Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi háborúk
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1161. hozzászólás - 2009.01.13. 10:53:50 (Válasz BaalCain #1159 hozzászólására.)
23:55-kor válaszolt, amikor már rég késő volt. Látom nehezen fogod fel, hogy nem én kerestem fel őt, hanem ő engem, és a szövetség nevében beszélt. Most meg már elismered, hogy szavaztatok, az előbb nem is tudtatok róla. Azért kicsit belekavarodtál, ismerd be!
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 7.14
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1162. hozzászólás - 2009.01.13. 11:03:36 (Válasz Zsolesz #1161 hozzászólására.)
Egymás helyett inkább Miklóson vezessétek le a frusztrációtokat, hiszen a hibás rendszer az oka, hogy ez az egész megtörténhetett.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.25
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1163. hozzászólás - 2009.01.13. 11:05:50
Pontosítok: Dutch megírta a véleményét a fórumon. Nem szavaztunk, hanem elolvastuk, h ő mit ír. Volt aki szintén úgy érezte, h az járja, h te ütögetsz minket és utána számon kérheted, hh nem vagyunk békében. De a többség tudod szeret nálunk visszaütni.

Megkaptad a figyelmeztetést Dutchtól tegnap.
Te pedig leveleztél velem már este 8 óta. támadtalak titeket délután is. teljesen tisztában voltál vele, h mire számíthatsz.
Csak találtál valamit amibe belepróbálsz kötni. Inkább erről próbálsz beszélni, ne kerüljön a figyelembe az, h te TUDTAD hogy támadható a szövetséged, hiszen te magad kerestél rá a játékosainkra és ütötted meg őket több már egy nappal az eset előtt is.
Pontszám: 4.11
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1164. hozzászólás - 2009.01.13. 11:19:44 (Válasz BaalCain #1163 hozzászólására.)
Három napja csak este jutottam egy-egy órára géphez, úgyhogy gőzöm nem volt ki mikor támadott minket, és ha valaki azt írja, hogy nem támadjak, mert ők se támadnak, akkor arra számítok, hogy a szerint jár el. Látom csak ezen tudsz lovagolni, hogy én támadtam a szöviteket. Erre már válaszoltam, hogy ne csodálkozz rajta. Ha megkérdezed Cyronékat látni fogod, hogy őket is ugyanúgy támadom, de mivel ti üzentek hadat a leggyakrabban, ha csak tehetem titeket foglak támadni. Ez azért logikus.

Mortimer, már írtam Miklóséknak is, de nem reagál senki.

BaalCainnak is igaza van, hogy nem kell játszani, engem meggyőzött. Ha lesz valakinek olyan ismerőse a szövimben, aki tovább viszi a karakterem, akkor bennmarad a játékban, ha nem, akkor törlöm.
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 5
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1165. hozzászólás - 2009.01.13. 11:21:30 (Válasz BaalCain #1163 hozzászólására.)
Idézet: BaalCain - 2009.01.13. 11:05:50
te TUDTAD hogy támadható a szövetséged, hiszen te magad kerestél rá a játékosainkra és ütötted meg őket több már egy nappal az eset előtt is.


Ez már elválik egymástól úgy tudom. A játékosok már egy hét után támadhatják egymást, de hadat üzenni csak a Béke csarnoka szint függvényében lehet. Legalábbis én így tudom.
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 5
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1166. hozzászólás - 2009.01.13. 11:39:37
Már többször írtam, h túl komolyan veszed a játékot. Probléma adódott, de ezért nem érdemes abbahagyni.
Persze ha a problémád alapja az, h nem érsz rá csak esténként egyszer benézni egy ideje az már lehet az oka annak, h nem érdemes tovább játszanod, mert nem tudsz olyan színvonalasan, mint addig.
Jószándékkal írt nektek Dutch. Ha akartad érthetted úgy, h nem fogunk támadni, dacára az egyéb levelezéseknek. Későn kaptad meg a figyelmeztetést, h továbbra is támadunk és nem figyeltél fel rá h a levélváltások közben is ütünk. Elhiszem, h ez szíven ütött reggel, bár a tegnap 8 óra körül írt leveleid hangnemét ez nem befolyásolta.

Amit terveztetek egy esetleges géphiba miatt nem működött és mindez azzal együtt h nagyon elfoglalt vagy mostanában, nem tudsz a játékkal foglalkozni a szokásosnál erősebb véleménykinyilvánításra sarkalt.
Tiszta, ügy, érthető bárkivel megeshet. Én az eddigi hszeid alapján, mint írtam levelezésünkben egy intelligens embernek tartalak és biztos vagyok benne ha erre levelezésre egy hét múlva visszatérünk ez a véleményem erősödni fog.

Már a végén kicsit nekem is elpattant a cérna, de semmi értelme ilyenen felpörögni.
Én ha lehetőség lesz rá elfelejtem, h hazugnak meg hasonlóknak tartanak, te-ti meg lépjetek túl azon, h a prekoncepciók milyen vitát eredményeztek.
verbálisan pax,peace, mir, mira, Frieden,ok?
Pontszám: 6.64
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1167. hozzászólás - 2009.01.13. 11:49:53 (Válasz BaalCain #1166 hozzászólására.)
Elnézést kérek!

Az dühített fel már tegnap este, hogy komolyan készültünk a következő támadásotokra, ami 19-én lett volna lehetséges. Erre látom, hogy este jöttök. Persze, hogy elpattant a húr. Na mindegy. Ricardo jószándékát egy percig se vitattam, de mivel láttam, hogy órán át nem jött támadás, így azt hittem, él a Béke. Reggelig sajnos nem ülhettem a gép előtt.

Szóval bocs!
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 8.25
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1168. hozzászólás - 2009.01.13. 11:57:41
Csak szőrmentén kapcsolódik ide, de ez a Dutch srác nem kommunikáció szakra jár véletlenül?
Amikor legutóbb hallottunk róla, éppen egy másik szövetség nevében folytatott béketárgyalásokat, majd a levélváltás közben fű alatt szövetséget is váltott, és egyszerűen belesz*rt az egészbe. A szövetsége tagjait előtte biztosította, hogy a kapituláció fejében mi nem bontjuk fel a békét x ideig... kár, hogy mi erről nem tudtunk. Miután eltűnt, a szövetség kapitulált, mi pedig rutinból bontottuk a békét. Aztán jött tőlük a (jogosan) felháborodott levél, hogy nem ebben egyeztünk meg.
Dutchnak levélben köszöntem meg korrekt viselkedését:)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 7.50
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1169. hozzászólás - 2009.01.13. 12:01:30
Ez annyira szép volt, srácok. *elmorzsol egy apró könnycseppet* Béke, megértés... gyertek had öleljelek meg bennetek... kértekek kakaót? ... Igaz másnak szántam... de neki nem kellett... hehehe....
Pontszám: 4.67
kedvelt tagRolikFérfi
Végzetúr
91 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1170. hozzászólás - 2009.01.13. 12:54:35 (Válasz Zsolesz #1157 hozzászólására.)
Nem sok közöm van beleszólni, de úgy látom, hogy szövetségi szinten sz@rba keverted a játékost, aki próbált segíteni a Te szövetségednek! Egyszóval SZERINTEM nem kellene magánleveleket ide másolgatni!
Pontszám: 7.40
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1171. hozzászólás - 2009.01.13. 12:56:19 (Válasz Rolik #1170 hozzászólására.)
Nem is kellett volna! De ha már az enyémet bemásolták, akkor csak megvédem magam.
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 6.50
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1172. hozzászólás - 2009.01.13. 13:18:45
Sajnálatos módon volt egy hiba a békecsarnokkal, néhány esetben nem vette figyelembe a hatását, ezt most javítottam.
Az Illuminati és a Végzeturak Mesterei között fennálló háborút töröltem, mert nem lehetett volna még elkezdeni.
Pontszám: 8.73
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1173. hozzászólás - 2009.01.13. 13:39:18 (Válasz Baraty #1172 hozzászólására.)
Köszönjük!
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 8.33
irritálóCsumpikaFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1174. hozzászólás - 2009.01.13. 13:43:39
Vihar a biliben
Csumpika - Végzeturak mesterei (V1)
.. - .. (V2)
Lajderk - Vörös Démonok (V3)
Pontszám: 1.67
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1175. hozzászólás - 2009.01.13. 13:48:53
Szinte mindig fórum közelben vagyok, most az egyszer nem voltam, egyből én lettem a központi téma. Mondja valaki, hogy ez a játék nem 7/24-es.

Na de komolyra fordítva a szót. Tegnap este megkezdődött a háború és észleltük itt a fórumon, hogy az ellenfél (nem ellenség) tagjai közül többen (jogosan) reklamálnak, hiszen a béke csarnoka miatt nem üzenhettünk volna nekik hadat. Csak páran voltunk bejelentkezve a klánból és ott a többség úgy vélte, az lenne a jogos, ha szüneteltetnénk a háborút arra az időre, amég ez a bug el nem rendeződik.

Sajnos a többiek véleményét meg nem várva felvettem a kapcsolatot a szövetséggel és a mi szövetségünk nevében békét kötöttem. Ezután többen is bejelentkeztek még a klánunkból, és a döntésem ignorálva lett, egy korábbi sérelem miatt. (Az egyik tag az Illuminati-ból a háború előtti napokban 3 vagy 4 portyát is intézett a szövetség ellen, és ha akkor nem hiányzott a béke csarnoka, akkor most se hiányozzon - alapon)

Örülök, hogy a hiba megoldódott és köszönöm az Adminoknak, hogy ilyen gyorsak voltak. Én a magam részéről elnézést kérek minden érintettől, remélem ezzel az ügy le van zárva.

-----

Ami a levelezést illeti: nem szeretem, ha a magán beszélgetéseimet kiteszik közszemlére, de nincs harag, megértem Zsolesz álláspontját.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 7.44
népszerűOmaherNő
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1176. hozzászólás - 2009.01.13. 13:52:12
Ajgatsz buherálhatta meg ezt a béke csarnoka dolgot, mióta közel került a Drágaszághoz, teljességgel megzavarodott

Béke csarnokára visszatérve, én nem találtam olyant, hogy a szövik közti háborút tiltja, de 1 hét múlva a tag támadható.
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1177. hozzászólás - 2009.01.13. 14:37:25
Azért öröm azt látni, hogy intelligens emberek kulturált hangnemben is le tudnak zárni egy elfajuló félben lévő vitát már azelőtt, hogy az admin kiküszöbölné a vita forrását.

Ezt miért nem tudja mindenki így intézni?
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 8.50
kedvelt tagLiadasFérfi
Végzetúr mester
398 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1178. hozzászólás - 2009.01.13. 16:35:42 (Válasz Lanmandragoran #1177 hozzászólására.)
Az "intelligens" a kulcsszó.
Pontszám: 8.20
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1179. hozzászólás - 2009.01.13. 19:52:16
olyan hozzászólást akartam ide írni hogy olyat még világ nem látott, és mellszélességgel kiállni Baalcain mellé.

most hogy úgy látszik nyugodnak a dolgok ,inkább nem is mondok semmit se, de az a szerencse hogy nem voltam itt délután...
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 3.75
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1180. hozzászólás - 2009.01.13. 21:02:16 (Válasz Liadas #1178 hozzászólására.)
Úgy látszik, valaki magára vette.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 8.33
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!