Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
népszerűtlenVivussNő
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
8561. hozzászólás - 2009.11.29. 15:36:16
mert ez például qrva érdekes és jó kérdés... igaz surmi?
Mit nevezünk makukának?
Étel
Pörkölt napraforgómag
Egy mesehős
Régi lószerszám
Pontszám: 3.58
népszerűtlenVivussNő
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
8562. hozzászólás - 2009.11.29. 15:40:16
ezt is jobban kell tudnia minden Magyarnak mint a világ legjobb sakkozőnőjét... ugye kukika?

Mikor uralkodott III. (Részeges) Mihály bizánci császár?
842-867.
1914-1915.
2002-2009.
1817-1868.
Pontszám: 2.08
kedvelt tagLoWsFérfi
Végzetúr mester
485 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
8563. hozzászólás - 2009.11.29. 15:51:16 (Válasz Vivuss #8560 hozzászólására.)
Bocs, ha mindenki buta seggfej mert nem követi a kkvilág híreit. Jómagam szeretek sakkozni és versenyekre is járok néha, mégsem érdekel ki vezeti a ranglistát. Akkor a többi kb 9,5 millió embert mér érdekelné?

Jah.. és milyen alapon mondod meg valakiről, hogy seggfej-e vagy sem ezen egy kérdéshez való viszonya alapján?
Ehez nincs jogosultségod!
Köszönjük!

Távozhat!
Ide járok trollkodni!

V1 Kötél Általi Halál
V2 Eltörlő
Törölve: V3 Hopeless
Pontszám: 4.17
kedvelt tagÉowynNő
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
8564. hozzászólás - 2009.11.29. 16:49:44
Ahogy itt olvasgatom a hozzászólásokat, véleményem szerint a legnagyobb probléma a következő:

az elbírálók egy szűk kis elitet képeznek, csupa mester meg hókuszpók ( miben is?? )
és azt gondolják, hogy belőlük jön ki hátul a spanyol viasz, mellesleg tévedhetetlen fedhetetlen szuperokos szuperszuper végzeturak, vagy úrnők.

Állati nagy blama lenne, ha valamiképp kiderülne, hogy hát ŐK is emberből készültek.

Ezért aztán ha valahogy mégis kaka kerül a palacsintába, hát azt tuti az előző degenerált elbírálók tették oda.

Most akkor jól látom, vagy jól látom??

persze én a magam 45 évével apró kis poronty vagyok, és hogy jövök ahhoz, hogy bírálni merem az * elit * bírákat, ergo elhúzhatok a bal farpofa irányába....
Pontszám: 5.50
népszerűBobolyszaFérfi
Végzetúr tanonc
32 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
8565. hozzászólás - 2009.11.29. 17:47:51
Mi az hosszú,fekete és zenél?

Vonat
Autó
Töklámpás
Gyászmenet

Ez nem semmi kérdés!!

de az éetékelők szerint helyes, megfelelő
Pontszám: 5
közellenségDeadMan1313Férfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
8566. hozzászólás - 2009.11.29. 18:25:48
Sajnos te már nem írhatsz újabb kérdést. Megértésedet köszönjük!
Legutoljára feltett kérdésed
ha megelőzöd a másodikat, hanyadik leszel?

1
2*
3
kiesel

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Hali, men tudom mi a döntés oka, és miért nem tehetek fel ezentúl új kérdést?
Esetleg a bíráló egyén nem tudta, ha a másodikat előzi meg nem az első helyre kerül hanem a második helyét foglalja el!!!
Üdv.: DeadMan 1. szerver
A hozzászólást DeadMan1313 módosította 2009.11.29. 18:28:32-kor
Pontszám: 5
népszerűtlenVivussNő
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
8567. hozzászólás - 2009.11.29. 18:38:48 (Válasz LoWs #8563 hozzászólására.)
Idézet: LoWs - 2009.11.29. 15:51:16
Bocs, ha mindenki buta seggfej mert nem követi a kkvilág híreit. Jómagam szeretek sakkozni és versenyekre is járok néha, mégsem érdekel ki vezeti a ranglistát. Akkor a többi kb 9,5 millió embert mér érdekelné?

Jah.. és milyen alapon mondod meg valakiről, hogy seggfej-e vagy sem ezen egy kérdéshez való viszonya alapján?
Ehez nincs jogosultségod!
Köszönjük!

Távozhat!

MOST MINŐSÍTETTED MAGADAT ! olyan kérdést tettem fel Magyarország egyik legismertebb sportolójáról, hogy ha nem tudod a választ, (mert nem kötelező tudni) akkor tippelhetsz is, jó eséllyel, mert az időpontok úgy vannak megadva. ellentétben sok oolyan xar kérdéssel, ahol egy krisztus előtti dátumot kér a tag, és megad 4 egymást követő évszámot. De ismétlem magam: a kérdés ilyetén elutasítása, a sok xar kérdés elfogadása, és a te indoklásod alapján merem kijelenteni: igen is seggfej az illető... és finom voltam...
Éowin telejesen igazad van. sok "elbíráló" itt éli ki ferde hajlamait...
Pontszám: 3.38
népszerűDop1150
Végzetúr
84 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
8568. hozzászólás - 2009.11.29. 19:25:59
Hányadik Végzetúr Találkozó (többek között) került megrendezésre idén, 2009. november 28-án?

XXXIII.
XXXI.
XXIII.
XXXII.

A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Egy igazi végzetúrnak ezt tudnia kellene!
Még most is ott a flash a bejelentkezésnél.

Nem tudom milyen számrendszerben él az értékelő.
"A világon két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Bár az elsőben nem vagyok biztos."

A. Einstein
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
8569. hozzászólás - 2009.11.29. 19:43:24 (Válasz Dop1150 #8568 hozzászólására.)
Mondjuk a tízesben? Ez a harmadik végzetúr találkozó volt, ugyanis volt egy egy éve, meg egy tavasz végén. Én pl ezt a számot nem látom a válaszok közt.
Beho-talinak valóban 32, de nem az volt a kérdés.
(Ja, ha azt kérdezed, akkor meg 99% hogy lexikálist kapsz rá)
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.92
népszerűDop1150
Végzetúr
84 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
8570. hozzászólás - 2009.11.29. 20:27:37
Köszi a segítséget!
Máskor írok neked PM-et.
"A világon két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Bár az elsőben nem vagyok biztos."

A. Einstein
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
8571. hozzászólás - 2009.11.30. 11:30:52 (Válasz Amezs #8555 hozzászólására.)
Idézet: Amezs - 2009.11.29. 11:06:37
Ki Kukori párja a mesében?

Tyúkanyó
Kotkoda*
Kokotka
nincs párja


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

És a hab a tortán...
Figyelmeztetés: Kérjük, próbálj meg olyan kérdéseket feltenni, amelyek megválaszolhatók, és arra is ügyelj, hogy jól jelöld meg, melyik a helyes válasz. Ennek hiányában elveszítheted a lehetőséget, hogy a jövőben kérdést tegyél fel, és így az ebből szerzett lélekenergiától is elesel.
A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak


Valaki elmagyarázza majd ugye!?

Persze, aláhúztam azt a választ, amit már jó ideje - nagyon helyesen - nem fogadnak el. Ha van párja - márpedig a kérdésed alapján van -, akkor minek tagadod? Ha tagadod és nem lenne, akkor minek kérdezel rá? A jövőben sem fogják elfogadni a kérdés tagadó választ kivéve, 1-1 különleges esetet, de jobb nem próbálkozni vele.
A figyelmeztetést azért kaptad, mert nem ez volt az első rosszra értékelt kérdésed.
Ha a kérdéseid fele, de minimum 10 kérdés rossz, akkor többet jó ideig nem tehetsz fel kérdést (nem tudom meddig).
Kérdésfeltevés előtt ajánlom az alábbi topicot a kérdésed ellenőrzésére: Vajon elfogadják-e...
A kérdésekről egy nagyon jó összefoglaló, amit a játékosok gyűjtöttek: Kérdések értékelése
Pontszám: 7.66
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
8572. hozzászólás - 2009.11.30. 11:32:51 (Válasz Vivuss #8560 hozzászólására.)
Idézet: Vivuss - 2009.11.29. 15:30:38
Akinek a világ legjobb sakkozó nője (tizen valahány éve vezeti a női világranglistát) érdektelen (amikor bugyutábbnál -bénább kérdések is szerepelnek) az egy érdektelen buta seggfej !

Mikor született Polgár Judit sakkozó?

1976
1986
1966
1996

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.


A sakkozó hölgy eredményei nem érdektelenek, a születési dátuma ellenben az. Születési, halálozási dátumok és helyek 99.9%-a érdektelen lexikális információ.
Kérdésfeltevés előtt ajánlom az alábbi topicot a kérdésed ellenőrzésére: Vajon elfogadják-e...
A kérdésekről egy nagyon jó összefoglaló, amit a játékosok gyűjtöttek: Kérdések értékelése
Pontszám: 7.66
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
8573. hozzászólás - 2009.11.30. 11:34:44 (Válasz Vivuss #8561 hozzászólására.)
Idézet: Vivuss - 2009.11.29. 15:36:16
mert ez például qrva érdekes és jó kérdés... igaz surmi?
Mit nevezünk makukának?
Étel
Pörkölt napraforgómag
Egy mesehős
Régi lószerszám

Igen, ez jobb, mint a tied. Egy magyar tájegyégben használt szó, amit máshol máshogy hívnak (rica, szotyi, stb), sokkal érdekesebb, mint egy születési dátum.
Pontszám: 7.66
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
8574. hozzászólás - 2009.11.30. 11:37:00 (Válasz Vivuss #8562 hozzászólására.)
Idézet: Vivuss - 2009.11.29. 15:40:16
ezt is jobban kell tudnia minden Magyarnak mint a világ legjobb sakkozőnőjét... ugye kukika?

Mikor uralkodott III. (Részeges) Mihály bizánci császár?
842-867.
1914-1915.
2002-2009.
1817-1868.

Mivel ez egy történelmi személyiség uralkodásának dátuma, valamivel többen tanulták, mint a Polgár lányok születési dátumát. Ettől függetlenül ez a kérdés is lexikális sznezetű, írd be a kvíz 4 topicba és törlésre kerül admin által, ha ő is úgy gondolja. Emellett ennél a kérdésnél nem a kérdés célja a rossz, hanem a válaszlehetőségek nagyon nem odaillő változatai.
Pontszám: 7.66
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
8575. hozzászólás - 2009.11.30. 11:41:19 (Válasz Éowyn #8564 hozzászólására.)
Idézet: Éowyn - 2009.11.29. 16:49:44
Ahogy itt olvasgatom a hozzászólásokat, véleményem szerint a legnagyobb probléma a következő:

az elbírálók egy szűk kis elitet képeznek, csupa mester meg hókuszpók ( miben is?? )
és azt gondolják, hogy belőlük jön ki hátul a spanyol viasz, mellesleg tévedhetetlen fedhetetlen szuperokos szuperszuper végzeturak, vagy úrnők.

Állati nagy blama lenne, ha valamiképp kiderülne, hogy hát ŐK is emberből készültek.

Ezért aztán ha valahogy mégis kaka kerül a palacsintába, hát azt tuti az előző degenerált elbírálók tették oda.

Most akkor jól látom, vagy jól látom??

persze én a magam 45 évével apró kis poronty vagyok, és hogy jövök ahhoz, hogy bírálni merem az * elit * bírákat, ergo elhúzhatok a bal farpofa irányába....

Pontosan. Hogy jössz ahhoz, hogy bírálod őket? A hétvégi talin ott volt a fő kvíz admin, akivel lehetett beszélni, tudomásom szerint szigorú szabályok szerint kell értékelniük az adminoknak és mivel közülük is beszéltem többel, kiderült, hogy egymás között is konzultálnak, ha valamiben bizonytalanok. Ezek alapján azt hiszem egyértelmű, hogy nem nag magas lóról néznek le, hanem a kötött szabályaik miatt, amelyek igen sokrétűek, mint kiderült számomra. Emellett jelenleg 206 ezer kérdésnél tart az adatbázis és kb a 120-130 ezres környékén lett megszűntetve a játékosi értékelés, gondolom neked is feltűnt, hogy már te sem értékelsz régóta, azaz a kérdések 60-70 %-a még mindig a régi keretből van benn. Ami még kiderült, hogy a wikis szösszenetet is olvasták az adminok és nagyon tetszett nekik. Egyéb kérdés?
Pontszám: 7.66
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
8576. hozzászólás - 2009.11.30. 11:59:43 (Válasz Bobolysza #8565 hozzászólására.)
Idézet: Bobolysza - 2009.11.29. 17:47:51
Mi az hosszú,fekete és zenél?

Vonat
Autó
Töklámpás
Gyászmenet

Ez nem semmi kérdés!!

de az éetékelők szerint helyes, megfelelő

Kvíz 4 topicba írd be és törlik.
Pontszám: 7.66
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
8577. hozzászólás - 2009.11.30. 12:02:22 (Válasz DeadMan1313 #8566 hozzászólására.)
Idézet: DeadMan1313 - 2009.11.29. 18:25:48
Sajnos te már nem írhatsz újabb kérdést. Megértésedet köszönjük!
Legutoljára feltett kérdésed
ha megelőzöd a másodikat, hanyadik leszel?

1
2*
3
kiesel

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Hali, men tudom mi a döntés oka, és miért nem tehetek fel ezentúl új kérdést?
Esetleg a bíráló egyén nem tudta, ha a másodikat előzi meg nem az első helyre kerül hanem a második helyét foglalja el!!!
Üdv.: DeadMan 1. szerver

Ez a kérdés elég sokszor az orrom elé került már játék során ilyen-olyan formában, így kárerőltetni. Másrészt a "kiesel" mint válasz nem megfelelő, hiszen a kérdéshez köze nincs, ezért a kérdés rossz. Másrészt, minimum 10 rossz kérdésed volt és a rossz kérdéseid száma több, mitn a jó kérdéseid száma, így te is jobban jártál voln, ha a fele LE-t viszed a kérdésfeltevés helyett. Így viszont már nincs gondod jó ideig a kvízzel, nézd pozitívan.
Pontszám: 7.66
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
8578. hozzászólás - 2009.11.30. 12:06:11 (Válasz Vivuss #8567 hozzászólására.)
Idézet: Vivuss - 2009.11.29. 18:38:48
Idézet: LoWs - 2009.11.29. 15:51:16
Bocs, ha mindenki buta seggfej mert nem követi a kkvilág híreit. Jómagam szeretek sakkozni és versenyekre is járok néha, mégsem érdekel ki vezeti a ranglistát. Akkor a többi kb 9,5 millió embert mér érdekelné?

Jah.. és milyen alapon mondod meg valakiről, hogy seggfej-e vagy sem ezen egy kérdéshez való viszonya alapján?
Ehez nincs jogosultségod!
Köszönjük!

Távozhat!

MOST MINŐSÍTETTED MAGADAT ! olyan kérdést tettem fel Magyarország egyik legismertebb sportolójáról, hogy ha nem tudod a választ, (mert nem kötelező tudni) akkor tippelhetsz is, jó eséllyel, mert az időpontok úgy vannak megadva. ellentétben sok oolyan xar kérdéssel, ahol egy krisztus előtti dátumot kér a tag, és megad 4 egymást követő évszámot. De ismétlem magam: a kérdés ilyetén elutasítása, a sok xar kérdés elfogadása, és a te indoklásod alapján merem kijelenteni: igen is seggfej az illető... és finom voltam...
Éowin telejesen igazad van. sok "elbíráló" itt éli ki ferde hajlamait...

Egy kérdés: Miért mindig más szar kérdéssel próbálod a saját rossz kérdésedet jónak tekinteni? Évszám? igen. Fontos? A családján kívül senkinek sem. Vágó műsorban volt hasonló, hogy egy aktuális sportoló, színész, politikus, stb... születési dátumára kérdeznek? Nem emlékszem (bár nem láttam minden részét). Ez utóbbira azért is hivatkoztam, mert korábban többször is hivatkoztak rá a másik oldalról. Ezek a dátumok akkor jók, ha valami jelentősége is van. Itt nincs.
Pontszám: 7.66
népszerűtlenVivussNő
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
8579. hozzászólás - 2009.11.30. 14:54:26
szőrszál hasogatók vagytok, ennyi az egész. mert bele KELL kötni mindenbe...
Pontszám: 2.18
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
8580. hozzászólás - 2009.11.30. 14:59:09 (Válasz Vivuss #8579 hozzászólására.)
Nem, egyáltalán nem mindenbe. Csak abba amibe lehet mert valóban nem jó.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.92
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője