Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6401. hozzászólás - 2009.07.21. 11:57:22 (Válasz gsziszi #6386 hozzászólására.)
Idézet: gsziszi - 2009.07.21. 10:08:49

Azt meg nem hiszem, hogy a sírós embereknek majd átengedik a kérdéseit a jövőben, szal ennek meg semmi értelme.
Értelmes kérdésfeltevésre van ez a topik, nem hisztizésre. Hisztizés már gyerekkorban sem működik, de ezt csak a felnőttek értik meg. Tessék felnőni!


Nem tehetnek róla, szegények azt hiszik, itt is van egy beépített sírásdetektor, mint a többi küldinél!
(illetve van itt is, csak itt ellentétes hatást vált ki )
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
irritálóTomreptileFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6402. hozzászólás - 2009.07.21. 13:38:58 (Válasz Lanmandragoran #6400 hozzászólására.)
Mar egyszer megkertelek ra,hogy ha nem tudsz okosat mondani Lanmandragoran,akkor inkabb kussoljal.Hogy van az,hogy Kocos es a tobbiek tudnak normalisan valaszolni,te meg ugatsz mint a tanyasi kutya!!!Mit gondolsz ki vagy te???Azert meg mert te a Beholder seggnyaloja vagy,azert meg mi lathatjuk maskent a dolgokat!!!
Ha ilyen okostojas vagy bebizonyithatnad Newton torvenyeit ugy,hogy kiveted magad a tizedikrol!!!
Majd este megnezlek a tenyekben!!!
Ja es nem varok kommentart baromarcu!!!
Pontszám: 2.08
fórumozóYuureiFérfi
Végzetúr mester
376 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6403. hozzászólás - 2009.07.21. 13:52:04 (Válasz Tomreptile #6402 hozzászólására.)
Nanana!!

Az tény hogy Lan kicsit harcos tipus, de azért nem kéne ilyennek titulálni...

Kicsit moderáld magad a fórumon, ha szabad kérnem!

Köszönetettel: Yuurei,
A hozzászólást Yuurei módosította 2009.07.21. 13:53:09-kor
- 3 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó.

***************************

- V1
Pontszám: 5.80
irritálóTomreptileFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6404. hozzászólás - 2009.07.21. 14:08:57 (Válasz Yuurei #6403 hozzászólására.)
Ide az emberek panasszal jonnek,mert ugy erzik meltanytalanul jartak el veluk szemben.Na mar most egy ilyen helyen semmi keresnivaloja egy harcos tipusnak!!!
Senkinek nincs arra szuksege,hogy amikor valami problemaja van lehulyezzek.Lan pontosan ezt csinalja!!!Minositi a ceget,hogy ilyen ember segitseget igenybe veszi!!!!
Pontszám: 1.67
kedvelt tagBergkampFérfi
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6405. hozzászólás - 2009.07.21. 14:15:36
Melyik szupehős nem tagja az X-men csapatnak?

Batman (Denevérember)
Wolverine (Rozsomák)
Storm (Ciklon)
Iceman (Jégember)


tudja valaki erre a választ?
ez tényleg ennyire speciális kérdés?
minden rajzfilm csatornán lehetett látni már ezeket a rajzfilmeket, milliók szeretik és ami ennél is fontosabb hogy ezer film készült mindegyikből már...hihetetlen
és akkor speciális...vélemény?
A hozzászólást Bergkamp módosította 2009.07.21. 14:27:08-kor
Pontszám: 5
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6406. hozzászólás - 2009.07.21. 14:16:14 (Válasz Yuurei #6403 hozzászólására.)
Lanmadragoran harcoc? Akkor még nem láttad Craslorgot rossz napján :-D

Idézet: Tomreptile - 2009.07.21. 07:17:24
Hat ez itt a problema,hogy olyan emberek ertekelnek akik ossze-vissza kattingatnak!!!
Csak súgok, lehet elkerülte a figyelmed. A "félrekattintott" rész úgy értendő, hogy nem érdektelen lexikális, hanem speciális volt a kérdés. Vagy fordítva. Akárhogyis, a kérdésed rossz, ezen változtani nem tudsz. ha megvan a 100 helyes válasz, akkor irj egy hozzászólást a Vajon elfogadják a kérdésem topikban, addig is olvasgasd az aláírásomban szereplő linket. Vagyis azt az oldalt, ahova az mutat.

És csak egy jótanács de tényleg egészen halkan. Fogj vissza a stílusodból. Más helyeken kevesebbért is bannolnak.
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 6.50
fórumozóYuureiFérfi
Végzetúr mester
376 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6407. hozzászólás - 2009.07.21. 14:21:03 (Válasz Tomreptile #6404 hozzászólására.)
Harcos tipusnak nincs helye, de örjöngő vadállatnak igen?!

Sajnálom hogy elkell keserítselek, de elég régóta ismerem Lant és tudom, hogy nagyon segítő kész. És tudom hogy nagyon kedves is tud lenni, ha úgy szólítják meg, úgy nyílványulnak meg a fórumom. Általában Ő az aki elsőként válaszol azokra a kérdésekre, amik ebbe a topicba kerülnek.

Ahelyett hogy Teis ezt tetted volna úgy viharoztál be erre a helyre, mintha te lennél az AtyaIsten, és csak a magad igazát adtad. Ha viszont tudod hogy neked van igazad akkor mért nem mentél rögtön Hatsepsuthoz? Ő az aki javítja a kérdéseket...és ha szépen "normális" módon kérted volna, biztos kijavítja.

És szerintem ha rögtön hozzáfordulsz már rég lenne egy jó kérdésed...Ui: Az első oldalán megtalálod, a nevét piros színűt keress.

***Többet nem foglalkozok veled fölösleges, úgy is csak lepontozol, úgyhogy szevasz! ***
A hozzászólást Yuurei módosította 2009.07.21. 14:24:26-kor
- 3 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó.

***************************

- V1
Pontszám: 5.90
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6408. hozzászólás - 2009.07.21. 14:21:12 (Válasz Tomreptile #6402 hozzászólására.)
Majdnem írtam valamit, de aztán rájöttem, hogy hülyékkel nem érdemes leállni, mert lehúznak a saját szintjükre, aztán legyőznek a rutinjukkal.

Én érvekkel szoktam vitatkozni, a személyeskedő sárdobálás nem az én asztalom.

De ha már így ki lettem emelve; valóban nem vagyok annyira higgadt, mint mondjuk Kóc vagy Cirip, ezt aláírom. Csak ami nem szokott feltűnni, én minden esetben abban a hangnemben válaszolok, amilyenben a panaszos a fórumra érkezik. Amilyen az adjon isten, olyan lesz a fogadj isten. Aki normálisan kérdez, annak normálisan, a legjobb tudásom szerint válaszolok, tippeket adok, hogy fogalmazza át a kérdést.

Nem emlékszem pl, hogy a Mirr-Murros kérdésed kapcsán bármilyen degradáló jelzőt is emlegettem volna vele kapcsolatban. Te kötöttél bele egy olyan hozzászólásomba, ami nem is neked szólt, és totál félremagyaráztad azt, bírálva az értékelőket, akik ráadásul teljesen ingyen dolgoznak egy csomót azért, hogy nektek jobb legyen a kvíz, ne találkozzatok idióta kérdésekkel.
A hozzászólást Lanmandragoran módosította 2009.07.21. 14:34:08-kor
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.50
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6409. hozzászólás - 2009.07.21. 14:56:16 (Válasz Tomreptile #6404 hozzászólására.)
Idézet: Tomreptile - 2009.07.21. 14:08:57
Ide az emberek panasszal jonnek,mert ugy erzik meltanytalanul jartak el veluk szemben.Na mar most egy ilyen helyen semmi keresnivaloja egy harcos tipusnak!!!
Senkinek nincs arra szuksege,hogy amikor valami problemaja van lehulyezzek.Lan pontosan ezt csinalja!!!Minositi a ceget,hogy ilyen ember segitseget igenybe veszi!!!!
Hadd válaszoljak Helyette. Lanmadragoran csak az első világon 7.349 helyes kvízválasszal szeritnem tudja, melyik a jó kérdés, és melyik nem. Ergo, a véleménye szerintem valamilyen szinten etalonnak számít.

Továbbá azt mondod, hogy nincs szükség harcos típusra. Ugyanakkor azt is írtad, hogy
Egyebkent a kezdoknek elarulom,hogy a kiertekeles az adatbazisban levo kerdesek szamatol fugg...Ha sok van akkor felteheted a vilag legjobb kerdeset is,mesz a levesbe,ha pedig eppen kitakaritottak a szemetet es van hely akkor azt is megkerdezheted,hogy kivel fekudt le ukanyad 1922 aprilis 17en este fel 9kor,Te leszel az Asz!!!!
Szar a rendszer es kesz!!!Mindenkinek melegen ajanlom,aki nem akar LE-t vesziteni az ne tegyen fel kerdest,mert a rendszer aldozata lesz.

Erre Te hogy reagálnál. Az emberek itt a szabadidejüket áldozzák arra, hogy valamilyen színvonala legyen a játék ezen részének. 41 hozzászólásod során 16 kérdést jeleztél. A kérdezők jelentős részét leparasztoztad, anyáztad, stb.. példákat tudnék mondani, de nem akarok. Ezek után, én vettem a fáradtságot, és végigolvastam a "párbeszédeteket". Tény ami tény, idegesebben válaszolt a kelleténél és a szokásosnál, de hidd el, hogy még mindig finoman fogalmazott. Gyakorlatilag semmibe veszed a munkánkat, a fáradtságot, Azzal szintén egyet értek, hogy a lassan 200.000 kérdésből álló adatbázist esélytelen, hogy bárki ismerje kérdésről kérdésre.

Ne haragudj, nem fogok tudni érdemben válaszolni minden problémára, fáradt is vagyok, meg otthon is vár a munka. Csak erre akartam még válaszolni:
Nos,ha szabalymodositas tortenik akkor az mindenre vonatkozik,nem csak a mai naptol feltett kerdesekre!
Igaz. Ezért jelezzük a régi rosszakat a Kvíz 4. ben
A rendszer kezeloinek uzennem,hogy eloszor takaritsak ki a ganet az adatbazisbol,utana dobaljak vissza a kerdeseket!!!!
Nem fog menni. Párhuzamossan csinálják a kettőt, hogy új gané ne kerülhessen a régi helyére.
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 9
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6410. hozzászólás - 2009.07.21. 15:09:36 (Válasz Lanmandragoran #6408 hozzászólására.)
Idézet: Lanmandragoran - 2009.07.21. 14:21:12
De ha már így ki lettem emelve; valóban nem vagyok annyira higgadt, mint mondjuk Kóc vagy Cirip, ezt aláírom.


Hat en nem.
Pontszám: 5
kedvelt tagDeaxusFérfi
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6411. hozzászólás - 2009.07.21. 15:30:36
Ki volt Robert Edward Lee?

Amerikai festő
Amerikai hadvezér
Angol szobrász
Angol hajós

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

Mért lexikális az egyik legnagyobb amerikai tábornok,amit simán tanítanak az általánosban Észak-déli polgárháborúban?
V3:Deaxus
Illuminati
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6412. hozzászólás - 2009.07.21. 15:42:08 (Válasz Deaxus #6411 hozzászólására.)
Amondó vagyok, hogy nem maga a tábornok személye a lexikális, hanem a kérdés sikerült túl szárazra, sajnos sok más hasonlóval együtt. Van 150 karakternyi hely, tudom nem sok, de ügyesen összefoglalva lehet valami érdekességet csempészni a kérdésbe, ami felkelti a játékos figyelmét, hogy rákeressen akkor is, ha nem tudja.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 3
kedvelt tagDeaxusFérfi
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6413. hozzászólás - 2009.07.21. 15:49:23
Remek,szóval most már érdekesen is kell feltenni a kérdést,hogy a nép rákereshessen a neten.Kicsit furcsa hozzáállás.Ezzel az a baj,hogy úgy érzem én vagyok a hülye,és nem tudok egy normális kérdést sem feltenni.
Mindenesetre,ezek után már nem is fogok,mert besokalltam kicsit.És most nyugodtan felsóhajthatsz:Hála Istennek,egy hülyével ismét kevesebb.
V3:Deaxus
Illuminati
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6414. hozzászólás - 2009.07.21. 15:53:40 (Válasz Deaxus #6413 hozzászólására.)
Azért lenne jó, ha érdekesebbé tennéd, mert az én korosztályomnak pl nem tanították általánosban, és későbbről sem rémlik.
Persze lehet az én memóriám kicsi, de ezen tényleg segítene, ha úgy érezném érdemes utána nézni a kérdésnek.
Pontszám: 5
kedvelt tagDeaxusFérfi
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6415. hozzászólás - 2009.07.21. 16:00:15
Biztos hogy tanították,ha tanították a polgárháborút.És mért kell érdekessé tenni?Mióta elvárás ez?8millió kérdéssel találkoztam,ami sokkal rosszabb és szárazabb ennél.Ha valakit érdekel valami,azt nem azért fogja tanulni,mert a kvízben olvasta.De mindegy....hagyjuk az egészet.
V3:Deaxus
Illuminati
Pontszám: 5
kedvelt tagBergkampFérfi
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6416. hozzászólás - 2009.07.21. 16:15:48 (Válasz Bergkamp #6405 hozzászólására.)
Idézet: Bergkamp - 2009.07.21. 14:15:36
Melyik szupehős nem tagja az X-men csapatnak?

Batman (Denevérember)
Wolverine (Rozsomák)
Storm (Ciklon)
Iceman (Jégember)


tudja valaki erre a választ?
ez tényleg ennyire speciális kérdés?
minden rajzfilm csatornán lehetett látni már ezeket a rajzfilmeket, milliók szeretik és ami ennél is fontosabb hogy ezer film készült mindegyikből már...hihetetlen
és akkor speciális...vélemény?



és az én kérdésemről vélemény?
Pontszám: 5
kedvelt tagDeaxusFérfi
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6417. hozzászólás - 2009.07.21. 16:18:11
Biztos nem tetted elég érdekessé a kérdést.
V3:Deaxus
Illuminati
Pontszám: 3
kedvelt tagRéce90Férfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6418. hozzászólás - 2009.07.21. 16:31:10
Melyik madárnak a legkisebb a tojása?

Strucc
Emu
Kolibri*
Réti sas

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

*=megfejtés

De miért???

És ez:
A képed alatt milyen színnel van írva az életpontod?

piros*
zöld
sárga
kék

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint túl könnyű, vagy számtan feladat volt.

1. Azért bróbálkoztam ilyen könnyű kérdéssel mert eddig egyik kérdésemet sem fogadták el.
2. Én már nagyon sok számtani feladattal találkozta.

Egy kérdésemre az volt írva hogy csak egy bizonyos érdeklődésű körű személyek tudhatják, de eddig a jó válaszok aránya 100%.
Pontszám: 5
népszerűJucusNő
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6419. hozzászólás - 2009.07.21. 16:54:38
Melyik szó jelöl egy tökfajtát?

zsinór
spárga*
cérna
madzag


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Csak én ismerem a spárgatököt?
Ma nincs jókedvük az értékelőknek (Pedig már olyan régen kaptam vissza rossz értékelést )
Nem a tanulás szégyen, hanem a tudatlanság.
***
Hasznos tudnivalók kvíz íráshoz
Pontszám: 5
népszerűBlozbangFérfi
Végzetúr mester
341 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
6420. hozzászólás - 2009.07.21. 17:04:55 (Válasz Jucus #6419 hozzászólására.)
Lehet bezavarta az értékelőt, hogy létezik spárga nevű növény, ami viszont nem tök.
Muszáj mindig megoldást találni? Nem élvezhetnénk egy kicsit a problémát?
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője