Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi háborúk
fórumozóSasuke20Férfi
Végzetúr tehetség
162 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1241. hozzászólás - 2009.01.29. 21:33:05
Előre is bocs ha Offolok, de ezt muyzáj valahová leírnom

A V1-en a 10. legnagyobb lélekkutu szövetség hadatüzent egy kisebb szövinek (amiben én is vagyok) a toplistán a 81. jelenleg ezzel az indokkal:

Van egy praktikus kis listánk, amin a számunkra még megvalósítható háborúk vannak. Lehet, hogy ha így folytatódik a szintemelkedés, ti lekerültök róla, de egyenlőre ti voltatok épp soron. Ennyi

alapból röhejes az egész
am nyerni nem fognak szinte semmit, mert csak 3 tagot tudnak támadni, és a lélekkutak nagysága:
az övék: 143.1k LE
a miénk: 68.7k LE

ez olyan mintha 20-as szintről valaki egy 3-as szintű játékost támadna
szerintem a szövetségeknél is be kellene vezetni h max 30k LE vel alacsonyabb lélekkutú szövinek lehessen hadat üzenni
Csak a nevet kell megváltoztatni, és a mese Rólad szól!!!
Pontszám: 2.20
népszerűDzsoniKSLFérfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1242. hozzászólás - 2009.01.29. 22:08:19 (Válasz Sasuke20 #1241 hozzászólására.)
Sasuke20: Utánaszámoltam melyik szövetségről beszélsz Azt kell mondjam, hogy velünk teljesen korrektek voltak. Jó persze szemétség a kissebbet megtámadni, de ha belegondolok ha mi lennénk az első oldalon mi is ezt csinálnánk... December elején üzentek nekünk hadat, kapituláltunk és azóta nem is jöttek. Beszéltem az egyik taggal (már nem tudom kivel, mert túl régen volt) és mondták, hogy mivel a kapitulációkért békét ígértek alig lehet már valakit támadni. Kapituláltunk, és azóta sem támadtak újra. De hasonló a tapasztalatom a többi nagy szövetséggel is. Lehet velük beszélni, és tisztázni a dolgot.

A szabálymódosításról pedig: Ha belegondolsz PvP szempontból sokkal jobban védve vannak a játékosok mint más játékokban. Különben is, erősödni kell, aztán legközelebb ti üzentek nekik hadat és jól elgatyázzátok az alacsony szintű tagokat. Akkor aztán lesz vastag zsákmány...
Élőholt Főoptimalizátor
Pontszám: 8.75
fórumozóMcFlyFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1243. hozzászólás - 2009.01.29. 23:52:42
Üdv!

Azt hiszem mi is amolyan könnyűprédaként lettünk támadva. Mármint a mi A Fehérfény Lovagjai szövetség. 5-en vagyunk, ebből 3 az aktív, míg a támadó, egy 17 fős szövetség, amiból több mint 10 az aktív tag. Még így sem adtunk könnyen, persze ez nézőpont kérdése. Úgy kétszer annyi győzelmük volt mint nekünk. Amibe azért ha belegondolunk nem rossz teljesítmény, de azért még esélytelenek voltunk. Szerintem is szabályozni kellene valahogy a szövetségi háborúkat, hiszen így mindíg a támadó győz. Elvégre jól felmérhet mindent, míg a védő semmiről sem tud. Ez így egy kicsit kiforratlannak látszik...
Pontszám: 3.50
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1244. hozzászólás - 2009.01.30. 09:03:30
Nem egészen. Kis szövetség simán ki tud szúrni nagyobb szövetségekkel háborúban, ha megfelelően átgondolt taktikával játszanak. A háború lényege mindig az hogy elbújni az erősebbek elől miközben ütni a gyengébbeket. Egy kisebb szövetség ezt adott esetben könyebben meg tudja csinálni. Persze ha csak 'gyenge' tagok vannak benne akkor tényleg nem számít semmi. Példaként volt hogy simán megvertük a két személyes szövetségünkkel egy nagyobbat ami ránktámadt... vagy mi mentünk nekik? Nem emlékszem, de nem a taglétszám a döntő.
Pontszám: 7.50
fórumozóSasuke20Férfi
Végzetúr tehetség
162 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1245. hozzászólás - 2009.01.30. 11:44:29 (Válasz DzsoniKSL #1242 hozzászólására.)
Idézet: DzsoniKSL - 2009.01.29. 22:08:19

A szabálymódosításról pedig: Ha belegondolsz PvP szempontból sokkal jobban védve vannak a játékosok mint más játékokban. Különben is, erősödni kell, aztán legközelebb ti üzentek nekik hadat és jól elgatyázzátok az alacsony szintű tagokat. Akkor aztán lesz vastag zsákmány...


De ez az h mi nem akarunk senkivel kiszúrni ezért csak hasonló szövetségeknek üzenünk hadat, de beszéltem azokkal akik betámadtak minket, márcsak azért sem fogunk kapitulálni, ha kell bemegyünk a katakombákba, és akkor b***hatják a háborút, igaz h ez csak a legvégső eset, mivel onnan nem tudunk fejlődni sem
Csak a nevet kell megváltoztatni, és a mese Rólad szól!!!
Pontszám: 2
kedvencAxonise FlassFérfi
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1246. hozzászólás - 2009.01.30. 15:45:33
Sasuke20! A sírás sem megoldás...
Főleg esetünkben...

Axonise Flass, Sötét ösvény - ha már így magunkra ismertem
Pontszám: 8
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1247. hozzászólás - 2009.01.30. 20:13:54
Háromféleképpen lehet hozzá-állni a PvP-hez és a háborúkhoz.

1. Ütöm a gyengébbeket, mert akkor tudok legkisebb kockázattal nyerni, és ezzel segítem elő a magam fejlődését.
2. Lovagias vagyok. Csak a velem egyforma erőseket támadom. Ezzel korlátozom saját magam, lemondva a könnyű esetenként zsíros falatokról.
3. Lemondok a harcról, nem kívánom azt felhasználni a fejlődésemhez.

Mindenkinek saját szíve joga a stílusát megválasztani. Szerintem egyértelmű hogy a második kettő korlátozást jelent saját magadra.

Ezzel nincs semmi baj. A baj ott kezdődik, mikor valaki meg van sértődve azon hogy ha valaki más stílusban játszik. Emberek, ne akarjuk rákényszeríteni a saját játékstílusunk másokra. Aki paintballozni megy, az ne legyen megsértődve ha seggbelövik.
Pontszám: 9.29
kedvencAxonise FlassFérfi
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1248. hozzászólás - 2009.01.30. 21:37:44
Ajgatsz teljesen egyetértek! Még annyival megtoldanám, hogy eddig ha valaki fogékonynak mutatkozott valamilyen szintű társalgásra/tárgyalásra, annál egyértelműen mi is hajlottunk valamilyen megoldást találni arra, hogy általunk ritkán legyen zaklatva...Ez a mostani 109 győzelmünket nézve nem érte el az 5 %-ot...

Kisírja magát inkább itt a fórumon, mert hú de meg van sanyargatva, mikor 1000 helyen már 1000-szer szerepelt, hogy kúttöltést bukik csupán és hogy a játék adja egyértelműen ezt a lehetőséget...Nem vagyunk képmutatók! Amíg így lehet fejlődni, addig élni is fogunk a lehetőséggel és farmolni fogunk, ha sír valakinek a szája ha nem...

A megoldásra meg lássunk egy jó példát, voltunk mi is a dolog szivatósabb oldalán. Azúr Légió bejelentkezett, ment a levél...Mi lenne ha, mennyi kedvezményt kapunk, mikor jöttök akkar újra, mennyi lenne az az idő, mikor nem is portyáztok ránk stb. Korrektek voltak és mi is az lennénk ebben az esetben, ha a másik oldal is mutatna hajlandóságot a beszélgetésre, de ez egyenlőre az eddigi tapasztalatok tükrében csupán illúzió...
Pontszám: 7.09
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1249. hozzászólás - 2009.01.30. 21:57:20
Emellett kis tanács: mi spec megnéztük, hogy mi legyen a kút max szintje, afölé nem fogjuk engedni, csak kútból építkezünk, mert ha a kút nem túl nagy, akkor kevesebb a rabolható LE, nem éri meg a nagyoknak velünk játszadozni (plusz ha nem építesz annyit jobban tudod fejleszteni a karakteredet). A fejlesztésben meg a Katalizátor csodákra képes.
Ez a játék többek között a háborúkról szól, ha nem akarod magad más játékosok ellen kipróbálni, akkor a TF-et javaslom, ott ritka a karakter-karakter harc. A VÚ arról szól, ki tud ügyesebben taktikázni, mellesleg egy kis szövi is képes "megizzasztani" a nagyokat, csak kicsit gondoljátok át a 15%-os támadhatósági határ - láthatatlanság - katakomba triót.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8.75
kedvencAxonise FlassFérfi
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1250. hozzászólás - 2009.01.30. 22:20:48
A remek tollú Byzon fáradhatatlan írásainak egy újabb gyöngyszeme gurult elénk...
Pontszám: 8.33
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1251. hozzászólás - 2009.01.30. 22:22:25 (Válasz Axonise Flass #1250 hozzászólására.)
Idézet: Axonise Flass - 2009.01.30. 22:20:48
A remek tollú Byzon fáradhatatlan írásainak egy újabb gyöngyszeme gurult elénk...


Jól van na, nekem is volt véleményem oszt elmondtam.
Megyek is naplót írni, ahhoz jobban értek.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 7.50
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1252. hozzászólás - 2009.01.30. 23:17:18 (Válasz Byzon #1249 hozzászólására.)
Nem rossz ötlet Byzon, de van egy apróság. Ha nem építesz akkor nem nő a szerencséd sem, ami viszont fontos. De ha akarjátok tartani a kútméretet, akkor van egy tippem. Ha jól tudom alapból 10 LE építésért nő eggyel a kút, tehát ha valaki beépít 1562 LE-t akkor a kút 156 LE-vel nő. Viszont ha 9 LE-nként építetek, azaz egyszerre nem építesz 9 LE-nél többet, akkor nem nő a kút mérete, viszont fejlődik a szerencséd, az egyetlen hátulütője a pepecselés.

Nem írok új hozzászólást csak hogy Mortimer hozzászólására reagáljak, ezért írom ide. Hogy a szerencse mennyire lényeges, azt nem tudom, én fejlesztem biztos ami biztos.
Mint mondtam 10 LE alapból, azaz kezdetben annyi, hogy utánna mennyi azt nem tudom, de ki lehet következtetni.
Hogy hülyeség-e lefagyasztani a kút méretét azt nem tudom. Én nem tenném, de ha ők úgy akarnak játszani, csak nyugodtan. Mivel kell az építés egy pár dologhoz (küldetés, kincspontok) gondoltam adok egy tippet hogyan lehet mégis építeni a kút lefagyasztás mellett.
A hozzászólást Ajgatsz módosította 2009.01.30. 23:36:40-kor
Pontszám: 3
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1253. hozzászólás - 2009.01.30. 23:28:17 (Válasz Ajgatsz #1252 hozzászólására.)
JAAAAAAAAAAJ
1. A szerencse lényegtelen.
2. Nem jól tudod, csak kis kutatknál 10 LE.
3. Ez szimplán hülyeség.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.33
fórumozóTindalosFérfi
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1254. hozzászólás - 2009.01.31. 13:32:50
Gratula...

A(z) xxxxx nevű szövetség felbontotta veletek a békeszerződést! Ma, 13:00
Kapituláltatok a xxxx szövetséggel szemben, a Lélekkutatok töltöttsége csökkent 13133 ponttal. Ma, 11:47

Ez szinte minden nap egyszer-kétszer...

Ezzel a nem túl kocka klánokat ki is zárták a lélekkút használatából mivel szétfarmolják a klánunkat... Tök jó....
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1255. hozzászólás - 2009.01.31. 13:34:14 (Válasz Tindalos #1254 hozzászólására.)
de miért kapituláltok egy óra alatt?! Ők kattintanak egyet, és ti külditek a LEt? Ez tök jó gomb, én is akarok ilyet.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1256. hozzászólás - 2009.01.31. 13:38:16 (Válasz Tindalos #1254 hozzászólására.)
Te Tindalos, nem lenne jobb ha megpróbálnátok kitartani kicsit velük szemben? Nem feltétlen fogtok győzni, de elhúzhatjátok egy-két hétig a háborút, lehet kevésbé lennének visszajáró vendégek!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1257. hozzászólás - 2009.01.31. 16:36:44
Jaj, srácok, senkitől sem várhatjuk el, hogy beleolvasson a fórumba, mielőtt panaszkodni kezd olyan dolgokról, amit már hónapokkal ezelőtt kitárgyaltunk!
Pontszám: 5
kedvelt tagLiadasFérfi
Végzetúr mester
398 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1258. hozzászólás - 2009.01.31. 18:13:32
Ma, 12:06 a Tuc Tuc Rá Rá Tuc szövetség hadat üzent nektek! A háború 2009.02.01. 00:06:32-kor kezdődik.

A Hordával már háborúznak.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1259. hozzászólás - 2009.01.31. 18:21:11 (Válasz Liadas #1258 hozzászólására.)
szerintem jó poén
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1260. hozzászólás - 2009.02.01. 15:43:42 (Válasz Mortimer #1259 hozzászólására.)
Addig poén amíg nincs citadellájuk...
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője