Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi háborúk
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ki a szemét?
1461. hozzászólás - 2009.02.17. 15:50:34 (Válasz Wocsok #1459 hozzászólására.)
Hát, ha egy szintben és TÖ-ben gyengébb ellen teljes vértezetben mész, mikor ő nap közben döntetlenezik, és ez ki van írva a szövetség oldalára, valamint az adatlapjára is, az tényleg taplóság, meg lehet azt a győzelmet úgy is oldani, hogy nem vered le az összes ép-jét, és akkor még a társaid is tudnak pár meccset hozni rajta.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 3
népszerűWocsokFérfi
Végzetúr tehetség
145 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ki a szemét?
1462. hozzászólás - 2009.02.17. 15:55:51 (Válasz Lanmandragoran #1461 hozzászólására.)
Azért azt az egy szintet, amivel most több vagyok akkor léptem mikor megvertem....
Azóta felöltözött, és visszaütött, és nyert, mert nekem az állatkám pihen. Szerintem megvárhatta volna míg felépül!
V1 - Black Panther - Moroflex
V2 - Wöcsök - Moroflex
V3 -
Pontszám: 7.50
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ki a szemét?
1463. hozzászólás - 2009.02.17. 15:57:06 (Válasz Wocsok #1462 hozzászólására.)
Tessék, akkor ő is tapló! Megnyugodtál?

Take it easy, nem kell mindent ennyire komolyan venni.
A hozzászólást Lanmandragoran módosította 2009.02.17. 15:57:51-kor
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ki a szemét?
1464. hozzászólás - 2009.02.17. 16:19:06 (Válasz Lanmandragoran #1463 hozzászólására.)
Jóember nem mesélte el, hogy a döntetlenezőket verte végig tudatosan, utána írtam amit.
A másik fele, hogy mi hárman kimaradunk a háborúkból, nem öltözünk fel csapkodni, majd vetkőzünk vissza.
Tegnap óta az első éles ütésem drága barátom volt. Ja, a nevét nem mondtam: Black Panther.

Nyílvános ajánlat: dobj egy PM-et, ha meg akarsz ütni, én pedig beöltözök. Hozz állatot is!
Megfelel így?
A hozzászólást Zaccmester módosította 2009.02.17. 16:35:17-kor
Pontszám: 1.80
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ki a szemét?
1465. hozzászólás - 2009.02.17. 16:54:35 (Válasz Zaccmester #1464 hozzászólására.)
A nevét ő is felvállalta, de ami azt illeti, a vesztes oldalon álló védekező féltől elvárni, hogy ne támadja a másik fél döntetlnezőit, olyan fokú lovagiasságot feltételez, amivel nagyon kevés játékos rendelkezik.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 8.75
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ki a szemét?
1466. hozzászólás - 2009.02.17. 17:01:41 (Válasz Lanmandragoran #1465 hozzászólására.)
Sajnos.

Az eredményen semmit nem változtat, ,még ha óránként teszi is.
Innentől viszont minek nevezzük a gesztust, főleg ha a döntetlenezők nem is bántották?
Pontszám: 3
népszerűDragon HUNterFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1467. hozzászólás - 2009.02.17. 17:14:50
Véleményemet már leírtam, de azért most mégegyszer megteszem.
A portya egyéni csatavállalás, a háború szövetségi. Többek között a szövetségi lét egyik eleme, hogy a szövi szintű dolgokból (építkezés, döntéshozatal, egymás segítése, háborúzás) a kari kivegye a részét és ne helyezze mindenkor az egyéni érdekeit a szövetség elé. Egyébként meg minek lépett be, csak a saját hasznára (térkapu, épületbonuszok etc.)? Ha háború van akkor háború van, ha levetközik és úgy flangál, akkor viselje a következményeit! Ja a háborút nem szavaztátok meg, nem vesztek benne részt? Akkor addig lépjetek ki és nem lesz ilyen problémátok. Ja, nem akartok kilépni sem, akkor addig függesszétek fel a küldit. Ja, azt se akarjátok? Akkor a másik felet lebunkózni, mert akkor leütött az legalább akkora bunkóság.
És bunkóság még:
1. több szintet lefelé támadni
2. sokkal több LE-t szerezni
3. gyengébb szövit megtámadni
4. erősebb állattal rendelkezni
5. ..........és még lehetne folytatni (írónia)

Lovagiasságról beszélni akkor, amikor nem történik semmi más, mint az ÉP lemegy, háborúban áll a szövid ember! Addig vadászgasson vagy csak olvasgasson!
Ugyan már emberkék, játszunk és mérgelődünk, győzünk és vesztünk, de ne bunkózzunk le senkit, mert a játék adta lehetőségekkel él!
A hozzászólást Dragon HUNter módosította 2009.02.17. 17:16:07-kor
Pontszám: 8.56
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1468. hozzászólás - 2009.02.17. 17:20:29 (Válasz Dragon HUNter #1467 hozzászólására.)
Te már megcsináltad? Remélem, hogy nem hiába osztod az igét.

Szerinted mi ezzel a küldivel a legnagyobb gond? Elárulom: zabálja a PP-t és néha hetekig tart. Random borzalom...
Ma írta egy játékos: abbahagyom a küldit, mert 200 PP elköltésével (időt majd kiszámolod) egyetlen döntetlen sem jött össze!!!

Ilyen körülmények között alkalmazkodj a háborúkhoz. Ja, és nem TGY vagyok, tehát minket is farmol non-stop pár nagy szövi.
Gratula a hsz-hez, de sajna életszerűtlen.
Pontszám: 3.21
népszerűDragon HUNterFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1469. hozzászólás - 2009.02.17. 17:30:30 (Válasz Zaccmester #1468 hozzászólására.)
-Igen megcsináltam, kb 4-5 nap alatt.
-Nem vagyok TGYs, ugyanez a karinevem is.
-Igen nekem is ráment sok PPm, mint sokaknak.
-Nem osztom az igét, csak próbálom csillapítani az indulatokat és a meggondolatlan szavakat.
-Én is kaptam pár érdekes levelet, de inkább normálisan reagáltam rá vagy sehogy.
Pontszám: 9.29
népszerűWocsokFérfi
Végzetúr tehetség
145 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ki a szemét?
1470. hozzászólás - 2009.02.17. 18:10:04 (Válasz Zaccmester #1464 hozzászólására.)
Az állatos beszólást csak viccnek szántam...
Én nem azért sírok, mert megvertél egy háborúban, hanem nem kéne "tahó"-zni, ha egy háborúban megtámad valaki. egyébként ha a portyaablakban bead, és azt látom, hogy nagyobb a tulajdonságösszegem, nem biztos, hogy megnézem, hogy buzogányod van-e, vagy sem...
V1 - Black Panther - Moroflex
V2 - Wöcsök - Moroflex
V3 -
Pontszám: 7.20
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1471. hozzászólás - 2009.02.17. 18:12:49 (Válasz Dragon HUNter #1469 hozzászólására.)
Én nem kapok levelet, mert nem ütök döntetlenest.

Egyébként 28 órája nem ütött meg senki teljes cuccban, ellenben a legnagyobb riválisok és egykori ellenfelek vetkőznek le, hogy segítsük egymást. Többek között TGY, Lélekszipolyozó, Azúr, Tyrant, Domini stb. tagok. Amiért itt is köszönet Nekik, nem csak a leveleimben!
Innentől az én személyes véleményem az, hogy aki merő poénból végigveri és nullázza az Ép szintjét a döntetlenezéssel megvert karaktereknek (mint említettem háborús jelentősége már nincsen), az a legfinomabb kifejezésemet is elővéve tahó kategória.
Az ellenkezőjéről nem tudsz meggyőzni, sajnálom.
Pontszám: 4.88
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ki a szemét?
1472. hozzászólás - 2009.02.17. 18:27:20 (Válasz Wocsok #1470 hozzászólására.)
Ez jogos. Gondolom a szövilapunkat már láttad, és nem hiszek a véletlenben, hogy csak a döntetlenes látszik portyaablakban. Ráadásul jóval nagyobb TÖ és szaki összegűek voltak a társaim, akiken végigmentél. Nagy marhaság lett volna megütni őket teljes cuccban, szóval ez utólagos mese.
Pontszám: 5.43
kedvelt tagGau84Férfi
Végzetúr mester
303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1473. hozzászólás - 2009.02.17. 18:54:51
Én azt hiszem inkább Dragon HUNterrel értek egyet.

Ha valaki egy háború közben kapja el a döntetleneseket, azzal nincs semmi, de semmi gond.
Amennyiben viszont nem zajlik háború, és úgy támad egy játékos, azt nem érzem illendőnek. Megeshet, hogy portyalistából támad, de akkor azért egy bocsánatkérő levél dukál szerintem...
Pontszám: 7.44
fórumozóMalackaFérfi
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1474. hozzászólás - 2009.02.17. 19:38:44
Csatlakoznék az előttem szólóhoz... ha már lenyomtam, akkor írok neki egy levelet, hogy bocsi..Én is rtkán nézegetem a karakterlapoakt háborún kívül.. Háborúban meg első a szövetség, még akkor is ha nem mindenben értünk egyet.
V.1. Archibald Cunningham
Pontszám: 7.50
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1475. hozzászólás - 2009.02.17. 19:59:27
És azt ki állapítja meg, hogy ki miért vetkezett buzogányra?

A v1-en ez a küldetés nem érint úgy az euro bevezetésének évéig, de ha majd igen, én lesz*rom, ki mikor csapdos le, én se szoktam nézni a felszerelést. A v2-n meg perpillanat nincs időm játszani (nem, nem a v1-es farmkarakterek nevelgetése, hanem a tenger munka miatt), úgyhogy jelen pillanatban buzogánnyal vitézkedek, és éppen az pofoz le, aki arra jár. Úgyhogy ott könnyebb a helyzet, nem lesz semmiféle lelkifurdalásom, amikor majd újra visszatérek a játékba:D
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 7.20
népszerűWocsokFérfi
Végzetúr tehetség
145 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1476. hozzászólás - 2009.02.17. 20:58:10 (Válasz Gau84 #1473 hozzászólására.)
Igen, de ez háborúban volt...
V1 - Black Panther - Moroflex
V2 - Wöcsök - Moroflex
V3 -
Pontszám: 3.17
kedvencAxonise FlassFérfi
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1477. hozzászólás - 2009.02.17. 21:31:06
Igen Wocsok elolvastuk már többször, hogy háború volt, te meg akkora láma vagy mint egy ház...Betojok azon, hogy egy ilyen gumicsontot rágsz már, amiben baromira nincs igazad...A háborús döntetlenes lámákat meg ütni kell, hátha tanulnak belőle...
Pontszám: 6.78
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1478. hozzászólás - 2009.02.17. 22:00:31
Alapvetően ez a játékos döntése, hogy a küldetését előrébb helyezi-e, mint a szövetsége érdekeit.
Nem az a tipikus csapatjátékos hozzáállás.
Pontszám: 6.50
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1479. hozzászólás - 2009.02.17. 22:08:20 (Válasz cirip #1478 hozzászólására.)
Miért érdekeljen 45/10-es vezetésnél? Nem verünk pacallá senkit merő hobbiból! Azért üzenünk hadat, hogy a saját veszteségeinket pótoljuk, nem pedig szadizmusból... Megvan a 100% és 50 csataszám, akkor az ott fog állni 3 napig. Így volt ez Black Panther csapata esetében is.
Kösz a minősítést, ha nálam nagyobb csapatjátékost mutatsz, az már festi magát.
A hozzászólást Zaccmester módosította 2009.02.17. 22:20:20-kor
Pontszám: 3.50
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1480. hozzászólás - 2009.02.17. 22:59:42
Zacc-Wocsok: ezt még végigolvasni is fárasztó volt... komolyan, mint az óvodában!
"- Óvónééniii, a Pisti teletömte homokkal a számad!
- Dehát ő kezdte, mert bokán rúgott!"

Zacc:
- ha bevállalod a döntetlent, bizony jópáran megtámadnak, tök mindegy, hogy háborúban állsz velük vagy sem... benne van a rizikó... ettől nem könnyen megcsinálható, tamagocsi-küldetés
- ha úgyis nagy fölénnyel nyeritek a háborút, nem teljesen mindegy, hogy nyer-e még 2 csatát?
- ha meg leütötték az ÉP-d használd ki vadászatra, sálkötésre, fafaragásra vagy igyál gyogyit és menj portyázni...

- miért kell egymást sértegetni, mindenféle jelzővel illetni, mert nem azt csinálja, amit te elvársz tőle?
- másik topicban kifejtett nagyszerű háborúnkban (még mindig tart ) is érkezett egy felettébb érdekes levél, pedig ott csak szimplán támadta egyik karakter a másikat... mi elolvastuk, megtárgyaltuk, de nem teregettük ki ide mindenki elé, hogy "ugye, milyen paraszt a másik?" alapon nekünk adjanak igazat...
A hozzászólást Khetty módosította 2009.02.17. 23:17:14-kor
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 8.75
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője