, egzakt)
winnie jogosan háborog, ha lehazugozzák. De ez történt? Persze, hogy lehet erre kihegyezni a hozzászólást. No de vezet valahová?

Nagyon igaz, hogy mindenki tett fel rossz kérdést. De tanult belőle? Én kicsit lentebb éppen azt írtam, hogy úgy néz ki 4. alkalommal teszem majd fel a súly mértékegységére vonatkozó kérdésemet, mert megint ki fog esni

No ez most egy jó hozzászólás ahhoz, hogy figyelmetek elterelődjön egymásról és engem üssetek
Attól, hogy a verebek alakzatba állnak, az még NEM SAS!
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
357. hozzászólás - 2009.01.12. 08:13:18 (Válasz AxelG #352 hozzászólására.)
Idézet: AxelG - 2009.01.11. 21:57:05
Szerintem Te is tettél már fel olyan kérdést amire keresni kell a választ , de ha azt mondod hogy nem akkor azt nem hiszem el ugyanúgy ahogy azt sem hogy te eddig csak általános tudást igénylő kérdésekkel találkoztál...


Az olvasas muveszete segithet rajtad.
Pontszám: 3
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
358. hozzászólás - 2009.01.12. 08:15:48 (Válasz Kocos #345 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2009.01.11. 17:28:23
Idézet: Akhilleusz - 2009.01.11. 15:38:20
1 órán belül max. hány vadászatot indíthatsz a Végzetúr játékban? 54.6%


Erre nagyon erdekelne a valasz. Van egyatalan helyes egyontetu valasz?


Rajtam is segitene, ha birnam. Portyazassal kevertem.
Vadaszatra nincs helyes megoldas, mert vegzetur medallal elvben barmeddig csokkenhet a vadaszat ideje.
Pontszám: 3
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
359. hozzászólás - 2009.01.12. 08:19:00 (Válasz Langel #354 hozzászólására.)
Idézet: Langel - 2009.01.12. 00:23:58
de nem gondolom, hogy ez akkora hiba, hogy rossz kérdést kellett volna kapnia...
én is komolyan veszem a kvíz értékelést, és bizony elfogadtam volna... ha valaki nem ir helyesen, vagy kihagyja a betüket... az már inkább hiba...


Akkor unnepelyesen megkerlek, hogy hibas kerdeseket ne ertekelj jora, mert EZ az oka, hogy tele van a kviz hibas kerdesekkel. Nem mas.

A helyesirasi hibaval visszadobott kerdesed a felteheto kerdesek szamat nem csokkenti, kiirhatod ujra hiba nelkul ujra, semmit nem veszitesz vele, max azt a kis erofeszitest, hogy javitod a hibadat. Tehat teljesen felesleges sirni, es nem kell atengedni sem ezt sem mas helyesirasi hibat, nincs szukseg itt nagyvonalusagra.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
360. hozzászólás - 2009.01.12. 08:21:10 (Válasz Akhilleusz #356 hozzászólására.)
Idézet: Akhilleusz - 2009.01.12. 00:58:23
Idézet: winnie - 2009.01.12. 00:25:51
Idézet: AxelG - 2009.01.11. 21:57:05
Szerintem Te is tettél már fel olyan kérdést amire keresni kell a választ , de ha azt mondod hogy nem akkor azt nem hiszem el ugyanúgy ahogy azt sem hogy te eddig csak általános tudást igénylő kérdésekkel találkoztál...


ez jó. "nem tudom, hogy milyen kérdést tettél fel, de ha azt mondod, hogy x, akkor sem hiszek neked, hazugnak tartalak." (ez gáz...)

nem az a lényeg, hogy ki milyen kérdést tett fel. a legtöbben tettek fel "rossz" kérdést, de tanulnak belőle.


Értelmetlen a vitátok, mert most már nem vita, hanem konfliktus. Az meg mint tudjuk, érzelmi reakciókat vált ki, ergó a verbalitás még azt a 10-15%-ot sem képviseli, mint normál esetben.

AxelG-nek igaza van, hogy a szabályok vagy mindenkire legyenek érvényesek, vagy senkire (Közép érték, hogy legyen tűréshatár a hibákra, no de ezt ki dönti el? Sosem lesz objektív, egzakt)
winnie jogosan háborog, ha lehazugozzák. De ez történt? Persze, hogy lehet erre kihegyezni a hozzászólást. No de vezet valahová?

Nagyon igaz, hogy mindenki tett fel rossz kérdést. De tanult belőle? Én kicsit lentebb éppen azt írtam, hogy úgy néz ki 4. alkalommal teszem majd fel a súly mértékegységére vonatkozó kérdésemet, mert megint ki fog esni

No ez most egy jó hozzászólás ahhoz, hogy figyelmetek elterelődjön egymásról és engem üssetek


Feluletes olvasas. Nem winnie-t hazugozta le, hanem engem.
A szabalyok egyarant vonatkoznak mindenkire, tehat aki emiatt reklamal, az alaposan mellelo.
Ha negyedszer teszed fel a Newtonos kerdesed, akkor ki az aki nem tanul a hibaibol?
Pontszám: 6.50
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!