Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1441. hozzászólás - 2009.02.19. 15:43:40
A sok kis kósza ábránd. Én meg kószán ábrándoztam, csak nem emlékszem már, hogy miről
Pontszám: 5
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1442. hozzászólás - 2009.02.19. 15:48:42 (Válasz Craslorg #1441 hozzászólására.)
Ha így vesszük, akkor '81-s születésemmel és a sorozat 5 évadjával rám igaz mindkettő
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1443. hozzászólás - 2009.02.19. 15:49:13 (Válasz Texex #1435 hozzászólására.)
Picit még kételkedem, de ha már ketten is azt állítjátok hogy ez így jó, csak én vagyok a kekec, akkor be kell látnom, hogy valószínűleg nem nekem van igazam.
Pontszám: 5
kedvelt tagTexexFérfi
Végzetúr mester
481 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1444. hozzászólás - 2009.02.19. 15:58:45 (Válasz cirip #1443 hozzászólására.)
Már úgy is mindegy a kérdést úgy se kapom vissza még javításra se.
Pedig a kedvedért át írnám, gyermekre és Önmagamra.

De nézzétek a hiba üzeneteket is át mert a frissítés betett a csatajelentésekbe egy fura hibát.
A hozzászólást Texex módosította 2009.02.19. 16:21:54-kor
Nem töröm tovább a fejem se kérdésen, se a játékon.
Fölösleges.Persze úgy se tudom megállni.
Pontszám: 5
közellenségHooliganFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1445. hozzászólás - 2009.02.19. 16:00:28
Árulja már ewl valaki, hogy az alábbi kérdésre hogyan kaphattam rossz választ?
"Legutoljára feltett kérdésed
Melyik nem gépjármű üzemanyag?

benzin
gázolaj
autógáz
tehéntej

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!"

ezek szerint a gépjárművek üzemelnek tehéntejjel???
Pontszám: 3
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1446. hozzászólás - 2009.02.19. 16:05:50 (Válasz Hooligan #1445 hozzászólására.)
Úgy kapott, hogy legközelebb erőltesd meg a fantáziád, és találj ki olyan választ, amiről nem ordít hogy baromság.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
kedvelt tagCsaba112Férfi
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1447. hozzászólás - 2009.02.19. 17:00:27
Hányszoros Rally-világbajnokként vonult vissza Marcus Grönholm?

nem nyert vb-t
2-szeres
4-szeres
5-szörös

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.


Miért igényel ez lexikális tudást?

"Megfutamodni a harctól, ez a legrosszabb, ami megtörténhet velünk. Rosszabb, mint vereséget szenvedni, mivel a vereségből mindig tanulhatunk valamit, de a megfutamodással csak ellenségeink győzelmét segítjük elő!
Pontszám: 5
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1448. hozzászólás - 2009.02.19. 17:07:51 (Válasz Csaba112 #1447 hozzászólására.)
Idézet: Csaba112 - 2009.02.19. 17:00:27
Hányszoros Rally-világbajnokként vonult vissza Marcus Grönholm?

nem nyert vb-t
2-szeres
4-szeres
5-szörös

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.


Miért igényel ez lexikális tudást?
Kiemelem a Rád vonatkozó részt
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 5
közellenségAsgoloth di MorgothFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1449. hozzászólás - 2009.02.19. 17:13:55
Miért érdektelen? Mert Grönholm az egy senki? Ez kb olyan, mintha nem tudod ki az a Michael Schumacher! Mert hát érdektelen lexikális tudás, ugye?

Persze Az olyan, hogy melyik nem Wayne Chapman mű az bekerül. Egy ilyen jelentéktelen író jelentéktelen műve!

Teljesen ki vagyok akadva az ilyen szellemi nyomorultaktól!
Pontszám: 1.80
kedvelt tagLiadasFérfi
Végzetúr mester
398 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1450. hozzászólás - 2009.02.19. 17:20:06 (Válasz Asgoloth di Morgoth #1449 hozzászólására.)
Idézet: Asgoloth di Morgoth - 2009.02.19. 17:13:55
Miért érdektelen? Mert Grönholm az egy senki? Ez kb olyan, mintha nem tudod ki az a Michael Schumacher! Mert hát érdektelen lexikális tudás, ugye?

Persze Az olyan, hogy melyik nem Wayne Chapman mű az bekerül. Egy ilyen jelentéktelen író jelentéktelen műve!

Teljesen ki vagyok akadva az ilyen szellemi nyomorultaktól!

Igen, az érdektelen lexikális tudás, nagyon jó hogy arra értékelték.

Nehogy már valaki azért legyen szellemi nyomorult, mert esetleg a kezébe vesz egy könyvet! Wayne Chapman pedig az egyik legjobb és leghíresebb magyar fantasy író!
Pontszám: 5
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1451. hozzászólás - 2009.02.19. 17:21:22 (Válasz Asgoloth di Morgoth #1449 hozzászólására.)
Szerintem hallott már Michael Schumachertől, de ha azt kérdezted volna, hogy bajnok, akkor ugyanígy elküldött volna melegebb éghajlatra. Hogy miért érdektelen? A világban van többszáz sport, majdnem mindnek van saját bilágbajnoksága, vagy hasonló. Neked talán fontosabb a rally, mint a ping-pong, de nekem nem. Mellesleg a ping-pong világbajnokok nevét sem tudom, mert minek. A "szellemi nyomorultak" pedig képesek megtalálni egy mondatban a lényeget, és megérteni, hogy milyen kérdést lehet feltenni, és milyet nem. Néha tévednek, de ilyen nem szoktak ilyen hozzászólásokat írni amiért nem fogadják el egy-egy kérdésüket. Tisztelet ezúttal nem jár a kivételnek.
Pontszám: 5
kedvelt tagCsaba112Férfi
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1452. hozzászólás - 2009.02.19. 17:25:48 (Válasz Liadas #1450 hozzászólására.)
Hát ne haragudj meg, de én rengeteget olvasok. Szeretem Dosztojevszkijt, Mikszáthot és még sorolhatnám. Falom a jobbnál jobb művet és nem csak híres alkotok regényeit, de soha eddigi életemben nem hallottam Wayne Chapmanről. Mert, ha azt mondod ki volt Asimov akkor ok, de hogy valaki ki pl nézi mondjuk a híradót vagy rádiót hallgat ne tudja ki az a Grönholm az egy nagyon szomorú dolog.

"Megfutamodni a harctól, ez a legrosszabb, ami megtörténhet velünk. Rosszabb, mint vereséget szenvedni, mivel a vereségből mindig tanulhatunk valamit, de a megfutamodással csak ellenségeink győzelmét segítjük elő!
Pontszám: 3
kedvelt tagCsaba112Férfi
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1453. hozzászólás - 2009.02.19. 17:31:47 (Válasz Mormord #1451 hozzászólására.)
Nem tudom ki hogy van vele, de te azt írod, hogy aki valmilyen sportot figyelemmel követ annak az a fontosabb. Nos a kérdést én tettem fel és elmesélem ,hogy egyáltalán nem érdekel a rally. Soha nem néztem és nem is követtem figyelemmel csak eszembe jutott, hogy tavalyelőtt vonult vissza és kétszeres bajnok volt. Ezt pedig a rádióban hallottam. Akkor. Mégis emlékeztem és teljesen fel voltam háborodva, hogy ha egy magamfajta tudja akkor nem lehetett olyan jelentéktelen személy.

"Megfutamodni a harctól, ez a legrosszabb, ami megtörténhet velünk. Rosszabb, mint vereséget szenvedni, mivel a vereségből mindig tanulhatunk valamit, de a megfutamodással csak ellenségeink győzelmét segítjük elő!
Pontszám: 5
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1454. hozzászólás - 2009.02.19. 17:50:45 (Válasz Csaba112 #1453 hozzászólására.)
Egy szóval sem mondtam, hogy jelentéktelen személy volt. Nemcsak azért, mert nem akartam úgy járni, mint Asgoloth Wayne Chapmannal. Nem hallottam róla, de ettől még lehet jelentős. Megnéztem, ki az. Bár nem tudlak megérteni, de elfogadom, hogy egy olyan témából tettél fel kérdést, ami téged nem érdekel. Érdektelen lexikális tudás azért lesz, mert az értékelőket sem érdekelte. Még az is elképzelhető, hogy közülük voltak akik tudták a választ, mégis úgy gondolták, hogy ez nem olyan fontos dolog. Átmehetett volna a kérdés, de nem tette. Nem a kérdéssel volt akkora bajom, hogy hozzászóljak a témához, hanem Asgoloth olyan jellegű megnyilvánulásával, hogy "mindenki hülye, aki velem nem ért egyet". Már bocsánat a kifejezésért
Pontszám: 5
kedvelt tagLiadasFérfi
Végzetúr mester
398 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1455. hozzászólás - 2009.02.19. 18:01:05 (Válasz Csaba112 #1452 hozzászólására.)
Idézet: Csaba112 - 2009.02.19. 17:25:48
Hát ne haragudj meg, de én rengeteget olvasok. Szeretem Dosztojevszkijt, Mikszáthot és még sorolhatnám. Falom a jobbnál jobb művet és nem csak híres alkotok regényeit, de soha eddigi életemben nem hallottam Wayne Chapmanről. Mert, ha azt mondod ki volt Asimov akkor ok, de hogy valaki ki pl nézi mondjuk a híradót vagy rádiót hallgat ne tudja ki az a Grönholm az egy nagyon szomorú dolog.

Akkor legközelebb próbálj meg a szépirodalom témaköréből föltenni kérdést, ne a rally világából. A híreket nyomon követem napi rendszerességgel, nem tartom magam tájékozatlannak de a rally sosem érdekelt, Grönholmról még csak nem is hallottam. Az egyetlen rally versenyző, akinek a neve hirtelen beugrik az Colin McRae (bocs, ha rosszul írtam).

Kicsit hirtelen írtam azt az előző hozzászólást, a szellemi toprongyozással volt nagyobb bajom, az nem olyan nagy probléma ha valaki még nem hallott Wayne Chapmanről.
Pontszám: 5
irritálóSzilvike70Nő
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1456. hozzászólás - 2009.02.19. 18:06:03
Melyik filmben NEM szerepel Keanu Reeves?

Constantine
Hetedik*
Mátrix
Féktelenül


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.


Ehhez tényleg lexikális tudás kell??
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1457. hozzászólás - 2009.02.19. 18:09:00 (Válasz Szilvike70 #1456 hozzászólására.)
Hát, már elég unalmasak azok a kérdések, hogy melyik filmnek ki volt a főszereplője, hogy ugyanezt négy filmről kell tudni, az még kevésbé kellemes.
Mindenesetre szerintem az értékelő nem a lexikális, inkább az érdektelen részre gondolt.

Nem tudom, mivel híres filmek, én nagy puffogva beengedtem volna, vagy már szerepeltet kap, hiszen Dunát lehetne rekeszteni ezzel a kérdés típussal.
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1458. hozzászólás - 2009.02.19. 19:42:55
Grönholm kétszeres világbajnoki címe nem érdekes a játékosok legnagyobb részének. Az, hogy Grönholm világbajnokvolt, inkább ismertebb info, mint, hogy mennyiszer. Végigkérdezhetném darabra az összes F1 világbajnokot, hogy ki mennyit nyert. Nem teszem, mert nem olyan info, amit a nem F1 rajongók tudnának. Ha én hallok a TV-ben valami infot, nem teszem fel csak azért, mert én hallottam, hiszen egy tegnapi hír holnapra már senkink nem jut eszébe, kivéve, ha tényleg olyan volumenű, hogy erről beszél az ország 80 %-a. Schummacherről sem kell tudni, hogy hányszoros világbajnok, az is érdektelen. Azt már illik tudni, hogy ő a legeredményesebb F1 versenyző. Remélem érthető a különbség. Ja és én imádom a rallyt, tehát elfogultsággal nem igazán lehet nevezni ebben a témában, amx pozitív irányban. Esetleg lehet olyat kérdezni, hogy melyik sportág világbajnoka volt Grönholm? (Lehetőleg a válaszok között ne a sakk és a távolbafingás szerepeljen, mint rossz válasz.)
Pontszám: 5
népszerűSzazaFérfi
Végzetúr
60 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1459. hozzászólás - 2009.02.19. 20:22:38
Melyik városnak nem volt két neve a XX. században?

Szentpétervár
Tiszaújváros
Kijev
Dunaújváros

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Hát szomorú vagyok, csak nem az a gond, hogy a helyes megoldás a legrövidebb?
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
1460. hozzászólás - 2009.02.19. 20:49:44 (Válasz Szaza #1459 hozzászólására.)
Ezért én biztos, hogy elnézést kérek, ugyanis a "nem" szócskán elsiklottam. Ezért is volt korábban javaslat, hogy ez a szó ilyen kérdésekben lehet kivételesen csupa nagy betű. Sajnálom. Speciál én ezért jelöltem rossznak, mert a "nem" nélkül ugye több helyes válasz is van. Lehet, más is így járt.
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!