Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi háborúk
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2101. hozzászólás - 2009.05.25. 19:51:31
Na! Csend legyen, mert szétrobbantom azt a társaságot! Damage... van egy kis trotilod kölcsön be?
Pontszám: 3
fórumozóLittlePetNő
Végzetúr tanonc
19 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2102. hozzászólás - 2009.05.25. 19:51:41 (Válasz Hagya #2098 hozzászólására.)
Tevedtel, leulhetsz. Emberismeretbol egyes.
Pontszám: 3.40
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2103. hozzászólás - 2009.05.25. 19:56:57
Részemről befejeztem! Megpróbálom figyelmen kívül hagyni ezentúl az irományaitokat, és nem reagálni!
Mindenki mástól elnézést kérek!
Dorn
Pontszám: 3
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2104. hozzászólás - 2009.05.25. 19:58:34 (Válasz Ajgatsz #2101 hozzászólására.)
Tőled el is fogadnám a csipkelődést, mert ebben a háborúban is megdolgoztál érte
Dorn
Pontszám: 3
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2105. hozzászólás - 2009.05.25. 20:00:07 (Válasz Szabinho #2100 hozzászólására.)
Na és kit érdekel a kor....

Én 109 éves vagyok úgyhogy hallgassatok az Öregre...mert eljár e kezem...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 2
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2106. hozzászólás - 2009.05.25. 20:04:05
engem nem érdekel a kor, mert én sem vagyok nagy korú, csak ne hangsúlyozza ennyire, mert ez már idegesítő
Hiéna-ZP

Pontszám: 2.33
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2107. hozzászólás - 2009.05.25. 20:05:50 (Válasz Szabinho #2029 hozzászólására.)
Idézet: Szabinho - 2009.05.24. 09:53:46
Kezdődik...



(vagy inkább folytatódik. sajna...)


Na látod nektek is csak összejött...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 3.60
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2108. hozzászólás - 2009.05.25. 20:06:44
Áh, ez jó volt, nyertél!
Hiéna-ZP

Pontszám: 3
népszerűArchibald CunninghamFérfi
Végzetúr mester
882 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2109. hozzászólás - 2009.05.25. 21:24:21
Esetleg megtudhatnánk valamit a HÁBORÚ állásáról is? Mert mostanában mindenről esik szó, az életkortól kezdve, a játékos emberi hozzáállásáig, de sajnos a Ronin vs. VM háború már nem szerepel sehol. Szóval: mi az állás urak? Sikerült felvenni a kesztyűt, vagy nagyon el lesztek kalapálva?
V1
Pontszám: 7
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2110. hozzászólás - 2009.05.25. 21:26:19
VM vs Ronin 255 / 177 extra zsákmány 137692 LE
Pontszám: 4
népszerűArchibald CunninghamFérfi
Végzetúr mester
882 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2111. hozzászólás - 2009.05.25. 21:29:00 (Válasz Ajgatsz #2110 hozzászólására.)
Köszönöm.
V1
Pontszám: 4.33
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2112. hozzászólás - 2009.05.25. 21:50:16 (Válasz Ajgatsz #2110 hozzászólására.)
Húzzatok fel egy BCS-t, és kapásból felezitek a veszteséget.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2113. hozzászólás - 2009.05.25. 21:55:06 (Válasz Mortimer #2112 hozzászólására.)
Jelenleg 3. szintű.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 5
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2114. hozzászólás - 2009.05.25. 22:01:54
Sajnos a társaság nagy része nem tudta aktivizálni magát, vagy csak későn, vagy túl erősek az ellenfelek, így nem nagyon tudtunk partiban maradni. Bcs-t elkezdtük felhúzni.
Azt hiszem lassan gratulálhatok a VM-nek.

Dorn aki még mindig alszik háború helyett
Dorn
Pontszám: 5
népszerűtlenYoghDemerFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2115. hozzászólás - 2009.05.26. 00:16:23 (Válasz Awenhai #2076 hozzászólására.)
Aranyhaj rakj már be linket, hogy miért is NEtikett érintő a kérdés. Ja továbbá éppen háborúban állunk a megszólított fórumozókkal, így mégha van is ilyen Netikettő teszek rá, jelenlegi céljaimnak ez felel meg. Nem akarok egyik puszipajtása, meg smárbarátja lenni. Sőt mivel az eredetihez hasonló költői módon figurázom ki, aki emiatt megsértődik nem érdemes a művészetemre. Te is kaptál egy becenevet, remélem tetszik és nem lesz belőle Netikettő sértődés.
Pontszám: 2.30
népszerűtlenYoghDemerFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2116. hozzászólás - 2009.05.26. 00:42:04 (Válasz nasdfil #2086 hozzászólására.)
Nasdfil nem vagy admin, ne játszd a szerepét. Majd ők eldöntik mit akarnak, sőt mint látható döntöttek. Továbbá ha TLO nem nyílt levélben és végső mentsvárként teszi meg ajánlatát, hanem fű alatt, pm-be, skpe-on, akárhogy, kiváncsi lennék honnan jöttél volna rá, hogy mi történik, sőt szerintem az adminok is csak kapkodták volna a fejüket.

Mindegy, megtörtént, Ronin-hoz méltóan előre közöltük mi lesz, megint rátok vall, hogy mivel tudjátok mi lesz, már menet közben akarjátok minden eszközzel csökkenteni a károkat. Még a vezetőnk adminok általi törlésétől sem riadtok meg. Igazi ..... vagytok. Ide mindenki gondoljon egy szót. Én megtettem. Csak hogy figyeljünk a NEtikettőre is.
Pontszám: 2.17
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2117. hozzászólás - 2009.05.26. 06:32:10 (Válasz YoghDemer #2116 hozzászólására.)
Ugye ezeket nem gondolod te se komolyan?

Idézet: YoghDemer - 2009.05.26. 00:42:04
Továbbá ha TLO nem nyílt levélben és végső mentsvárként teszi meg ajánlatát, hanem fű alatt, pm-be, skpe-on, akárhogy, kiváncsi lennék honnan jöttél volna rá, hogy mi történik, sőt szerintem az adminok is csak kapkodták volna a fejüket.


A szabályszegés szabályszegés marad akkor is ha nyíltan, akkor is ha titokban történik. Nem lesz valaki romantikus hős, vagy Robin Hood ha nyíltan szegi meg a szabályokat.

Idézet: YoghDemer - 2009.05.26. 00:42:04

Mindegy, megtörtént, Ronin-hoz méltóan előre közöltük mi lesz, megint rátok vall, hogy mivel tudjátok mi lesz, már menet közben akarjátok minden eszközzel csökkenteni a károkat. Még a vezetőnk adminok általi törlésétől sem riadtok meg. Igazi ..... vagytok. Ide mindenki gondoljon egy szót. Én megtettem. Csak hogy figyeljünk a NEtikettőre is.


Már ne haragudj, de ez egy röhej. Nem tudom hogy ki vagy V1-en, de vagy nagyon nincsen rálátosod a dolgokra, vagy nagyon kicsinyes vagy.

Ez nem arról szól, hogy úgy mentjük az írhánkat, hogy töröltetni akarjuk az ellenség vezetőjét. Már megbocsáss, de még a feltételezés is röhejes.

A háború folyásával mi meg vagyunk jelenleg elégedve, amiket kapunk citadellát a Ronintól, azt is meg tudjuk nagyon véráldozatok nélkül oldani.
Ami a vérdíjat illeti, én nem ismerem TLO-t, de mások mesélték, hogy egy értelmes személy, gondolom sík ideg volt, és eldurrant az agya mikor ezt a vérdíj dolgot kiírta. Szerintem ő is tisztában van ennek az egésznek az abszurditásával, de hát mindenki volt már ideges.

A dolog lényege nem ebben van, hanem mint sokminden más esetben a precedensen. Tegyük fel hogy 2-3 szövetség él a lehetőséggel, és kapjuk az áldást. Nagy szövetség vagyunk, lehet hogy fájt volna, de kibírtuk volna. Ha viszont ez megáll és precedenst alkot, akkor ez a módszer lehet hogy elterjedt volna a játékban, és annak elég csúnya következményei lettek volna.
Pontszám: 6
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2118. hozzászólás - 2009.05.26. 07:22:34
Szervusztok!

YoghDemer Egy link a netikettről, és egy idézet az rpg.hu oldalról:

http://www.netboard.hu/netikett.php

A felhasználói nevekrol (nick, username):
Megválasztásakor célszerű szintén szem előtt tartani a netikettet, a provokatív nick használata kerülendo, több felhasználói nevet is regisztrálni csak nagyon indokolt esetben ajánlott, mert a fórumlátogatók általában nem veszik jó néven, ha ilyesmire fény derül.
A legtöbb fórumozó számára a nick `szent`. Más felhasználói nevét üzenetben gúnyolni, eltorzítani (a rövidítés kivételével) nagyfokú illetlenségnek számít, amit nem csak a felhasználói név tulajdonosa, hanem alkalmasint a teljes közönség zokon vehet.


Intelligens ember nem gúnyolódik más nevével. Aki megteszi, az egyértelműen bunkó. És nagyon kérlek, hogy még egyszer ne ferdítsd el a nickemet, hiába nem tudtál sértőt kitalálni.

Nem mondtam, hogy puszipajtásként kéne viselkedned az aktuális ellenféllel, de add meg neki a minimális tiszteletet azzal, hogy nem csavargatod a nickjét. Mint mondtam, ez intelligencia kérdése.

***

LittlePet: Ha neked összetartást, és csapatmunkát igénylő háború a célod, igenis támadj felfele, szövetségi listában is. Ha nem ezt teszed, akkor ismerd el, hogy igenis farmolni akartok, ne akarjátok hamis indokkal védeni.

Amellett, ha ez játék, akkor van helye annak, hogy ne tedd tönkre más szórakozását, ha szépen megkérnek, hogy hagyjátok az adott szövetséget békében, nem hiszem, hogy nincs más szövetség, akit támadhattok. Ez nem csak a Roninra igaz, hanem bármelyikre. Ha pedig rendszeresen támadnátok őket, akkor támadjatok kéthavonta, vagy háromhavonta... de ne hetente, mert az, ha betű szerint nem is szabályellenes, de etikátlan.

***

Segítség! A link az egész szövegemet elszabta, nem tudom, hogy lehet helyesen csinálni.
A hozzászólást Awenhai módosította 2009.05.26. 07:24:00-kor
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 6.33
népszerűArchibald CunninghamFérfi
Végzetúr mester
882 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2119. hozzászólás - 2009.05.26. 08:02:27 (Válasz YoghDemer #2116 hozzászólására.)
Én csak mint kívülálló nézegetem itt az eseményeket, de remélem, hogy ha ilyen kreatív vagy a nevek megválasztásában, akkor a csatákban is legalább ilyen jól szerepelsz, mert a háborútok nem itt a fórumon fog eldőlni. Talán érdemesebb lenne odakoncentrálnod. Ráadásul nem értem, hogy Awenhai-t miért is piszkálod, hiszen ő még csak nem is smaragd (én sem, gondolom nekem is kitalálsz valamit).
Üdvözlettel: Archi
V1
Pontszám: 4.67
népszerűSwindFérfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2120. hozzászólás - 2009.05.26. 09:01:37
Awenhai, nem ertem miert lenne etikatlan barhanyszor hadat uzenni valakinek, vagy barhanyszor portyazni ra, tetszoleges idokozonkent egy PVP jatekban.

Kerlek linkeld be az erre vonatkozo ajanlast.

Egyebkent a VM-Ronin haboru a VM gyozelmevel lezarult, 140k LE-t adakozott a vesztes a gyoztesnek.
Ezuton gratulalok a Roninnak, nagyszeru helytallasukert, tobbszaz csata vivodot, nem adtak fel egykonnyen.
A hozzászólást Swind módosította 2009.05.26. 09:09:12-kor
Swind - 1. világ
Csak egy turista vagyok!
Pontszám: 3
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!