Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
kedvelt tagWargodFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7941. hozzászólás - 2009.10.02. 12:43:48
Ki nem divattervező az alábbiak közűl?

Náray Tamás
Gianni Versace
Matt Bianco
Kati Zoob

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ. ez volt az utolsó amit feltettem többet se fogok tul sok a lamina csak pöcs kérdések felelnek meg meguntam.
Pontszám: 5.61
fórumozóCriasFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7942. hozzászólás - 2009.10.02. 14:20:51
Mi az hogy érdektelen lexikális tudás na ne vicceljetek már több ehhez hasonló kérdést láttam már azokat mi a fenéért fogadtátok akkor el ?
az volt a kérdés hogy Villeneuve melyik évben lett világbajnok ennyi erővel a többi hasonló jellegű kérdést is lehetne törölni a fenébe
(mellesleg 97 és elég nagy csatában) // rengeteg hasonló jellegű kérdés szerepel itt néha ismertebb néha ismeretlenebb emberekkel

vagy nem tudtam hogy ide teljesen trivko kérdéseket kell írni annak meg megint semmi értelme ...
most a kíváncsiság kedvéért csináltam párat ...
Mi köti a következő szavakat össze: ... Ez sokkal nagyobb lexikális tudást igényel valóban akkor legalább az ilyen *érdektelen lexikális tudással rendelkező kérdéseket* is kiszórtátok volna akkor legalább tudnám hogy milyen jellegű kérdéseket lehet felrakni ...

Csókoltatom az adminokat
Pontszám: 4.50
népszerűCellNő
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7943. hozzászólás - 2009.10.02. 14:27:08 (Válasz Wargod #7941 hozzászólására.)
Helyesírásra kellett volna hivatkozni, amúgy meg a kérdés szerintem jó.
A hozzászólást Cell módosította 2009.10.02. 14:27:30-kor
Pontszám: 5.75
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7944. hozzászólás - 2009.10.02. 14:38:03 (Válasz Crias #7942 hozzászólására.)
Vice versa alapon, megkérdezném Tőled, hogy Ronnie O'Sullivan mikor lett világbajnok?
Érdekel?
Téged nem hiszem.
Lexikális (értsd teljesíti a kikeresed-bejelölöd-elfelejted hármaslépés minden egyes pontját masfél percen belül)?
Igen.
1:1
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 8.11
fórumozóCriasFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7945. hozzászólás - 2009.10.02. 14:55:01
Cell most írtam rosszul a kérdésnél jól írtam (láttam oiylan kérdést ahol elég gáz volt a helyesírás)
Zoltanszon akkor mégis minek van ennyi ehhez hasonló kérdés ?
Mellesleg ismerem Ronnie O'Sullivan pályafutását is, az, hogy valakinek mi a "Lexikális (értsd teljesíti a kikeresed-bejelölöd-elfelejted hármaslépés minden egyes pontját másfél percen belül)?" az viszonyítás kérdése akit érdekel a sport nem fogja elfelejteni akit nem annak meg tök mind1 mit írsz a sporttal kapcsolatban ugyanúgy elfelejti
A hozzászólást Crias módosította 2009.10.02. 15:00:21-kor
Pontszám: 3
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7946. hozzászólás - 2009.10.02. 15:07:48 (Válasz Crias #7945 hozzászólására.)
Csak arra próbáltam rávilágítani, hogy sikerült olyan kérdést feltenned, ami kevés embert érdekel. 12 évvel ezelőtti győzelemről beszélünk, ami biztos érdekes volt az akkori szemmel, de manapság csak egy egyszerű száraz adat.

És igen, igazad van a többi ilyen kérdést is törölni kellene, de minthogy olyan infók szivárognak ki, hogy mostanság már több, mint 180 000 (azaz száznyolcvan ezer!) kérdés van, egy kicsit problematikus átböngészni az egész adatbázist és időigényes is. (Ezúton is kívánok sok türelmet az adminoknak )

Az az 1:1 meg csak arra vonatkozott, hogy én is tudok ilyet kérdezni másik sportágból.

Szerk. gyorsabb voltál, hát ideírom a választ:

Cell nem kötözködött, hanem Wargodnak válaszolt.
A hozzám intézett kérdésedre meg annyit, hogy ennek a 180k kérdésnek több mint fele tavaly érkezett. Először 30 jó válasz után lehett kérdezni, amit aztán felvittek 100ra, de Hatsepsut így sem bírta a sok helyesírási hibás kérdés kijavítását (illetve a tübbi ross kérdés törlését), szóval kinevezett olyan 10 admint, akik úgy, ahogy van, megkapták az értékelői és felülbírálói státuszt, és (ha jól tudom) januártól már Ők értékelnek szigorú szabályok szerint. Illetve Ők betartják (és betartatják) azokat a szabályokat, amiket az elejétől kellett volna mindenkinek. Legalábbis ezt rebesgetik. Lehet, mellette vagyok egy-két adatnak (számok, idő) de a lényeg ez. Tudom figyelmedbe ajánlani az aláírásomban szereplő linket, és a Vajon elfogadják a kérdésemet... topikot.

Továbbá örülök, hogy lehiggadtál, és így tudjuk megbeszélni.
A hozzászólást Zoltanszon módosította 2009.10.02. 15:19:25-kor
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 7.17
irritálóPHOENIXFérfi
Végzetúr tehetség
114 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7947. hozzászólás - 2009.10.02. 15:26:07
Eleve nem szabad olyan kérdést beegedni a rendszerbe, amihez gúglit kell használni.

Ehhez viszont senkinek nem lett volna szüksége segítségre:

Hol található a Taipei 101 nevű 509 méter magas toronyház?

Kína
Egyiptom
Los Angeles
Párizs


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.


Ezen mi nem volt egyértelmű? Tudom, Párizs és L.A. városok a másik kettő pedig ország, de egy Tájpej nevű kínai nyelven csengő toronyház nevét nehogy már ne lehessen kikövetkeztetni (még akkor sem ha senkinek sincs fogalma arról, hogy ez az egyik legmagasabb építmény a világon)
Vihart és mennydörgést fogsz zabálni és tüzes villámokat sz*rni! Ha így folytatod, veszélyes leszel!!!

Kaland: Áldozatbemutatás
Pontszám: 4.45
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7948. hozzászólás - 2009.10.02. 15:37:16 (Válasz PHOENIX #7947 hozzászólására.)
Idézet: PHOENIX - 2009.10.02. 15:26:07
Eleve nem szabad olyan kérdést beegedni a rendszerbe, amihez gúglit kell használni.

Ehhez viszont senkinek nem lett volna szüksége segítségre:

Hol található a Taipei 101 nevű 509 méter magas toronyház?

Kína
Egyiptom
Los Angeles
Párizs


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.


Ezen mi nem volt egyértelmű? Tudom, Párizs és L.A. városok a másik kettő pedig ország, de egy Tájpej nevű kínai nyelven csengő toronyház nevét nehogy már ne lehessen kikövetkeztetni (még akkor sem ha senkinek sincs fogalma arról, hogy ez az egyik legmagasabb építmény a világon)


Az a baj, hogy Tajvan jogallasa nem teljesen tisztazott. Kine sajatjanak vallja, de van aki fuggetlennek ismeri el. Vagy ilyesmi. Miert nem Tajvant irtal?
A masik kerdesem, hogy miert ket varos es ket orszag szerepel a valaszok kozott?
Pontszám: 4.81
kedvelt tagAmenaNő
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7949. hozzászólás - 2009.10.02. 15:56:57
A kérdésem rossz értékelést kapott, állítólagos helyesírási hiba miatt Mi ennek az oka. Ime a roszz kérdés és a válaszok:
Melyik gyümölcs tartalmaz több kaloriát?

eper
kivi
alma
szőlő (ezt jelöltem jó válasznak)

Köszi a választ.
Pontszám: 4
kedvelt tagAmenaNő
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7950. hozzászólás - 2009.10.02. 15:58:38
Ebben mi a rossz szerintetek?

Ki játszotta a főszerepet a Nell a remetelány című filmben?

Judy Garland
Marilyn Monroe
Jodie F@ster
Melanie Griffith

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.
Pontszám: 4
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7951. hozzászólás - 2009.10.02. 16:02:42 (Válasz Amena #7949 hozzászólására.)
kalória hosszú ó
Pontszám: 5.10
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7952. hozzászólás - 2009.10.02. 16:03:20 (Válasz Amena #7950 hozzászólására.)
hát a kukac nem jó..ha nem lehet normálisan beírni, akkor inkább ne erőltesd azt a kérdést
Pontszám: 5.10
népszerűPietrusFérfi
Végzetúr mester
843 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7953. hozzászólás - 2009.10.02. 16:03:23 (Válasz Amena #7949 hozzászólására.)
Idézet: Amena - 2009.10.02. 15:56:57
A kérdésem rossz értékelést kapott, állítólagos helyesírási hiba miatt Mi ennek az oka. Ime a roszz kérdés és a válaszok:
Melyik gyümölcs tartalmaz több kaloriát?

eper
kivi
alma
szőlő (ezt jelöltem jó válasznak)

Köszi a választ.


Kalóriát hosszú ó-val írjuk, és szerencsésebb lenne így: Az alábbiak közül melyik gyümölcs tartalmazza a legtöbb kalóriát?

Szerk.: cirip megelőzött
A hozzászólást Pietrus módosította 2009.10.02. 16:04:03-kor
http://vegzetur.wikidot.com/ Itt minden végzeturas kérdésre megtalálod a választ!

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."
Pontszám: 4.69
irritálóDugeszkaFérfi
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7954. hozzászólás - 2009.10.02. 16:45:17
Ki találta fel a vakírást?

Stephen King
Albert Einstein
Louis Braille
Nicolas Sárközi

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

it mi nem egyértelmű???? ill mi a rossz??? ezt bányásszátok ki:)
am a válasz louis braille lett volna és ...-va egyszerű mivel a vakírás más néven Braille írás már nagyon unom hogy semeik kérdésem nem jó mindig van vmi kifogás:@:@:@
Pontszám: 4.87
népszerűCellNő
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7955. hozzászólás - 2009.10.02. 16:47:36 (Válasz Dugeszka #7954 hozzászólására.)
Szerintem nem is avval van probléma, hanem: Nicolas Sarkozy helyesen.
Pontszám: 4.56
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7956. hozzászólás - 2009.10.02. 16:50:41 (Válasz Cell #7955 hozzászólására.)
Tök mindegy hogy van írva a neve. Mit keres egy jelenkori író és egy jelenkori politikus neve egy 19. százai találmánnyal foglalkozó kvízben. Einstein még határeset, de Sarkozy és King abszolút blődség.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 3.37
irritálóDugeszkaFérfi
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7957. hozzászólás - 2009.10.02. 17:00:56
nem kifogásokat kell keresgélni vagy neked ez a szórakozásod most igy itram a kérdésben normálisan irtam az lényegtelen:).
és ez igy amit irtál hogy mit keres???? egyszerüen fel nem tudom fogni ki vagy te hogy megszabod mien hibás válaszokat irjak.nem véletlenül van pl stephen king is bene hanem hogy még egyszerübb legyen a kérdés és miért ne??? lehet hogy valaki azt se tudja h hány évnyi kül van ezek az emberek között!!!!! segítséget kértem és nem kritikát azt tartsd meg magadnak
Pontszám: 4.23
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7958. hozzászólás - 2009.10.02. 17:06:02 (Válasz Dugeszka #7957 hozzászólására.)
A segítség az az volt, hogy próbálj meg értékelhető válaszlehetőségeket írni a rossz válaszoknak is.
A hisztizéssel nem segítesz magadon, inkább próbáld meg megfogadni, amit tanácsként írnak neked.
Pontszám: 6.32
fórumozóCriasFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7959. hozzászólás - 2009.10.02. 17:06:41
Nah kellett rá várni vagy 5 kérdést ... ilyen kérdésekkel van tele az egész ... akkor legalább írhattatok volna valahova valamit hogy milyen kérdést ne tegyünk fel vagy ...

Az F1 legalább érdekli is az emberek többségét míg a kalapácsvetés nagyon kevés embert érdekel csak ennyi a különbség és igenis fontos tudni a nagy sportágakról ugyan úgy mint más témáról ha pl Sumiról vagy rossiról kérdeztem volna valószínűleg elfogadják na ezt hívják negatív diszkriminációnak ...
// és ne mond hogy minden ilyen kérdés január előtti mert kicsit se hihető hogy ilyenekkel van tele a kvíz és mind a "régi időkből" való

Pars Krisztián hányadik lett a 2008-as olimpián kalapácsvetésben?
2.
1.
3.
5.
Pontszám: 5.65
irritálóDugeszkaFérfi
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
7960. hozzászólás - 2009.10.02. 17:09:35 (Válasz cirip #7958 hozzászólására.)
ezt sztem senki nem látta / láthatja segítségnek akár tanácsnak!TE evel csak belekötöttél más munkájába miért ne lehetne egymás melet a 4 db név mert te ezt mondod ugyanmár ere nemtudtál viszavágni és most a helyesírásra helyezted a hangsújt ,amikor irtam h a kérdésben jól irtam a lehetséges válaszokat.keres más szórakozást
Pontszám: 3.55
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!