Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6601. hozzászólás - 2009.07.28. 16:29:55 (Válasz Nyanya #6599 hozzászólására.)
mi lett?
kérdésírási jogot nem vesztettél

megkaptad válaszként, hogy márpedig olyan magyar szó, hogy sza.rvas nem létezik, a következő kérdésedben érdemes lenne ezt figyelembe venni.

pl.: írhattál volna őzeket, vagy antilopot, vagy ezernyi másik jámbor növényevő faj kérődzik a földön.
Egy kicsit nehezíthetted is volna a kérdést, ez így nem igazán kihívás.
Ha egy szót nem használhatsz, akkor ne megkerüld a szabályt, inkább keress valami szinonimát, vagy fogalmazd át a kérdést.
A hozzászólást cirip módosította 2009.07.28. 16:30:37-kor
Pontszám: 5.75
fórumozóK1k1k1Nő
Végzetúr tanonc
44 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6602. hozzászólás - 2009.07.28. 16:38:20 (Válasz cirip #6600 hozzászólására.)
54 szerintetek normális kérdést feltettem, tehát ez a dolog már nem izgat, de azért engedd meg, hogy én döntsem el, hogy mi számomra a kihívás és mi nem. Amúgy olvasgattam mások hozzászólásait is és nem csak én "hőzöngök". Amúgy a Panaszok+kvíz topic szerintem meg a nevéből adódóan pont erre lett kitalálva, de szívesen meghallgatnám, hogy a panaszok alatt te milyen hozzászólásokat várnál, esetleg azt, hogy mennyire elégedett vagyok a kérdés értékelőkkel???
Pontszám: 5.33
fórumozóNyanyaNő
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6603. hozzászólás - 2009.07.28. 16:38:59
Igazad van, átszerkesztem kicsit + megpróbálom őzzel...
Végzetúr-Kéziszótár
Nyanya módra

Fórum - 4db rum
Taumaturgia - Traumatológia
Hárpia - Hárfa
LE - Légy Eszes
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6604. hozzászólás - 2009.07.28. 16:46:36 (Válasz K1k1k1 #6602 hozzászólására.)
egy kérdésemet dobták eddig vissza, ami meg is érdemelte, mert hibás volt, úgyhogy elégedett vagyok az értékelőkkel
arra is láttam már példát milyen kérdésekete szűrnek ki folyamatosan, emiatt is úgy gondolom jól végzik a munkájukat
nagyon szomorú vagyok amiatt, hogy az adatbázisban benne maradt egy csomó szemét, emiatt egyszerűen nem jó kvízelni, de egy itt is elhangzott igéretben reménykedem, miszerint hozzáférésük lesz a régebbi kérdésekhez is, és végre ott is megkezdődhet a gyomlálás.
Persze, te döntöd el, mi neked a cél, csak megdöbbentett, hogy egy különösebb nehézségek nélkül megkapható titulus elérését kihívásnak tekinted.
A panaszok topic alatt panaszokat várnék, de ilyen nem létezik. Ez itt a Miért nem fogadták el a kérdésemet...az indító hozzászólásban részletezve, hogy milyen hsz-eknek lett kitalálva, mi okból.
Nyugodtan indíts egy panaszkodom a kvízre topicot, az utóbbi pár hozzászólásod oda illeszkedne tökéletesen.
Pontszám: 5
fórumozóK1k1k1Nő
Végzetúr tanonc
44 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6605. hozzászólás - 2009.07.28. 17:05:14 (Válasz cirip #6604 hozzászólására.)
Feltettem kérdéseket zenéről, földrajzról, sportról, filmekről, biológiáról, közgazdaságról és történelemről, tehát változatosnak mondható repertoárból válogattam, direkt kerültem az érzékenyebb témákat, pl. matek, tehát nem hiszem, hogy bármivel is gyengébb minőségű kérdéseket tettem volna fel mint bármely kérdés feltevő (vagy akár te). Nem osztom a véleményedet azzal, hogy az értékelők jól végzik a munkájukat, mert pl. a mai kérdésem kiértékelése akkor érkezett meg amikor már volt, 86 helyes válaszom, de előfordult olyan is, hogy 92 helyes válasz után érkezett meg az értékelés. Érdekes, olyan is előfordult, hogy 5!!! perc sem kellett a kiértékeléshez. De mint írtam nem érdekelnek ezentúl a kérdésfeltevések, így nyugodt lehetsz, nem fogok "belerondítani" a becses topicodba.
Pontszám: 3
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6606. hozzászólás - 2009.07.28. 17:11:49 (Válasz K1k1k1 #6605 hozzászólására.)
öhm, ha nem én indítom a topicot, akkor sem lennél ontopic, úgyhogy tök mindegy kinek a becses topicjába "rondítasz bele"

viszont, megint csak nem értem a problémádat, mi köze az értékelés mínőségének ahhoz, hogy mennyi idő alatt kerül egy kérdés kiértékelésre?
Hogy gyenge mínőségűek-e a kérdéseid vagy sem, azt meg senki nem hozta fel eddig...biztos nagyon profik
Pontszám: 5
fórumozóK1k1k1Nő
Végzetúr tanonc
44 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6607. hozzászólás - 2009.07.28. 17:24:49 (Válasz cirip #6606 hozzászólására.)
Én meg igazából téged nem értelek, az előbb írtad, hogy milyen jól végzik a munkájukat az értékelők, kicsodán múlik az értékelés ideje talán rajtam, vagy az értékelőkön, az előbbi hozzászólásodban írtad, hogy tele van szemét kérdéssel a kvíz adatbank, azokat kik fogadták el??
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6608. hozzászólás - 2009.07.28. 17:34:39 (Válasz K1k1k1 #6607 hozzászólására.)
Mint az itt már párszor le lett írva, kvízadminok nincsenek olyan régen...
úgyhogy a játékosok fogadták el a régebben feltett kérdéseket. Köztük olyanok akiket egyáltalán nem érdekelt, csak klikk, aztán lépjünk is tovább.
Az értékelés ideje pedig logikusan a frissen feltett kérdések és az elérhető kvízadminok számától függ.

Na de, ismered azt a viccet hogy:
-Mennyi 2+2?
-5
-Nem 5, hanem 4.
-Na jó, de legalább gyors voltam...

továbbra sem tartom a sebességet a kvízértékelés mínőségi jelzőjének
Pontszám: 5
népszerűArchibald CunninghamFérfi
Végzetúr mester
882 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6609. hozzászólás - 2009.07.28. 19:46:50
Asszem két-három napja tettem fel egy kérdést, de eddig nem nagyon lett értékelve. Ilyen sokáig még sosem kellett várni.
V1
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6610. hozzászólás - 2009.07.28. 19:48:59 (Válasz K1k1k1 #6607 hozzászólására.)
A hozzászólást CaveMaN módosította 2009.07.28. 19:50:16-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
utáltSusmurusFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6611. hozzászólás - 2009.07.28. 20:51:58
Bocs hogy én is bele vau, de mivel épp most nem fogadták el egy kérdésemet (nem először és valószínűleg nem is utoljára) azért egyszer kíváncsi lennék rá hogy miért. Ha valaki megmagyarázza annak köszönöm!

Ki írta A paprikajancsi szerenádját?

Komócsin Mihály
Weöres Sándor
Csukás István
Nincs is ilyen

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.
Pontszám: 5
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6612. hozzászólás - 2009.07.28. 20:55:47 (Válasz Susmurus #6611 hozzászólására.)
Szervusztok!

Egyértelmű az indoklás: A Nincs is ilyen alapból törlést érően rossz válasz. Bezzegelés elkerülésére: a Kvíz 4 topikban folyamatosan jelezzük, és irtatjuk a tagadó válaszos kérdéseket, főleg "Ha nincs is ilyen, miért kérdezed?" típusú indoklással.

Kellett volna egy negyedik költő, akár Juhász Gyula is.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5
népszerűOxyacanthaNő
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6613. hozzászólás - 2009.07.28. 21:44:38
Hogyan folytatódik az ismert népdal: Béreslegény, jól megrakd a szekered...?

Sarjú tüske böködi a kezedet!
Sarjú tüske böködi a szemedet!
Sarjú tüske böködi a feneked!
Sarjú tüske böködi a tenyered!

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!


Akkor most érdeklődnék, hogy ez miért kapott rossz értékelést, ráadásul indoklás nélkül!
Pontszám: 5
kedvelt taggszisziFérfi
Végzetúr mester
332 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6614. hozzászólás - 2009.07.28. 23:54:59 (Válasz Nyanya #6599 hozzászólására.)
a tiltott szavak bármilyen trükkel való beerőltetése eltiltást vonhat maga után. örülj, hogy ennyivel megúsztad. Az egy másik kérdés, hogy a rendszer béna, hogy már egy szarvast sem lehet beírni...
Pontszám: 5
fórumozóRyanthusarFérfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6615. hozzászólás - 2009.07.29. 02:14:51
Hali!
Mi nem egyértelmű abban, hogy a Kelvin,- és Rankine skála indul az abszolút nulla fokról, vagy a Celsius, vagy Fahreinheit, vagy nincs ilyen skála?

Mi nem volt tiszta a kedves értékelő számára? Az hogy van abszolút nulla fok, vagy hogy mi a skála szó jelentése, esetleg vmi más?

Részemről befejeztem a játékot, ha nem válaszolódik meg ez a kérdésem, hogy mi volt a rossz válasz megbélyegzés oka, és nem fogják elfogadni. Holnap délután viszem haza a fiaimat, addig várok, és akkor törlöm magam, ha nincs reagálás. Kevesebbel is bosszantottak fel, és több időt is töltöttem már más online játékkal, ahonnan léptem.
Pontszám: 5
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6616. hozzászólás - 2009.07.29. 07:27:31 (Válasz Ryanthusar #6615 hozzászólására.)
Szervusztok!

Másold be pontosan a kérdésedet, akkor láthatjuk, hogy hol van hiba.

Ha azonban volt a kérdésed válaszaiban egy, a kérdést tagadó válasz, például "Nincs ilyen skála", akkor azért azonnal törlik a kérdést, vegye a játékos a fáradtságot arra, hogy értelmes negyedik választ adjon a kérdésre.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5.67
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6617. hozzászólás - 2009.07.29. 07:37:56 (Válasz Ryanthusar #6615 hozzászólására.)
Viszlát!
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5.40
fórumozóYuureiFérfi
Végzetúr mester
376 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6618. hozzászólás - 2009.07.29. 07:42:59 (Válasz Ryanthusar #6615 hozzászólására.)
Ilyet sem láttam még hogy valaki fenyegetőzik...

CaveMan azt hittem morci fejet írsz...

Apropó nem tudja valaki, hogy mért nem tudok kérdést feltenni? Itt a karilapom...:Összes építés_18.357
Helyes kvíz-válaszok: 0
A hozzászólást Yuurei módosította 2009.07.29. 07:43:55-kor
- 3 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó.

***************************

- V1
Pontszám: 4.25
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6619. hozzászólás - 2009.07.29. 07:53:41 (Válasz Oxyacantha #6613 hozzászólására.)
Szervusztok!

Oxyacantha: Lehetséges, hogy kétféle hiba akadt benne. Ezért lenne jó, ha a kvízadmin sajátmancsúlag is hozzáfűzhetne kommentárt.

Ami fix: Sarjú, tüske böködi a... és itt a másik hiba szerintem. Kezedet, és tenyered mindkettő helyes lehet, népdal révén változatokban él. A folytatásában én is tudok két változatot.

Béreslegény mezitláb ment szántani,
Otthon hagyta a csizmáját patkolni.
Kilenc kovács nem merte elvállalni,
Egy sem tudott rózsás patkót csinálni.

Az utolsó sor gyémántpatkóval is közszájon forog, illetve az utolsó két sor egy kováccsal is ismert (De a kovács..., és Mert nem... szövegváltozatokkal).

***

Yuurei: Ez komoly? Legyen 100 helyes válaszod kérdésesélyenként, ha tényleg az.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6620. hozzászólás - 2009.07.29. 08:00:36 (Válasz Yuurei #6618 hozzászólására.)
Kellene 100 helyes válasz
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője