Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi háborúk
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2261. hozzászólás - 2009.06.22. 19:55:39 (Válasz Ösvényjáró #2249 hozzászólására.)
Barátom, Te tökéletesen tisztában vagy a múltammal, ezért biztosra veszem, hogy megértenéd ezt a lépésem egy fun-háború esetén.
Pontszám: 5
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2262. hozzászólás - 2009.06.22. 19:58:58 (Válasz Ywgarrd #2261 hozzászólására.)
Talán...
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 5
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2263. hozzászólás - 2009.06.22. 20:25:50 (Válasz Mazlee #2253 hozzászólására.)
Idézet: Mazlee - 2009.06.22. 19:22:57
csak nekik szórakozás... nekünk igazából semmi. semmi presztizs nincs benne mint anno a nagy TGY-s háborúban vagy akár az EH párbajban.


Nyilván ezért a tied minden második hozzászólás a témában, ugye?
Ha ennyire hidegen hagy, nyugodtan szavaztasd meg az a kapitulációt, aztán csók.
(Meg ne tedd, hónapok óta nem szórakoztam ilyen jól a VU-n. Köszi.)
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 6.17
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2264. hozzászólás - 2009.06.22. 20:27:40 (Válasz Damage #2263 hozzászólására.)
Hajnal 4-kor sem volt üthető tőletek senki. Nagy szórakozás lehet
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2265. hozzászólás - 2009.06.22. 20:31:07 (Válasz Damage #2263 hozzászólására.)
ne éld bele magad. szimplán épp ráértem most irogatni

látod más szövitársam irogatását? nem. na ezért nem.
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 5.33
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2266. hozzászólás - 2009.06.22. 20:49:41 (Válasz Mortimer #2264 hozzászólására.)
Morti:
Ha háborúzunk, akkor háborúzunk, nem szarakodunk

Mazlee:
Nem ragoznám tovább, legyen elég annyi, hogy Te vagy az első Azúros, akinek kételkedek értelmes létforma mivoltában.
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 5.25
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2267. hozzászólás - 2009.06.22. 20:57:59 (Válasz Damage #2266 hozzászólására.)
Kemény szavak, feleslegesen...Nincs semmi gond Mazleeval.

Szemtelem Karom gyűrött és kialvatlan arcát ha tudod akkor légyszíves fotózd le, kíváncsi vagyok rá. Hallottam az aktivitása idejéről történeteket baráti szövetségben...
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 5
fórumozóSokarisNő
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2268. hozzászólás - 2009.06.22. 21:04:49
mi van Mazlee savanyú a szőlő? miért sír a szád ha nem érdekel az egész? vagy az a bajod hogy mégiscsak zavar hogy egy sehonnai kis szövi bucira ver titeket akiknek már rég nincs ellenfelük? vagy ti egy pacifista szövetség vagytok akik soha nem háborúztak senki ellen? senkinek nem rontottátok el a játékát azzal hogy vissza-visszajártatok farmolni őket? vagy az a bajod hogy a top szöviteket bucira veri egy a 3. oldalon szereplő csapat? egyébként nem minden tagunk görnyed 0-24-ben a gép előtt. én is dolgozom de ahogy olvasom a hozzászólásaidat te most is a napköziben üldögélsz és durcizol. fel a fejjel és építsetek békecsarnokot!!!
V1 Mara
Pontszám: 5.47
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2269. hozzászólás - 2009.06.22. 21:21:03 (Válasz Sokaris #2268 hozzászólására.)
Kapituláltatok a Rózsaszín Nyuszitappancs szövetséggel szemben, a Lélekkutatok töltöttsége csökkent 208162 ponttal.

Gratulálok a Tappancsoknak, ügyesek voltak.

Ettől függetlenül ez a hangnem, ez a stílus amit most megütsz, nem győztes félhez való. Látszik, hogy van még mit tapasztalnod.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 7.67
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2270. hozzászólás - 2009.06.22. 21:57:46
Ez a NEm mind1...

