Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi háborúk
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2321. hozzászólás - 2009.06.23. 18:55:06 (Válasz Damage #2320 hozzászólására.)
Nem, egyáltalán nem. Akkor engem üthettek, kiálltam teljes felszerelésben, egész napra. Nem bújkáltam, nem voltam 15% alatt. Azt azért nyertük, mert nem tudtak elverni. Nálatok ha bárki üthető lenne, a szövetségből bármelyik szinten ki tudnánk (tudtunk volna) ellene állítani olyat, aki meg tudja verni.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 3.88
kedvelt tagMaximussFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2322. hozzászólás - 2009.06.23. 18:57:28
Sajnálom, hogy nem tudtam részt venni a háborúkban, csak az első pár ütésváltásban. Mint ki is volt írva a karakterlapomra: elmentem horgászni, édesapámmal ezt jó ideje megbeszéltük már. A szövetséget pedig nem akartam hátráltatni azzal, hogy kint hagyom a karakteremet, mint ingyen "frag"-et.
V1: MaximuSS - Azúr Légió
Pontszám: 8.33
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2323. hozzászólás - 2009.06.23. 19:06:40 (Válasz Mortimer #2321 hozzászólására.)
Nincs különbség a kettő között. Ha lemegyünk az alapokig, ugyanoda jutunk: az üthető célpontok nem voltak üthetők. Mivel a 72 órás ébrenlét megerőltető lett volna, meg aztán sokszor volt, hogy elszólított minket az élet 2 óránál tovább is az élet a gép elől, voltak üthető fázisban eltöltött időszakaink. Katakombázás közben nem lett volna.
Miről is beszélünk?
Gyógyír üzemmódban levő Pagonyról?
Abszolút.
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 6.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2324. hozzászólás - 2009.06.23. 19:09:35 (Válasz Damage #2323 hozzászólására.)
Szerintem egyáltalán nem ugyanaz. Engem akkor mindenki támadott, Dzsó, Galmuszk, Jerikó, TrueBlood stb., üthető voltam. Ráadásul nagyon is lényeges szempont, hogy minket támadtak meg, nem pedig mi támadtunk.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 4.43
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2325. hozzászólás - 2009.06.23. 19:15:58 (Válasz Mortimer #2324 hozzászólására.)
Hagyjuk el a szentimentális körítést, jó? Én is írhatnám, hogy egyszerre 4 top szövetséget támadtunk meg, szarabb volt az épületbónuszunk, 1 hónapig nem kaptunk tápot a maxolt térkapuból, kínzókamrából vagy a toronyból, de ez mind sallang, melléduma.
Játéktechnikai szempontból semmivel sem vagy különb...
(Még írtad is előtte ide, a fórumba, hogy mennyire tetszik a Gyógyír megoldása, bár ha ellened vetnék be, utálnád. Idézzem? Khm...)
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 7
népszerűConstantinFérfi
Végzetúr mester
324 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2326. hozzászólás - 2009.06.23. 19:27:47 (Válasz Mortimer #2321 hozzászólására.)
Most ha jól értem ki kellett volna állnunk teljes Ép-vel mert úgy "igazságos"?
Esetleg be is jelenteni, hogy 17.30-kor üthetőek vagyunk?
Pontozz le és biztos pityeregni fogok
..
*****
Pontszám: 6.75
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2327. hozzászólás - 2009.06.23. 19:30:00 (Válasz CaveMaN #2302 hozzászólására.)
Hát azért szerintem ez nagyon erős hangulatkeltés:) Pont hogy a TOP szövetségek szidták legaktívabban régen is a háborús rendszert, ha nem hiszed nézd vissza, hogy hány TGY, Elit és Azúr tag ötletelt és kérte a változtatásokat, s nem olyan változtatásokat melyek az ő érdekeiket szolgálná, hanem olyanokat amik pl. gátat szabnak a farmolásnak. Baromi régen volt, de igaz:P Persze, ettől még háborúztak, való igaz, de a játék elején mindenki háborúzott minden szinten, mert még új volt, meg mert mindenki művelte és senki nem akart lemaradni:)

A gyógyír féle "anomália" csak egy a számtalan sajátosságból ami a mostani rendszert jellemzi, csomó más dolgot kellene megoldani a háború kapcsán, olyanokat amik minden egyes szövetséget érintene..legalábbis szerintem:)
A hozzászólást Blackjack módosította 2009.06.23. 19:31:42-kor
Zoidberg - v1
Pontszám: 7.20
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2328. hozzászólás - 2009.06.23. 19:32:34 (Válasz CaveMaN #2302 hozzászólására.)
Idézet: CaveMaN - 2009.06.23. 17:14:59
Egy valamit szögezzünk le, de nagyon gyorsan. A háborús rendszer nem januárban romlott el, mióta a nagyok nem háborúznak. Az rossz, azóta, amióta lehet háborúzni. Csak épp az erőseket az első néhány hónapban ez kevéssé zavarta.


Tégy meg nekem egy szívességet: keresd vissza a háború rendszerével kapcsolatos hozzászólásaimat és dátummal együtt idézd ide a lényegét.
Köszönöm.
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2329. hozzászólás - 2009.06.23. 19:39:47 (Válasz Jeriko #2328 hozzászólására.)
Oszt, azt az inget, ami nem passzol rád, minek hurcibálod?

Volt a topban 80 ember, üdítő kivétel maximum 3... Tán akkor, mellettem állva, minek piszkálódól?

-------

És nem tudom kihagyni akkor ezt sem: Ti, miért nem játszottatok normálisabb háborút és miért farmoltatok helyette?
A hozzászólást CaveMaN módosította 2009.06.23. 19:40:57-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 8.40
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2330. hozzászólás - 2009.06.23. 19:45:39 (Válasz Jeriko #4 hozzászólására.)
Idézet: Jeriko - 2008.10.14. 13:55:25
Még egy dolog: ha a szövetségek a lélekkút méretével hasonlíthatóak össze, mint "erősség":
- A győztes a vesztes lélekkútjából fog LE-t kapni. Tehát a vesztes a lélekkút méretéhez képest gyengül, a győztes erősödik. Legközelebb még könnyebben győznek, annál is inkább, mert a vesztes szövetség tagjainak pótolni kell az elvesző LE-t, így kevesebb marad a karakter fejlődésére, a győzteseknél pont fordítva. Remélhetőleg nem lehet majd megcsinálni azt, hogy egy erős szövetség relatíve alacsony méretű lélekkúttal lemarad, és sorra nyeri a háborúkat, kétszer-háromszor akkora lélekkúttal rendelkező szövetségek ellen.


Ajánlom mindenki figyelmébe dátummal együtt. Október 14. - Aznap, mikor a szövetségi háborúk bekerültek a játékba.

Idézet: Jeriko - 2008.10.17. 19:07:09

...Nagyon nem lenne jó, ha a háborúból portya 2.0 lenne, azaz az erősebb bármikor elveheti kockázat nélkül a gyengébbik szövetség LE-jét.
A hozzászólást Jeriko módosította 2009.06.23. 20:01:08-kor
Pontszám: 7.50
népszerűConstantinFérfi
Végzetúr mester
324 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2331. hozzászólás - 2009.06.23. 19:49:42 (Válasz Jeriko #2330 hozzászólására.)
Most ide ez annyiban nem illik, hogy nem lemaradt szövetségről van szó hanem egy 48-napja létezőről.
Pontozz le és biztos pityeregni fogok
..
*****
Pontszám: 5.67
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2332. hozzászólás - 2009.06.23. 19:53:31 (Válasz CaveMaN #2329 hozzászólására.)
hogyan lehet normális háborút játszani? A játékosok kössenek külön szabályokat és azok szerint próbáljanak lavírozni? Így soha nem fog változni a rendszer, a készítőket kellene jobb belátásra bírni..régen temérdek játékos kérte kicsik és nagyok egyaránt, hogy legyen változás..semmi nem történt, az utóbbi időben bekerült a béka meg a háború torony, de az alapokhoz nem mernek/tudnak/akarnak (megfelelő rész aláhúzandó) nyúlni:)
Zoidberg - v1
Pontszám: 5.33
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2333. hozzászólás - 2009.06.23. 19:54:27 (Válasz CaveMaN #2329 hozzászólására.)
Idézet: CaveMaN - 2009.06.23. 19:39:47
Oszt, azt az inget, ami nem passzol rád, minek hurcibálod?


Mert általánosítottál, és helytelenül.

Idézet: CaveMaN - 2009.06.23. 19:39:47

És nem tudom kihagyni akkor ezt sem: Ti, miért nem játszottatok normálisabb háborút és miért farmoltatok helyette?


Lehet, számodra - és sokak számára - farmolásnak tűnt, mi csak használni szerettük volna a játék egyik legérdekesebb színfoltját. Ha veszed a fáradtságot és utánanézel hozzászólásaimnak, ahogy kérted, látni fogod, hogy mennyire szerettem volna, ha normálisan működik a rendszer. SOHA nem a nyeremény érdekelte egyik TGY tagot sem.
Pontszám: 5.43
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2334. hozzászólás - 2009.06.23. 19:57:22 (Válasz Blackjack #2332 hozzászólására.)
Blackjack: Mert a jelenlegi módszer ráveszi a játékvezetést?

Jerikó: naná, hogy általánostitok, majd egyenként beidézem minden fórumhozzászóló véleményét nem? Kötözködsz azzal amit mondok, közben nagyjából ugyanazon a véleményen vagyunk... Csodás, "minek az embernek ellenség, ha ilyen barátai vannak..."
A hozzászólást CaveMaN módosította 2009.06.23. 19:59:29-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 8.33
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2335. hozzászólás - 2009.06.23. 19:58:38 (Válasz Jeriko #2333 hozzászólására.)
Idézet: Jeriko - 2009.06.23. 19:54:27
SOHA nem a nyeremény érdekelte egyik TGY tagot sem.


Fantasztikus, akkor hogyhogy mindig gyengébb szövetséget támadtatok (ti is) és az Azúr és Elit elleni háborúra csak a Háború csarnoka után került sor?

Ne fáradj a magyarázkodással. Köszi. (Tisztában vagyok vele, hogy akkor "lemaradtatok" volna...)
A hozzászólást CaveMaN módosította 2009.06.23. 20:00:06-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 6.90
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2336. hozzászólás - 2009.06.23. 20:03:34
Caveman: Bocs, de a személyeskedésbe nem akarok belemenni.
Pontszám: 5.80
fórumozóSokarisNő
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2337. hozzászólás - 2009.06.23. 20:04:46
azt nem értem, hogy mi a probléma? azért sír a sok -cenzúrázva- mert nem az ő ötletük volt vagy azért mert le lettek rotálva? Pedig egyszerű a MATEK! amikor a Sötét Ösvény, a Chaos, és a többi "nagy" szövetség farmolta az előző szövetségemet úgy hogy bevallották hogy farmolnak!!! akkor nekünk sem sírt a szánk! arról meg megint ne beszéljünk hogy a játék szinte összes újítása a régi erős karaktereknek kedvez! Pl. új kreatív affinitás stb stb. De most az egyszer valaki "ellenük" vet be egy kiskaput egyből megy a rinya!
Nem akarok antiszociális lenni de ez komolyan mint az oviban amikor a kötépső csoport rémét lecsapja az új kisfiú és elveszi a pöttyös labdát!
V1 Mara
Pontszám: 7.50
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2338. hozzászólás - 2009.06.23. 20:08:17 (Válasz Jeriko #2336 hozzászólására.)
Nem személyeskedésről szól.

"Izgalmas" háborúkról írsz, amit szerettetek volna. Ehelyett vívtatok "farmolós" háborúkat. Csak én érzem az ellentétet?
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 9.29
fórumozóDoktordikhedFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2339. hozzászólás - 2009.06.23. 20:22:50 (Válasz Ariel #2291 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2009.06.23. 15:03:04
"35 fanatikus és profi" játékos nem lesz olyan őrült, hogy hetente ki-be ugráljon a szövetségébe kínzókamrát, kincspontot harci bónuszokat feladva, csak azért, hogy egy értelmetlen, minimális veszteséggel járó háborút megnyerjen. Ha mégis megteszik akkor már csak a fanatikus jelző igaz rájuk, a profi biztosan nem...


Értelmetlen? Szakértelmet és tulajdonságot fejleszteni is értelmetlen, mert nem segít a világ éhezőin, de a világ éhezőin segíteni is értelmetlen, mert életben maradnak és tovább szennyezik a környezetet...stb.

Nézőpont kérdése, hogy mi értelmetlen. Azért játszunk, hogy nyerjünk. Háborút, bajnokit, csatákat. Ha valaki azt mondja, hogy csendben szeretne fejlesztgetni, azért teszi, mert még nem elég erős a csatákhoz, vagy már nincs elég kedve a játékhoz. Ha elég erős lesz, ő is csatázni fog. Szóval, ha élvezed ezt a játékot, akkor a háború nem értelmetlen, mert ez a játék lényege, győzni, felülmúlni a többieket. Ha már ez értelmetlennek tűnik, akkor miért játszik az ember? Hogy 800-ró 900-ra növelje a szakértelmeit? Persze, ez is egy cél, csak hosszabb távon kevés.
Pontszám: 7.67
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2340. hozzászólás - 2009.06.23. 20:47:13 (Válasz Doktordikhed #2339 hozzászólására.)
Félreértettél... egyszer még lehet, hogy megcsinálná az ember, de nem hiszem, hogy lenne olyan szövetség, ahol a tagok 3 hétből kettőt katakombában vagy szövin kívül töltenének csak azért hogy nyerjenek egy háborút, és ezt 3 hetente ismételgetnék...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője