Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
irritálóPadziFérfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5621. hozzászólás - 2009.06.18. 11:35:41
Nem a kérdés a gáz, hanem hogy egy "alulművelt vidéki suttyó" is tudja erre a választ(mert az lennék...), egy, kettő, mi nem egyértelmű? Három: mi a francért kell visszadobni azt a kérdést, amit nem tudsz, de nem hibás, és szerintem ha hibás is, nem ez a hibája!
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5622. hozzászólás - 2009.06.18. 11:37:55 (Válasz Padzi #5621 hozzászólására.)
Ha szerinted is hibás, de nem ez a hibája, akkor végeredményben jogos, hogy vissza lett dobva.
Kettő, nem tudod miért dobták vissza, de történetesen ha én lettem volna, nem biztos, hogy erőltetném magam a magyarázattal...
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5623. hozzászólás - 2009.06.18. 11:51:48 (Válasz Padzi #5621 hozzászólására.)
Nem vetted észre, hogy CaveMan kötözködik?

Egyébként nem én értékeltem, de de tényleg nem egyértelmű. Ha másért nem, ha azért, mert az "alulművelt vidéki suttyó" esetleg szokott hallgatni jazzt, és hallott már nagyon mélyen szóló trombitát. Vagy járt a keletinél, ahol az indiánok pánsípjában lassú a rezonancia.
Javagyhogy Te arra voltál kiváncsi, hogy melyik hanszer tudja a legmélyebb hangot kiadni, avagy melyik basszushangszer?
Akkor azt kellett volna megkérdezni. vagy ehhez a kérdéshez más hangszereket írni. (triangulum, szoprán furulya, kasztanyett)
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 5
irritálóPadziFérfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5624. hozzászólás - 2009.06.18. 12:00:04
Írtam én, hogy rossz a kérdés??? NEM! Egyszerűen nem értem mi a baja! Túl egyszerűen fogalmaztam meg, lehet nem voltam "precíz", különben is hagyd a francba... Vissza lett dobva, és kész, van fent egy-két analfabéta, megspékelve egy-két bunkóval, akik viccesnek találják visszadobálni a kérdéseket, ennyi, vita lezárva! Mellesleg találkoztam már a fenn említett problémával mások példáján is, hogy jó kérdést visszadobtak... szerintem korlátozni kéne, hogy csak azok értékelhessenek kérdést, akik mit tudom én 2-3000 kérdésre már helyesen válaszoltak, mert ez így halott ügy... És még hozzáfűznék egy idézetet: "Mindenbe bele lehet kötni, de aki mindenbe beleköt, az a szerencsétlen, mert mások hibáit okolja a saját bajaiért, nem a sajátjait, ezért mogorva minden ilyen ember, és ezért maradnak végül mindig egyedül!" Nem tudom, mifelénk az ilyet nem tartják sokra! Minden jót, utolsó hozzászólásom volt ehhez a fórumhoz! Magyarázatot vártam, helyette csak beszólogat egy "barlangi ember"! Ennyit ér ez a fórum is!
Pontszám: 1.50
irritálóPadziFérfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5625. hozzászólás - 2009.06.18. 12:03:10
Bocsi, de azok speckó hangszerek, de majd javítom a hibát, legközelebb a mandolinról teszek fel kérdést, és bocsi, hallgatok jazzt, meg megannyi műfajt, legközelebb, kiírom, hogy "Standard pánsíp"! Alázzatok mást!
Pontszám: 2
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5626. hozzászólás - 2009.06.18. 12:08:51 (Válasz Padzi #5625 hozzászólására.)
Általánosságra kérdeztél rá. Olyan mintha azt kérdezted volna: Melyik hangszer ad ki hangokat?

Be hát, olyan beköszönővel, amivel nyitottál...
A hozzászólást CaveMaN módosította 2009.06.18. 12:09:49-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5627. hozzászólás - 2009.06.18. 12:22:48 (Válasz Padzi #5625 hozzászólására.)
Nem alázni akartunk, mint jeleztük mindketten, nincs közünk az értékeléshez. Megpróbáltunk Neked magyarázatot adni, hogy miért kaptad azt amit, és hogy hogyan gondolkodhatott az a 20 ember, aki megkapta, vagy az admin.
Utána meg én megpróbáltam adni egy-ket ötletet, hogy hogyan lehetne olyan kérdést írni, amibe nem tudnak belekötni.
A stílus meg adta magát. Nem kérdezni jöttél, hanem leb@szni mindenkit, aki tehet erről.
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 8.75
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5628. hozzászólás - 2009.06.18. 12:25:11 (Válasz Zoltanszon #5627 hozzászólására.)
Zoltaszon, te olyan kedves vagy
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.50
kedvelt taggszisziFérfi
Végzetúr mester
332 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5629. hozzászólás - 2009.06.18. 12:27:35
Fú, de jó nektek, hogy értékelhettek! Biztos tök jó lehet annyi remek kérdést végigböngészni, aztán kevesebb LE-t kapni vadászatkor, mert nem lehet eltalálni a helyest. Meg az is biztos tök jó, hogy a feltett buta kérdések visszadobásakor is titeket piszkál mindenki! Még akkor is, ha nem is ti értékeltétek.
Az is biztos tök király lehet, hogy agyament speciális kérdések miatt végig kell nyálazni a fél internetet, hogy aztán kifussatok az öt percből, és ne is kapjatok érte LE-t.
Meg az is jó lehet, hogy sok olyan dolgot tanultok meg, amit sosem szerettetek volna megtudni.
És az a sok kezdő játékos, akinek fogalma sincs, hogy milyen kérdések voltak eddig, és ezredszer is felrakják az összes Harry Potter, Gyűrűk Urás és forma 1-es kérdést, aminek ugye utána kell járni, hogy szerepelt-e már.
Meg az is tök izgi lehet, hogy megtanuljátok az összes együttes összes tagját, és azok wc-zési szokásait, és minden sportbajnokságot már kívülről fújtok, akár több verzióban is, mert gyakran helytelenek a válaszok.

Én annyira irigyellek titeket! Hogy lehet értékelőnek lenni? Én úgy szeretnék! Lécci, lécci, lécci! Bármit megteszek, amit csak kell!
Még hejesen írni iss megtanlok. Nem probléma!
Na? Kinél kell jelentkezni?
Pontszám: 5
kedvelt tagViharsarokFérfi
Végzetúr tehetség
154 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5630. hozzászólás - 2009.06.18. 12:38:35 (Válasz Zoltanszon #5623 hozzászólására.)
"Vagy járt a keletinél, ahol az indiánok pánsípjában lassú a rezonancia."
Az indiánok nálatok is románul beszéltek?Nálunk Békéscsabán is zenélnek,de a végén románul szólalnak meg
Viharsarok (ex-Avatar)
TGY
3. világ Aromolika
Pontszám: 3
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5631. hozzászólás - 2009.06.18. 13:23:55 (Válasz gsziszi #5629 hozzászólására.)
Tudod, hogy van ez... A protekció, az protekció...

Miklósnak, azóta is gondjai vannak a leüléssel, mióta megkértem ugyan, engedje meg, hogy havi négy kérdést értékelhessek.

De aztán végülis Craslorg intézte el nekem. Valami törésről, meg hekkről beszélt, de nem nagyon értettem, hogy jön a hal, meg törés a kvízhez. De biztos egy félbetört hekkel kellet lefizetni a Beho képviselőit.
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 8.33
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5632. hozzászólás - 2009.06.18. 13:24:51 (Válasz CaveMaN #5628 hozzászólására.)
Köszönöm Igyekszik az ember...
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 5
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5633. hozzászólás - 2009.06.18. 13:27:14 (Válasz Viharsarok #5630 hozzászólására.)
Idézet: Viharsarok - 2009.06.18. 12:38:35
"Vagy járt a keletinél, ahol az indiánok pánsípjában lassú a rezonancia."
Az indiánok nálatok is románul beszéltek?Nálunk Békéscsabán is zenélnek,de a végén románul szólalnak meg
Nálunk szerencsére nincsenek, csak bucsukor (nem véletlen az ékezethiány), "falunap" jönnek. Románul meg nem tudok. Dehát nem is a pokolba készülök...
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 3
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5634. hozzászólás - 2009.06.18. 13:45:57
Most egy kissé morcos vagyok...nem jókedvemből, de tettem fel egy kérdést (V2-n, küldi, eddig tudtam halasztani)

Hol használják a következő kifejezéseket: cirrus, stratocumulus, cumulonimbus?

meteorológia
teológia
geológia
biológia


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Árulja már el valaki szuperzseni, hogy a felhők típusai miért is speciális? Amikor azt még egy egyszerű lélek is tudja, hogy ha cirrusokat lát az égen, akkor 2-3 napon belül időváltozás jön. Vagy már megint az én nevelésem csúszott félre?

Jah és ennek örömére a következő kérdés a vadászaton az ombrográf mibenlétére vonatkozott...hát kösz.

Pontszám: 7.50
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5635. hozzászólás - 2009.06.18. 13:48:59 (Válasz Piciklon #5634 hozzászólására.)
Craslorg te voltál?
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
kedvencMeridiathNő
Végzetúr tehetség
247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5636. hozzászólás - 2009.06.18. 13:51:03 (Válasz Piciklon #5634 hozzászólására.)
Hát... mivel én sem tudom hogy az én nevelésem ugyan hol, de fogalmam se lett volna róla hogy mik ezek. Mégis hogy néz ki egy cirrus?


Update: jó barátom, Gugli megmutatta. Nagyon szép. De az információ valóban elkerült engem is eddigi életem során.
A hozzászólást Meridiath módosította 2009.06.18. 13:54:36-kor
Pontszám: 5
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5637. hozzászólás - 2009.06.18. 13:54:40 (Válasz Meridiath #5636 hozzászólására.)
http://www.atmosphere.mpg.de/enid/de565fd36d533d9ceb2820cd4ea96cd2,0/1__Felh_k/- _Felh_t_pusok_348.html

Mindegy...majd valami faék tipusút keresek a küldihez...utána felejtős.
Bár nagyapám repülős volt (többek között vitorlázó) így lehet, hogy ez is baj , illetve általánosban is tanították...ehh...mindegy...

Pontszám: 7.50
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5638. hozzászólás - 2009.06.18. 13:58:59 (Válasz Piciklon #5637 hozzászólására.)
Jajh, kedves ingyombingyom pici időjárási jelenség. Még szép, hogy te ismered a szomszédaidat ám. Az lenne a meglepő, ha nem úgy lenne. De én szerencsétlen földi halandó, akit még a matrózok is lenéznek (nem is értem, hiszem a hullámról a holttestem jut eszembe, ők meg valami vízről hadoválnak) csak annyit tudok, hogy felhő van az égen.
A hozzászólást CaveMaN módosította 2009.06.18. 14:07:24-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
kedvelt taggszisziFérfi
Végzetúr mester
332 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5639. hozzászólás - 2009.06.18. 14:08:19 (Válasz Piciklon #5637 hozzászólására.)
Pici biztosan!
De ha már nagypapi repülős volt, miért nem teszel fel egy repülős kérdést?
Pl. Melyik jármű tud úszni és repülni is? (csak már hogy víz is maradjon)
Hidroplán, Katamarán, Aquada, Kutter (neked adom, felteheted )
Pontszám: 5
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
5640. hozzászólás - 2009.06.18. 14:12:19 (Válasz gsziszi #5639 hozzászólására.)
Köszi...de mindegy...majd megoldom

Pontszám: 7.50
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!