A(z) Rózsaszín Nyuszitappancs nevű szövetség felbontotta veletek a békeszerződést! Ma, 21:56
Felbontottátok a(z) Rózsaszín Nyuszitappancs szövetséggel fennálló békeszerződéseteket. Ma, 21:55
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 3
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2271. hozzászólás - 2009.06.22. 21:59:14 (Válasz Sokaris #2268 hozzászólására.)
Neked sem volt sok közöd a háborúhoz max annyi hogy 15% alatt tartsd az ÉP-det folyamatosan, de ha másért nem is ezért Gratula jár!
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 3
kedvencboncaFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2272. hozzászólás - 2009.06.22. 22:06:19 (Válasz Sokaris #2268 hozzászólására.)
Sokaris! Megkérnélek, hogy próbálj kultúráltan nyilatkozni, mint a szövetségi társaid.
Ráérsz kifordulni magadból, majd ha titeket vernek.
Dark Mongoose - Azúr Légió
Pontszám: 5.33
fórumozóSokarisNő
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2273. hozzászólás - 2009.06.22. 22:12:31
Nem mintha sok ellenfelem lenne köztetek... én csak 31. szintű vagyok és nem tudtok idáig leütni! de alapjában kultúrlény vagyok, nem szoktam magamból kifordulni! De ne aggódj majd cenzúráztatom a hozzászólásaimat mert hát jogállamban élünk! Egyébként nem én tartottam magam 15% alatt hanem a kedves ellenfelek és nem mentem se láthatatlanba se a pinyóba. Nem úgy mint egyesek.
Mit tartasz részemről nem kultúrállt megnyilvánulásnak? még csak nem is káromkodtam... sőt akik ismernek azt mondták hogy még finom voltam. (magamhoz képest.)
a szarkazmusom meg családi örökség.
A hozzászólást Sokaris módosította 2009.06.22. 22:18:29-kor
V1 Mara
Pontszám: 6.71
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2274. hozzászólás - 2009.06.22. 22:18:26 (Válasz Sokaris #2268 hozzászólására.)
ez annyira álszent dolog..a tappancs min 50%a elit szövetség tagja volt, ugyanúgy háborúztak és farmoltak mint mindenki más, most is ezt a tevékenységet folyatják, csak most már azt is megmerik támadni akikhez korábban nem volt bátorságuk, hja a rendszer hiányosságai révén persze könnyebb hajózni..gyógyír 2.0..kb ennyi:)
Zoidberg - v1
Pontszám: 2.63
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2275. hozzászólás - 2009.06.22. 22:18:42 (Válasz Sokaris #2273 hozzászólására.)
Azért abban egyetérthetsz hogy Én nagyon örültem mikor jött Kár 6 szintről magasabbról és csinált belőlem fasirtot. Ráadásul sztem nem volt értelme arra a 3 napra katába menni...

Amúgy meg nem csak a Tiéd az érdem, sőt...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.33
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2276. hozzászólás - 2009.06.22. 22:22:35
pedig a láthatatlanság és a komba sok esetben jövedelmezőbb mint kiállni ütéssávba...szavaim igazolására pedig álljon itten az alábbi idézet...A Harcosok Könyvéből...



A visszavonulásról


"És az is igaz, hogy vannak vesztett csaták. És ami a lehető legrosszabb lehet egy harcos számára: vannak fegyverletételek és van visszavonulás is. Meg kell békélni ezzel a gondolattal.

Könnyű azt mondani: meghalok az Álomért vagy az Uralkodóért; és valóban, a harcosok többségének nem olyan nehéz ezt megtenni. Könnyebb, sokkal könnyebb, mint a megfelelő pillanatban felismerni a csatavesztést vagy a visszavonulás szükségességét.

És vannak csaták, ahol az ügy számára hasznosabb, ha te nem harcolsz benne. Hanem másvalaki harcol helyetted, aki bölcsebb és szorgalmasabb, vagy lustább és ostobább, de nálad jobban megfelel erre a feladatra.

A nagy férfipróbák egyike ilyenkor átengedni a helyed, hátralépni a csatasorból és hüvelyébe tenni a kardod – még akkor is, ha egész életedben erre a csatára vágytál.

Sokan gyávának tartanak ilyenkor vagy meggondolatlannak; némelyek árulással vádolhatnak. Megtörténhet, hogy sohasem derül ki, és magad sem bizonyosodhatsz meg róla, jól cselekedtél-e.

És mégis: ha a döntő pillanatban azt látod, harcod eredménytelen és a csata eredményesebb lenne nélküled, lépj hátra. Mert harcos vagy, és utad része a visszavonulás, vagy akár maga a vereség is."



Imhol olvashattunk testvéreim az ősi tekercsek egy elfeledett igazzságát bizony mondom tinéktek minden szava úgy igaz ahogy az itten álla vagyon...
A hozzászólást Dr_Faktor módosította 2009.06.22. 22:23:18-kor
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 6.50
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2277. hozzászólás - 2009.06.22. 22:24:38 (Válasz Sokaris #2273 hozzászólására.)
Mara!
Tényleg prezentálhatnál egy kicsit több tiszteletet ellenfeleink iránt. Tudod... khm... ellenfél NEM ellenség.
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 8.75
fórumozóSokarisNő
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2278. hozzászólás - 2009.06.22. 22:25:06
teljesen megértelek. én is sokszor járok így!
Blackjack: lehet hogy nem a bátorságból volt kevés hanem léhűtőből sok?
V1 Mara
Pontszám: 5.33
fórumozóSokarisNő
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2279. hozzászólás - 2009.06.22. 22:26:55
Damage: az ellenfeleimet tisztelem, a gyereket csodálom, a civleket khm................ kell az a tréning.
A hozzászólást Sokaris módosította 2009.06.22. 22:27:17-kor
V1 Mara
Pontszám: 4.83
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2280. hozzászólás - 2009.06.22. 22:33:17 (Válasz Damage #2266 hozzászólására.)
ez mind felesleges beszólogatás. részemről lezártam az általad elkezdett szinvonaltalan vitát
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 1.67
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!