Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi háborúk
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1941. hozzászólás - 2009.05.22. 21:41:10
Ezen a szinten már nincs nagyon pók, mert akik idáig eljutottak azok nem hülyék!
Csuhi és Egon pók, szerintem nem!
Dorn
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1942. hozzászólás - 2009.05.22. 21:43:12 (Válasz Hagya #1941 hozzászólására.)
Csuhi és Egon sztem a "hülye" kategóriába tartozik...normális játékkal nem lehet elveszíteni 10-12 M LE egyiknapról a másikra, úgy hogy NE vegye észre (bár a Beho-nak sikerült)
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1943. hozzászólás - 2009.05.22. 21:43:31 (Válasz Butchman #1940 hozzászólására.)
Idézet: Butchman - 2009.05.22. 21:40:29
Igenis el kellene fogadni, hogy valakinek ez, valakinek meg az a játékélmény egy PVP játékban.


Igen, de neked is TLO... Neked is...
És ez egy játék, mint kifejtetted... Cél: szórakoztatás. Addig játssz, míg tudsz szórakozni vele, s nem kényszer az egész. De ne ítélj el mást a saját játékstílusáért, ami egyébként sem nem szabályellenes, sem nem etikátlan....
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8.40
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1944. hozzászólás - 2009.05.22. 21:55:51 (Válasz Byzon #1943 hozzászólására.)
Hetente támadni valakit nem etikátlan? Én még arra is figyelek, hogy egy nap ne támadjak kétszer egy embert. Szerintem kár ezen vitatkozni. Illetve azért azt tudnod kell, hogy eddig hétszer kapituláltunk. Szó nélkül. Ez most már nem tetszik. Megyek tevétnevelni. Előte még persze én is kihasználom a játék lehetőségeit. Vagy közben...
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 6
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1945. hozzászólás - 2009.05.22. 21:58:11 (Válasz Butchman #1944 hozzászólására.)
Én a TGY-vel voltam ugyanígy, két kapituláció után harmadszor inkább megvertük őket. Próbáld ki te is. Mindenki vonuljon be katakombába három napra, maradj te kinn, és csapj le mindenkit tőlük.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.50
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1946. hozzászólás - 2009.05.22. 21:59:59 (Válasz Butchman #1944 hozzászólására.)
A VM en kívül más szövetség NEM jár vissza hozzátok vagy csak ŐK a kivételek?

UI: Ez most tényleg érdekelne.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 3
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1947. hozzászólás - 2009.05.22. 22:02:58 (Válasz Mortimer #1945 hozzászólására.)
Csinálnám én basszus. A gond csak az, hogy van itt olyan, akit napok óta nem láttunk, van olyan aki (egyébként tök normális emberként) elment hévégére kirándulni, sőt még én sem leszek itthon csak holnap. Normális ember ezt hogy tudja megoldani? Illetve meg sem tudom verni még a 3 szinttel alacsonyabbakat sem, mert gondolom bénán fejlesztettem, játszottam. (a sok épületbónuszról nem is beszélve.) Szóval a kör bezárult asszem...
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1948. hozzászólás - 2009.05.22. 22:03:30 (Válasz Butchman #1944 hozzászólására.)
TLO! Én olyan szövi tagja vagyok, akik gyakorlatilag egy rablóbanda a középmezőnyben. A Beholder és a Végzetúr Harcosai szövetség kivételével (akikkel ellenséges viszonyban vagyunk) soha, senkit nem támadunk 3-4 hétnél gyakrabban, de inkább csak 6 hetente a jellemző. Mert mi így érezzük helyesnek, hogy mások is tudjanak fejlődni és megmaradjon a játékélmény. De ez nem jelenti azt, hogy igazunk van. Csak azt, hogy mi így játszunk. Mások meg máshogy.
Ha ez zavar titeket, hogy túl gyakran jönnek, akkor: A béke Csarnoka 5. szint. Eléggé kitolja a határt.
Nincsenek általánosan elfogadott etikai szabályok a VÚ-ban TLO, mindenki egyéni erkölcsisége dönti el, mit tart annak.
(És volna még egy megoldás... Ami elvileg a játék lényege lenne. Erősödjetek meg, tartsatok ki, hogy ne érje meg megtámadni titeket! Ha nem megy, akkor ott van menekülőútnak A béke csarnok vagy kimaxolod a Katalizátort és észre sem veszed, már vissza is hozta az elvitt LE-t, amibe azért amúgy sem kell belehalni...)
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8.60
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1949. hozzászólás - 2009.05.22. 22:04:57 (Válasz Viszok009 #1946 hozzászólására.)
Senki. Az SÖ volt aki többször jött, de ők tudnak mértéket tartani (legalábbis eddig) Még a TGY is tudott. Aki nem csinálja elviselhetetlen szinten, az ellen nincs kifogásom.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1950. hozzászólás - 2009.05.22. 22:07:00 (Válasz Butchman #1947 hozzászólására.)
"van itt olyan, akit napok óta nem láttunk"
Mi egy idő után kirugjuk őket. Ez van. Ha visszatér, és még van üres hely, persze visszajöhet.

"elment hévégére kirándulni"
És otthagyta prédának a karakterét? Nálunk ilyenkor a minimum a láthatatlanság vagy a katakomba. Vezessétek be ti is.

"sőt még én sem leszek itthon csak holnap"
Három nap alatt kell hozni 50 csatát. Ha négy lesz belőle, az se baj. Kalkulálj be 17 vereséget, úgy gyorsabban megvan.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8
népszerűArchibald CunninghamFérfi
Végzetúr mester
882 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1951. hozzászólás - 2009.05.23. 06:33:11 (Válasz Viszok009 #1927 hozzászólására.)
Na akkor lesz itt móka, kacagás.
V1
Pontszám: 5
népszerűArchibald CunninghamFérfi
Végzetúr mester
882 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1952. hozzászólás - 2009.05.23. 06:51:56 (Válasz LanMaffia #1930 hozzászólására.)
Miért lenne. Játék. Ha elég jó vagy hozzá várlak szeretettel.
V1
Pontszám: 8.33
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3352 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1953. hozzászólás - 2009.05.23. 06:53:44 (Válasz Archibald Cunningham #1952 hozzászólására.)
ha mindenki így állna hozzá, most hiányozna 30 oldal a Felhasználási feltételek megsértése topicból, és nem lennének idétlen új szabályok.

vote
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.33
népszerűArchibald CunninghamFérfi
Végzetúr mester
882 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1954. hozzászólás - 2009.05.23. 06:57:07 (Válasz LanMaffia #1953 hozzászólására.)
Egen, de az egy másik téma. Nem mondom, hogy nem dühít, ha valaki megver, de azért fejlesztem a karaktert, hogy ne így legyen.
A hozzászólást Archibald Cunningham módosította 2009.05.23. 06:59:24-kor
V1
Pontszám: 5
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1955. hozzászólás - 2009.05.23. 08:04:23
Igen igazatok van ez egy játék!
Engem személy szerint nem is nagyon érdekel a dolog, de tudom és látjátok is vannak társaim akik nagyon komolyan veszik azt a játékot.
Persze engem is zavar, hogy vannak olyanok akik farmnak nézik a szövit, de nem tudok mit tenni.
Sajnos vagy nem sajnos nézőpont kérdése nem nagyon taktikázunk, vagy eddig nem tettük, lehet, hogy ezek után meg kell tennünk!
Szerintem ebből nem is lenne gond, ha másokban is lenne mértékletesség vagy egy kis megértés.
Elég sok szövi van ahhoz, hogy ne kelljen valahová visszajárni hetente, csak ennyi kellene nem több.
Az is egy álláspont, hogy ez egy ilyen játék, egyik felem meg is érti ezt az álláspontot, a másik felem viszont elítéli ezt a hozzáállást, mert nem veszi figyelembe a másik játékost.

Nekem személy szerint a VM szövivel az a bajom, hogy nem lehet velük szövetségi szinten, valakivel egyéni szinten sem beszélni, mert mindenkit semmibe vesznek.

Remélem senki önérzetét nem sértettem meg!

Dorn
Dorn
Pontszám: 8.33
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1956. hozzászólás - 2009.05.23. 08:10:24 (Válasz Hagya #1955 hozzászólására.)
TLO mindegyik VM tagnál erősebb. Szívjátok a fogatokat három napig a katakombában vagy lépjetek ki erre az időre (kincspontot buktok, de aki kilép, annak ajánljátok fel, hogy 1-ért is vihet majd epikus tárgyat), és TLO verje meg őket. Simán képesek vagytok rá. Szóval sírás helyett háborúra fel
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagGau84Férfi
Végzetúr mester
303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1957. hozzászólás - 2009.05.23. 08:29:34
Ahogy én látom, teljességgel érthető, hogy pl a VM - de legyen az bármelyik szövetség - visszajár valahová a könnyű LE reményében. Minél kevesebb pp-ből oldja meg, annál kifizetődőbb nekik. Tekintsünk rá egyszerű üzletként.
Mikor mi háborúztunk a VM-mel, csak azt fájlaltuk, hogy minél tovább ellenálltunk, annál többet buktunk. Ez pedig pont a visszája annak, ami elhúzódó háborúkhoz vezethetett volna (értsd: ritkább farmolásokhoz, hiszen ha csak a háborúik háromnegyede húzódik el másfél-két hétig, mindenki rengeteg időt nyer.). Ergo arra kell ösztönözni a szövetségeket, hogy minél tovább ellenálljanak, és annál kevesebbet veszítsenek.
A hozzászólást Gau84 módosította 2009.05.23. 08:30:19-kor
Pontszám: 9.17
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1958. hozzászólás - 2009.05.23. 09:23:02
Igazatok van Urak, hogy harcoljunk!
Megpróbáljuk!
Dorn
Pontszám: 5
kedvencZimiFérfi
Végzetúr tehetség
151 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1959. hozzászólás - 2009.05.23. 09:51:36 (Válasz Gau84 #1957 hozzászólására.)
"Arra kell ösztönözni a szövetségeket, hogy minél tovább ellenálljanak, és annál kevesebbet veszítsenek."
Igen mindenképp ez lenne a kívánatos, de nem úgy, hogy a győztes szövetség kevesebbet nyerjen (arányaiban), mert bevállalt egy nehezebb ellenfelet, mert akkor az eredmény már elég fura lenne: mintha egyéni szinten az lenne, hogy ha több sebzést kapsz, akkor nem rabolhatsz annyi LE-t, tehát támadd a nálad kisebbeket, akik 0-t sebeznek beléd.
Sajnos a változtatás semmiképp sem ebbe az irányba mutatott, így gondolom te sem örülsz neki, egyszerűen fűnyírózta az eddig is tamagocsi/tevenevelde szintű nyerhető LE-t.
V1 Mordred
Pontszám: 5
kedvelt tagGau84Férfi
Végzetúr mester
303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1960. hozzászólás - 2009.05.23. 10:07:27 (Válasz Zimi #1959 hozzászólására.)
Az, hogy a vesztes fél időarányosan (bár én inkább ezt csakis a védekező félnek állapítanám meg) kevesebbet veszít, miért kell automatikusan azt jelentse, hogy ezzel együtt a győztes is kevesebbet zsákmányol?
Természetesen a legjobb az lenne, ha fel lehetne mérni a szövetségek "erejét", de mint tudjuk, ez kivitelezhetetlen. Nem lehet ugyanúgy nézni pl egy Azúr Légió - VM háborút, mint egy Ronin - VM összecsapást.
A hozzászólást Gau84 módosította 2009.05.23. 10:07:56-kor
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!