Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
761. hozzászólás - 2009.01.26. 16:18:13
Ajgatsz, te kíséred az érveid pontozással?
Pontszám: 5.25
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
762. hozzászólás - 2009.01.26. 16:23:21 (Válasz Ajgatsz #751 hozzászólására.)
Pontosan értettem, mire gondolsz, arra írtam választ
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 5
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
763. hozzászólás - 2009.01.26. 16:27:31
A feltett kvízkérdésed "Jó kérdés" értékelést kapott:

Hány lába van egy lónak?

2
*4
6
8

Nos, azt hiszem ehhez nincs mit hozzáfűznöm. Most már tudom milyen kérdéseket érdemes feltenni. További kellemes napot mindenkinek.
Pontszám: 7.50
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
764. hozzászólás - 2009.01.26. 16:32:17 (Válasz Ajgatsz #763 hozzászólására.)
Mit lehet erre mondani?
Nem én (mi) értékeltem(tük)
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
765. hozzászólás - 2009.01.26. 16:37:54 (Válasz Ajgatsz #756 hozzászólására.)
Idézet: Ajgatsz - 2009.01.26. 16:05:35
Ja, és mivel nem dörgölted az orrom alá, hogy nem 6-ot ad a szakértelemhez gondolom helyesn tippeltem.

Nem nyert
Pontszám: 3
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
766. hozzászólás - 2009.01.26. 16:38:57 (Válasz Ajgatsz #763 hozzászólására.)
Mákod volt, ez szerintem az értékelőknél, de gondolom az admin értékelőknél is azonnali törölnivel egybekötött 72 órás pihit jelentene.
Pontszám: 5.33
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
767. hozzászólás - 2009.01.26. 16:53:58
gondolom azoknak az embereknek akik itt oltanak mintha tűzoltók lennének még egy kérdését sem dobták vissza. MEEEERT itt mindenki zseni? Vagy itt mindenki általános műveltségi kérdést tesz fel? Erősen kétlem. Továbbá... Egy egyes szintű karakter nagy eséllyel sok mindent nem tud a játékról, ennyi erővel azokat is lehet visszadobni. És mi az általános műveltség? Mert ez korhoz kötött jutalom ám... 13 évesen teljesen más mint 30on. Akkor a 13 éves játékos kapásból vissza fogja lökni a kérdést, mert neki nagyon nem általános... ejj milyen hülye viták vannak itt.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 5.33
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
768. hozzászólás - 2009.01.26. 16:56:07
Vegyétek az összes hozzászólásomat itt semmisnek. Nagyon sajnálom. Elnézést kérek minden fórumozótol a viselkedésemért, és hogy kirobbantottam ezt a teljesen fölösleges vitát. Ne haragudjatok.
Pontszám: 8.50
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
769. hozzászólás - 2009.01.26. 17:00:07 (Válasz LanMaffia #767 hozzászólására.)
Hát nekem pl teljes joggal visszadobták azt a kérdésemet, amit még ifjonc koromban Kopipészt istenség haragvása miatt elgányoltam.
így nézett ki: Kőműves Kelemen legendája szerint, mit kellett a mészbe keverni, hogy felépíthesség Déva várának falait? mi volt az amirának

Mire írtam Hatsepsutnak, már vissza is került hogy rossz. És tényleg. Saját bőrömön tapasztalva én nem érzem rossznak a kvíz értékelési rendszert, de persze látok itt is, kvíz topicban is éppen elég ellenpéldát sajnos.
A hozzászólást cirip módosította 2009.01.26. 17:01:09-kor
Pontszám: 5.33
irritálóLui1965Férfi
Végzetúr
79 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
770. hozzászólás - 2009.01.26. 17:58:52
Milyen eredetü a sakkjáték ?

kínai
egyiptomi
indiai*
mezopotámiai

A kérdésre a válaszolók több mint 75%-a nem tudta a választ, ezért kivettük az adatbázisból!

Ezt tulajdonképpen nem is kommentálom,magáért beszél. Ráadásul a rossz kérdés kategóriába került.
ha nics gondom csinálok.

Pontszám: 7.50
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
771. hozzászólás - 2009.01.26. 18:05:37 (Válasz LanMaffia #767 hozzászólására.)
Idézet: LanMaffia - 2009.01.26. 16:53:58
gondolom azoknak az embereknek akik itt oltanak mintha tűzoltók lennének még egy kérdését sem dobták vissza. MEEEERT itt mindenki zseni?

Talan ulzas, hogy egy ertelms es jo kerdes feltevesehez zseninek kell lenni. Nekem 1 kerdesemet dobtak vissza, azt igazabol a mai napig ugy erzem, hogy jogtalanul, meg is osztottam valamelyik forumon a kozonseggel, nem mondta senki, hogy rossz. Persze nem sajnalom, mert az egyik leggyengebb kerdesem volt.

Egy kerdesem lett kiveve utolag az admin altal, mert tul spec-nek minositettek, igy utolag bar az egyik legjobban sikerult kerdesem volt, be kell latnom, hogy valoban hatareset volt a specialitas teren.

Ezen kivul meg 8 kerdesemnek nem sikerult elernie a 25%-os minimum talalati aranyt. Azok javat nagyon sajnalom, mert erdekes tudasra kerdeztek.

Amit nem csinaltam: nem jottem ide kioktatni mindenkit, hogy milyen jo kerdest irtam ki, es hogy aki azt nem ertekelte jora az egy hulyegyerek, mert biztosan nem is tudja.

Vagy itt mindenki általános műveltségi kérdést tesz fel?

Igen.

Továbbá... Egy egyes szintű karakter nagy eséllyel sok mindent nem tud a játékról, ennyi erővel azokat is lehet visszadobni.

Teljesen egyetertek, irtjuk is oket, ahol erjuk.

És mi az általános műveltség? Mert ez korhoz kötött jutalom ám... 13 évesen teljesen más mint 30on. Akkor a 13 éves játékos kapásból vissza fogja lökni a kérdést, mert neki nagyon nem általános... ejj milyen hülye viták vannak itt.

Par alapveto tevedesedet korrigalnam ha megengeded. Vagy nem is, fogalmazzunk inkabb ugy, hogy rautatnek par pontra, ahol elter a velemenyunk. Valoban a szeleskoru altalanos ismeretek jellemzoen az idosebb korosztalyhoz kothetoek, hiszen io kell ahhoz, hogy az ember felszedje az ismeretanyagot. En is rengeteget tanultam a VU kvizbol, pedig nem 13 vagyok mar.
De ettol meg az altalanos muveltseg az bizony nem korfuggo. Az egy nem teljesen egzakt, de azert nagyjabol megfoghato fogalom. Es bizony nem mindenki rendelkezik felette. Eletkortol fuggetlenul. Siman van 30 eves ember, aki nem tud annyit, mint egy masik 13 eves.
Ha valaki megis az alapjan iteli meg a kerdeseket, hogy vajon o tudja-e, attol el kell veni az ertekelesi jogot.
A hozzászólást Kocos módosította 2009.01.26. 18:09:20-kor
Pontszám: 5.33
népszerűtlenTransformFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
772. hozzászólás - 2009.01.26. 18:52:16
Miért van az hogy ez értelmezhetetlen kérdés?
-Ki Magyarország JELENLEGI köztársasági elnöke?
-Sólyom László
-Gyurcsány Ferenc
-Szili Katalin
-Mádl Ferenc

Sok hülye értékeli és azt sem tudja mit csinál.
Pontszám: 2.63
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
773. hozzászólás - 2009.01.26. 19:00:05 (Válasz Transform #772 hozzászólására.)
Két év múlva megkapod a saját kérdésed, és azt fogod mondani, hogy a sok hülye felteszi a kérdéseket, és azt sem tudja mit csinál, mert a helyes válasz nincs közte...
És még valami. Válogasd meg a stílusod és a szavaid. Nem otthon vagy
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 7.67
kedvencTelkNő
Végzetúr mester
2689 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
774. hozzászólás - 2009.01.26. 19:43:28 (Válasz Transform #772 hozzászólására.)
Lehet hogy bosszantó ha nem úgy fogadják a kérdéseidet ahogy szeretnéd, de azzal egyetértek az előttem szólóval,hogy válogasd meg a szavaidat. Ez itt egy közösség eltérő korosztályokkal és nem hiszem hogy valaki is lehülyézett volna téged itt.
Pontszám: 5.33
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
775. hozzászólás - 2009.01.26. 20:57:44
Melyik a legmagasabb hegy az alábbiak közül?
Kilimadzsáró
Mount everest
Kékes tető
Csomolungma

Ezt a kérdést nemrég írta egy másik játékos. Értékeld!
Azonnal töröljétek!
Rossz, hibás kérdés
Jó kérdés

Helyesírási hibával visszadobtam... Én vagyok a hülye, tudom.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 3
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
776. hozzászólás - 2009.01.26. 21:07:56 (Válasz Kocos #771 hozzászólására.)
Ezen kivul meg 8 kerdesemnek nem sikerult elernie a 25%-os minimum talalati aranyt. Azok javat nagyon sajnalom, mert erdekes tudasra kerdeztek.


Erről akartam beszélni:) másnak is van ilyen, nekem pl. csak 1-et lőttek ki, de az focis volt, és még októberben tettem fel, majd decemberen elején halt ki:)

És mi az általános műveltség? Mert ez korhoz kötött jutalom ám... 13 évesen teljesen más mint 30on. Akkor a 13 éves játékos kapásból vissza fogja lökni a kérdést, mert neki nagyon nem általános... ejj milyen hülye viták vannak itt.


Par alapveto tevedesedet korrigalnam ha megengeded. Vagy nem is, fogalmazzunk inkabb ugy, hogy rautatnek par pontra, ahol elter a velemenyunk. Valoban a szeleskoru altalanos ismeretek jellemzoen az idosebb korosztalyhoz kothetoek, hiszen io kell ahhoz, hogy az ember felszedje az ismeretanyagot. En is rengeteget tanultam a VU kvizbol, pedig nem 13 vagyok mar.
De ettol meg az altalanos muveltseg az bizony nem korfuggo. Az egy nem teljesen egzakt, de azert nagyjabol megfoghato fogalom. Es bizony nem mindenki rendelkezik felette. Eletkortol fuggetlenul. Siman van 30 eves ember, aki nem tud annyit, mint egy masik 13 eves.
Ha valaki megis az alapjan iteli meg a kerdeseket, hogy vajon o tudja-e, attol el kell veni az ertekelesi jogot.


Itt viszont még mindig úgy gondolom, hogy korhoz kötött az általános műveltség:) Például ált. iskolai versenyeken általános műveltséget kérdeznek öcséméktől, amit ki is hangsúlyoznak hogy az. No de ugyebár vannak olyan akármilyen elméleti versenyek, amin felnőttek indulnak, és ott is hangsúlyozzák hogy általános műveltség. No ugye a kettő az nem ugyanaz:)

Egyébként pedig még mi vagyunk a legnormálisabbak (már bocsánat hogy az "egekbe" emelem magam), hogy megbeszéljük a dolgokat és nem dobunk vissza 20 kérdést csak bosszúból.

A hozzászólást LanMaffia módosította 2009.01.26. 22:19:55-kor
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
777. hozzászólás - 2009.01.26. 21:16:52 (Válasz LanMaffia #776 hozzászólására.)
Javítsd légyszíves!
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
778. hozzászólás - 2009.01.26. 22:31:17
melyik együttes énekli a közeli helyeken című dalt?
depresszió
Tankcsapda
bikini
junkies


Csak helyesírási hibával akartam visszadobni, a nagy kezdőbetű hiányok miatt, de csókoltatom a kedves kérdésfeltevőt, a Depresszió egyetlen feldolgozása a Közeli helyeken, tehát két helyes válasz van. Pozitívum, hogy legalább a Bikini volt megjelölve helyes válasznak, mint eredeti előadó.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5.33
népszerűtlenTransformFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
779. hozzászólás - 2009.01.26. 22:40:13
Akkor meg miért nem úgy értékelte, hogy nem pontosan megfogalmazott. Mert szerintem totál érthető volt az előbb feltett kérdésem. Elnézést kérek azoktól akiket megbántottam az előző hozzászólásommal csak idegileg toppon voltam az adott pillanatban. Ennyi
Pontszám: 5.67
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
780. hozzászólás - 2009.01.26. 22:58:28 (Válasz Transform #779 hozzászólására.)
Persze, jelen pillanatban pontosan érthető kérdést tettél fel, ezt szerintem nem vitatja senki. De ha azt írod, hogy jelenlegi, akkor az évek múlva is úgy fog szerepelni, hogy jelenlegi, amikor könnyen lehet, hogy a helyes válasz nem is lesz ott a négy között. Ilyen kérdéseknél legközelebb figyelj oda, hogy a most, jelenlegi, jelenleg, eddig, stb időhatározók helyett, vagy legalább mellett legyen egy dátum, ami jelöli, hogy az a jelenidős állapot mikor is van.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5.33
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!