Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3361. hozzászólás - 2009.04.06. 11:25:21
pedig sok iylen kérdés kering a rendzserben hogy ez meg az hanyas szinten érhető el meg satöbbi...az a baj hogy attol mer most szigorú az ellenőrzés attol függetlenül még sok kretén együgyű kérdés kering a játékban...egy átlagos user meg azthiszi hogy há a más iylen debil akkor ő is lehet az vagy nemistom...midnenestere az a lényeg ez a kvízelősdi nagyon kezd kicsúszni...

már én is inkább takarékoskodok amióta visszadobták a ki írta a himnusz zenéjét című kérdésemet...mer hogy már létezik iylen...há lol...nevetséges...aki akar midnenben talál kivetnivalót...

nemjó ez így...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3362. hozzászólás - 2009.04.06. 11:26:35 (Válasz Dr_Faktor #3361 hozzászólására.)
Kvíz 3. topicba írd be légyszíves ami hibás, rossz kérdést találsz, különben sose pottyannak ki.
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3363. hozzászólás - 2009.04.06. 11:32:34
nem foglakozok ezzel =)

ez egy olyan kaja amit fözzön az aki elvállalta...momentán az utobbi 4 kvízem mind vissza lett dobatva ráadásul úgy hogy a feltevés jogom is elszállt ezek után én úgyvagyok vele hogy tisztogassa az a kvízrendszert aki enynire tudja hogy mi a jó és rossz kérdés =)

világ életemben igyekeztem normális szép kérdéseket feltenni és ha nem is mindig ment át egyből a detektorokon legalább nem veszett el a feltevés joga de mostanában feszt úgydobáltatják vissza hogy nehogy feltehessek megint egy kérdést...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 7.50
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3364. hozzászólás - 2009.04.06. 11:33:11 (Válasz Dr_Faktor #3361 hozzászólására.)
Idézet: Dr_Faktor - 2009.04.06. 11:25:21
már én is inkább takarékoskodok amióta visszadobták a ki írta a himnusz zenéjét című kérdésemet...mer hogy már létezik iylen...há lol...nevetséges...aki akar midnenben talál kivetnivalót...
nemjó ez így...

Hmmm... Ezt a kérdést október elején tette fel Kedvesem. Szerinted szerepel?
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3365. hozzászólás - 2009.04.06. 11:35:07 (Válasz Dr_Faktor #3361 hozzászólására.)
Idézet: Dr_Faktor - 2009.04.06. 11:25:21
pedig sok iylen kérdés kering a rendzserben hogy ez meg az hanyas szinten érhető el meg satöbbi...az a baj hogy attol mer most szigorú az ellenőrzés attol függetlenül még sok kretén együgyű kérdés kering a játékban...egy átlagos user meg azthiszi hogy há a más iylen debil akkor ő is lehet az vagy nemistom...midnenestere az a lényeg ez a kvízelősdi nagyon kezd kicsúszni...

már én is inkább takarékoskodok amióta visszadobták a ki írta a himnusz zenéjét című kérdésemet...mer hogy már létezik iylen...há lol...nevetséges...aki akar midnenben talál kivetnivalót...

nemjó ez így...


Vajon mi lehet nevetseges abban, hogy a Himnusz zenejere vonatkozo kerdes mar szerepel az elfogadottak kozott? Vagy nekem nics humorerzekem, vagy neked.
Mindenesetre ilyenkor ugye megvan a lehetoseged, hogy feltegyel helyette egy masikat. Ahogy az le is van irva az esemenyeknel.

A kvizelosdni pedig nemhogy kicsuszni nem kezd, hanem halad egy jo iranyba. A megfelelo topikban szepen gyomlalodnak ki a rossz kerdesek, es manapsag mar alig kerul be olyan, ami nem uti meg a mercet.
Pontszám: 3.60
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3366. hozzászólás - 2009.04.06. 11:39:00 (Válasz Kocos #3365 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2009.04.06. 11:35:07
...es manapsag mar alig kerul be olyan, ami nem uti meg a mercet.
Ezzel mondjuk tudnék vitatkozni... Az értékelésre kapott kérdéseknek a 80-85%-a ilyen
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3367. hozzászólás - 2009.04.06. 11:40:06 (Válasz Zoltanszon #3366 hozzászólására.)
inkább ne vitatkozz, Kocos bekerülést emlegetett (jó kérdésnek értékeltet), te meg értékelendő kérdést
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3368. hozzászólás - 2009.04.06. 11:43:35
az nevetséges hogy elöbb utobb elekrülhetetlen hogy bizonyos kérdések előkerüljenek megint(nagyszámok törvénye) 3 lehetőség van leginkább...vagy annyira eccerű a kérdés hogy azé dobják vissza vagy annyira nehéz hogy azé vagy pedig már szerepelt és azé...néha megha szerncséd van akkor átcsússzansz...persze az is idegsítő tud lenni amikor 2 napos várakozás után derül ki hogy a kérdésed rossz...

Nemtom Zoltán...Szerepel?

midnestre az is biztos hogy vannak kérdések amik még akkor is többet érnek ha már van bent a rendszerben több példányuk mint egy vadi új ámde bőven lényegtelenebb dologról szóló...mert pl az effajta magyarországgal kacsolatos kérdések amellett hogy kapcsolódnak hozzánk(jobban mint hogy hanyadik évad lesz a mittomén Szökésben) amellett még oylan ahsznos információkat is tartalmaznak ami sneki kárára nem válik...

de nembaj...majd meglátjátok hogy mihez fog vezetni ez...

nekem világ életemben normális minőségi szinvonalas kérdéseim voltak...az új rendszer óta azonban sorra visszadobálják...és nemondja nekm senki hogy ennyiszer rosszat teszek föl mert azé az első második viszsadobálás után már az ember tényleg probál odafigyelni...

az pedig továbbra is akérdésértékelőket minősíti hogy feszt úgydobálják vissza a kérdést hogy ne lehessen újat írni...pitiáner banda...
A hozzászólást Dr_Faktor módosította 2009.04.06. 11:46:18-kor
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3369. hozzászólás - 2009.04.06. 11:46:05 (Válasz Dr_Faktor #3368 hozzászólására.)
Igen, a különösen ötletes, vagy szépen megfogalmazott kérdéseknél én sem bánom ha többször is szerepel, át is szoktam engedni.
De konkrétan ez a kérdés nem is csak egy, hanem már több példányban is szerepel, annyiszor találkoztam vele.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3370. hozzászólás - 2009.04.06. 12:07:07 (Válasz Zoltanszon #3366 hozzászólására.)
Idézet: Zoltanszon - 2009.04.06. 11:39:00
Idézet: Kocos - 2009.04.06. 11:35:07
...es manapsag mar alig kerul be olyan, ami nem uti meg a mercet.
Ezzel mondjuk tudnék vitatkozni... Az értékelésre kapott kérdéseknek a 80-85%-a ilyen


Es azok bekerulnek?
Pontszám: 3.60
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3371. hozzászólás - 2009.04.06. 12:09:53
azé ez eléggé szomorú statisztikai adat ha teszem azt 100 kérdésből 80-85 megy a levesbe...mer akkor ezzel az erővel fölös hogy a játékosok tegyenek föl kérdést...lehet én vagyok túl optimista és vagy bizakodó de nemhiszem hogy ennyire idióta emberek jáccanának a játékkal hogy iylen fokú szarkérdés és visszadobott kérdés dömpingnek kéne hogy legyen...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 7.50
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3372. hozzászólás - 2009.04.06. 12:13:01 (Válasz Dr_Faktor #3371 hozzászólására.)
egyszer vacakok a kérdések, egyszer meg túl jók?
valamelyik oldalon tessék letenni a voksodat
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3373. hozzászólás - 2009.04.06. 12:18:22
az a baj hogy nemigazán tudom...tisztában vagyok azzal hogy sok a hülye idióta 2 forintot nemérő kérdés...ugyanakkor a saját bőrömön tapsztalom a túlzott szigort is már ami a kérdések értékelését illeti...

elhiszem hogy sok fölösleges kérdést kiszűrnek azok akik ezt teszik de ugyanakkor mivel ők si emberek hajlamosak lehetnek elhamarkodottan ítélni pillanatnyi hangulatuknak engedve...

viszont azt tudom hogy régen ha rossz kérdést vagy valmi miatt nem megfelelőt tettem föl megmaradt a lehetőségem újat írni mostanság ezmár nemígyvan...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 7.50
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3374. hozzászólás - 2009.04.06. 12:30:28 (Válasz Kocos #3370 hozzászólására.)
Igen, igazatok van. Cirip is felnyitotta a szemem.
Bocsi
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 5
utáltVégzetúr3Férfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3375. hozzászólás - 2009.04.06. 14:56:10
csak annyit akarok mondani, hogy nagy gecók vagytok ezzel a kvizzel! minden szar miatt visszadobjátok a kérdést, napokig nem biráljátok el, amikor már vagy 10en válaszoltak, és 3 nap után pedig elutasitjátok valamilyen indokkal.ugyanakkor az adatbázisban már bent lévő kérdések hemzsegnek az ilyen-olyan hibáktól.
Gondolom elszámitottátok magatokat ezzel a kvizzel, és nem győzitek. Ezért találtátok ki hogy néhány LÉ ellenében lelehessen mondani a kérdésről.
Szerintem tisztességesebb lenne ha megszüntetnétek ezt a lehetőséget. Nagyon bosszabntó amikor visszajön a kérdés pl: lexikális tudást igényel, vagy esetleg egy betü kimaradt"helyesírási hiba" cimen, és ugyanakkor idióta kérdésekre kell válaszolni. Amugy ki dönti el hogy mihez kell lexikális tudás, vagy mihez szülséges speciális tudás, vagy melyik kérdés érdekel csak egy szük réteget?

Az pedig egyenesen őrjitő amikor már van ilyen kérdéssel jön vissza. Hát én honnan tudjam, hogy van ilyen kérdés? Miért nem adjátok meg rá az engedélyt ha egyébként jó?
A hozzászólást Végzetúr3 módosította 2009.04.06. 15:00:42-kor
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3376. hozzászólás - 2009.04.06. 15:02:26
azé a helyesírás fontos(a kvízban mindneképp) tehát azmég a normálisabb ha tényleg valós hiba van a kérdésben vagy a válaszban és visszadobják...

azmeg hogy lexikális tudás és vagy speciális satöbbi...nos ez igaz hogy valóban ezt embere válogatja hogy kinek mi tartozik abba a kategoriába...

mondj egy példát hogy melyik volt azon kérdésed amit legutoljára visszadobtak és akkor már majd biztos több információt és vagy jótanácsot kaphatsz
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 7.50
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3377. hozzászólás - 2009.04.06. 15:03:48 (Válasz Végzetúr3 #3375 hozzászólására.)
Értem, és mondd csak hogy állsz az olvasott szöveg értelmezésével?

Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? - ez a topic címe, vagyis kellene egy kérdés, amit feltettél, az indok hogy miért dobták vissza. A rizsát meg megtarthatod magadnak, vagy a kvíz értékelésről topicban lehet hőzöngeni. Esetleg előbb olvasni, és tájékozodni róla hogy mi miért és hogyan működik.
Pontszám: 5
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3378. hozzászólás - 2009.04.06. 15:03:51 (Válasz Végzetúr3 #3375 hozzászólására.)
Ezen felül a Kocos által alapított Bezzeg Béla emlékérdem is jár neked.
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 5
kedvelt tagQuintFérfi
Végzetúr mester
255 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3379. hozzászólás - 2009.04.06. 15:11:27 (Válasz Dr_Faktor #3345 hozzászólására.)
Idézet: Dr_Faktor - 2009.04.05. 19:30:54
javaslom inkább csak arra fiygeljenek az ellenőrök hogy a kérdés amit értékelnek ne tartalmazzon helyesírási hibákat és ne legyen valóban komplikált mer ez így hosszútávon egyre több elégedetlenséget fog szülni...hogy mindent viszsadobatnak


Szerintem meg nem baj, ha az átlagnál komplikáltabb egy kérdés, ha a válasz valamiképp felkereshető interneten. Lehet, hogy csak én vagyok ezzel így, de úgy gondolom, egy kvíz lényege nem az, hogy akárki tudja rá a pontos választ, hanem hogy lehessen belőle tanulni, új ismereteket szerezni. (lehetőleg olyan ismereteket, amelyek hasznosak vagy érdekesek lehetnek) Ha nem tudok válaszolni egy kérdésre, nem dől össze a világ, legfeljebb nem kapok rá +10%-ot. De ha érdekel a téma, akkor utánanézek a dolognak később, és jó eséllyel tanulok belőle, következőkor pedig ugyanarra a kérdésre már fogom tudni a választ. Ha meg nem érdekel, akkor az én hibám, ha következőkor megint nem tudom a választ, nem a kérdezőé.
Pontszám: 5
fórumozóHatsuyukiNő
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
3380. hozzászólás - 2009.04.06. 15:21:41
Hali!
Feltettem ezt a szerintem nem túl nehéz kérdést amiben talán az eggyetlen nehézség, hogy olló vagy csipesz. Viszont ha kicsit elgondolkodik rajta az ember akkor jót fog válaszolni.

Hosszú combok, kerek csípő, száj nélkül is nagyot csípő. Mi ez?
csipesz
könyv
olló
szunyog

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott! Azóta már sikerült úgy írnom, hogy jó legyen, de a következő kérdéstől kiborultam.

Hányadik szintan találod a Drakint?
14
30
20
5

Most komolyan Drakin a 8. legendában van, ez még a hadúr se lehet a mert ő meg a 10. legendában van. Egy ilyen kérdés jó de az enyém nem? Hogy van ez?
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője