Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi háborúk
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1681. hozzászólás - 2009.04.24. 08:46:22
A(z) ELIT HORDA nevű szövetség felbontotta veletek a békeszerződést! Ma, 08:25
A(z) Azúr Légió nevű szövetség felbontotta veletek a békeszerződést! Ma, 08:23

Szép szinkronizáció, tényleg két test, egy lélek
Pontszám: 8.33
fórumozóMalackaFérfi
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1682. hozzászólás - 2009.04.24. 10:50:35
Ez a beszélgetés igen szép példája a funkcionális analfabetizmusnak. Nem tudom hány ezer játékos számára egyértelmű a háborúk szabályozása, neked nem... Amúgy meg nem bukjátok el a háborút, még békeszerződés sem lesz, már a lejárat után rögtön indíthatjátok a következőt ellenük, csak az a lényeg hogy elérjétek őket.
V.1. Archibald Cunningham
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1683. hozzászólás - 2009.04.24. 11:27:59 (Válasz BlackSheep77HUN #1676 hozzászólására.)
Amugy csak annyit fuznek hozza, h ha teged mindenki hulyenek nez es te mindenkit hulyenek nezel, akkor vajon kinek van igaza?
Pontszám: 8
kedvencStubbFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1684. hozzászólás - 2009.04.24. 11:30:19
Crimson, hol vagy? Gyere röhögni!!!
"Ha egy férfi és egy nő csókolóznak, az a romantika.
Ha ott van a nő férje is, akkor lesz a dráma.
És ha közben még énekelnek is, na az az opera..."
"A hős holtan esett össze. Ezt később nagyon sajnálta, de akkor már nem volt mit tenni."
Pontszám: 8.75
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1685. hozzászólás - 2009.04.24. 11:31:14 (Válasz Stubb #1684 hozzászólására.)
Igenis



(Miről van szó? )
A hozzászólást Crimson módosította 2009.04.24. 11:31:37-kor
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 7.50
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1686. hozzászólás - 2009.04.24. 11:32:35 (Válasz csati777 #1678 hozzászólására.)
Azért neked sem kell jómodorért a boltba menni.

Lehet, hogy egyoldalúan nézem a dolgokat. De a fórumnak az lenne a lényege, hogy az egyoldalú látásomat észérvekkel, normális válaszokkal megváltoztasátok. De amikor a értelmes hsz. helyett a 20. degradáló, kvázi lenéző, pöffeszkedő hozzászólást olvasom, ahelyett hogy valaki, ha kell (mert hülye vagyok) szájbarágósan elmondaná a dolgokat, engedtessék meg, hogy hasonló stílusban válaszoljak. (bár nem szép dolog) A séregetést nem én kezdtem. Az a baj hogy erre a fórumra teljes mértékben igaz az hogy van egy-két nagytudású, (akinek nem inge...) akik azt hiszik ök szarták a spanyolviaszt és a többiek, ha kérdeznek akkor azok csak hülyék lehetnek.
Az a baj, hogy teljesen mindegy melyik témához szól hozzá az ember. Mindig csak lehurrogjátok és amikor a saját stílusotokban válaszol nektek az ember akkor meg Ti vagytok felháborodva. Az a különbség, hogy Én be tudom ismerni, ha nincs igazam, vagy ha a másik normális magyarázattal vagy észérvel meg tud győzni. Mit ahogy arra volt is példa a hsz.-amiban.

Ja és nem vagyok az az egykönnyen meghátráló típus, biztos lesz még kérdésem, és bizos lesz még olyan aki lenézően fog válaszolni. Az továbbra se számítson rózsás bánásmódra. Persze akikel lehet érdemben beszélni/vitázni azokkal szivesen teszem. De aki belém mar annak nem fogom a fejét simogatni, hogy jól tetted!
Mert más vitázni és más sértegetni. És a sértegetést nem Én kezdtem. Bár lehet, hogy nem egyszerű a sítilusom és a felefogásom sem könnyű. De azért lenne a forum, hogy meggyőzetek!

Akit megbántottam attól BOCSÁNATOT KÉREK még ha szándékosan is tettem.
A hozzászólást BlackSheep77HUN módosította 2009.04.24. 11:46:17-kor
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 4.60
kedvencZimiFérfi
Végzetúr tehetség
151 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1687. hozzászólás - 2009.04.24. 11:34:22
OFF
(Egyébként én még arra vártam, hogy dr_faktor is felbukkanjon, de az túl sok lett volna a jóból. )
ON
V1 Mordred
Pontszám: 8.33
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1688. hozzászólás - 2009.04.24. 11:37:21 (Válasz Zimi #1687 hozzászólására.)
Ne fokozd a fokozhatatlant...
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1689. hozzászólás - 2009.04.24. 11:41:00 (Válasz BlackSheep77HUN #1686 hozzászólására.)
Én a jövőre nézve csupán arra hívnám fel a figyelmed, hogy vedd figyelembe, hogy a masszívan ide irogató emberekkel nem érdemes vitatkoznod. Nem azért mert bunkó, vagy lenéző lenne, hanem mert annyi ideje játszik, olyan sokat foglalkozik a játékkal, hogy biztosan nem neked lesz igazad vele szemben.

(Ha bármilyen értelmes kérdést felteszel akár személyes üzenetben, akkor biztosan válaszolok, de akkor fogadd el a választ akkor is, ha a válasz a "Miért?"-re az, hogy "Csak. Mert ez a szabály.")
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 9.17
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1690. hozzászólás - 2009.04.24. 11:58:38 (Válasz Mortimer #1689 hozzászólására.)
Köszönöm a megtisztelő választ és ha kérdésem lesz akkor inkább hozzád fordulok.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 3.60
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1691. hozzászólás - 2009.04.24. 12:07:06 (Válasz BlackSheep77HUN #1690 hozzászólására.)
Amit jól teszel, mert Mortimer egy két lábon járó enciklopédia, vagy ha jobban tetszik egy lélegző fórumkönyvjelző...
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 8.33
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1692. hozzászólás - 2009.04.24. 12:18:32 (Válasz Ösvényjáró #1691 hozzászólására.)
Mondjuk úgy, ő is függő. Nem véletlenül van több száz vagy akár több ezer postja valakinek a fórumon. Mindenkinek voltak buta kérdései az elején, a lényeg csak az, hogy ki mikor volt a játék elején.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 7.50
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1693. hozzászólás - 2009.04.24. 12:20:50 (Válasz Ricardo #1692 hozzászólására.)
Ez így van, nem is irónikusnak szántam...
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1694. hozzászólás - 2009.04.24. 12:53:10 (Válasz BlackSheep77HUN #1686 hozzászólására.)
Na erre a posztra 10 pontot kaptal tolem, teljesen igazat adok neked.
A problema az volt veled, hogy hiaba kaptal 10 valaszt a kerdesedre, akkor is minden alkalommal azzal jottel, hogy "de sztem akkor sem igy van". Na ez egy ido utan duhito kezd lenni (foleg ha nalad tapasztaltabb embereknek mondod) es akkor jon elo beloluk a lenezo modor. En is ezert morogtam kicsit jobban a kelletenel, remelem ha legkozelebb kerdesed lesz mindketten maskepp allunk majd a dolgokhoz.
Pontszám: 3
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1695. hozzászólás - 2009.04.24. 13:43:38
Fenébe, miből maradtam ki
A végére már csak a nyáladzás maradt, na mindegy, legközelebb szóljatok, ha van valami hasonló buli
Pontszám: 3
fórumozóCyron
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1696. hozzászólás - 2009.04.24. 13:58:16 (Válasz cirip #1681 hozzászólására.)
Tierga: 2 test 2 lélek, de egy az összhang!

Amúgy maradhatott volna a béke, minket nem zavar, csak nektek jobb így (ld. háború tornya - mi tudunk ütni benneteket, béke ide vagy oda).
Soul Reaver - Azúr Légió
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1697. hozzászólás - 2009.04.24. 14:02:33 (Válasz Cyron #1696 hozzászólására.)
Nem baj, hogy bontottátok a békét, csak olyan szép volt ez szinkronizált békebontás, amiatt írtam
Idézet: Cyron - 2009.04.24. 13:58:16
mi tudunk ütni benneteket, béke ide vagy oda
Igen, ezt észrevettük
Pontszám: 5
fórumozóCyron
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1698. hozzászólás - 2009.04.24. 14:20:09 (Válasz cirip #1697 hozzászólására.)
Épp ezen nevetünk mi is most a fórumon... (ebben) semmi megbeszélés nem volt, de a kutya nem mossa le már rólunk.

Éljen a véletlen!
Épp az ilyenek miatt mondom mindig azt a többieknek hogy "nyugi, véletlenek márpedig vannak", amikor valakit a szintlépését követő 10mp-ben betámadják.
Mindig vannak kockák akik az F5-ön pihentetik az ujjukat...
Soul Reaver - Azúr Légió
Pontszám: 5
kedvencPeturFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1699. hozzászólás - 2009.04.24. 14:25:26
Semmilyen szinkronizáció nem történt.
Nálunk akkor gyűlt össze annyi szavazat, ami bontáshoz szükséges volt. Ha reggel nem alszom el, akkor a mienk már korábban meg lett volna, de így teljesen lemaradtam róla. Mire bekapcsoltam a gépem már nélkülem is megtörtént a bontás.
(A szavazás valamikor fél egykor indult útjára)
Pontszám: 5
kedvencPeturFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1700. hozzászólás - 2009.04.24. 14:28:07 (Válasz cirip #1697 hozzászólására.)
Cirip: Itt ezen a fórumon is szeretnék gratulálni a nektek. Derekasan helytálltatok. Nagyon meg kellett izzadnunk, hogy le tudjunk győzni titeket.
A hozzászólást Petur módosította 2009.04.24. 14:28:30-kor
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője