Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
fórumozóCeripapaFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2701. hozzászólás - 2009.03.17. 16:22:12
Nem abból indulok ki kedves Kocos hogy mindenki hülye , mert vannak értelmes emberek , de ha már így gondolod elkezdhetünk szájnindzsázni, mert annak több értelme van mint, hogy a szavaim kiforgatod . Hanem mint írtam ,csak nem olvastad figyelmesen én egy általános közelítve vonta le következtetést.
Mert ahogy oly sok embernek ,illetve klántársamnak is ,visszadobnak nem annyira nehéz kérdéseket és azt hiszem nem kell pszihológusnak lennem ,hogy ez az embernek szemet szúr. Vagy nem így lenne ?
Azt mond inkább el , hogy miért úgy van kitalálva a dolog hogy csak játékos osztályoz , miért nincsenek pl GO-k vagy GA-k akiknek ez lehetne a feladata ? Mert ezt aki szereti csinálni úgyis vállalná?
Itt nem állandóan javítgatni kell , mint a kátyúzással ,mert kb annyi értelme van akkor hogy megy a sok kicsi javítgatás és soha nem juttok a végére.
Akkor azt hiszem nem az én kérdésemmel kell kezdeni ,mert ennek igy nincs értelme. Meg hogy másoljátok be a rossz kérdéseket(speciális) ...
Az ember tudja általános dolgokból egy idő múlva elfogynak a lehetőségek , így jönnek a speciális hobbihoz köthető dolgok.
Akkor legyen jöjjenek ,de ne legyen kérdésértékelő rendszer , úgy hogy nincs mögötte csak egy játékos akinek nem tetszik illetve , a kérdések arzenálja ami alapján úgy ítéled meg Te magad is , hogy ha ők akkor Te is beírhatod , hisz egyszerű dolog volt neked is megkeresni rá a választ.
Pontszám: 5.33
fórumozóViharfelhoFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2702. hozzászólás - 2009.03.17. 16:24:48
Gondolkodtam, most hol panaszkodjam( ), végül ide jöttem

Mi történt Magyarországon ebben az évben MDCCCDXIII?

Buda visszafoglalása
Kölcsey Ferenc megírja a Himnuszt
nem történhetett semmi*
a Kiegyezés


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.


Ezt a kérdést azért tettem fel, hogy megnézzem, egyáltalán elolvassák -felfogják- e az emberek a nekik feltett kvízkérdést. Igen, az "évszám" szándékosan rossz (a második "D" miatt értelmezhetetlen). Mielőtt megkapta volna az értékelést asszem 6 jó, s 13 rossz válasz született. Nem akarok megsérteni senkit, a tanulságot mindenki vonja le magának...
A hozzászólást Viharfelho módosította 2009.03.17. 16:26:40-kor
Smaragd 4 life
Pontszám: 7
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2703. hozzászólás - 2009.03.17. 16:30:55 (Válasz Viharfelho #2702 hozzászólására.)
Sajnos a jelenlegi kérdés állomány mellett ez szándékosan félrevezető kérdés.
Nem lehet tudni, hogy beugratós kérdés akart lenni, vagy csak megint valaki, aki képtelen római számokat alkalmazni.
Pontszám: 7.50
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2704. hozzászólás - 2009.03.17. 16:35:24 (Válasz Ceripapa #2701 hozzászólására.)
A kvíz értékelés általánosságban vett kritizálására ott van a "kvíz értékeléséről" topic, ott elolvashatod, hányan dobták már fel ezt ugyanígy előtted, és mik voltak rá a reakciók
Pontszám: 5
irritálóSimonnetaNő
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2705. hozzászólás - 2009.03.17. 16:40:28
Ki írta Az időgép című regényt?

Asimov
Wells H. G.
Rudolf Weinbrenner
John Wyndham

Kiváncsi vagyok arra, hogy mi a helyesírási hibám? Azon kívül szeretném megjegyezni, hogy bizony a kvízkérdések között több olyan kérdéssel is találkoztam amiben bődületes helyesírási hiba volt. Azokat ki bírálta el? Ha legközelebb találkozok ilyennel be fogom másolni!!
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2706. hozzászólás - 2009.03.17. 16:41:08 (Válasz Simonneta #2705 hozzászólására.)
Az írók nevét írd ki légyszíves, ne csak egyikét másikét, és kész is.

És légy szíves tényleg másold be a hibás kérdéseket a kvíz 3 topicba, ott folynak javítási munkálatok
A hozzászólást cirip módosította 2009.03.17. 16:42:03-kor
Pontszám: 5
kedvelt tagKissolyomNő
Végzetúr mester
305 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2707. hozzászólás - 2009.03.17. 16:41:20 (Válasz Ceripapa #2701 hozzászólására.)
Ha szépen bemásolod ide a nem elfogadott kérdéseidet akkor nagy valószínűséggel értelmes és elfogadható magyarázatot fogsz rá kapni. Csak magamat tudom említeni miért van az, hogy azóta amióta jobban odafigyelek olvasom a fórumot nincs sem speciális sem rossz kérdésem? Azért mert lehet írni ilyet. Addig szerintem amíg valaki nem tesz azért, hogy kimásolja a kvíz3-ba a rossz kérdéseket ne is mondja meg hogy kéne csinálni. Mint mondtad nem nehéz kb annyiból áll mint a google megnyitása. Az általános műveltségbe pedig elég sok dolog beletartozik szerintem egy-két évig még simán el lehet belőle tengetni a kvízt
Vannak olyan zebrák, akik a rács mögé is beállnak, hogy fehér lónak lássák őket.
Néha olvassátok el amit írtatok és gondoljátok végig az emberiség hálás lesz érte.
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2708. hozzászólás - 2009.03.17. 16:42:39 (Válasz Simonneta #2705 hozzászólására.)
Asimovnak lemaradt a kereszneve, Herbert George Wells pedig tudtommal nem magyar, hogy a vezetéknevével kezdd a nevét.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
fórumozóCeripapaFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2709. hozzászólás - 2009.03.17. 16:44:38
Megteszem csak érted , mostantól figyelek arra ha rossz kérdés lesz vagy speciális szerintem akkor azt kimásolom. És akkor szépen lenyirbáljuk együtt az adatbázist .
Pontszám: 8.33
kedvelt tagKissolyomNő
Végzetúr mester
305 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2710. hozzászólás - 2009.03.17. 16:45:57 (Válasz Ceripapa #2709 hozzászólására.)
Azért vannak érdekes és jó kérdések
Vannak olyan zebrák, akik a rács mögé is beállnak, hogy fehér lónak lássák őket.
Néha olvassátok el amit írtatok és gondoljátok végig az emberiség hálás lesz érte.
Pontszám: 5
fórumozóViharfelhoFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2711. hozzászólás - 2009.03.17. 16:59:08 (Válasz cirip #2703 hozzászólására.)
Idézet: cirip - 2009.03.17. 16:30:55
Nem lehet tudni, hogy beugratós kérdés akart lenni, vagy csak megint valaki, aki képtelen római számokat alkalmazni.

Igen, ebben igazad van. De aki megpróbálja kiolvasni az évszámot, meg látja a válaszlehetőséget, abba valószínőleg (remélhetőleg) megmozdul a kis fogaskerék.

Apropó, szó volt a googlezésről.... Amelyik kérdésnél Google-t kell használni..az halálra van ítélve, ahol gondolkodni..az is.
Smaragd 4 life
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2712. hozzászólás - 2009.03.17. 19:44:15 (Válasz Kocos #2694 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2009.03.17. 09:47:53
es kivetelesen mindenkit meg tudott elozni, aki nem ert celba.

OFF
Ööö... Tudod, hogy van egy tippverseny, amit nem zártak még le é itt az új idény 2 hét múlva?
/OFF
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2713. hozzászólás - 2009.03.17. 21:00:47 (Válasz Ceripapa #2701 hozzászólására.)
Idézet: Ceripapa - 2009.03.17. 16:22:12
Az ember tudja általános dolgokból egy idő múlva elfogynak a lehetőségek , így jönnek a speciális hobbihoz köthető dolgok.


Azert par millio kerdest meg fel lehet tenni mielott kifogyna az altalanos muveltseg. Tudod az emberiseg eleg szepen alkotott az elmult parezer evben. Ja es utana meg, ha tenyleg elfogytak, akkor nem jonnek a spec temak, hanem kirakjuk a megtelt tablat.

Akkor legyen jöjjenek ,de ne legyen kérdésértékelő rendszer , úgy hogy nincs mögötte csak egy játékos akinek nem tetszik illetve , a kérdések arzenálja ami alapján úgy ítéled meg Te magad is , hogy ha ők akkor Te is beírhatod , hisz egyszerű dolog volt neked is megkeresni rá a választ.


Ehhez a "mondathoz" fogadd oszinte gratulaciomat. Sztem mar te se erted mit irtal.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2714. hozzászólás - 2009.03.17. 21:07:02 (Válasz Simonneta #2705 hozzászólására.)
Idézet: Simonneta - 2009.03.17. 16:40:28
Ki írta Az időgép című regényt?

Asimov
Wells H. G.
Rudolf Weinbrenner
John Wyndham

Kiváncsi vagyok arra, hogy mi a helyesírási hibám? Azon kívül szeretném megjegyezni, hogy bizony a kvízkérdések között több olyan kérdéssel is találkoztam amiben bődületes helyesírási hiba volt. Azokat ki bírálta el? Ha legközelebb találkozok ilyennel be fogom másolni!!


Kapjon egy keresztnevet Asimov papa is, meg hat az ok, hogy HGW nevet rovidited, hiszen igy ismert, de a sorrend maradjon mar keresztnev-vezeteknev, ha a tobbinel is igy van. Ha meg akaro forditani, akkor mindnel fordits, es akkor dukal egy vesszo koze.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2715. hozzászólás - 2009.03.17. 21:09:18 (Válasz Craslorg #2712 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2009.03.17. 19:44:15
Idézet: Kocos - 2009.03.17. 09:47:53
es kivetelesen mindenkit meg tudott elozni, aki nem ert celba.

OFF
Ööö... Tudod, hogy van egy tippverseny, amit nem zártak még le é itt az új idény 2 hét múlva?


Remlik valami. :o


/OFF
Pontszám: 5
irritálóMezfinFérfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2716. hozzászólás - 2009.03.17. 22:54:16
Klausenburg mikor volt utoljára Magyarország része ?

1943 Május 13.-án
1947 Február 20.-án
1920 Június 4.-én
1920 Június 6.-án

Eddig 2x kaptam helyesirasi hibat ra.. csak szeretnem tudni melyik reszen is van?
A hozzászólást Mezfin módosította 2009.03.17. 22:54:44-kor
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2717. hozzászólás - 2009.03.17. 23:02:30
Ezúton szeretném közölni minden kedves felbőszült érdeklődővel, hogy elszakadt az egyik cérnám. Aki kis hazánk nevét nem tudja helyesen leírni a kvízben, az innentől kezdve számoljon vele, hogy ha én megkapom értékelésre, tőlem behúzhat egy strigulát az azonnal törölnikhez.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2718. hozzászólás - 2009.03.17. 23:13:44 (Válasz Mezfin #2716 hozzászólására.)
Egyik alkalommal volt szerencsém találkozni a kérdéssel. A helyesírási hibák: szóköz a kérdőjel előtt, és a dátumok formátuma 1943. május 13-án. Az határozottan tetszik a kérdésben, hogy nem Kolozsvár, hanem Klausenburg van feltüntetve, viszont érdekelne, hogy hogyan lehetett a helyes válasz alapján 1947-ben még Magyarország része, mikor 45 márciusában visszakerült román kézbe a szovjet fennhatóság alól.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
kedvencBjork123Férfi
Végzetúr tehetség
190 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2719. hozzászólás - 2009.03.17. 23:14:21 (Válasz Mezfin #2716 hozzászólására.)
Idézet: Mezfin - 2009.03.17. 22:54:16
Klausenburg mikor volt utoljára Magyarország része ?

1943 Május 13.-án
1947 Február 20.-án
1920 Június 4.-én
1920 Június 6.-án

Eddig 2x kaptam helyesirasi hibat ra.. csak szeretnem tudni melyik reszen is van?

Gyanítom, a dátum írásmódja miatt. Helyesen így szólna:
1943. május 13-án
évszám után pont, a hónapokat kis betűvel, a nap után nem kell pont, ha ragozva van.
Pontszám: 5
irritálóMezfinFérfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2720. hozzászólás - 2009.03.17. 23:18:23
1947 február 10 volt a párizsi döntés amikor is tudtommal és csak akkor csatoltak hivatalosann "vissza" Romaniahoz.
1943 majus 13.an oroszok alltal elfoglalt magyar terulet lett.
A hozzászólást Mezfin módosította 2009.03.17. 23:29:02-kor
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője