Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
8201. hozzászólás - 2009.10.19. 18:11:03 (Válasz Crias #8200 hozzászólására.)
hmmm? Hát, amit mondtam az helyesírási hiba, ha átengedik, akkor az adminoknak kell vele szöszölni hogy utólag javítsák.
Így te ki tudod javítani és mehet vissza.
Egyébként várható hogy ki fog esni majd a 25%-on, pont amiatt amit írtál. Sokan tudják úgy, hogy elsőre reptetésre meglett a szárazföld.
Pontszám: 7.13
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
8202. hozzászólás - 2009.10.19. 18:16:16 (Válasz Crias #8200 hozzászólására.)
Ha a válasz miatt dobják vissza, akkor nem helyesírási hibát kaptál volna rá. A magyar nyelvben nem teszünk szóközt az írásjelek elé, ez hiba. Ha kijavítod, elvileg elfogadható a kérdés.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.89
fórumozóCriasFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
8203. hozzászólás - 2009.10.19. 21:19:29
Köszi szépen
Pontszám: 5.50
utáltDoszy55Nő
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
8204. hozzászólás - 2009.10.19. 21:36:24
Hogy őszinte legyek,sok kérdést tettem már fel és szinte a 97% rossz volt.Nem értem miért szemétkednek egyesek azzal hogy direkt rossznak értékelik a kérdést.Nagyon sok panasz van erre mint mindenki láthatja ugye,hol nem lexikális tudásra nem alkalmas vagy mi..hát már bocs nehogy mi legyünk arról is hogy sok az elmebeteg,aki nem tud egy egyszerű kérdést, helyesírási hibás(igen é hol?nem kéne esetleg bejelölni a hibát?áhh..ugyan miket is tud kérni az ember igaz?(=
Nahát,ennyit erről:) Inkább nem is teszek már fel kérdést hanem lemondok LE--giáért.Más is eszt teszi.Nem kell csodálkozni.engem ár nem érdekel az egész,legyenek boldogok jó szórakozást bárki is értékeli a kérdéseket:)
Nah pás..
Pontszám: 1
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
8205. hozzászólás - 2009.10.20. 08:13:54 (Válasz Doszy55 #8204 hozzászólására.)
Idézet: Doszy55 - 2009.10.19. 21:36:24
Hogy őszinte legyek,sok kérdést tettem már fel és szinte a 97% rossz volt.Nem értem miért szemétkednek egyesek azzal hogy direkt rossznak értékelik a kérdést.Nagyon sok panasz van erre mint mindenki láthatja ugye,hol nem lexikális tudásra nem alkalmas vagy mi..hát már bocs nehogy mi legyünk arról is hogy sok az elmebeteg,aki nem tud egy egyszerű kérdést, helyesírási hibás(igen é hol?nem kéne esetleg bejelölni a hibát?áhh..ugyan miket is tud kérni az ember igaz?(=
Nahát,ennyit erről:) Inkább nem is teszek már fel kérdést hanem lemondok LE--giáért.Más is eszt teszi.Nem kell csodálkozni.engem ár nem érdekel az egész,legyenek boldogok jó szórakozást bárki is értékeli a kérdéseket:)
Nah pás..

"nem kéne esetleg bejelölni a hibát?" Így teljesüljön minden kívánságod. Hibák aláhúzva, kiemelve, stb.
Ahol alá van húzva, ott valami hiba van (szóköz vagy vessző hiánya, stb.) Ahol valami ki is van emelve, ott valami más hiba is volt (pl. mondateleji nagybetű). Mindazonáltal még két megjegyzés: lemondok LE--giáért. Én inkább a következőt ajánlanám: lemondok a LE-ért. Vagy írd ki teljesen. És a másik: mint mindenki láthatja ugye,hol nem lexikális tudásra nem alkalmas vagy mi.. Tudom, hogy én csak egy csekélyértelmű medvebocs vagyok, de ezt nem teljesen értettem.
Még valami, ha a kérdéseid 97%-t nem fogadták el, nem lehet, hogy a Te kérdéseidben van a hiba? Tudok ugyanis olyanokról, akik 120 (igen, jól olvasod, százhúsz) elfogadott kérdés felett járnak. Tudom, tudom, Ők az admin haverjai, rokonai, barátai, üzletfelei.

Vagy csak tudnak kérdezni...
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 8.14
népszerűApppleFérfi
Végzetúr tehetség
222 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
8206. hozzászólás - 2009.10.20. 09:12:01
Visszakaptam a kérdésem, pedig hogy speciális réteg tudná... 33 éves vagyok, szeretem a régi idők amerikai filmjeit, kérdésem is erre vonatkozott. Egyszerűen ijesztő, ha kiesik egy ilyen kérdés, mivel sokkal felületesebb tudást igénylő és jóval összetettebb (vagy éppen nagyobb utánajárást igénylő) kérdésbe futottam bele, de csak most jeleznék. Kíváncsi vagyok a visszajelzés(ek)re. A következő volt a kérdés és a válaszok:

Mi a neve annak a filmművészeti stílusnak, amit magyarul 'fekete film'-nek fordíthatunk?

dark ground
black scene
film noir *
twilight zone

Filmek egyébként vannak tucatjával, amiket én ismerek és tudomásom szerint film noir stílusú: A máltai sólyom, A gyanú árnyékában (de a többi Hitchcock film is gyakorlatilag), A siker édes illata....
Pontszám: 7
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
8207. hozzászólás - 2009.10.20. 11:57:56 (Válasz Appple #8206 hozzászólására.)
Hát, pedig Hitchcock filmjeihez eleve kell egy speciális érdeklődés. Ám én mégsem emiatt dobtam volna vissza. Kérdésed jelen pillanatban nem más, mint egy egyszerű szótárkérdés. Az pedig nem elfogadható kategória. Akár erre is érthető a speciális réteg, hisz az itteni játékhoz nem kötelező sem angolul, sem franciául tudni, hogy tudja az ember hogy melyik válasz fordítható fekete fimnek.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.89
fórumozóHoGoFérfi
Végzetúr tehetség
109 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
8208. hozzászólás - 2009.10.20. 13:16:06
Mire jó a Csapdakészítés nevű szakértelem?

Növeli a szörny-elfogási esélyedet
Más végzeturaknak tudsz csapdát felállítani és így könnyebben győzni felettük
A lélekkufárt tudod csapdába ejteni aki így kedvezményt ad
Segít, hogy kikerüld a többi végzetúr által felállított csapdákat

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Most ugye viccel a kedves (nem)ellenőrző, mi az hogy speciális érdeklődésű réteg?! Ja igen, hogy csak azok fogják tudni a választ akik a Végzetúrral játszanak? De az is megeshet, hogy csak azok fogják olvasni!
Az előző hasonló kérdésem simán átment, ebbe meg be belekötnek...
Szerintem mostantól inkább lemondok a kérdésfeltevésről az biztos bevétel - még ha a fele is. Ennek így nincs értelme.
Már a sokadik kérdés amit ok nélkül elutasít valaki ...
Nem érdekel a pontozás!
Ne csináld már, erre most miért kellett egyet adni ...
Pontszám: 3.67
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
8209. hozzászólás - 2009.10.20. 13:29:16 (Válasz HoGo #8208 hozzászólására.)
Tegyük fel, hogy jogosan vagy felháborodva.
De, akkor megkérdem Tőled, hogy mire jó a Kreatív affinitás, Manakonstrukció, Szívósság vagy a Másodlagos varázslat. Esetleg azt, hogy mit veszel, ha a Második Manifesztációért fizetsz. (Varázslatot, Fegyvert, Pajzsot vagy Páncélt) Jjah, hogy ez 46. szint? Bocs.

Nnah ezért nem fogadnak el kérdést a Végzetúrból, csak olyat, amit egy első szintű, most regisztrált (első vadászat, ill. portya előtt álló) karakter is tudhat.
Az meg már mind szerepelt.
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 7.22
fórumozóHoGoFérfi
Végzetúr tehetség
109 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
8210. hozzászólás - 2009.10.20. 13:36:29 (Válasz Zoltanszon #8209 hozzászólására.)
A fura csak az, hogy az előző kérdésem ami Kereskedelem nevű szakértelmet érintette és hasonlóan volt megfogalmazva simán átment. Gondoltam, hogy végre van egy témakör, amiben nyugodtan írhatok az előző "kudarcok" után, amibe nem köt bele senki. Tévedtem.
Van ugyebár egy http://vegzetur.wikidot.com/szakertelmek oldal, amit gondolom nem csak én nézek. Ami a "Kreatív affinitás, Manakonstrukció, Szívósság vagy a Másodlagos varázslat"-ot illeti, természetesen tudom a választ, mert nagyon egyszerűen kideríthető. Viszont ami azt a 46. szintű tárgyat illeti azt nem tudom honnan kivarázsolni, tehát igen, ezt én is "rossz kérdés"-nek jelölném be.
Nem érdekel a pontozás!
Ne csináld már, erre most miért kellett egyet adni ...
Pontszám: 5
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
8211. hozzászólás - 2009.10.20. 13:50:05 (Válasz HoGo #8210 hozzászólására.)
Ha ezt most fogadták el, akkor vagy felalomban volt az Admin, vagy nem figyelt.

De ami a legvalószínűbb, hogy lassú net mellett kétszer kattintott, és így a Te kérdésed előtt szereplő értékelést kapta ez is.
Akárhogyis, Végzeturas kérdések sem jók. De ha már a wikidotot látogatod, akkor a felső sorban van egy olyan fül, hogy kérdezés. Ott megnézheted, mik az ajánlott/kerülendő témák.

U.i. Elnézést kérek az előző "kicsit" cinikus stílusomért.
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 7.22
fórumozóHoGoFérfi
Végzetúr tehetség
109 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
8212. hozzászólás - 2009.10.20. 14:00:03 (Válasz Zoltanszon #8211 hozzászólására.)
Köszi a gyors választ!

Ami a lényeg, elolvastam az aláírásodban lévő link tartalmát, konkrétan ez derített fel:

"Ha kérdést írsz, mindenképp fogadd el azt a szabályt, hogy a kérdésed rossznak is ítélhetik, és ezen utólag senki sem tud segíteni. A kérdés írásával tehát bizonyos rizikót vállalsz, de nagyobb lehet a lélekenergiában mért haszon is. Ha nem akarsz kockáztatni, még mindig ott a Lemondok a kérdésfeltevés lehetőségéről gomb.
Éppen ezért az utólagos reklamációnak semmi értelme. Ha nem értesz egyet a bírálás eredményével, próbáld megtalálni az okát a fent jelzett Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? topikban, de ne reklamálj, és főleg ne viselkedj óvodás módjára. A kulturált viselkedés mindig előbbre mutató, és jobban megtérül, ha inkább tanulsz a hibádból, mintha összeveszel mindenkivel."


Tehát van még egy random együttható a Végzetúrban . Ha kockáztatok, nyugodjak bele, hogy bukhatom a kérdést meg persze az azért járó LE-t. Vagyis attól függően milyen napja van a kedves értékelőnek vagy nyerek vagy veszítek. A jelenlegi helyzetet nézve Magyarországon (a gazdasági válságra gondolok, nem akarok politizálni) szerintem jobb lesz ha mostantól maradok a biztosnál és inkább elkérem a biztos LE-t kérdésfeltevés nélkül, még akkor is, ha az csak a fele .

u.i. A cinizmussal nincs semmi gondom, a lételemem (szeretnek is érte)
u.i.u.i. Szerintem nem az admin értékeli a kvízkérdéseket
A hozzászólást HoGo módosította 2009.10.20. 14:10:48-kor
Nem érdekel a pontozás!
Ne csináld már, erre most miért kellett egyet adni ...
Pontszám: 5
népszerűMikiszkeFérfi
Végzetúr
51 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
8213. hozzászólás - 2009.10.20. 14:19:12
Nem fogadták el a kérdésemet számtanfeladatra hivatkozva Pedig én inkább beugratósnak szántam:

Hány dáma van 6 csomag magyar kártyában?

nulla*
24
4
12
Pontszám: 7.70
fórumozóHoGoFérfi
Végzetúr tehetség
109 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
8214. hozzászólás - 2009.10.20. 14:21:37 (Válasz Mikiszke #8213 hozzászólására.)
Nincs ilyen, nem létezik, stb. válaszok
Gyakori hiba, hogy válaszlehetőségként a kérdésre való tagadás van megadva. Ha valami nem létezik, akkor arra nem érdemes rákérdezni, ezért ezek a kérdések gyakran végzik rossz kérdésként. Használata mindenképp kerülendő!


http://vegzetur.wikidot.com/kerdezes
A hozzászólást HoGo módosította 2009.10.20. 14:22:22-kor
Nem érdekel a pontozás!
Ne csináld már, erre most miért kellett egyet adni ...
Pontszám: 1
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
8215. hozzászólás - 2009.10.20. 14:21:49 (Válasz HoGo #8212 hozzászólására.)
Kicsit lejjebb viszont invitál arra, hogy használd a Vajon elfogadják ezt a kvízkérdést, ha felteszem topikot, ahol megelőzhető a baj.

Az általad beídézett rész leginkább azokra vonatkoznak, akik idejönnek hőbörögni, meg követelőzni, hogy igenis adjuk meg Nekik azt az LE-t, amit elvesztettek (mármint mi játékosok), meghogy Ők csak egy kérdéset akarnak feltenni. És különben is milyen jogon dobjuk ki (mi játékosok) az Ő fantasztikus Menyi 2szer 2ttő? (Nincs is ilyen, néha öt, 4!!!, 1265483321) kérdését. Mindezt Write only módban.

Nagyjáből Ők fedik le azt a réteget is, akik miatt lett alapítva a Bezzeg Béla emlékérem.

Ami Téged illet, legalább az akaratot látom (a tapasztalat később jön). Ha nem akarod feladni, és eszedbe jut vmi téma, akkor kb. vázold fel, mi is lesz a kérdés, kérdezd meg a fejlebb említett topikban. Ha rendben van a téma, akkor lehet agyalni a válaszokon, és ha van valami alapverzió, akkor arra is rá lehet kérdezni, hogy rendben van-e. Persze az első kérdezést ki lehet hagyni.

Mondom, ne add fel!
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 7.22
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
8216. hozzászólás - 2009.10.20. 14:26:29 (Válasz Mikiszke #8213 hozzászólására.)
Nem fogadták el a kérdésemet számtanfeladatra hivatkozva
Vagy túl könnyűnek tartották az értékelők.
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 7.22
fórumozóHoGoFérfi
Végzetúr tehetség
109 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
8217. hozzászólás - 2009.10.20. 14:29:37 (Válasz Zoltanszon #8215 hozzászólására.)
Megtörtént. Jelenleg nálam 7-7 az állás, ami a jó és rossz kérdéseket illeti (természetesen nem kizárólag az értékelő hibájából). Így jobban megéri a kis gombra kattintani ahelyett, hogy szenvednék a kérdés megfogalmazásával.

Másik vitaindító kérdés, ami nem lett elfogadva: "Melyik országgal NEM határos New York?". Szerintem az értékelő New York City-vel keverte a dolgokat, ami valóban "csak" egy város, ezért utasította el.

Az előző hozzászólásommal csak arra szerettem volna utalni (cinikusan ), hogy a kérdések értékelésénél úgy tűnik nagyobb szerepe van az értékelő kedvének mint a tartalomnak.
Nem érdekel a pontozás!
Ne csináld már, erre most miért kellett egyet adni ...
Pontszám: 1
fórumozóViharfelhoFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
8218. hozzászólás - 2009.10.20. 14:35:31 (Válasz Mikiszke #8213 hozzászólására.)
Idézet: Mikiszke - 2009.10.20. 14:19:12
Nem fogadták el a kérdésemet számtanfeladatra hivatkozva Pedig én inkább beugratósnak szántam:

Hány dáma van 6 csomag magyar kártyában?

nulla*
24
4
12



Hány darab Dáma van 6 pakli magyar kártyában? 57.46%
Nekem 1 éve még elfogadták:)
Smaragd 4 life
Pontszám: 5.26
népszerűMikiszkeFérfi
Végzetúr
51 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
8219. hozzászólás - 2009.10.20. 14:37:55 (Válasz Zoltanszon #8216 hozzászólására.)
Lehet,hogy túl könnyű,de tettem már fel pár ilyen kérdést és mivel ott nincs megjelölve a helyes válasz ezeknél a legalacsonyabb a helyesen válaszolók aránya
Pontszám: 6.80
népszerűMikiszkeFérfi
Végzetúr
51 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
8220. hozzászólás - 2009.10.20. 14:39:44 (Válasz Viharfelho #8218 hozzászólására.)
Akkor viszont nem értem miért nem kaptam lehetőséget az új kérdés írására?
Pontszám: 6.13
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!