Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
381. hozzászólás - 2009.01.13. 07:54:14 (Válasz Marchalenator #369 hozzászólására.)
Idézet: Marchalenator - 2009.01.12. 20:53:42
Melyik számot játsza az NOFX zenekar?

The Heretic Anthem
Punk Guy
Isten hozott nálunk Jhony!
Take it easy

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

Ezt a kérdést tettem fel 1000. helyes válaszom után és ezt kaptam rá... Hmm kicsit azért felverte az agyamat ez a dolog, hisz nem egy olyan kérdéssel találkoztam, amiben szintén ugyanezt a kérdést tették fel csak éppen annyi változás volt, hogy a zenekar más... egyébként teljesen ugyan ez... Szóval kicsit igazságtalannak tartom a dolgot...

Ezentúl én is így fogom csinálni...


Egyreszt senki nem mondta, hogy masok hasonlo kerdese jo kerdes. Masreszt a zenekar neve nem NOFX hanem Nofx. Vegul sztem a punkrock nem annyira popularis, hogy az altalanos muveltseg reszenek lehessen nevezni. Az ertekeles teljesen jogos.
Pontszám: 7.50
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
382. hozzászólás - 2009.01.13. 07:55:46 (Válasz Bubu #373 hozzászólására.)
Idézet: Bubu - 2009.01.12. 22:38:39
Ha még egy eszre felteszem ezt a kérdés"Melyik NBA csapatban játszik most Vince Carter?"
MOST nélkül.
Akkor jó lesz?


Nem. Lehet, hogy atcsuszik a rendszeren, de biztosan nem jo.
Pontszám: 5
népszerűAkhilleuszFérfi
Végzetúr
82 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
383. hozzászólás - 2009.01.13. 10:25:58 (Válasz Kocos #378 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2009.01.13. 07:39:39
Idézet: Akhilleusz - 2009.01.12. 21:44:46
No ezt jól kiveséztük, immár 4. alkalommal írom le, hogy a kérdés gagyi. Tudatlanságom okán.
Bocsi!


Annyival kene korrigalni, hogy "egy most indult karakter", es akkor rendben is lenne.


Hmm...
Szinpatikus ötlet, építő jellegű!
Ki tudja átírni?
Gondolom nekem nincs erre lehetőségem, a kérdés pedig nem esik ki egyenlőre, mert egyre jobb az aránya, így újra feltenni sincs sok értelme.

Bár nálam az értelem nem igen számít
Attól, hogy a verebek alakzatba állnak, az még NEM SAS!
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
384. hozzászólás - 2009.01.13. 14:55:54 (Válasz Akhilleusz #383 hozzászólására.)
Idézet: Akhilleusz - 2009.01.13. 10:25:58
Idézet: Kocos - 2009.01.13. 07:39:39
Idézet: Akhilleusz - 2009.01.12. 21:44:46
No ezt jól kiveséztük, immár 4. alkalommal írom le, hogy a kérdés gagyi. Tudatlanságom okán.
Bocsi!


Annyival kene korrigalni, hogy "egy most indult karakter", es akkor rendben is lenne.


Hmm...
Szinpatikus ötlet, építő jellegű!
Ki tudja átírni?
Gondolom nekem nincs erre lehetőségem, a kérdés pedig nem esik ki egyenlőre, mert egyre jobb az aránya, így újra feltenni sincs sok értelme.

Bár nálam az értelem nem igen számít


Hatsepsut
Pontszám: 5
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
385. hozzászólás - 2009.01.13. 15:24:28
na ez fájt

Melyik gyümölcs?
Répa
Alma
Burgonya
Borsó

A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

Most ez komoly???? nem tudjátok mi gyümölcs és mi zöldség?????????????????????
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 2.33
közellenségMarchalenatorFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
386. hozzászólás - 2009.01.13. 15:26:23 (Válasz Kocos #381 hozzászólására.)
Az teljesen mindegy, NOFX vagy Nofx... a lényeg ugyan az... Nem erre akartam kilyukadni...
Másrészt nem tudom, hogy a Slipknot mennyire populáris zene, de ha szerinted az, akor ott nagyon kemény fogalom zavarok vannak...

Mondjuk akkor azokat nem tudom miért is fogadták el... Mindegy...
A hozzászólást Marchalenator módosította 2009.01.13. 15:28:28-kor
Pontszám: 5
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
387. hozzászólás - 2009.01.13. 15:49:55 (Válasz Hauer92 #385 hozzászólására.)
Idézet: Hauer92 - 2009.01.13. 15:24:28
na ez fájt

Melyik gyümölcs?
Répa
Alma
Burgonya
Borsó

A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

Most ez komoly???? nem tudjátok mi gyümölcs és mi zöldség?????????????????????
Én sem fogadtam volna el. Nem, mert lexikális, hanem mert túl együgyű...

Idézet: Marchalenator - 2009.01.13. 15:26:23
Az teljesen mindegy, NOFX vagy Nofx... a lényeg ugyan az... Nem erre akartam kilyukadni...
Másrészt nem tudom, hogy a Slipknot mennyire populáris zene, de ha szerinted az, akor ott nagyon kemény fogalom zavarok vannak...

Mondjuk akkor azokat nem tudom miért is fogadták el... Mindegy...
Valaki elfogadta a többit, ezért benne vannak a rendszerben. Még. Aztán, mikor egy-egy jobb érzésű vagy épp ellenkezőleg, idegesebb játékos találkozik a kérdéssel, akkor felteszi a Kvíz 2. fórumra, és Hatsepsut leszedi...
És a végére stílusosan Tankcsapda kívánkozik: "A történet vége. Ennyi és kész."
A hozzászólást Zoltanszon módosította 2009.01.13. 15:57:07-kor
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 8.33
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
388. hozzászólás - 2009.01.13. 15:50:25 (Válasz Hauer92 #385 hozzászólására.)
ez az annyira könnyű, hogy az már fáj kategória, bocsi
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
389. hozzászólás - 2009.01.13. 15:52:44 (Válasz Marchalenator #386 hozzászólására.)
Idézet: Marchalenator - 2009.01.13. 15:26:23
Az teljesen mindegy, NOFX vagy Nofx... a lényeg ugyan az... Nem erre akartam kilyukadni...
Másrészt nem tudom, hogy a Slipknot mennyire populáris zene, de ha szerinted az, akor ott nagyon kemény fogalom zavarok vannak...

Mondjuk akkor azokat nem tudom miért is fogadták el... Mindegy...


Oooo...
Most hirtelen nem vagom hol irtam olyat, hogy a Slipknot popularis zene.
Pontszám: 5
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
390. hozzászólás - 2009.01.13. 15:56:24 (Válasz cirip #388 hozzászólására.)
Tudom hogy együgyű de már idegesít hogy ha nehezet teszek fel nem fogadják el(ez még érthető)ha észszrerűt azt sem de hogy semmi ne tetszen nekik ez már sok már 9 rossz kérdésem van és személy szerint úgy gondolom hogy abból kb 4-5-t utasítottak vissza jogosan ez dűhítő szóval visszatérek a történelmi kérdésekre vagy a kémiára azt bezzeg mindenki kente vágta(a helyes írást ne nézzétek a kérdéseknél ellenörzőm itt nem mert nem mükszik a vessző bocs)
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 5
közellenségMarchalenatorFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
391. hozzászólás - 2009.01.13. 16:04:14 (Válasz Kocos #389 hozzászólására.)
Konkrétan nem írtad, hogy populáris zene, de ilyen kérdés van az adatbázisban és hááát innen gondolom, hogy te azt a kérdést populárisnak tartod...
Pontszám: 3
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
392. hozzászólás - 2009.01.13. 16:08:00 (Válasz Hauer92 #390 hozzászólására.)
Nézd, én most tettem fel a 14. kérdésem, mindezt úgy, hogy
ad1 kétezer valamennyi helyes válaszom van,
ad2 a játék elején még 30 helyes válasz után lehetett kérdést feltenni (az első egypár még ebből a időből való),
ad3 a 14 kérdésből azt hiszem 3 azzal került vissza, hogy már szerepelt (a többi rossz pedig a 25%-s szűrőn bukott meg).

Mindezt összevetve, cca 7-8 kérdéssel "vagyok elmaradva". Addig nem is írok, amíg olyant ki nem talállok, amit a legjobb tudásom szerint elfogadnak.

Ne feledjuk el, hogy a kérdés feltevése egy lehetőség és nem kötelesség. Mintahogyan azt se, azert a plusz LE-ért igenis meg kell tornáztatni az agyunkat...

Lehet, nagyon mellette jár az agyam, de én így gondolom/gondolkodom.
UFF
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 7.50
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
393. hozzászólás - 2009.01.13. 16:08:50 (Válasz Marchalenator #391 hozzászólására.)
Idézet: Marchalenator - 2009.01.13. 16:04:14
Konkrétan nem írtad, hogy populáris zene, de ilyen kérdés van az adatbázisban és hááát innen gondolom, hogy te azt a kérdést populárisnak tartod...
szerintem, ha Kocoson múlik, az sincs bent...
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 5
közellenségMarchalenatorFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
394. hozzászólás - 2009.01.13. 16:15:57 (Válasz Zoltanszon #393 hozzászólására.)
Lehet, de akkor sem volt olyan nehéz kitalálni, hogy kb az volt az egyetlen zenekar akinek ég a számcímben is benne van az irányzatuk, mert a többi igen igen nem olyan műfajban jeleskednek...
Pontszám: 3
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
395. hozzászólás - 2009.01.13. 16:17:04 (Válasz Hauer92 #390 hozzászólására.)
Megértelek, de ne add fel, maradj a nívósabb kérdéseknél, hiszen amikor egypluszegy kérdést kapsz, szerintem te is felhúzod magad rajta, ne szaporítsd inkább azokat.
Helyesírás: bőven elég ha a kérdés helyesen van írva, mondom ezt hazabeszélve, mert pl az enyém csapnivaló, és még a billentyűzetemre sem foghatom
Pontszám: 5
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
396. hozzászólás - 2009.01.13. 16:19:55 (Válasz Zoltanszon #392 hozzászólására.)
Én is az első naptól jáccom és én se tettem fel a kérdéseimet mert ugyebár volt néhány küldi ezzel kapcs(illetve csak egy)és úgy gondoltam hátha lesz még akkor nem akarok sokat várni de most szerettem volna feltenni az összeset az még egy rakat kinem adott kérdés de amikor elkezdtek szívózni a kérdéseimre akkor próbáltam be ezt és nem az a baj hogy elutasították hanem az indok meg hogy lassan nem tehetem fel a többit mert letiltanak a nagy büdös semmiért na mindegy sose építettem a kvízre de most fejlesztgetek szóval jól jönne az a +pár k Le
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 5
népszerűtlenBarna1Férfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
397. hozzászólás - 2009.01.13. 17:45:52
Nos, azt hiszem a kvízkérdések feltevését végleg abba hagyom! A játékot is, amint elfogynak az ősköveim. Nagyon igazságtalannak tartom, hogy a kérdéseimet, amelyek a megadott feleletek alapján megválaszolhatóak törlik, mint megválaszolhatatlan kérdést. Szerintem azt a kérdést, hogy hányat mutatok a hátam mögött?- a feleletválasztásos módszer miatt elég könnyen meg lehet válaszolni, ha a választható válaszok közül három hatvanon felüli szám, a negyedik meg 3. Akinek van egy kis logikai készsége és látott már olyant, hogy valaki egy számoz mutat a kezével, különösebb nehézség nélkül tud a kérdésre válaszolni. Természetesen az emailemre semmiféle választ nem kaptam, illetve most már kaptam, mert a másik világon játszó karakterem kvízkérdését is visszadobták , rossz kérdés, azonnal törölni értékeléssel. Ez a kérdés a szerintem minden művelt magyar ember által ismert Mátyáshoz kapcsolódó népmesékre utalva így szólt: Hol kel fel a nap? Válaszként a mesében is szereplő "mindenkinek ott ahol van"-t jelöltem meg, és olyan egyéb válaszokat ( észak, dél, ágy alatt ) ami a válasz egyértelműségét nem zárja ki! Szerintem mindkét esetben a kvízkérdéseknél leírt kritériumoknak megfelelő kérdések és válaszok voltak. Az valószínű, hogy a google alkalmazásával nehezen lehet a kérdést megválaszolni, de ez nem szerepelt az előzetes feltételek között. Ha a két karakteremnél levő kb 600 őskövem árát vissza kaphatnám, azonnal abba hagynám a játékot. Gondolom ezt a hozzászólást is addig lehet majd olvasni, ameddig egy moderátor el nem olvassa, mert nem igazán mutat jól a játék fórumában...
Pontszám: 3.60
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
398. hozzászólás - 2009.01.13. 18:23:55 (Válasz Barna1 #397 hozzászólására.)
Idézet: Barna1 - 2009.01.13. 17:45:52
Nos, azt hiszem a kvízkérdések feltevését végleg abba hagyom! A játékot is, amint elfogynak az ősköveim. Nagyon igazságtalannak tartom, hogy a kérdéseimet, amelyek a megadott feleletek alapján megválaszolhatóak törlik, mint megválaszolhatatlan kérdést. Szerintem azt a kérdést, hogy hányat mutatok a hátam mögött?- a feleletválasztásos módszer miatt elég könnyen meg lehet válaszolni, ha a választható válaszok közül három hatvanon felüli szám, a negyedik meg 3. Akinek van egy kis logikai készsége és látott már olyant, hogy valaki egy számoz mutat a kezével, különösebb nehézség nélkül tud a kérdésre válaszolni. Természetesen az emailemre semmiféle választ nem kaptam, illetve most már kaptam, mert a másik világon játszó karakterem kvízkérdését is visszadobták , rossz kérdés, azonnal törölni értékeléssel. Ez a kérdés a szerintem minden művelt magyar ember által ismert Mátyáshoz kapcsolódó népmesékre utalva így szólt: Hol kel fel a nap? Válaszként a mesében is szereplő "mindenkinek ott ahol van"-t jelöltem meg, és olyan egyéb válaszokat ( észak, dél, ágy alatt ) ami a válasz egyértelműségét nem zárja ki! Szerintem mindkét esetben a kvízkérdéseknél leírt kritériumoknak megfelelő kérdések és válaszok voltak. Az valószínű, hogy a google alkalmazásával nehezen lehet a kérdést megválaszolni, de ez nem szerepelt az előzetes feltételek között. Ha a két karakteremnél levő kb 600 őskövem árát vissza kaphatnám, azonnal abba hagynám a játékot. Gondolom ezt a hozzászólást is addig lehet majd olvasni, ameddig egy moderátor el nem olvassa, mert nem igazán mutat jól a játék fórumában...

szerintem ezek a kérdések full baromkodások.
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 7.50
népszerűtlenSolo IcewindFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
399. hozzászólás - 2009.01.13. 18:39:58
Na jól van, ez már erős túlzás. Van egy fantasy site. Michael Moorcock ilyen site-on hozzátartozik az általános műveltséghez, és illik tudni az örökkévaló város nevét is, amely minden létsíkon jelen van. Sokkal inkább, mint a Forma-1 bajnokokat név és évszám szerint, ami abszolút nem illik ide, mégsem bélyegeztem meg ezeket rossz kérdésnek.

Ha ez komoly, akkor valamit nagyon eltévesztettem ennek a játéknak a választásával kapcsolatban.
Tiltsátok le a kérdésfeltevésről, és már hagyom is abba az egészet. Van angol nyelvű igényes játék elég. Ez se lenne rossz, de ezt miért teszitek???

Még hogy speciális réteg tudhatja a választ! Naná, a szerepjátékosok!

Vagy tudjátok mit? Elegem van! Jó volt, és elég is volt. Itt hagyom abba. Jó mulatást!
Pontszám: 2.33
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
400. hozzászólás - 2009.01.13. 18:44:05 (Válasz Solo Icewind #399 hozzászólására.)
Idézet: Solo Icewind - 2009.01.13. 18:39:58
Na jól van, ez már erős túlzás. Van egy fantasy site. Michael Moorcock ilyen site-on hozzátartozik az általános műveltséghez, és illik tudni az örökkévaló város nevét is, amely minden létsíkon jelen van. Sokkal inkább, mint a Forma-1 bajnokokat név és évszám szerint, ami abszolút nem illik ide, mégsem bélyegeztem meg ezeket rossz kérdésnek.

Ha ez komoly, akkor valamit nagyon eltévesztettem ennek a játéknak a választásával kapcsolatban.
Tiltsátok le a kérdésfeltevésről, és már hagyom is abba az egészet. Van angol nyelvű igényes játék elég. Ez se lenne rossz, de ezt miért teszitek???

Még hogy speciális réteg tudhatja a választ! Naná, a szerepjátékosok!

Vagy tudjátok mit? Elegem van! Jó volt, és elég is volt. Itt hagyom abba. Jó mulatást!

egyébként ki az a Michael Moorcock?
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 7.50
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!