Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2581. hozzászólás - 2009.03.14. 14:47:09 (Válasz irnix #2576 hozzászólására.)
Nem fura, mióta le lehet mondani a kérdezésről, a kvízadminok bekeményítettek.

Jelen esetben a Döme válasz miatt kaptál egy LÁGYSZÍVŰ értékelést, hogy egy másik isten nevére javíthasd. Tőlem simán rossz választ is kaphattál volna rá.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
fórumozóirnixFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2582. hozzászólás - 2009.03.14. 14:48:32 (Válasz Kocos #2580 hozzászólására.)
Nem beszólni akarok, de mindenféle guglizás nélkül beugrott nekem is, hogy pénz-főníciaiak...
Pontszám: 5
kedvelt tagKissolyomNő
Végzetúr mester
305 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2583. hozzászólás - 2009.03.14. 14:49:41 (Válasz irnix #2576 hozzászólására.)
Másold be a kérdéseidet és megpróbáljuk elmondani, hogy miért lettek rosszak. Egyébként nem ettől a funkciótól függ, hogy többször kapsz rossz értékelést hanem attól, hogy szerencsére egyre többen munkálkodunk azon, hogy ne maradhassanak benn primitív illetve hibás kérdések.

Egyébként szerintem szerencsés vagy, hogy helyesírással kaptad vissza mert a Döme miatt én rossznak értékeltem volna. MIért nem lehetett még egy istenséget kitalálni?
Vannak olyan zebrák, akik a rács mögé is beállnak, hogy fehér lónak lássák őket.
Néha olvassátok el amit írtatok és gondoljátok végig az emberiség hálás lesz érte.
Pontszám: 5
fórumozóirnixFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2584. hozzászólás - 2009.03.14. 14:54:18 (Válasz Kissolyom #2583 hozzászólására.)
Általában nagyon sokan benyalják a blőd válaszokat, bár nem szívatásból írtam bele. Meglepődtem, hogy emiatt ezt az értékelést kaptam. Na, majd legközelebb. Az a bibi, hogy eszméletlen alacsony a kerítés, és ha túl nehezek a kérdések, egy idő után azért veszik ki, mert olyan kevesen tudnak válaszolni.
Pontszám: 5
kedvelt tagwackerFérfi
Végzetúr mester
383 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2585. hozzászólás - 2009.03.14. 14:54:27
Azért mert primitív kérdést teszek fel még nem vagyok hülye.
Ha az enyémet tudják törölni, akkor normál esetben a többi kevésbé színvonalas kérdést is automatikusan törölniük kéne.
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2586. hozzászólás - 2009.03.14. 14:57:00 (Válasz Kocos #2580 hozzászólására.)
Semmi gond Kocos, nekem tanították középiskolában, azthittem közkeletű információ...
Felénk szólásmondás is a "Csárdáskirálynő" c. operettből, hogy "De mi lesz a találmánnyal?" ha valaki elfelejt a boltban fizetni, és amikor visszakérdez emberünk, hogy milyen találmánnyal, akkor a válasz: "Hát a főníciaival". De akkor ez csak én kis falumra jellemző...
Megadhadtam volna specebben is de nem mertem, eszerint hiba volt... Na mindegy!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
kedvelt tagKissolyomNő
Végzetúr mester
305 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2587. hozzászólás - 2009.03.14. 14:58:01 (Válasz irnix #2584 hozzászólására.)
Igen ebben igazad van nekem most 3kérdésem súrolja a határt éppen. De tudod mit inkább felteszek egy olyan kérdést ami érdekes és akár tanulni is lehet belőle bár lehet, hogy később kiveszik mert nem tudják mint, hogy kapásból elutasítsák akármiért is. Nekem is van pár törölt kérdésem még a régi időkből mielőtt idejöttem
Vannak olyan zebrák, akik a rács mögé is beállnak, hogy fehér lónak lássák őket.
Néha olvassátok el amit írtatok és gondoljátok végig az emberiség hálás lesz érte.
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2588. hozzászólás - 2009.03.14. 15:00:29 (Válasz wacker #2572 hozzászólására.)
Idézet: wacker - 2009.03.14. 14:41:49
Ha nem ennyire primitív kérdést teszek fel, az embereknek már túl speciális....
Ezernyi ilyen primitív kérdéssel találkoztam és mégis bent maradtak az adatbázisban.

Hányat jeleztél eddig a kvíz 3 topicban, hogy törölhessék? Ha egyet sem, akkor lehet, nem is találkoztál olyan sokkal?
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2589. hozzászólás - 2009.03.14. 15:01:33 (Válasz irnix #2576 hozzászólására.)
Idézet: irnix - 2009.03.14. 14:44:55
Sziasztok!

Ezen kiakadtam:

Hogy hívták Winnetou "istenét"?

Manitu
Baál
Odin
Döme

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

???
És nehogy azt mondjátok, hogy félrenyomott az értékelő. Tegnap az összes kérdésemet "Rossz, hibás kérdés"-ként értékelték. Fura, hogy azóta dobják vissza a kérdéseimet, mióta le lehet mondani a kérdés feltevés jogáról...

Ezt én rossz válasszal küldtem volna vissza, mert a Döme igencsak idióta válasz. Örülj, hogy kaptál esélyt a javításra.
Pontszám: 5
kedvelt tagwackerFérfi
Végzetúr mester
383 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2590. hozzászólás - 2009.03.14. 15:04:08
Az a problémám ezzel, hogy hol van az a határ, ahol még jó a kérdés és nem "speciális" (jelentsen a szó akármit) és a primitív rossz kérdés között. Nagyon sok jó kérdésem lenne mindenféle témával kapcsolatban, csak pont ettől félek, hogy az emberek túl "speciálisnak" fogják tartani és nem tudnak rá válaszolni. Még mielőtt belekötne valaki, a kérdéseimet úgy tenném fel, hogy simán ki is lehetne gúglizni őket.
Eddig 35 kérdést tettem fel ebből 7 rossz lett és a rosszaknak a több mint a fele a "speciális" tudás miatt dobták vissza. Ezért írtam most egy "primitívet".
Másik dolog: nem mindenkinek ugyanaz a primitív. Ezért se nagyon szoktam az aktuális kvíz topicba beírni a szerintem nem megfelelő kérdéseket.
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2591. hozzászólás - 2009.03.14. 15:04:18 (Válasz wacker #2585 hozzászólására.)
Idézet: wacker - 2009.03.14. 14:54:27
Azért mert primitív kérdést teszek fel még nem vagyok hülye.
Ha az enyémet tudják törölni, akkor normál esetben a többi kevésbé színvonalas kérdést is automatikusan törölniük kéne.

Az adminok azokat is törlik, HA értékelhetik. Ha nem, akkor marad a kvíz 3 topicban való jelzés.
Sajnos a játék kezdetében nagyon sok rossz kérdés bennmaradt, de az utóbbi időben már szigorúbb az értékelés, hogy tényleg csak a jók maradjanak.
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2592. hozzászólás - 2009.03.14. 15:05:45 (Válasz wacker #2590 hozzászólására.)
Idézet: wacker - 2009.03.14. 15:04:08
Az a problémám ezzel, hogy hol van az a határ, ahol még jó a kérdés és nem "speciális" (jelentsen a szó akármit) és a primitív rossz kérdés között. Nagyon sok jó kérdésem lenne mindenféle témával kapcsolatban, csak pont ettől félek, hogy az emberek túl "speciálisnak" fogják tartani és nem tudnak rá válaszolni. Még mielőtt belekötne valaki, a kérdéseimet úgy tenném fel, hogy simán ki is lehetne gúglizni őket.
Eddig 35 kérdést tettem fel ebből 7 rossz lett és a rosszaknak a több mint a fele a "speciális" tudás miatt dobták vissza. Ezért írtam most egy "primitívet".
Másik dolog: nem mindenkinek ugyanaz a primitív. Ezért se nagyon szoktam az aktuális kvíz topicba beírni a szerintem nem megfelelő kérdéseket.

35-ből 7 az nagyon jó arány! Elismerésem! Hidd el, sokkal rosszabb arányok is vannak. A kvíz topicba azért írják be sokan, hogy Hatsepsut mondja ki rá a végső szót. Lehet, hogy ő benn hagyja, mert úgy ítéli meg, ettől még oda lehet írni, mint "gyanús" kérdést.
Pontszám: 5
kedvelt tagKissolyomNő
Végzetúr mester
305 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2593. hozzászólás - 2009.03.14. 15:06:55 (Válasz wacker #2590 hozzászólására.)
Figyu szerintem pár embernek akit most itt látsz olvasd el az aláírását egy dolgot jelent azért mert mások hülyék ne légy már az. Inkább legyen speciális egy kérdés mint primitív legalábbis az én meglátásom szerint. De ha olvasgatsz és látod az érdekes kérdéseket a kvízben (nem csak a rosszakat) akkor szerintem hamar lehet találni olyan kérdést amit el is fognak fogadni. Persze még mindig ott van az a kis százalék, hogy speciális de mint mondtam még mindig inkább az.
Vannak olyan zebrák, akik a rács mögé is beállnak, hogy fehér lónak lássák őket.
Néha olvassátok el amit írtatok és gondoljátok végig az emberiség hálás lesz érte.
Pontszám: 5
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2594. hozzászólás - 2009.03.14. 15:09:33
Nekem 15-ből 2 rossz.
Meg 2-őt visszadobtak már szerepelttel.
Pontszám: 5
kedvelt tagwackerFérfi
Végzetúr mester
383 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2595. hozzászólás - 2009.03.14. 15:11:39
Elolvastam Lanmandragoran aláírását és mindenkinek megvan a maga véleménye.
Nem is akarok belekötni, de még1x mondom, mindenkinek más a primitívség határa.
Például aki még sose látott PC-t, annak a kérdésem meglehetősen nehéz is lehet. (tudom hülye példa )
A hozzászólást wacker módosította 2009.03.14. 15:15:38-kor
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2596. hozzászólás - 2009.03.14. 15:29:19 (Válasz wacker #2595 hozzászólására.)
Azért valljuk be, egy internetes játékban ez elég vicces feltételezés. Az az egy százalék, aki meg PS-ről netezik, nem számít akkora csoportnak, hogy miattuk

Az aláírásom egy általánosítás, azoknak szól, akik úgy jöttek a fórumra, hogy mi volt a baj azzal azzal a kérdéssel, hogy a noname fantasyíró még ismeretlenebb könyvének a mellékszereplője mit mond a főhősnek a 8. fejezetben; pedig pont van róla egy idézet, simán ki lehetne guglizni. Majd közli, hogy akkor legközelebb megkérdezem mennyi 1+1.

Te ettől azért még messze vagy.

Abban igazad van, hogy mindenkinek más a túl egyszerű kérdés határa, ha olyan kérdéssel találkozom, mi nekem közel harminc éves fejjel marha egyszerű, de látszik rajta, hogy jó eséllyel egy általános iskolásnak még érdekes lehet, és ami fontos, nem ordít a válaszokról, hogy melyik a helyes, abba én sem szoktam belekötni, hisz az itt általam megismert játékosok közt van több 40 év feletti, és tizenévesek is, számukra nem ugyanaz az elvárható színvonal.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.50
irritálóLui1965Férfi
Végzetúr
79 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2597. hozzászólás - 2009.03.14. 17:55:43 (Válasz Kocos #2561 hozzászólására.)
Lehet hogy igénytelen,de ennél erőssebb tudást igénylő kérdést már nem merek feltenni ennyi degeneráltnak,akiknek minden speciális és lexikális ami nem azt firtatja milyen színü az ég.
Egyébbként az utolsó feltett kérdésem volt,én érezném kevesebbnek magam ha "disznók elé továbbra is gyöngyöt szórnék" .
ha nics gondom csinálok.

Pontszám: 3
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2598. hozzászólás - 2009.03.14. 18:06:36 (Válasz Lui1965 #2597 hozzászólására.)
Szerintem le tudunk mondani az ilyen fajta "gyöngyökről", köszönjük.
Pontszám: 3
irritálóLui1965Férfi
Végzetúr
79 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2599. hozzászólás - 2009.03.14. 18:16:36 (Válasz cirip #2598 hozzászólására.)
Azt hiszem pont erről beszéltem.
ha nics gondom csinálok.

Pontszám: 3
fórumozóThehostNő
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2600. hozzászólás - 2009.03.15. 09:26:40
Az alábbiak közül melyik honlpon nézhetsz ingyenesen videókat?
Youtube
Iwiw
MyVIP
Honfoglaló

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

ebben mi a rossz?
mostanában egyik kérdésem sem fogadják el, ráadásul még csak nem is írhatok új kérdést csak újabb 100 helyes válasz után
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!