Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2961. hozzászólás - 2009.03.22. 18:50:52 (Válasz Obelix #2959 hozzászólására.)
Idézet: Obelix - 2009.03.22. 18:45:35
már nem minősítek csak értetlenkedek...
Ki jelenleg (2009) Budapest főpolgármestere ?

Demján Sándor
Demszky Gábor*
Tarlós István
Fodor Gábor

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.


Idézet: Semelyik - 2009.03.22. 12:09:51
Max a kérdőjel előtti szóközt látom.
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2962. hozzászólás - 2009.03.22. 18:58:53 (Válasz Obelix #2959 hozzászólására.)
csak a szóköz, valamint a jelenleg szó
A mostani körülmények közt egyáltalán nem biztos hogy 2009 végéig ugyanaz marad pozícióban.
Szerencsésebb lenne 2008-at kérdezni.
a jelenleg szó pedig dátum megadásával együtt sem szerencsés
Pontszám: 5
fórumozóNordegaardFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2963. hozzászólás - 2009.03.22. 21:39:16 (Válasz cirip #1 hozzászólására.)
Kérdés a kérdésekről? Elég, ha egy adott kérdésre választ nem tudó bejelöli a "rossz kérdés" rubrikát, és indoklásnak bevágja, hogy " A kérdés ill. a válaszok helyesírási hibát tartalmaztak"?...Ha igen, akkor a játék egyik legszimpatikusabb részét fogom előbb- utóbb mellőzni! Mert ezidáig ez látszik beigazolódni./ Igaz nem kell mindenkinek kérdéseket feltenni, de eddig is találkoztam olyan "jól futó" kérdésekkel, hogy ... hagyjuk, nem akarok minősíteni/ Vagy van egy olyan személy/ csapat, aki fel meri/tudja vállalni a mérlegelést?
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2964. hozzászólás - 2009.03.22. 21:41:40 (Válasz Nordegaard #2963 hozzászólására.)
Most mi is a kérdésed?
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2965. hozzászólás - 2009.03.22. 22:23:08 (Válasz Nordegaard #2963 hozzászólására.)
Nehéz úgy bármit mondani, ha nem látjuk a probléma tárgyát, de elöljáróban ki merem jelenteni, hogy helyesírás hibát soha nem az ad, aki nem tudja/nem hajlandó megkeresni a jó választ. Akkor speciálissal, vagy azonnal törölnivel kaptad volna vissza.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2966. hozzászólás - 2009.03.22. 22:35:17 (Válasz Csepigyozo #2948 hozzászólására.)
Idézet: Csepigyozo - 2009.03.21. 16:29:11
Ha ez magyar játék, akkor figyelni kellene a határon túl élőkre is, szóval senki ne írja, hogy tudnom kéne a megyéket. Mert én is magyar vagyok, hiába van más személyim.


Tudnod kene pedig. Bar irtjuk a megyes kerdeseket, de azert ennyire nem kene tiltakozni az uj tudas befogadasa ellen.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2967. hozzászólás - 2009.03.22. 22:42:03 (Válasz Anababa #2960 hozzászólására.)
Idézet: Anababa - 2009.03.22. 18:49:37
Én arra tippelnék, hogy egy vidéki számára ez teljesen jelentéktelen információ, és azért kaptál helyesírási hibásat, hogy tudjál feltenni újat (ne bukd az LE-t).


Na ne marhuljunk mar, hogy egy videki nem tudja a tobb mint masfel millios fovaros fopolgarmesteret. En is videki vagyok, de meg tudom mondani Szeged meg Debrecen polgarmesteret is, pedig kevesebbet szerepelnek a mediaban.
Ezt az ahol nem elek arrol nem kell tudnom filozofiat egy kvizben kikerem magamnak!
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2968. hozzászólás - 2009.03.22. 22:46:51 (Válasz Obelix #2959 hozzászólására.)
Idézet: Obelix - 2009.03.22. 18:45:35
már nem minősítek csak értetlenkedek...
Ki jelenleg (2009) Budapest főpolgármestere ?

Demján Sándor
Demszky Gábor*
Tarlós István
Fodor Gábor

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.


Ez egy joindulatu helyesirasi hiba lehetett.
1/ 2009-nek meg nincs vege. Sot, meg epphogy elkezdodott, senki sem garantalja, hogy nem lesz masik fopolgarmester.
2/ A jelenleg (2009) sem a legszebb megfogalmazas, hiszen nem arra vagy kivancsi, hogy jelenleg ki volt, hanem hogy 2009-ben ki volt.
3/ Ne egy intervallumra kerdezz, hanem egy idopontra. Praktikus lehet a megvalasztasanak idopontja.

A kerdest fel lehetne igy tenni:
Kit valaszottak sorban otodik alkalommal fopolgarmesterenek 2006 őszén a budapestiek? (esetleg kinezheted a pontos datumot is)

A valaszok alapvetoen jok, de en egy Schmidt Palt biztosan bedobtam volna, mint ismertebb arc.

Egyebkent tuti, hogy nincs meg ilyen kerdes? Ezt nyilvan nem elsosorban a kerdezotol kerdezem.
Pontszám: 3
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2969. hozzászólás - 2009.03.23. 09:34:23 (Válasz Csepigyozo #2948 hozzászólására.)
Szia!

Én is a felvidékről vagyok, megnézheted az adatlapomon is, fölösleges dolognak tartom, hogy olyanban hazudjak, amire büszke vagyok (értem ez alatt mind a Felvidéket, mind Gúta városát), mindamellett (és most elnézést mindekitől a szóhasználért) a pofámról lesül a bőr, mikor kapok egy kérdést Szolnokról, Szombathelyről, és mikor megnézem a térképet látom, hogy milyen messze voltam helyileg. A megyékkel kapcsolatosakról nem is beszélve. Hidd el, én is szívesen kérdeznék Iglóról, Beckó váráról (Gútáról nem is beszélve), de tudom, hogy nem tudnék olyan kérdést fogalmazni, ami elérné az elfogadható szintet.
Sajna ez van.

Úgyhogy előre a földrajz útján.
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 5
közellenségObelixFérfi
Végzetúr tanonc
23 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2970. hozzászólás - 2009.03.23. 11:01:11 (Válasz Kocos #2968 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2009.03.22. 22:46:51
Idézet: Obelix - 2009.03.22. 18:45:35
már nem minősítek csak értetlenkedek...
Ki jelenleg (2009) Budapest főpolgármestere ?

Demján Sándor
Demszky Gábor*
Tarlós István
Fodor Gábor

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.


Ez egy joindulatu helyesirasi hiba lehetett.
1/ 2009-nek meg nincs vege. Sot, meg epphogy elkezdodott, senki sem garantalja, hogy nem lesz masik fopolgarmester.
2/ A jelenleg (2009) sem a legszebb megfogalmazas, hiszen nem arra vagy kivancsi, hogy jelenleg ki volt, hanem hogy 2009-ben ki volt.
3/ Ne egy intervallumra kerdezz, hanem egy idopontra. Praktikus lehet a megvalasztasanak idopontja.

A kerdest fel lehetne igy tenni:
Kit valaszottak sorban otodik alkalommal fopolgarmesterenek 2006 őszén a budapestiek? (esetleg kinezheted a pontos datumot is)

A valaszok alapvetoen jok, de en egy Schmidt Palt biztosan bedobtam volna, mint ismertebb arc.

Egyebkent tuti, hogy nincs meg ilyen kerdes? Ezt nyilvan nem elsosorban a kerdezotol kerdezem.

Értem én, és köszi ! De egyezzünk ki: ebbe belekötni: csak szőrszál hasogatás...
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2971. hozzászólás - 2009.03.23. 11:42:38 (Válasz Obelix #2970 hozzászólására.)
Na, ez az ami nem szőrszálhasogatás.
Év végére lehet hogy teljesen rossz lesz a kérdésed, de mondjuk jövőre akkor is hülyén fog kinézni a "jelenleg (2009)", ha semmi nem változik.
Rosszul megfogalmazott kérdést kellett volna inkább klattyintani, de gondoltam ez belátható és javítható.
Pontszám: 5
népszerűtlenZsoteszFérfi
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2972. hozzászólás - 2009.03.23. 15:45:36
Ha egy kérdés azt az értékelést kapja, hogy "kérdésedre a választ csak egy speciális érdeklődési kör tudhatja a választ" akkor a kérdés attól még bekerül az adatbázisba? Ebben az esetben csak LE nem jár érte?
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2973. hozzászólás - 2009.03.23. 15:49:39 (Válasz Zsotesz #2972 hozzászólására.)
nem, akkor nem kerül be az adatbázisba, csak ha jó kérdésnek értékelik
ha a rossz kérdések közül, helyesírési hibát, vagy már szerepeltet kap, akkor írhatsz helyette szebbet jobbat okosabbat
a maradéknál rossz kérdés lett lét sem kapsz érte, és nem is írhatsz helyette újat
Pontszám: 5
kedvelt tagKissolyomNő
Végzetúr mester
305 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2974. hozzászólás - 2009.03.23. 15:50:05 (Válasz Zsotesz #2972 hozzászólására.)
Sziasztok!
Nem ekkor sem kerül be, ez is azt jelenti, hogy az értékelők nagy része nem fogadta el a kérdésed, mert úgy ítélte meg, hogy túl speciális, ami azt jelenti, hogy szerintük csak egy nagyon kis réteg tudhatja rá a választ.
Vannak olyan zebrák, akik a rács mögé is beállnak, hogy fehér lónak lássák őket.
Néha olvassátok el amit írtatok és gondoljátok végig az emberiség hálás lesz érte.
Pontszám: 5
irritálóAllah01Férfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2975. hozzászólás - 2009.03.23. 16:00:07
Milyen eredetű a Tamás keresztnév?

Görög
Arab
Lengyel
Magyar

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.


Azért amikor egy ilyet rossznak titulálnak, aztán kikapom ezt:
Az alábbi lények közül melyik hasonlít Chuck Norrisra (LOL)?
Sunyi manó
Izmos manó
Gyilkos manó
toxikus lárva

Azért valahol tényleg kéne lennie egy határnak...
Pontszám: 5
népszerűtlenZsoteszFérfi
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2976. hozzászólás - 2009.03.23. 16:01:01
Az egyébként hogy lehet, hogy szinte két ugyanolyan kérdést különböző módon ítélnek meg. A következő volt. Feltettem egy olyan kérdést, hogy melyik csapat játékosa a 2008-2009-es szezonban Christiano Ronaldo. Jó értékelést kaptam rá, ezzel nincs is gond, de a kollégám meg ezt írta:melyik csapat játékosa a 2008-2009-es szezonban Lionel Messi. Erre ő meg kapta ezt a kérdésed túl speciális című dumát. Ha én jó értékelést kaptam akkor ennek is ugyanazt kellene kapnia, hisz Messi is legalább annyira ismert játékos mint Ronaldo.
Az előbb meg olyan kérdést kaptam, hogy Kobe Bryant-nek mi a mezszáma a csapatában. Na ez meg miért nem lett kivágva, mert ezt azért már tényleg csak a nagy nba fanok tudják.
Pontszám: 5
kedvelt tagKissolyomNő
Végzetúr mester
305 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2977. hozzászólás - 2009.03.23. 16:08:15 (Válasz Allah01 #2975 hozzászólására.)
A Tamás férfinév arámi eredetű szó, a Teomo névből származik, jelentése: iker, csodálatos. A görögök vették át Thomasz formában, mivel a görögben volt egy ilyen alakú szó, csodálatos jelentéssel. Női névpárja a Tamara.

én ezt találtam ami számomra nem azt bizonyítja, hogy Görög eredetű lenne.

A másik kérdést meg jelezd a kviz3 topikba légyszíves és megkapja a sorsát

Zsotesz:

Nem mindig ugyanazok értékelik így előfordulhat, hogy a tied elfogadják (bár a focisokat én már nem igazán engedném át hiszen rengeteg van nemigen tudsz olyat kérdezni ami ne lett volna)a társadét pedig nem. Amit meg jelzel kérdést azt te is írd be a kvíz 3-ba előfordulhat, hogy még régebbről amikor nem volt ennyire figyelve a kvíz akkor maradt bent.


És még mindig nem mentség egy másik rossz kérdés a tietekre.
Vannak olyan zebrák, akik a rács mögé is beállnak, hogy fehér lónak lássák őket.
Néha olvassátok el amit írtatok és gondoljátok végig az emberiség hálás lesz érte.
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2978. hozzászólás - 2009.03.23. 16:09:29 (Válasz Zsotesz #2976 hozzászólására.)
Úgy lehetséges, hogy sokan értékelnek szubjektíven, vagy csak hasraütve, így előfordul hogy egy kérdés nem azt kapja amit érdemel. Például a te Cristiano Ronaldo-s kérdésednek nem lett volna szabad jó kérdés értékelést kapnia, mert egyrészt így is túl sok focis kérdés van, másrészt érdektelen. Kobe mezszáma szintén speciális, Messi kapta a jogos értékelést.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
kedvelt tagDriver41Férfi
Végzetúr tanonc
41 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2979. hozzászólás - 2009.03.23. 16:30:26 (Válasz Driver41 #2955 hozzászólására.)
Idézet: Driver41 - 2009.03.22. 12:05:30
Ki találta fel az ollót ?

Semmelweis Ignác
Leonardo da Vinci*
Albert Einstein
James Watt

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

SZERINTETEK...?


Beküldtem mégegyszer:érdekesmód 7 jó válasz érkezett rá,egyetlenegy rossz sem,mégis ugyanezzel a "helyesírási hibás" értékeléssel visszadobták. Tényleg elmegy az ember kedve ettől...

Csak a gond hogy a végén akik írnak-akik ennyire khm helyesírók-azoknak a kérdései fogják minősíteni a játékot...?
Pontszám: 7.50
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2980. hozzászólás - 2009.03.23. 16:33:26 (Válasz Driver41 #2979 hozzászólására.)
kivennéd a szóközt a végéről, hogy ne legyen helyesírási hibás?
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!