Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3581. hozzászólás - 2009.04.10. 19:41:41 (Válasz BlackSheep77HUN #3579 hozzászólására.)
Idézet: BlackSheep77HUN - 2009.04.10. 19:36:48
A teljesség kedvéért beemelem az első választ amit kaptam. NEM ÁLLÍTOK VAGY ÁLLÍTOTTAM VALÓTLANT. Ezt kikérem magamnak.

Azért adtam rá azonnal törölnit, mert előző alkalommal tőlem nem helyesírást kapott, ugyanis pontatlanul feltett kérdés, hisz nem szerepel benne, hogy budapesti villamosvonalakról van szó, valamint mivel a játékosok többsége vidéki, még érdektelen információ is. Ezért én indok nélkül küldtem vissza. Mivel ezen problémák javítása nélkül, de az elgépelés javításával ismét megkaptam a kérdést értékelésre, tehát láthatóan másodjára feltett, még mindig rossz kérdés, részemről jogosnak érzem az azonnal törölnit, azt viszont sajnálom, hogy valaki első esetben félrevezetett a helyesírás értékeléssel. Ráadásul Siemens.


Nem is mondott senki ilyet. De azt az ertekeleskor Lan nem tudhatta, hogy te csak helyesirassal kaptad vissza.
Pontszám: 5
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3582. hozzászólás - 2009.04.10. 19:43:22 (Válasz Szigra #3578 hozzászólására.)
Én értem a kérdést és értem az elutasítás okát is.

Ha a pápa jövöre meghal és újat választanak helyette, akkor a kérdés, amit 2009-ben írtál aktuális lesz-e még évszám nélkűl? Szerintem nem! De ha beleínád, hogy a kérdést 2009-ben tetted fel akkor jó lenne.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3583. hozzászólás - 2009.04.10. 19:50:09 (Válasz BlackSheep77HUN #3582 hozzászólására.)
Kiveve ha mondjuk iden hal meg. A veletlenszeru evszamok feltuntetese sem feltetlenul helyes koncepcio.
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3584. hozzászólás - 2009.04.10. 19:54:39 (Válasz BlackSheep77HUN #3579 hozzászólására.)
Igen, amit beidéztél, azt én írtam. Az általad kiemelt, és nem kiemelt sorok lényege, hogy mivel több, egymástól független hiba volt az eredeti kérdésedben, és tapasztalatból tudom, hogy csak egy indok jelenik meg a visszaküldött kérdéseknél, nem jelöltem be egyet sem. Amint te azóta lovagolsz, hogy mert a vidékieknek érdektelen, csak egy csepp a tengerben. Nem emiatt kaptad rá a tőlem törölnit, hanem hogy másodjára is hibásan raktad fel a kérdést, még az alapvető helyesírási hibáknak is csak a felét javítottad. Hogy a többieket milyen indokok mozgatták, arról fogalmam sincs, nem tudom, hogy olvassák-e egyáltalán a fórumot, én a magamét megindokoltam, és kitartok a jogossága mellett, ami nem a feltevőnek, és nem a témának szól, hanem a duplikációnak.
A hozzászólást Lanmandragoran módosította 2009.04.10. 19:58:44-kor
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
közellenségFarkFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3585. hozzászólás - 2009.04.10. 20:15:45 (Válasz cirip #3572 hozzászólására.)
Szia,

ismét feltettem a kérdést; a c. helyett címűt írtam, de a keresztnév kiírását elhagytam, egyébként sem szokták használni művészek esetében?!
Pontszám: 5
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3586. hozzászólás - 2009.04.10. 20:26:51 (Válasz Lanmandragoran #3584 hozzászólására.)
Nem vettem személyeskedésnek, hiszen amikor értékelsz azt nem tudhatod kinek a kérdés értékeled.

Ha valakit megbántottam volna akkor attól elnézést kérek. Lanmandragorantól meg külön is bocsánatot szeretnék kérni.
A hozzászólást BlackSheep77HUN módosította 2009.04.10. 20:35:56-kor
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 9
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3587. hozzászólás - 2009.04.10. 20:47:13 (Válasz BlackSheep77HUN #3586 hozzászólására.)
Részemről nincs harag, és nem is volt. A higgadt hozzáállásod pedig 10 pontos!
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűtlenVivussNő
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3588. hozzászólás - 2009.04.10. 21:51:20
Feltettem egy kérdést: Melyik város Brazília fővárosa? És azt írja a gyökér hogy a kérdésben nem megengedett szó szerepel !
???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ?????????
Pontszám: 4.25
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3589. hozzászólás - 2009.04.10. 21:53:35
Igen.Fővárosos kérdést nem tehetsz fel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pontszám: 5
fórumozóSzigraNő
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3590. hozzászólás - 2009.04.10. 22:17:19 (Válasz Kocos #3580 hozzászólására.)
lehet én vagyok a helikopter és nem sikerült elsőre valamit megértenem, de ez téged nem jogosít fel a flegmaságra...... ha unod már a hülye, értetlen kérdezőket vagy belefáradtál, akkor talán add át a helyed valaki másnak ebben a munkában, amit végzel!
Pontszám: 3
népszerűSemelyikFérfi
Végzetúr mester
1294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3591. hozzászólás - 2009.04.10. 22:18:00 (Válasz D4vid #3589 hozzászólására.)
Hm. Ez kétszer annyi és még 15-tel több.
Pontszám: 5
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3592. hozzászólás - 2009.04.10. 22:25:32
Akkor nyertem?
Pontszám: 5
népszerűSemelyikFérfi
Végzetúr mester
1294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3593. hozzászólás - 2009.04.10. 22:30:54 (Válasz D4vid #3592 hozzászólására.)
Sajnos nem.
Az övé tovább lóg.
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3594. hozzászólás - 2009.04.10. 22:32:32 (Válasz Szigra #3590 hozzászólására.)
Az hogy nem értesz meg valamit elsőre, még valóban nem jogosít flegmaságra senkit. Az viszont, hogy annak ellenére hogy te nem érted meg hogy mit mondanak neked, és mégis mások szövegértő képességét vonod kétségbe, már elegendő okot ad rá, hogy a te stílusodban reagáljanak.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
irritálóBálint gazdaFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3595. hozzászólás - 2009.04.10. 22:40:24 (Válasz Byzon #3551 hozzászólására.)
A görög mitológiában ki az alvilág kapujának őrzője?

Hádész az alvilág ura
Kerberosz a háromfejű kutya
Héphaisztosz az istenek kovácsa
Kharón a révész

Nos,ez volt a kérdésem a válaszokkal,a második sor a helyes válasz.Ezt kettő,vagy három visszadobás után küldtem el.A korábbi változatokat helyesírási hiba miatt dobták vissza,amik itt már ki vannak javítva.A nevekkel nem lehetett baj,mert különböző könyvekben megtalálhatóak többek között ilyen formában is.A korábbi változatokban a nevek után volt vessző,de azokat elhagytam,amint itt is látható.Ezek után dobták vissza azzal az indokkal,hogy ez a kérdés már szerepel az adatbázisban,helyesírási hibáról szó sem esett már.Azt még elhiszem,hogy hasonló kérdés szerepel az adatbázisban,de,hogy ugyanez a kérdés ugyanezekkel a válaszokkal meglegyen,azt kétlem.Ha pedig csak arról van szó,hogy hasonló kérdést már tettek fel,miért dobták ezt vissza? Magam is gyakran találkoztam már két egyforma kérdéssel,csak a kérdés megfogalmazása és a válaszok voltak mások.Ráadásul,ha ne adj Isten mégis lenne már egy ugyanilyen kérdés,ugyanilyen válaszokkal,miért nem azt írják meg egyből indoknak?Miért kell a helyesírásra hivatkozni,amikor hibátlan helyesírással is visszadobnák pont ezzel az indokkal?Akkor nem foglalkozna vele az ember,lépne tovább.
Előre is kösz
Pontszám: 5
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3596. hozzászólás - 2009.04.10. 22:59:37 (Válasz Kocos #3583 hozzászólására.)
Igen igaz! Be kéne írni a pontos dátumot. Ha nem akar neveket írni.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 5
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3597. hozzászólás - 2009.04.10. 23:10:29 (Válasz Lanmandragoran #3587 hozzászólására.)
Na nagynehezen megértettem! Arra kellet rájönnöm, hogy a rendszer hibázott. Ketten küldtétek vissza, Kocos meg Lan. Kocos a helyesírás miatt, Lan meg a pontosítás miatt. Nálam Kocos utasítása jelent meg amit úgy ahogy, de javítottam. Erre a gép nem Kocosnak küldte vissza újboli értékelésre hanem Lan-nak, aki nem látott benne változást, hiszen Én az Ő utasítását nem láttam, így nem is javíthattam. Mivel nem volt benne érdemi változás így töröltette, mondván nem foglalkoztak a kérdéssel hanem újra feltették úgyanúgy. Tehát a gépnek a kérdést vagy egy 3. személynek kellett volna elküldenie, vagy annak akitől a nállam megjelenő hibaüzenet származot.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3598. hozzászólás - 2009.04.10. 23:16:55 (Válasz Bálint gazda #3595 hozzászólására.)
Valószínűleg azért kaptad vissza első alkalmakkor helyesírási hibával, mert olyan játékosok értékelték, akik még nem találkoztak ilyen kérdéssel. A kérdés maga szép, és kidolgozott, de tényleg szerepel, több kérdést láttam már, ami valamilyen formában Kerberosz/Cerebrus kilétére kérdeznek rá.
Az pedig mellékes, hogy nem pont ezek a válaszok, ha a kérdés lényege, és a helyes válasz ugyanazt takarja. Hisz különben minden kérdést végtelenszer fel lehetne rakni, mindig csak egy kicsit változtatva a három rossz válasz valamelyikén.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3599. hozzászólás - 2009.04.10. 23:27:04 (Válasz Bálint gazda #3595 hozzászólására.)
Pont a minap találkoztam egy hasonó kérdéssel, minek úgyanez a lényege csak éppen a visszaájáról teszi fel. - Kit vagy mit őrzőt Kerberosz (Cerberus).... - Sajnos nem tudom pontosan a kérdést. Lehet hogy ezért küldték vissza. Ha úgy veszük akkor a kérdés már valóban szerepel csak más formában. Szerintem ezen ne bosszankodj, nem törölték és így tudsz feltenni másik kérdést.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 5
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3600. hozzászólás - 2009.04.10. 23:46:27
Mi volt Luke Skywalker hívójele a Halálcsillag elleni támadás során?

Arany 1-es
Vörös Vezér
Vörös 2-es
Vörös 5-ös


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Ebben a kérdésben mi a speciális? Lehet, hogy van olyan aki nem tudja a választ, de szerintem nincs olyan 5 és 55 év közötti ember a világon és nem csak Mo-n, aki legalább egyszer ne látta volna filmet és ne tudná miről van szó! A kérdésből meg bőven rá lehet jönni, hogy melyik filmről van szó. Direkt nem írtam ki. Szerintem ez a kérdés nem speciális, hanem szimplán nehéz, de nem speciális érdeklődésű!
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője