Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
kedvelt tagKissolyomNő
Végzetúr mester
305 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2481. hozzászólás - 2009.03.13. 10:40:28 (Válasz Driver41 #2479 hozzászólására.)
Szerintem ezt pont nem egy tizenéves értékelte mert akkor most el lenne fogadva.
Vannak olyan zebrák, akik a rács mögé is beállnak, hogy fehér lónak lássák őket.
Néha olvassátok el amit írtatok és gondoljátok végig az emberiség hálás lesz érte.
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2482. hozzászólás - 2009.03.13. 10:41:43 (Válasz Driver41 #2479 hozzászólására.)
Idézet: Driver41 - 2009.03.13. 10:38:20
Mi a boszorkányok kedvelt közlekedési eszköze a népmesék szerint?
autóbusz
kerékpár
-seprű
partfis
A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek...
NOS...ha ez nem egyértelmű válasz...Khm:erről írtam tegnap:MIÉRT 10évesek bírálják el a beküldött kvízkérdések "milyenségét"????
Miért nincs erre kapacitása a játékot üzemeltetőknek,,,?A játék színvonala látja kárát Néha-sajnos egyre gyakrabban-találkozok olyan elfogadott kérdésekkel,amit legszivesebben meg sem válaszolnék,akkora primitívség....Meg kéne fontolniuk a szerkesztőknek,üzemeltetőknek ezt a szinvonal-romboló megoldást...


Nézzük: szerintem itt ez állt a legközelebb ahhoz, hogy a válaszlehetőségek finoman szólva primitívek, csak ilyen pont nincs közte, szerintem ezért ezt választották.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2483. hozzászólás - 2009.03.13. 10:42:05
Amikor itt a kérdésre kijelőlöd a helyest választ melyik eszközt használod?
mikrofon
monitor
klaviatura
egér

Várom az illetőt...
Kapásból 3 helyes válasz is lehet a helyesírási hiba mellett.
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2484. hozzászólás - 2009.03.13. 10:44:53 (Válasz Driver41 #2479 hozzászólására.)
Idézet: Driver41 - 2009.03.13. 10:38:20
Néha-sajnos egyre gyakrabban-találkozok olyan elfogadott kérdésekkel,amit legszivesebben meg sem válaszolnék,akkora primitívség....Meg kéne fontolniuk a szerkesztőknek,üzemeltetőknek ezt a szinvonal-romboló megoldást...

Hányat írtál be eddig a kvíz 3 topicba, hogy töröljék? Ugyanis az a topic való az ilyen primitív, korábban valami okból bennmaradt kérdések kiszűrésére, bár gondolom ezt te is tudod, ha elolvastad a topicok bevezető írásait. Vagy mégse?
Pontszám: 5
kedvelt tagDriver41Férfi
Végzetúr tanonc
41 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2485. hozzászólás - 2009.03.13. 10:47:55 (Válasz Byzon #2482 hozzászólására.)
...ne ezt kapd ki hanem azt a rengeteg helyesírási hibával tele,avagy 3+2=? -es stbstb kérdést, amellyel te is tallkozol napmintnap...
És ha ez így folytatódik,a végzetúr-játék-mint olyan látja kárát,a színvonal,a népszerűség romlása miatt.
Pontszám: 5
kedvelt tagKissolyomNő
Végzetúr mester
305 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2486. hozzászólás - 2009.03.13. 10:49:40 (Válasz Driver41 #2485 hozzászólására.)
Egyébként el szoktad olvasni amit neked válaszolnak?
Vannak olyan zebrák, akik a rács mögé is beállnak, hogy fehér lónak lássák őket.
Néha olvassátok el amit írtatok és gondoljátok végig az emberiség hálás lesz érte.
Pontszám: 8.75
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2487. hozzászólás - 2009.03.13. 10:51:31 (Válasz Driver41 #2485 hozzászólására.)
Ebben kétségtelenül igazad van, a baj, hogy a tiéd sem magasabb színvonalú...
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2488. hozzászólás - 2009.03.13. 10:53:44 (Válasz Driver41 #2485 hozzászólására.)
Write only...
Pontszám: 5
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2489. hozzászólás - 2009.03.13. 11:00:12 (Válasz Driver41 #2479 hozzászólására.)
Idézet: Driver41 - 2009.03.13. 10:38:20
Mi a boszorkányok kedvelt közlekedési eszköze a népmesék szerint?
autóbusz
kerékpár
-seprű
partfis
A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek...
... hopp, itt álljunk meg. Hogy is folytatódik az a szöveg?
illetve rosszak voltak.
És itt most ezen van a hangsúly, minthogy ezt nem úgy kell értelmezni, hogy a "Milyen színű az alma?" kérdésre a kéket adod helyes válasznak, hanem van egy helyes válasz, a többi meg túl primitív. (hasonló lenne a "Ki vezette a honfoglaló törzseket?" kérdés ilyen válaszokkal, mint Árpád, Michail Gorbacsov, Thomas Alva Edison, én)
Értsd meg, hogy nem támadunk, hanem segítünk, hogy hol volt a hiba, és mit kell elkerülnöd az eljövendőkben.
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 5
kedvelt tagDriver41Férfi
Végzetúr tanonc
41 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2490. hozzászólás - 2009.03.13. 11:10:05 (Válasz Kissolyom #2486 hozzászólására.)
...el,amikor idejutok.De ha folyamatosan másolgatnám az általam nemegyszer említett primitív ill.szerintem javítandó kvízkérdéseket és küldözgetném a kvíz3 avagy a kvíz-sokadik topicba,nem lenne időm a játékra-pedig...arról szólna ez az egész...
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2491. hozzászólás - 2009.03.13. 11:10:48 (Válasz Driver41 #2479 hozzászólására.)
Te tényleg megjelölted a jó választ?
Mit mondhatnék, így nehéz primitívebb kérdést feltenni. Pedig ez a kérdés jópofának, ötletesnek indult.
A hozzászólást cirip módosította 2009.03.13. 11:12:18-kor
Pontszám: 5
kedvelt tagKissolyomNő
Végzetúr mester
305 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2492. hozzászólás - 2009.03.13. 11:15:09 (Válasz Driver41 #2490 hozzászólására.)
Egyszer már kiakadtam itt ezen, de most nyugodt vagyok. A lényeg azért mert mások primitív kérdést tesznek fel, vagy a válaszok azok, attól még neked, nekem akárkinek aki játszik nem kell azt tenni. Tessék gondolkozni és feltenni egy érdekes és színvonalas kérdést ahogy te is fogalmaztál. Ez a boszorkányos szerintem nem az, persze lehet erről vitázni de felesleges. Azzal, hogy kimásolod a rossz kérdéseket nem hiszem, hogy sok időt vesztesz és ezáltal segítesz abban, hogy igenis tényleg csak a színvonalas kérdések maradjanak meg. Még mindíg nem mentség a mások által feltett rossz kérdés arra, hogy itt példálózzunk vele. Vagy megpróbálsz tenni ellene vagy elfogadod, hogy mások tesznek ellene és persze minél kevesebb ember akar változtatni annál lassabb is a változás.
Vannak olyan zebrák, akik a rács mögé is beállnak, hogy fehér lónak lássák őket.
Néha olvassátok el amit írtatok és gondoljátok végig az emberiség hálás lesz érte.
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2493. hozzászólás - 2009.03.13. 11:30:00 (Válasz Driver41 #2490 hozzászólására.)
Idézet: Driver41 - 2009.03.13. 11:10:05
...el,amikor idejutok.De ha folyamatosan másolgatnám az általam nemegyszer említett primitív ill.szerintem javítandó kvízkérdéseket és küldözgetném a kvíz3 avagy a kvíz-sokadik topicba,nem lenne időm a játékra-pedig...arról szólna ez az egész...

Hidd el, mi is azt csináljuk. Napi 30-40-50 vadászat (több világ esetén max 100), ezek között van 3-4-5, néha 10 idióta vagy javítandó kérdés. Indítunk egy txt fájlt, amibe csak copy-paste és voila. Mikor este kész, akkor indokokat odabiggyesztünk a kérdések alá és be a kvíz 3 topicba vagy közvetlen Hatsepsutnak. Nekem napi szinten nem vesz el többet, mint 5-10 perc.
Szóval hajrá, ezt te is meg tudod tenni, mint ahogy itt többen megteszik. Ha viszont nincs rá időd objektív okok miatt, akkor fogadd el, hogy lassabban kerülnek törlésre az ilyen kérdések, mert a 100000 kérdés igencsak véletlenszerűen kerül azokhoz, akik hajlandóak így is foglalkozni vele.
Pontszám: 5
népszerűOrtisburgFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2494. hozzászólás - 2009.03.13. 13:16:26 (Válasz Kissolyom #2478 hozzászólására.)
Ezt értem, DE ha látod azt, amit írtam, akkor logikus, hogy husisra gondolok, mert abban a felállásban ECETET nem tennél bele gondolom. (Tudom én, hogy van sokféle, magam is főzök a tojáspörkölttől a szójáig mindenfélét. Ecetet soha nem teszek, egyikbe sem:) Én ezért nem írtam oda , hogy milyen, mert feltételeztem, hogy ha husi ott van, akkor nem fognak gombapörköltre gondolni.
Természetesen értem, hogy nem egyértelmű, milyen pörköltre gondoltam, csak kicsit több logikát feltételeztem a többi játékostól. Legközelebb odaírom, hogy pl csirke, marha, gomba, stb. (és csak gondolatban marházom vagy libázom azt, aki nem fogadja el
Pontszám: 5
népszerűOrtisburgFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2495. hozzászólás - 2009.03.13. 13:18:01 (Válasz Craslorg #2493 hozzászólására.)
Ezt díjazom, és alkalmazni fogom. Sajnos tényleg látok én is elég sok idióta kérdét elfogadva. Ha ezen lehet változtatni, az remek:)
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2496. hozzászólás - 2009.03.13. 15:39:54 (Válasz Blizzeeee #2437 hozzászólására.)
Idézet: Blizzeeee - 2009.03.12. 17:55:04
Ki volt a Jegybank elnöke 2008-ban (Jelenleg is ő az)?

Simor András
Gyurcsány Ferenc
Orbán Viktor
Kövér László

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

2 napot vártam arra, hogy megkapjam az értékelést, ezidőalatt több játékos válaszolt is rá, 90% jól, és ennek ellenére rossz kérdés....


Helyesebb lenne ugy a kerdes, hogy:
Ki valtotta 2007 tavaszán Járai Zsigmondot az MNB elnöki posztján?

Emellett javasolt lenne 3 másik közgazdászt megjelölni politikus helyett.

Viszont lexikalisnak nem neveznem.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2497. hozzászólás - 2009.03.13. 17:21:52 (Válasz Kissolyom #2457 hozzászólására.)
Idézet: Kissolyom - 2009.03.13. 09:43:39
Sziasztok jöttem panaszkodni Szerintetek ez tényleg speciális? Illetve helyesírással kaptam vissza, de amikor beléptem a kvízre akkor ott meg speciálisnak van írva. Légyszi nézzétek meg, ha nincs vele gond megpróbálnám még egyszer.


A II. világháború idején írt naplójegyzeteket. Naplóját, melyben életéről írt, 13.születésnapjától kezdve vezette 1944.augusztus 1-ig. Ki Ő?

Anneliese Marie „Anne” Frank
Rosa Holländer
Miep Giest
Dorothea Ockleman


Nagyon jo kerdes'
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2498. hozzászólás - 2009.03.13. 17:25:36 (Válasz Ortisburg #2464 hozzászólására.)
Idézet: Ortisburg - 2009.03.13. 10:05:18
Ebben mi nem volt egyértelmű, vagy mi volt rossz szerintetek?
Az ecet lett volna a válasz...


Mi NEM kell a pörköltbe?

Hús
Pirospaprika
Ecet
Vöröshagyma

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.


Teljesen egyertelmu volt, viszont a rossz valaszod tulsagosan kilog a sorbol. Olyasmit kene valasztani, ami akar lehetne is benne.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2499. hozzászólás - 2009.03.13. 17:31:38 (Válasz Driver41 #2479 hozzászólására.)
Idézet: Driver41 - 2009.03.13. 10:38:20
Mi a boszorkányok kedvelt közlekedési eszköze a népmesék szerint?
autóbusz
kerékpár
-seprű
partfis
A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek...
NOS...ha ez nem egyértelmű válasz...Khm:erről írtam tegnap:MIÉRT 10évesek bírálják el a beküldött kvízkérdések "milyenségét"????
Miért nincs erre kapacitása a játékot üzemeltetőknek,,,?A játék színvonala látja kárát Néha-sajnos egyre gyakrabban-találkozok olyan elfogadott kérdésekkel,amit legszivesebben meg sem válaszolnék,akkora primitívség....Meg kéne fontolniuk a szerkesztőknek,üzemeltetőknek ezt a szinvonal-romboló megoldást...


Mibol gondolod, hogy 1ö evesek biraljak el? Sztem egy 34 eves ember biralta el a kerdesedet. Eloszor azt gondolta, hogy aranyos kerdes, de helyesirasi hibas a partfis (partvis) miatt. Aztan elolvasta hogy autobusz, elszomorodott, es ertekelt.
Javaslom, hogy a pontozott resz helyen levo ertekelest is olvasd el, rad inkabb az vonatkozik.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?
2500. hozzászólás - 2009.03.13. 17:32:41 (Válasz Byzon #2482 hozzászólására.)
Idézet: Byzon - 2009.03.13. 10:41:43
Nézzük: szerintem itt ez állt a legközelebb ahhoz, hogy a válaszlehetőségek finoman szólva primitívek, csak ilyen pont nincs közte, szerintem ezért ezt választották.


Pont hogy van ilyen opcio: a valaszok nem egyertelmuek, vagy rosszak. Itt a valaszok rosszak.
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!