Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi háborúk
fórumozóSyck
Végzetúr tehetség
220 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beke - ELIT HORDA + Tokeletes Gyemant
61. hozzászólás - 2008.10.16. 21:27:11 (Válasz Liadas #59 hozzászólására.)
Idézet: Liadas - 2008.10.16. 21:20:23


Jó lenne ha feladnák igaz? Mert így már nem az igazi az elit hordának sem, hiszen nehéz a LE gyűjtögetés a sok harctól. Meg aztán a dupla győzelmi arány sem nagyon akar összejönni.

Ja, a Tökéletes Gyémánt a hordával való "békét" felbontotta.


Ilyen egy Tokeletes Gyemant. A hatterben nevet, dorzsoli a tenyeret. Nem felsz, hogy lehull a lepel, feltarul valos szandekaitok? Hany gyemant hordat aldoztok meg fel az Ellensegnek?

V.
Szánalmasak vagytok.
Pontszám: 2
kedvelt tagAnnamariNő
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
62. hozzászólás - 2008.10.16. 21:50:15
Hálás lennék én is, ha külön topikban folytatódna a vitátok.
Rajtatok kívül, még játszanak páran ebben a játékban, és szeretnének ők is választ kapni a kérdéseikre. És lőn csoda ezt a topikot ezért hozták létre. Ki lesz az, aki megválaszolná végre a mi kis szövetségünk kérdését, amit Spiduola már feltett egyszer, csak a sok külön topikot érdemlő hozzászólásban "elveszett":
"Mitől függ, hogy a háborúban a győztes fél mennyi LE-t visz el a lélekkútból? Hogyan kerülhet mínuszba a lélekkút, és mi a hatása?"
A választ előre is köszönöm!
Pontszám: 6.70
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
63. hozzászólás - 2008.10.16. 21:54:07 (Válasz Annamari #62 hozzászólására.)
Valami ilyesmire gondoltam(tunk) én (mi) is, amikor a külön topicra célozgattunk...
Pontszám: 6.43
fórumozóSyck
Végzetúr tehetség
220 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
64. hozzászólás - 2008.10.16. 21:55:46 (Válasz Annamari #62 hozzászólására.)
Idézet: Annamari - 2008.10.16. 21:50:15
Hálás lennék én is, ha külön topikban folytatódna a vitátok.
Rajtatok kívül, még játszanak páran ebben a játékban, és szeretnének ők is választ kapni a kérdéseikre. És lőn csoda ezt a topikot ezért hozták létre. Ki lesz az, aki megválaszolná végre a mi kis szövetségünk kérdését, amit Spiduola már feltett egyszer, csak a sok külön topikot érdemlő hozzászólásban "elveszett":
"Mitől függ, hogy a háborúban a győztes fél mennyi LE-t visz el a lélekkútból? Hogyan kerülhet mínuszba a lélekkút, és mi a hatása?"
A választ előre is köszönöm!


ide irjatok es biztos kaptok valaszt:

http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,23.0
A hozzászólást Syck módosította 2008.10.16. 21:55:57-kor
Szánalmasak vagytok.
Pontszám: 6.17
kedvelt tagLiadasFérfi
Végzetúr mester
398 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beke - ELIT HORDA + Tokeletes Gyemant
65. hozzászólás - 2008.10.16. 22:03:47 (Válasz Syck #61 hozzászólására.)
Idézet: Syck - 2008.10.16. 21:27:11
Idézet: Liadas - 2008.10.16. 21:20:23


Jó lenne ha feladnák igaz? Mert így már nem az igazi az elit hordának sem, hiszen nehéz a LE gyűjtögetés a sok harctól. Meg aztán a dupla győzelmi arány sem nagyon akar összejönni.

Ja, a Tökéletes Gyémánt a hordával való "békét" felbontotta.


Ilyen egy Tokeletes Gyemant. A hatterben nevet, dorzsoli a tenyeret. Nem felsz, hogy lehull a lepel, feltarul valos szandekaitok? Hany gyemant hordat aldoztok meg fel az Ellensegnek?

V.


Természetesen megint csak üres szavak, hazugságok, homályos csúsztatások... Minden egyes tettetek irigységről, sértődöttségről árulkodik. Nem félek, hogy lehull a lepel, nincs is mitől félnünk. De kíváncsivá tettél! Kérlek tárd fel valódi szándékainkat!
Pontszám: 3
kedvelt tagHelixFérfi
Végzetúr tanonc
35 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
66. hozzászólás - 2008.10.16. 22:06:52
Megy a hang betyárkodás, de a lufik könnyen kipukkannak...

Nem hiszem hogy egyedül lenne a Kubla kánság.
"A legújabb kutatások azt mutatják, hogy az istenek a mellett állnak, aki nagy erővel és sok pénzzel rendelkezik."
Pontszám: 8.75
kedvelt tagAnnamariNő
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
67. hozzászólás - 2008.10.16. 22:07:04 (Válasz Syck #64 hozzászólására.)
Köszönöm a segítséged Syk!
Pontszám: 6.50
fórumozóSyck
Végzetúr tehetség
220 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beke - ELIT HORDA + Tokeletes Gyemant
68. hozzászólás - 2008.10.16. 22:14:53 (Válasz Liadas #65 hozzászólására.)
Idézet: Liadas - 2008.10.16. 22:03:47

Természetesen megint csak üres szavak, hazugságok, homályos csúsztatások... Minden egyes tettetek irigységről, sértődöttségről árulkodik. Nem félek, hogy lehull a lepel, nincs is mitől félnünk. De kíváncsivá tettél! Kérlek tárd fel valódi szándékainkat!


Nem vagyok a szavak embere. Lelkemben a rubintuze eg igy nem erthettem meg, a hidegen csillogo gyemant logikat.
Korabban uralkodasrol beszeltetek. Ugy tunik a hatalomert semmi nem draga szamotokra.

V.
Szánalmasak vagytok.
Pontszám: 4.25
kedvelt tagLiadasFérfi
Végzetúr mester
398 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Beke - ELIT HORDA + Tokeletes Gyemant
69. hozzászólás - 2008.10.16. 22:24:06 (Válasz Syck #68 hozzászólására.)
Idézet: Syck - 2008.10.16. 22:14:53
Idézet: Liadas - 2008.10.16. 22:03:47

Természetesen megint csak üres szavak, hazugságok, homályos csúsztatások... Minden egyes tettetek irigységről, sértődöttségről árulkodik. Nem félek, hogy lehull a lepel, nincs is mitől félnünk. De kíváncsivá tettél! Kérlek tárd fel valódi szándékainkat!


Nem vagyok a szavak embere. Lelkemben a rubintuze eg igy nem erthettem meg, a hidegen csillogo gyemant logikat.
Korabban uralkodasrol beszeltetek. Ugy tunik a hatalomert semmi nem draga szamotokra.

V.


Úgy érzem nem fogunk előrébb jutni ha mindig kitérsz a válaszadás alól.
Pontszám: 3.60
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
70. hozzászólás - 2008.10.16. 22:29:45
Vlagyimir, mindenki magából indul ki, erre csak ezt tudom mondani. A Kánság is, és mi is békességgel közeledtünk felétek. Ti voltatok, akik szőttétek a hálót, bármennyire is mentegetőzöl és vádaskodsz. Nem mi taktikáztunk a béke elfogadásával, és vissza is vontuk volna az ajánlattételt első reakciótokkor. Mi akkor is jeleztük, hogy ha harc, hát legyen harc. Nem mi futamodtunk meg gyáván, egy rég érvényét vesztett ajánlat mögé bújva. Nem mi támadtunk békeüzenetre reakcióként a Kánságra. Ráadásul nem is egyedül. Segíteni fogjuk őket, ahol tudjuk, és tudjuk, hogy nem adják fel. Lehet ti feladással reagálnátok hasonló helyzetben, de mi, Gyémántok keményebbek vagyunk ennél.
És csűrheted-csavarhatod a szavakat bárhogy, a tény az tény marad. Gyáván megfutamodtatok, hogy többen egyet támadva több esélyetek legyen. A tévhitek terjesztésével és további intrikáitokkal senkit nem tudtok megtéveszteni. Hazugságaitokkal csak egyre szánalmasabbá váltok. Ne feledd! Nem mi zárkóztunk el a harc elöl mondvacsinált kibúvókat keresve, minden lehetséges könnyítést kihasználva. Nem mi "dobáljuk a sarat". Alkalmazod "a legjobb védekezés a támadás" szisztémát. De próbálkozásotok hiábavaló, mindenkit nem téveszthettek meg, és hamissággal nem tehettek talpnyalóitokká bárkit. Sokan vannak, akik átlátnak a szitán.


Wurgolx
Pontszám: 4.25
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
71. hozzászólás - 2008.10.16. 22:32:47
Off: én roppantmód élvezem ezt a fajta hadviselést, és úgy látom (remélem jól), hogy a másik fél is.
Akiknek pedig ez "szemét", ne olvassa el. De sajnos amíg nem tudunk külön fórumon kommunikálni erről, mert nincs rá lehetőségünk, addig itt fogjuk folytatni.
On
Pontszám: 4.67
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
72. hozzászólás - 2008.10.16. 22:37:51
Vagy netalán a provokációtok is egyfajta figyelemelterelés, félrevezetés. Nem ez lenne az első ilyen alkalom.

Wurgolx
A hozzászólást Balor módosította 2008.10.17. 02:24:47-kor
Pontszám: 4.25
kedvencAxonise FlassFérfi
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
73. hozzászólás - 2008.10.16. 22:51:16
Szócséplés mindaz, ami a szátokat elhagyja...Az igazán nagy dolgok sosem a nyílt szinen, hanem a színfalak mögött dőlnek el. Mindehhez viszont csak a smaragdok rendelkeznek elég bölcsességgel.

Próbáljátok megbecsülni a szövetségek erejét, és lepődjetek meg azon, hogy a legerősebbek többségénél a domináns szín - a zöld...
Pontszám: 6.50
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
74. hozzászólás - 2008.10.16. 23:03:37
Off: egy kis szerepjáték jelentősen dob a játékélményen. Tanácsolom az elégedetlenkedőkenk, hogy próbálják ki. Megéri.
Pontszám: 5.40
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
75. hozzászólás - 2008.10.16. 23:04:54 (Válasz Axonise Flass #73 hozzászólására.)
Idézet: Axonise Flass - 2008.10.16. 22:51:16
Szócséplés mindaz, ami a szátokat elhagyja...Az igazán nagy dolgok sosem a nyílt szinen, hanem a színfalak mögött dőlnek el. Mindehhez viszont csak a smaragdok rendelkeznek elég bölcsességgel.

Próbáljátok megbecsülni a szövetségek erejét, és lepődjetek meg azon, hogy a legerősebbek többségénél a domináns szín - a zöld...



Off: Látom megy ez.
Pontszám: 4.25
kedvelt tagHombre1970Férfi
Végzetúr
65 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
76. hozzászólás - 2008.10.16. 23:22:29
Háát, nem tudom, lehet, hogy nektek ez szerepjátéknak tűnik, engem inkább emlékeztet egy brazil szappanoperára... Ott sem tudom soha, hogy most akkor ki kivel van. Legalább azt írnátok oda, hogy melyik szövetségből mocskoljátok épp a másikat! Az a hozzáállás meg, hogy "ne olvasd el ha nem tetszik" rendkívül primitív! Ebben a topicban arra számítanak az emberek, hogy végre választ kaphatnak a kérdéseikre, ehelyett a ti vége-hossza nincs fejtegetésiteket kell végigrágniuk ahhoz, hogy valami értelmes információra bukkanjanak! De csak nyugodtan folytassátok, kíváncsian várom, mikor veszi már észre egy moderátor, vagy Miklós esetleg, hogy ezeket a hozzászólásokat nyugodtan áthelyezheti egy flame topicba, ahol tényleg csak az olvashatja, akit ez érdekel...

Üdv : Malabar (Azúr Légió)
A hozzászólást Hombre1970 módosította 2008.10.16. 23:23:03-kor
Malabar V1 (Azúr Légió)
Malabar V5 (Zafír Istenek)
Pontszám: 6.80
fórumozóSyck
Végzetúr tehetség
220 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
77. hozzászólás - 2008.10.16. 23:30:51 (Válasz Hombre1970 #76 hozzászólására.)
Idézet: Hombre1970 - 2008.10.16. 23:22:29
Háát, nem tudom, lehet, hogy nektek ez szerepjátéknak tűnik, engem inkább emlékeztet egy brazil szappanoperára... Ott sem tudom soha, hogy most akkor ki kivel van. Legalább azt írnátok oda, hogy melyik szövetségből mocskoljátok épp a másikat! Az a hozzáállás meg, hogy "ne olvasd el ha nem tetszik" rendkívül primitív! Ebben a topicban arra számítanak az emberek, hogy végre választ kaphatnak a kérdéseikre, ehelyett a ti vége-hossza nincs fejtegetésiteket kell végigrágniuk ahhoz, hogy valami értelmes információra bukkanjanak! De csak nyugodtan folytassátok, kíváncsian várom, mikor veszi már észre egy moderátor, vagy Miklós esetleg, hogy ezeket a hozzászólásokat nyugodtan áthelyezheti egy flame topicba, ahol tényleg csak az olvashatja, akit ez érdekel...

Üdv : Malabar (Azúr Légió)


rosszul szamitnak. ez nem help topic. a brazil szappanopera nezest nem kommentalom
Szánalmasak vagytok.
Pontszám: 3.67
közkedveltJaanaFérfi
Végzetúr tanonc
39 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
78. hozzászólás - 2008.10.16. 23:41:12
Érdekes történetek.
Azt tudtátok, hogy a Rubin fejéből sűrübb vér folyik, mint a Zafírból? Teszteljétek le - tudok két célpontot ajánlani

Jaana

p.s. ez csak egy játék, remélem mindenki jót szórakozik rajta
p.p.s. hogy ne offtopic legyen - egy erős klán egy gyors (értsd 12 órás) háborúban 6k LE-t bukik.
Jaana
Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 7.20
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
79. hozzászólás - 2008.10.17. 01:41:02 (Válasz Hombre1970 #76 hozzászólására.)
Nézd, ha személyes reakciót írsz valamire, akkor ne a karaktered nevével írd alá. A "nem tetszik..." véleményemről pedig sikerült megalkotnod a lehetséges legnegatívabb aspektusú véleményt. Azt hittem a szövegkörnyezetből egyértelműen kiderül, hogy jószándékkal írom, amit írok. De nem, ezesetben másképp fogalmazok: Ha nem érdekel ugord át a hsz-einket, és megkímélheted magad tőlük. Amíg nem tudjuk máshol folytatni a csevegésünket, addig itt fogjuk. És mint Syck is írta ez nem help topic, a háborúnak pedig igenis szerves része a mi mutatványunk is. Az, hogy Neked nem jelent mást a számokon kívül a háború a Te dolgod. Nem véleményezem, mindenki úgy játszik ahogy akar. De ezzel a hozzászólásoddal pont saját magad állítottad be primitívnek (amit kétlek, hogy így lenne), lévén az értelmezés tekintetében magadból indultál ki. Mielőtt sértegetni kezdesz valakit gondold át, hogy vajon jogos-e. Vagy kicsit türtőztesd legalább magad, hogy ne primitívezz le valakit egy a Te szemléleted szerinti (téves) vélemény alapján, amit egy hsz-re alapozol. Köszönöm!

U.i.: "...brazil szappanopera..." -Ignore
Pontszám: 4.67
népszerűnagykoFérfi
Végzetúr tehetség
125 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
80. hozzászólás - 2008.10.17. 07:38:41
Magánvélemény:
Én szeretem ezt a topicot olvasgatni, mostanában ezzel kezdem
Ha pl. lenne egy külön topic az ELIT vs Tökéletes Gyémánt vitának, lehet (habár biztos ) felzúdulást keltene, hogy ők most miért különcködnek. Szerintem jó lenne az is, ha még több szövetségi háború mellé is társulna szócsata, üzengetés, nemes vita, egymás dícsérete, stb... Ebben az esetben pedig a szövetségi háborúk topic szvsz elég megfelelő.
Addig szerintem nincs vele baj, míg in characterben megy a vita... és én úgy látom minden fél elég értelmes ahhoz, hogy ez így is maradjon... Ez játék, a játék része a harc szövetségi szinten, ennek pedig része az, hogy a közvélemény meghallja a két-három-négy-százötvenhét fél álláspontját, ha ők hallatják a hangjukat...

Egy kis in character :

Én a magam részéről nem tudok a háttérről sokat. Ellenben egy szövetségesünk, ahogy itt mondtátok, és igaz is, a Kánságnak, nemes harcosok társaságának jutott a szerep, hogy helyt álljon. Én a magam részéről úgy támogatom őket, ahogy bírom, szerintem nem lesz ok panaszra... hiszen tudom ők is ugyanezt tennék...

Karragh
Lélekőrök Szövetsége
V2 - Tyeoral
V3 - Sean az Ír Bunkó
Pontszám: 7.50
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője