Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
népszerűJucusNő
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4341. hozzászólás - 2009.05.06. 14:34:32 (Válasz Andris90 #4339 hozzászólására.)
Ne csodálkozz, hogy rossznak értékelik.
Egyrészt aki első szintű játékos, vagy nincs szövetségben az nem tudhatja. Másrészt fut már ez a kérdés annyi féle klón változatban. A tied legalább nyelvtanilag helyes. A kvíz szerintem ne szóljon a játékról, a kvíz maradjon kvíz, általános témákban. Sajnálom, hogy elvették tőled a kérdezés jogát. 3! meg matek, ha olvasnád a kvíz topicokat, oda sorra bemásoljuk a matekos kérdéseket törlésre. Autó márkás kérdésekből is lassan van annyi, mint a matekosból, vagy a fővárosos kérdésből. És ha végig böngészed, ezek többségét is törlésre szokták javasolni. Ajánlom figyelmedbe a kvízjáték oldalakat, illetve, böngészd végig itt a kvíz3 topicot, és rájössz milyen kérdést nem "szabad" felrakni.
Nem a tanulás szégyen, hanem a tudatlanság.
***
Hasznos tudnivalók kvíz íráshoz
Pontszám: 5
népszerűJucusNő
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4342. hozzászólás - 2009.05.06. 14:37:11 (Válasz Ermytage #4328 hozzászólására.)
Én a kötőjelek helyett és szót írtam volna. Plusz a többiek által már leírt dolgokat én is figyelembe vettem volna. Hónap kisbetű, vagy ha nem és szót írsz akkor a szóköz a kötőjelek elé/mögé.
A hozzászólást Jucus módosította 2009.05.06. 14:38:04-kor
Nem a tanulás szégyen, hanem a tudatlanság.
***
Hasznos tudnivalók kvíz íráshoz
Pontszám: 5
fórumozóFeliciaNő
Végzetúr tanonc
44 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4343. hozzászólás - 2009.05.06. 14:41:32
Mi ezzel a kérdéssel a baj?
A Tiszán 2000 tavaszán milyen szennyezés pusztított?

ammóniaszennyezés
olajszennyezés
nem volt szennyezés
ciánszennyezés*


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4344. hozzászólás - 2009.05.06. 14:45:24 (Válasz Felicia #4343 hozzászólására.)
a nem volt szennyezést cseréld valami értékelhetőre lécci
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4345. hozzászólás - 2009.05.06. 14:54:32 (Válasz Andris90 #4339 hozzászólására.)
Idézet: Andris90 - 2009.05.06. 13:49:02
Hányas szintig fejlesztheted a tanulást Akadémia nélkül?

30
20
25
35

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.
Ebben nem tudom mi olyan speciális... de nekem már sorozatban 6 kvízem értékelték rossznak és már nem tehetek fel többet. Olyan volt h melyik nem autó márka? Intel volt a helyes és h rosszul van megfogalmazva... meg azt se tudják mennyi 3!.


Elso szintu kezdo jatekos nem tudja. Ezert az ertekeles.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4346. hozzászólás - 2009.05.06. 14:59:11 (Válasz Skozo #4335 hozzászólására.)
Es erre komolyan jo ertekelest vartal? A hiba a te keszulekedben van.
Pontszám: 5
utáltLukulluszi kexkapaloFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4347. hozzászólás - 2009.05.06. 16:30:58
Kedves valaki

Már nem az első eset volt, hogy egy normális kérdésre negatív értékelést kaptam...
Egy átlagos értelmi illetve olvasottsági szintel rendelkező tudná erre a választ...

Mennyi dicső italunk, a pálinka minium alkoholtartartalma?

25 %
32 %
37,5 % - ez a helyes
47,5 %

Gondolom akkor helyesírási vagy stilisztikai hibára akadhatott ki valaki. Elbeszélgetnék vele, mert javíthatnék helytelen magyarságomon, vagy inkább az övén...

S hogy ezk után még fenyegettek is:
Figyelmeztetés: Kérjük, próbálj meg olyan kérdéseket feltenni, amelyek megválaszolhatók, és arra is ügyelj, hogy jól jelöld meg, melyik a helyes válasz. Ennek hiányában elveszítheted a lehetőséget, hogy a jövőben kérdést tegyél fel, és így az ebből szerzett lélekenergiától is elesel.

Ezt jobban kéne karban tartani véleményem szerint, mert pont ez a kvíz része volt ami letenni késztetett más ilyen típusú játékot veletek szemben!!!

Tudom nem veszetek semmit ha nagy "hepciával" kiszállok, csak kár, hogy egy ilyen klasz játékban ilyen buktatok rondítanak.

üdv kex
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4348. hozzászólás - 2009.05.06. 16:37:29 (Válasz Lukulluszi kexkapalo #4347 hozzászólására.)
Szamomra elfogadhato lett volna a kerdes, de itt tobb ertekelotol hallottam mar, hogy az alkoholos kerdeseket nem preferaljak. De viszont adtal egy jo kerdesotletet.
Pontszám: 5
utáltLukulluszi kexkapaloFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4349. hozzászólás - 2009.05.06. 16:42:01 (Válasz Lukulluszi kexkapalo #4347 hozzászólására.)
Vagy korhatár lenne az indok, de akkor hívlátok fel a figyelmet a 18 as karikára. Mellesleg hát... na mindegy hagyuk!
Pontszám: 5
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4350. hozzászólás - 2009.05.06. 17:04:09 (Válasz Lukulluszi kexkapalo #4347 hozzászólására.)
En nem latok benne hibat. Kar erte, tenyleg jo kerdes lett volna szerintem is
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 5
irritálóGabbbyNő
Végzetúr tanonc
18 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4351. hozzászólás - 2009.05.06. 17:48:05
Sziasztok!
Az ősi nektár-t miért lehet kapni a Lélekfutárnál?

LP-ért
VP-ért
ÉP-ért
Őskőért


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

A kérdésem az lenne, hogy addig oké, hogy nem fogadták el a kérdésem, de miért éppen ezzel az indokkal?
A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Miközben max. értelmezési hiba miatt lehetne rossz. Hisz a kérdés erre a játékra irányul, akkor miért speciális?
Hisz aki erre válaszolhat, az ezt a játékot játssza nem? Akkor azért valamicskét kéne konyítania a válaszhoz.
Főleg hogy rájöttem nem LP a válasz, hanem LE, de akkor is a hiba nem az érdeklődés specialitása volt, hanem, hogy rossz volt a válasz, ill. esetleg értelmetlen a kérdés. Nem?
Bocsi, de ez fájt. Tom most lehúztok majd, de akkor se értem akkor minek játszanak ilyenek akik még azt se tudják milyen ez a játék?
Pontszám: 5
közellenségSznicci2Nő
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4352. hozzászólás - 2009.05.06. 18:25:02
ilyen kérdések hogy az életben kerülnek be? csak azt ne mondjátok, hogy ez az alapműveltség!!!

Milyen színű bugyi volt azon a híres paparazzi videón Britney Spears-en amikor kiszált egy kocsiból ?
Nem volt rajta bugyi
Rózsaszín
Fekete
Fehér
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4353. hozzászólás - 2009.05.06. 18:29:42 (Válasz Sznicci2 #4352 hozzászólására.)
te kérdésed?
ha nem, miért ebbe a topicba írtad?
A hozzászólást cirip módosította 2009.05.06. 18:32:40-kor
Pontszám: 5
közellenségSznicci2Nő
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4354. hozzászólás - 2009.05.06. 18:32:35 (Válasz cirip #4353 hozzászólására.)
Idézet: cirip - 2009.05.06. 18:29:42
te kérdésed?


dehogyis, csak az én normális kérdésemet mindig rossz-nak ítélik, de ilyenek meg bekerülnek... engem csak ez háborít fel...
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4355. hozzászólás - 2009.05.06. 18:33:21 (Válasz Sznicci2 #4354 hozzászólására.)
rossz kérdés, lécci, írd be a kvíz 3. topicba és törlik
Pontszám: 5
népszerűPietrusFérfi
Végzetúr mester
843 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4356. hozzászólás - 2009.05.06. 18:35:50 (Válasz Gabbby #4351 hozzászólására.)
Idézet: Gabbby - 2009.05.06. 17:48:05
Hisz aki erre válaszolhat, az ezt a játékot játssza nem? Akkor azért valamicskét kéne konyítania a válaszhoz.
Igen, mindenki válaszolhat rá, aki elérte azt a szintet. Te ezt 1es szinten tudtad volna?
A hozzászólást Pietrus módosította 2009.05.06. 19:04:50-kor
http://vegzetur.wikidot.com/ Itt minden végzeturas kérdésre megtalálod a választ!

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."
Pontszám: 5
népszerűViktorkaFérfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4357. hozzászólás - 2009.05.06. 21:46:43 (Válasz Lanmandragoran #4296 hozzászólására.)
Na ne!
Azért mert a Garamvölgyi nyomozó, szóvivő, színész és író, na persze történész is egyben? Ha jól emlékszem Elvis sem halt meg csak visszaköltözött a Vénuszra.
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4358. hozzászólás - 2009.05.06. 21:54:28 (Válasz Kentaur64 #4334 hozzászólására.)
Idézet: Kentaur64 - 2009.05.06. 12:22:36
Melyik szó van helyesen írva az alábbiak közül?

robosztus
Kolombusz
katasztrofális
lámpabúra

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Erre azért választ kérek, ha lehet, ha foglalkozik vele valaki, hogy miért rossz ez a kérdés vagy a válaszok, illetve mi nem egyértelmű benne?

A megadott 4 válasz közül 3 hibásan van írva, a negyedik pedig helyesen!

Erre válaszolok, mert ha jól látom, még nem jött rá válasz.
Nem volt szerencsés idegen szavakat választanod, ugyanis a robosztus - robusztus mindkét változata helyes, emellett a Kolumbusz mellett bizony sokszor használják a Kolumbuszt is, ami tulajdonnévként szintén helyesnek mondható, hiszen nincs rá megállapodás.
Pontszám: 5
kedvencRedyFérfi
Végzetúr mester
254 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4359. hozzászólás - 2009.05.06. 22:05:52
Szeretném, ha visszavonnák az eltiltást és visszatennék a kérdést az adatbázisba, valamint, hogy az értékelőt tiltsák el az értékeléstől. Mit kell tennem ennek érdekében?

Ki festette az Egri nők című képet?

Székely Bertalan*
Mányoki Ádám
Munkácsy Mihály
Lotz Károly


A kérdésre eddig 4 jó és 5 rossz válasz érkezett.
Kérdésed kiértékelésre került.
A legutóbbi kérdésed az "Azonnal töröljétek" értékelést kapta, ezért még 71:44:16 ideig nem írhatsz új kérdést. (ilyenkor a kérdés pontok sem nőnek)
A hozzászólást Redy módosította 2009.05.06. 22:06:19-kor
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
4360. hozzászólás - 2009.05.06. 22:11:44 (Válasz Redy #4359 hozzászólására.)
Vissza nem fogod kapni és az eltiltást se fogják megszüntetni. Javaslom, addig ne vadássz.
Emellett a kérdésedre messze nem kellett volna azonnal törölnit adni, akik ezt adták tényleg nem valóak értékelőnek igazán.
Én a már szerepelttel dobtam volna vissza, lévén már több példányban is találkoztam vele.

De, nem tedted fel véletlen ugyanezt a kérdést több világon is egyszerre? Ebben az esetben sajna jogos az azonnal törölni.
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője