Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
kedvelt taggszisziFérfi
Végzetúr mester
332 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6981. hozzászólás - 2009.08.14. 15:39:25 (Válasz Blazek #6980 hozzászólására.)
nem vadászol? akkor mit csinálsz? egyébként senki nem tett keresztbe a küldetésednek, hanem csak értékelték a kérdésed. ha jobban belegondolsz, te magad tettél keresztbe annak a küldetésnek - nincs megjelölve, hogy hahó ez itt Blazek küldetése, mindenképp fogadjátok el, még ha rossz is!
Pontszám: 5
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6982. hozzászólás - 2009.08.14. 15:42:53 (Válasz gsziszi #6981 hozzászólására.)
akkor még egyszer. azzal, h vkinek épp nem tetszett a szépérzékének, h egy magyar várost is beletettem a kérdésbe, és ezáltal egy válasz már ki is esett, azzal igenis keresztbe tettek a küldetésemnek. meg fogsz lepődni: portyázok. emiatt kellene ellőnöm 100 újabb vadászatot. hidd el, nem fogok. az, amit ti csináltok "kérdés értékelés" címén, nem más mint kukacoskodás. és ezzel igenis keresztbe tesztek bizonyos játékosoknak, de biztosan jobban alszotok ettől...
Pontszám: 2.50
kedvencBarbeyNő
Végzetúr mester
736 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6983. hozzászólás - 2009.08.14. 16:12:36 (Válasz Casey6692 #6975 hozzászólására.)
Kedves Casey6692!

Illő lenne szétnézned előtte, hogy mi is amit elvárnak a kérdésekben.
Erről nagyon sok infót találsz. A kérdésed éppen két kitételt is sért, végzeturas és kakukktojás (helyesen egyben írva amit a szűrő nem is enged feltenni) így még helyesírásból is kapsz egy 1-est, mint ahogy a stílusod is nem kevés kívánni valót hagy magad után.

Ajánlom a Vajon elfogadják ezt a kvízkérdést, ha fölteszem?
"http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,162.0" topicot.
A hozzászólást Barbey módosította 2009.08.14. 16:16:09-kor
A mosoly, melyet küldessz, visszatér hozzád.
Széllel szembe... ? Király vagy ecsém!
Pontszám: 9.17
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6984. hozzászólás - 2009.08.14. 18:21:24 (Válasz Casey6692 #6975 hozzászólására.)
Idézet: Casey6692 - 2009.08.14. 12:03:12
Melyik a kakukk tojás?

Tér-idő befolyás szakértelmek
Harci szakértelmek
Egyéb szakértelmek
Fertőzés elleni szakértelmek(ez a jó)

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.
ez vajon miért nem jó?nem elég egyértelmü?csak a r**** szakértelemek menüpontba kellene bemenni,erre irja vmi cs****ka h egy speciális réteg,ez kb már egymás után kb a 4ik ilyen kérdés és nem tudom azt a küldit megcsinálni.....csak egyszerüen ilyenek az emberek,h csak azért se legyen neked jó,szivjál kö***g...ez mi?sokadik alkalom ez a többi világban is ez van.am csak 1et fogadjatok el többet ugyse irok mert nem szoktam


Ilyen stilusra ne remelj valaszt itt. Majd ha tudsz emberi hangon kerdezni. (Azt mar mondani sem merem, hogy olvasni.)

Modositok, meg ilyen hangvetel mellett is vannak olyan vegtelen turelmu emberek, akik segiteni akarnak. Le a kalappal elottuk.
A hozzászólást Kocos módosította 2009.08.14. 18:28:47-kor
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6985. hozzászólás - 2009.08.14. 18:26:01 (Válasz Blazek #6980 hozzászólására.)
Idézet: Blazek - 2009.08.14. 15:06:36
csak kérdezem: Bukarest mennyivel jobb város az olimpia szempontjából pl? ráadásul harmadszor? annyira irigyellek benneteket, h ez a legnagyobb problémátok ebben a kvízben. csak az a baj, h ezzel keresztbe tettetek a küldetésnek, mivel újabb 100at nem fogok vadászni ezért.


Bukarest egy vilagvaros, Salgotarjan egy kis videki porfeszek. Ez a kulonbseg. Nem megsertodni rajta kedves Salgotarjaniak, en egy swokkal kisebb telepulesen lakom, amit ugyan varosnak hivnak, de maximum egy termetesebb falu.
Meg lehet nezni, hogy milyen varosok rendeztek eddig olimpiat, csupa millios metropolisz. Bukarest ezert rendben van. Persze szebb lett volna, ha mondjuk olyan varosokat sorosz, ahol tobb olimpia volt mar (Los Angeles? Parizs? Athen! - nem tudom fejbol), de a szebb lett volna es az nem elfogadhato kozott azert van egy szeles szakadek.

A kuldetesedhez kerj segitseget a megfelelo topikban, hogy elkeruld a csalodasokat. Sok lelkes ember szivesen segit.
Pontszám: 7.50
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6986. hozzászólás - 2009.08.14. 18:45:04
Kocos: elhiszem, h nagyon okos emberek vannak, akik minél több embert szeretnének intellektuális magasságokba emelni, és szívükön viselik a teljes magyar internetes társadalom kultúrájának igen magas szintre emelését, de ne mondd már nekem kérlek ilyen óriási meggyőződéssel, h egy kvíz kérdésben, amiben egy HELYES választ kell megjelölni, az a hiba, h egy magyar várost írtam bele. a kérdés az volt, hogy a megadott jellemzők alapján melyik a helyes. megadtam három jellemzőt, ezek szerint (a ti építő jellegű értékelésetek alapján) csak olyan városokat lehet ebben a kérdésben lehetséges válaszoknak megadnom, amelyek 1: rendeztek már valaha minimum 2 olimpiát (hiszen meg kell különböztetni a válaszadás szempontjából azt, h Londonnak a 3. lesz), 2: valamely folyó keresztül folyik rajtuk (hiszen ha nem ilyen várost adok meg, akkor megint kilóg majd a sorból, és ugyancsak nem lesz egyértelmű), és 3: még legyen repülőtere is (ugyancsak azért, h nehogy kaukktojás legyen, és ezáltal az ínyenc kvíz-értékelők bele tudjanak kötni).
ezt remélem te sem gondolod komolyan. nevetségesnek tartom, h ilyen indokokkal dobáltok vissza kérdéseket.
egyébként köszönöm a lehetőséget, ha véletlenül egyszer majd kvízkérdést szeretnék írni (kétlem, mivel pont az ilyenek miatt csak a küldetéshez teszek fel kérdést, minden más esetben a felezett LE-t választom), akkor a bölcsek tanácsához fogok fordulni, nehogy legyen benne egy vessző hiba, nehogy valami ne passzoljon, és nehogy véletlenül valami elkerülje a figyelmem, amit ti majd úgyis megtaláltok.
Pontszám: 2.33
fórumozóMokelumataNő
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6987. hozzászólás - 2009.08.14. 21:08:13
Mivel számoltak legrégebben?

számológép
abacus
pénzügyminiszter
pálcikák


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Ezt a kérdést egy sikeres " kvíz"játékból vettem ,oda elég okos emberek írják és válogatják a kérdéseket!!!!!!!
Nem tudom ki dönti el, hogy mi marad és mi megy, de úgy veszem észre egy időután nem szívesen ad lélekenergiát a rendszer
Pontszám: 5
népszerűBlozbangFérfi
Végzetúr mester
341 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6988. hozzászólás - 2009.08.14. 21:24:29 (Válasz Mokelumata #6987 hozzászólására.)
Idézet: Mokelumata - 2009.08.14. 21:08:13
Mivel számoltak legrégebben?

számológép
abacus
pénzügyminiszter
pálcikák


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Ezt a kérdést egy sikeres " kvíz"játékból vettem ,oda elég okos emberek írják és válogatják a kérdéseket!!!!!!!
Nem tudom ki dönti el, hogy mi marad és mi megy, de úgy veszem észre egy időután nem szívesen ad lélekenergiát a rendszer


Az abacus is számológép! --> két jó válasz van --> a kérdésre megadott válaszaid rosszak --> az értékelés jogos
Muszáj mindig megoldást találni? Nem élvezhetnénk egy kicsit a problémát?
Pontszám: 5
népszerűAlmacsutNő
Végzetúr mester
523 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6989. hozzászólás - 2009.08.14. 21:34:33
Blazek és Molekulamata!

Én szoktam írni kvízkérdéseket más kvízoldalakra, sőt mi több, több saját kérdésemmel is találkoztam már itt. Amit máshol elfogadnak azt itt nem feltétlenül szokták. Ehhez hozzá kell szokni. Ha a játékfejlesztők azt találták ki, hogy ... (vegzetur.wikidot.com/kerdezes), akkor úgy kell kérdést írni, hogy az adott kritériumoknak megfeleljen. Ott a vajon elfogadják e topic, tessék használni.

Blazek! A te kérdéseddel az a baj, hogy célszerű lett volna, négy olyan helyszínt írni ahol már legalább egyszer (!) volt olimpia. Magyarországon ha lesz is, tutira nem Salgótarjánban, hanem Budapesten lesz, maximum kibővített helyszínekkel, de nem hinném, hogy a 2024-es olimpiára Salgótarján városa fog pályázni.

Molekulamata! A tieddel meg személy szerint az a bajom, hogy mivel kérdésnek nincsenek meg a ragjai. Mivel? Számológéppel, abakusszal, pénzügyminiszterrel, pálcikákkal. Emellett a legrégebben helyett más időhatározó írása célszerűbb lett volna. Pl.: Mivel számoltak az ókorban, őskorban...stb.?
Vagy hol használták elsőnek az abakuszt? Bár szerintem ez a kérdés mintha már szerepelne. Vagy mivel számoltak az őseink a ... században? Ezek a kérdések megfelelően kidolgozott válaszokkal könnyebben átcsusszannak
Ha segítség kell szívesen segítek. Keressetek meg privátban.
Attól mert egy kérdést te jónak ítélsz meg, még nem biztos hogy az.
Használd a Vajon elfogadják-e kérdésemet topicot!

***
Ha nem megy, nem kell erőltetni.
Pontszám: 5
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6990. hozzászólás - 2009.08.14. 21:50:46 (Válasz Almacsut #6989 hozzászólására.)
leírtam már az imént, olvasd vissza. a másik két jellemző miatt, csak olyan várost lett volna szabad írnom, ahol van folyó is, meg repülőtér is? ez nonszensz... pont az a lényege, hogy a válaszokból csak egy a HELYES. nem az a lényeg, h oda illik e a többi közé, mert akkor azt kérdeztem volna, hogy melyik város található Magyarországon, nemde?
Pontszám: 2.33
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6991. hozzászólás - 2009.08.14. 21:59:38 (Válasz Blazek #6986 hozzászólására.)
Sajnos nagyon sokan gondoljak azt, hogy ha 3 valasz nem igaz, akkor mar jo is. Oriasi tevedes. Ezt lehet nem elfogadni de attol meg igaz lesz. Igenyes kerdeseket kell felrakni normalis valaszokkal. Bizonygathatod ameddig tetszik, hogy itt rajtad kivul mindenki hulye, de ettol nem fognak megvaltozni a kviz ertekelesenek szabalyai. Vagy alkalmazkodsz hozzajuk, vagy lemondasz a kerdesek irasarol.
Pontszám: 8.33
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6992. hozzászólás - 2009.08.14. 22:03:47 (Válasz Kocos #6991 hozzászólására.)
nagyon régen lemondtam már a "kérdésfeltevés jogáról", pont az olyanok miatt, mint pl te. itt nem én érzem túl okosnak magam, hanem pl te. sajnos a kérdések 99%-a nem megfelelő, mert mindegyikbe bele tud kötni valaki, pl te. hiába bizonygatod, hogy ezért vagy azért. aki keres, minden kákán talál csomót...
Pontszám: 1.80
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6993. hozzászólás - 2009.08.14. 22:03:56 (Válasz Mokelumata #6987 hozzászólására.)
Idézet: Mokelumata - 2009.08.14. 21:08:13
Mivel számoltak legrégebben?

számológép
abacus
pénzügyminiszter
pálcikák


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Ezt a kérdést egy sikeres " kvíz"játékból vettem ,oda elég okos emberek írják és válogatják a kérdéseket!!!!!!!
Nem tudom ki dönti el, hogy mi marad és mi megy, de úgy veszem észre egy időután nem szívesen ad lélekenergiát a rendszer


Akkor ugy tunik a Vegzetur kvize ennel valamivel szinvonalasabb. A penzugyminiszter valasz lehetoseg, meg a ket azonos valaszlehetoseg (bar gondolom a palcikak a jo valasz, nem az abacus) egyike sem igazan meltanyolhato.
Azzal pedig nem buszkelkednek, hogy masolt a kerdesed. Nem kizaro ok (kiveve ha szerzoi jog vedi), de nem is dicsoseg.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6994. hozzászólás - 2009.08.14. 22:11:16 (Válasz Blazek #6992 hozzászólására.)
Valoban a kakan is lehet csomot talalni, a kipun viszont nehez elveteni.
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6995. hozzászólás - 2009.08.14. 22:51:52 (Válasz Blazek #6992 hozzászólására.)
Panaszkodhatsz itt napestig; utálhatod az adminokat amiért megkövetelnek egy színvonalat; szidhatsz minket amiért vagyunk olyan hülyék, hogy mindig megpróbáljuk elmagyarázni hogy mi a gond a kérdéssel (néhány ember érdekes módon fel szokta azért fogni); hivatkozhatsz rá, hogy hű, milyen hosszú ez a topic, de amíg a kvíz topicokban több mint 5x ennyi hsz szól arról, hogy gyenge a kvíz, legyen szigorúbb értékelés, addig a sajnos mindez hiábavaló, ez nem az a küldetés, aminél működik a sírásdetektor.

Azért meg különösen ne mi legyünk már a hülyék, mert te nem vagy hajlandó vadászni...
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 7.50
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6996. hozzászólás - 2009.08.14. 23:02:53 (Válasz Lanmandragoran #6995 hozzászólására.)
csak Kocos mondta, h bárki is hülye, vagy hülyének tart bárkit.
én annyit jeleztem, h mindez kukacoskodás, és beragasztott nálam egy küldetést. ennyi, ettől még lehettek ti is piszok okosak, meg én is.
Pontszám: 2
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6997. hozzászólás - 2009.08.14. 23:50:47 (Válasz Blazek #6996 hozzászólására.)
Idézet: Blazek - 2009.08.14. 23:02:53
csak Kocos mondta, h bárki is hülye, vagy hülyének tart bárkit.
én annyit jeleztem, h mindez kukacoskodás, és beragasztott nálam egy küldetést. ennyi, ettől még lehettek ti is piszok okosak, meg én is.


Gyonyoru csusztatas. "vagy"
Kabatlopasi ugybe keveredtem.
Pontszám: 5
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6998. hozzászólás - 2009.08.14. 23:55:50 (Válasz Kocos #6997 hozzászólására.)
azért írtam így, mert konkrétan nem mondtad ki, ahogy én sem.
Pontszám: 3
kedvelt taggszisziFérfi
Végzetúr mester
332 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6999. hozzászólás - 2009.08.15. 00:12:12 (Válasz Blazek #6998 hozzászólására.)
nem fogadták el Blazek kérdését? ki? a dögök!

Kedves adminok! Ha legközelebb találkoztok Blazek kérdésével, mindenképp fogadjátok el, mert nincs kedve vadászni!
Mi hiába próbáltunk segíteni neki, nem engedi.

Többet mi már nem tehetünk.

(te Blazek, remélem ez beválik! )
Pontszám: 8.33
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7000. hozzászólás - 2009.08.15. 00:46:10 (Válasz gsziszi #6999 hozzászólására.)
kár lett volna, ha ez benned marad...
Pontszám: 3.60
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője