Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi háborúk
fórumozóEl DiabloFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1821. hozzászólás - 2009.05.17. 20:22:35
Sziasztok!


Mostanság mi is véres háborút vívunk egy méltó ellenféllel,a Lélekvadászokkal!Ma átlépjük az 1000.csatát és még mindig szoros az állás(20 körül van a különbség)!Itt nincsenek katakombázok,ideiglenesen kirúgott tagok...csak a véres csaták!
Sajnos lassan végéhez érünk ennek az ádáz,fárasztó és kegyetlen,fordulatokban gazdag háborúnak!Akármi is lesz a vége ,mindkét fél elmondhatja hogy becsülettel megtett mindent a siker érdekében!Az is biztos,hogy a nyertes fél fejet hajt a másik szövetség előtt!!!

Én azt hiszem az ilyen háborúk azok amik megmutatják a játék szépségét!


El Diablo, Chaos szövetség
A hozzászólást El Diablo módosította 2009.05.17. 20:23:07-kor


El Diablo-Chaos szövetség
Pontszám: 7.50
kedvelt tagExecwatcherFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1822. hozzászólás - 2009.05.17. 21:47:39 (Válasz El Diablo #1821 hozzászólására.)
Lehet félre értettem ;de saját véleményem ,hogy én személy szerint többre értékelem a katakombákba bújt társaim önfeláldozását mint amit én teszek(kint maradottak egyike vagyok) mert ők vesztenek ezzel (játékélmény,cspk,le) de megteszik azért hogy legyen esélyünk.Ez nem függ össze a ti csatátokkal csak kicsit olyan érzésem volt mintha negatív aspektusban tekintettél volna ránk emiatt.Természetesen tisztelem a fair küzdelmeket és nem kis ámulattal olvastam hogy ilyen kemény csatát vívtok.Előre is gratulálok mind2 csapatnak függetlenül a kimenettől.

Execw
ZIB
A hozzászólást Execwatcher módosította 2009.05.17. 21:48:43-kor
Pontszám: 5.67
fórumozóEl DiabloFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1823. hozzászólás - 2009.05.18. 11:35:38 (Válasz Execwatcher #1822 hozzászólására.)
Én nem vitatom ,hogy nagy áldozatot hoz aki a katakombákban bújkál!Viszont szerintem amellett,hogy fairebb,még fárasztóbb is a másik út(láthatlanság-ettől még üthető,segítő kéz,15% alatt maradás)!Ez szerintem sokkal több energiát igényel mint a katakomba,arról nem is beszélve hogy ez nem öli meg a játékot!Természetesen elfogadom azt is ,csak szerintem sokan tudják milyen bosszantó ha nincs kivel csatázni egy háborúban!Ezért mondtam azt,hogy méltósággal küzd mindkét fél mert nem tette meg egyikünk sem ezt ,ezzel esélyt adva a másik félnek is(mert mindkét oldalon vannak tuti meccsek)!


El Diablo-Chaos szövetség
Pontszám: 5
népszerűKis MackóFérfi
Végzetúr tanonc
48 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1824. hozzászólás - 2009.05.18. 11:53:29
üdv

Gyakorlatilag, ha mi vagyunk a támadó fél, részemről belefér minden a védekezőtől.. Ha akar lövöldözzön csapást (persze visszalőjük:) ), katakombázzanak, lépjenek ki, ahogy tudnak védekezzenek.
A zugivók nagyon ügyesen kitartanak ellenünk, ehhez gratulálok nekik!
Nekem eddig ez a legizgalmasabb háborúm, úgyhogy köszönöm az élményt fiúk

és végre excew sem ver be mindig..

maci
Pontszám: 7.50
népszerűSwindFérfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1825. hozzászólás - 2009.05.18. 11:53:43
Nagyon sok embernek nem fer bele az idejebe, hogy 15% alatt tartsa magat folyamatosan. A katakombazasnak nagyon komoly taktikai szerepe van, minden tisztelet azoke akik a szovetseg erdekeben elbujnak, es igy eselyt adnak a gyozelemre akar egy alapbol kilatastalan helyzetben.

Mondok egy nagyon sarkos peldat: Nagyon sokat szamitott a TGY elleni gyozelmunkhoz, hogy Nephila kornyeken mindenki elbujt.
Swind - 1. világ
Csak egy turista vagyok!
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1826. hozzászólás - 2009.05.18. 12:55:49 (Válasz El Diablo #1823 hozzászólására.)
Kinek van ideje 7/24-ben 15% alatt tartani magát, vagy akár napi 5 órán keresztül is?
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1827. hozzászólás - 2009.05.18. 13:03:39 (Válasz CaveMaN #1826 hozzászólására.)
? Egyetlen ütésről beszélünk.

Egy ütés epikusra, turbó vadászatra, 2 és fél óra múlva ismét, 1 életpont, további két és fél óra vadászat.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1828. hozzászólás - 2009.05.18. 13:12:49 (Válasz Mortimer #1827 hozzászólására.)
Jó te mondjuk könnyen vagy, én is. Aki viszont reggel 7-től este 6-ig nem kerül gép elé és/vagy a munkahelyi gépéről nem tud játszani, az mégis mit csináljon? Megy katakombába, és ezért nem öli meg a játékot.
A hozzászólást CaveMaN módosította 2009.05.18. 13:13:32-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1829. hozzászólás - 2009.05.18. 13:17:13 (Válasz CaveMaN #1828 hozzászólására.)
Aki reggel 7-től este 6-ig nem kerül gép elé, annak nem ez a játék való. Nem lesz sikerélménye, nincs értelme játszania. Miklós önmagának is ellentmond, amikor egyik oldalon azt mondja, hogy "ne az informatikusok nyerjék meg", másik oldalon meg "aki több időt fordít rá, annak jobbnak kell lennie". Pedig szerintem nem sokat kellene változtatni, hogy ne így legyen, hanem a tényleges játéktudás (célpontválasztás, helyes LE költés) számítson.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 2.33
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1830. hozzászólás - 2009.05.18. 13:36:03 (Válasz Mortimer #1829 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.05.18. 13:17:13
Aki reggel 7-től este 6-ig nem kerül gép elé, annak nem ez a játék való. Nem lesz sikerélménye, nincs értelme játszania.


Köszönöm ezen kijelentést a "munkahelyesek" nevében is. Szólok is a többieknek, hogy tévednek, nekik nincs sikerélményük, semmi értelme játszaniuk.

Ugye nem szívod mellre, ha minden tiszteletem ellenére is azt mondom ezen kijelentésedre, hogy gusztustalan?

(tökéletesen értem, hogy mire célzol, de így megfogalmazva...)
Pontszám: 5.44
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1831. hozzászólás - 2009.05.18. 14:01:01 (Válasz winnie #1830 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.05.18. 13:36:03

Ugye nem szívod mellre, ha minden tiszteletem ellenére is azt mondom ezen kijelentésedre, hogy gusztustalan?

(tökéletesen értem, hogy mire célzol, de így megfogalmazva...)


Esetleg érdemes lenne tenned egy próbát, hogy ahelyett, hogy gusztustalan jelzővel illeted, megpróbálod megfogalmazni. Mortimernek tökéletesen igaza van, és ezt te is látod.
Pontszám: 5
népszerűsharpFérfi
Végzetúr
63 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1832. hozzászólás - 2009.05.18. 15:54:47 (Válasz CaveMaN #1828 hozzászólására.)
Az megkéri valamelyik cimborát, hogy ha meglátja, üsse le!
Azt gondolom, ez mindenkinél megoldható.
Pontszám: 5
fórumozóEl DiabloFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1833. hozzászólás - 2009.05.18. 16:00:58 (Válasz winnie #1830 hozzászólására.)
Én és mások is dolgoznak!Ennek ellenére megoldható a dolog!Nemcsak 15% alatt lehet maradni!Csak egy pl:ha van egy-két erős kari és gépközelben tud lenni akkor adhat segítő kezet+ láthatatlanság+védelem itala!Aki pedig segítőt ad leütteti magát!Ráadásul én nem azt mondtam,hogy elítélem a katakombát,csak egyáltalán nem fair hadatüzenni és lerohanni a pincébe!

Egyébként ma átlépjük az 1100.csatát........tudom valakinek nem nagy szám,de itt két kistaglétszámú szöviről beszélek!Ja és csak 6 a különbség!
Szerintem ez a játékélmény!

u.i.:megbántani nem szerettem volna senkit!!


El Diablo-Chaos szövetség
Pontszám: 5.50
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1834. hozzászólás - 2009.05.18. 16:04:17 (Válasz sharp #1832 hozzászólására.)
Simán, akkor játszhatok az egész szövetség helyett?
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1835. hozzászólás - 2009.05.18. 16:07:19
Szerintem it sharp arra gondolt, hogy más hordában lévő barátok üssék le ha látják, nem jelszómegosztásról, és belépésről beszélt.
Pontszám: 7
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1836. hozzászólás - 2009.05.18. 16:11:13 (Válasz Mortimer #1829 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.05.18. 13:17:13
Aki reggel 7-től este 6-ig nem kerül gép elé, annak nem ez a játék való.

Köszi a bíztatást
tényleg nem nekem való.... mit is keresek egyáltalán itt????
A hozzászólást Anababa módosította 2009.05.18. 16:12:30-kor
Pontszám: 8
kedvencGrissomFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1837. hozzászólás - 2009.05.18. 16:33:07 (Válasz Anababa #1836 hozzászólására.)
Idézet: Anababa - 2009.05.18. 16:11:13
Idézet: Mortimer - 2009.05.18. 13:17:13
Aki reggel 7-től este 6-ig nem kerül gép elé, annak nem ez a játék való.

Köszi a bíztatást
tényleg nem nekem való.... mit is keresek egyáltalán itt????


Ana ne hülyülj,gondold el milyen erős lennél ha többet tudnál gép előtt lenni!
Nem tudtam,hogy lehetetlen,ezért megcsináltam.
Black Incredible Lara-Sötét Ösvény
Pontszám: 6.50
irritálóBlizzeeeeFérfi
Végzetúr tehetség
152 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1838. hozzászólás - 2009.05.18. 17:00:29
Kedves Napkapus fiúk/lányok, egyre kevesebben vagytok:D
Még 2 nap, és csak az a 3 ember marad a szöviben, aki tud győzelmet hozni?
Ez azért elég durva...
V1: Hókály - Sötét ösvény
Pontszám: 2.86
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1839. hozzászólás - 2009.05.18. 17:54:59 (Válasz Butchman #1768 hozzászólására.)
Idézet: Butchman - 2009.05.15. 17:30:57
Tisztelt VM, SÖ,
Értem én, hogy nem jó, hogy nem tudtok vívni egyet velünk, de sajnos nem vagyunk képesek még többet ezzel a játékkal foglalkozni. Egy háború arról szól, hogy odafigyelsz, próbálsz üthetőségi szint alatt maradni, ha kell bújkálsz, frissítgeted a portyalistát 30 másodpercenként stb. Ha ezeket nem csinálod, akkor nem tudsz eredményes lenni, amit a történelem már igazolt számtalanszor. Számunkra már a CSP levadászása is gondot jelent, mert sokszor arra sincs időnk. Nagyon tisztellek benneteket, hogy ennyi győztes csatát vívtatok, ezt csak és kizárólag fegyelmezett játékosokkal lehet megtenni, akik képesek a győzelemért mindenre. Emiatt is szeretném kérni, mivel nem tudunk partnerek lenni ebben a játékban, hogy hagyjatok ki minket belőle. Mi szépen elportyázgatunk, amikor épp meló, család, hobbi mellett van egy kis időnk, néha megölünk egy-egy epikus amikor épp összejövünk, de számunkra ennyi ez a játék. Most per pillanat nem akarunk mást. Tudom, hogy egy játékban, főleg egy ilyenben nem illik toleranciáról beszélni, én mégis megpróbálom: legyetek szívesek olyan szövetséget választani, akikkel izgalmas, eseménydús csatát tudtok játszani, mert mi nem ezek vagyunk.


Szomorúan látom, hogy a Nyuszitappancs ellen nem történt meg a kapituláció, ott valami miatt jut idő a harcokra.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5.33
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1840. hozzászólás - 2009.05.18. 18:16:31 (Válasz Ricardo #1839 hozzászólására.)
Idézet: Ricardo - 2009.05.18. 17:54:59
Idézet: Butchman - 2009.05.15. 17:30:57
Tisztelt VM, SÖ,
Értem én, hogy nem jó, hogy nem tudtok vívni egyet velünk, de sajnos nem vagyunk képesek még többet ezzel a játékkal foglalkozni. Egy háború arról szól, hogy odafigyelsz, próbálsz üthetőségi szint alatt maradni, ha kell bújkálsz, frissítgeted a portyalistát 30 másodpercenként stb. Ha ezeket nem csinálod, akkor nem tudsz eredményes lenni, amit a történelem már igazolt számtalanszor. Számunkra már a CSP levadászása is gondot jelent, mert sokszor arra sincs időnk. Nagyon tisztellek benneteket, hogy ennyi győztes csatát vívtatok, ezt csak és kizárólag fegyelmezett játékosokkal lehet megtenni, akik képesek a győzelemért mindenre. Emiatt is szeretném kérni, mivel nem tudunk partnerek lenni ebben a játékban, hogy hagyjatok ki minket belőle. Mi szépen elportyázgatunk, amikor épp meló, család, hobbi mellett van egy kis időnk, néha megölünk egy-egy epikus amikor épp összejövünk, de számunkra ennyi ez a játék. Most per pillanat nem akarunk mást. Tudom, hogy egy játékban, főleg egy ilyenben nem illik toleranciáról beszélni, én mégis megpróbálom: legyetek szívesek olyan szövetséget választani, akikkel izgalmas, eseménydús csatát tudtok játszani, mert mi nem ezek vagyunk.


Szomorúan látom, hogy a Nyuszitappancs ellen nem történt meg a kapituláció, ott valami miatt jut idő a harcokra.


A közhiedelemmel ellentétben a nyuszitappancs valójában nem pihe-puha, hanem kemény mint a gyémánt!
Pontszám: 7.50
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője