Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi háborúk
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2161. hozzászólás - 2009.05.31. 19:31:33
Vérre menő, brutális, kegyelmet nem ismerő háborút vívunk a kristályhordával!

Kristály Szövetség 0 / 0

Mondhatni nem nagyon érjük el egymást..
Pontszám: 8.25
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2162. hozzászólás - 2009.05.31. 19:57:21 (Válasz Maci #2161 hozzászólására.)
Hahh, mi sokkal jobban állunk!!!

Kristály Szövetség 0 / 0
Pontszám: 5
fórumozóEl DiabloFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2163. hozzászólás - 2009.05.31. 20:05:54
hehe...akkor még mi állunk a legjobban!

Kristály Szövetség 0 / 0


El Diablo-Chaos szövetség
Pontszám: 3
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2164. hozzászólás - 2009.05.31. 20:42:22 (Válasz Maci #2161 hozzászólására.)
Nem sokára jönnek a kristály hordások is tüntetni a fórumra és hamarosan ők majd 8-10 vagy akár még több szintet tudnak lefelé ütni. Természetesen ép határ alá.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 8.33
fórumozóMastyffFérfi
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2165. hozzászólás - 2009.06.09. 11:19:20
Sziasztok!
Nem tudom jó helyre írok-e ezügyben, de volt egy furcsa eset, melyet, remélem megvizsgáltok!

Hadat üzentek nekünk, elkezdődött a háború. Nyilván mellényúltak picit, mert össze-vissza vertük a jóval nagyobb szöveetséget, de most nem is ez az érdekes.
Az oké, hogy nem tudtak kapitulálni, mert ők kezdeményezték a háborút, bár már az első nap reggelén szerintem szivesen megtették volna.
A három nap alatt kb. 270/50 volt az arány a mi javunkra.
Az első furcsaság az volt, hogy hajnalban, mikor letelt a három nap, nem ért véget a háború, pedig elvileg automatikusan meg kellett volna történnie.
Ekkor gondoltuk először, hogy valami szerverhiba lehet.
Délelőtt értesítés jött, hogy végetért, viszont csak valami 9000 LE jött a kútjukból. Na ez már nem gyerebe! Ilyen nyerési arány mellett, függetlenül attól, hogy nem mi támadtunk, ennél többet kellett volna kapnunk. Mondkét szövetség( Cesariel, Gyémántosok klánja) lélekkútja ennél nagyobb.

Nézzetek ennek utána, légyszives!

Köszönettel:

Mastyff
Cesariel szövetség
Pontszám: 7.50
kedvencGabusFérfi
Végzetúr
53 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2166. hozzászólás - 2009.06.10. 15:25:02
Először is gratulálnék az újításhoz, hogy látszik ki hol van(Katakomba, Láthatatlan). És itt kezdődnek a problémák Háborúban állunk egy nagy klánnal ők támadtak minket és láss csodát amikor vezettünk 10-20-al akkor eltűnt mindenki most látszik pontosan hova 23 főből 8 katakomba míg 2 láthatatlan csak a nagy erősebb karakterek maradtak kint. Ez talán nem igazán egészséges dolog mert így el léptek 30 körül és esély nincs normálisan harcolni. Ők így nyernek de ez egy kicsit gusztustalan hogy a katakomba megnyeri nekik a háborút és gerinctelenség. Ez a szövetség a Domini Mortis Támadó félként is betojt ez a taktika Phuu.... fikák!!!!!!!!!


A katakombákban bújkál Bryganti 50 823 2009. Már. 23. 865.1k LE
A katakombákban bújkál LordEgg 44 686 2008. Dec. 11. 1.1M LE
LáthatatlanA katakombákban bújkál Carrie Bradshaw 43 611 2009. Már. 03. 418.5k LE
A katakombákban bújkál Iqbetyar 42 716 2009. Már. 17. 774.5k LE
A katakombákban bújkál Violator 42 649 2009. Máj. 27. 427.4k LE
Láthatatlan Scarface 40 692 2009. Feb. 24. 1.1M LE
A katakombákban bújká lCsonti 40 624 2009. Máj. 27. 397.7k LE
A katakombákban bújkál Armid 37 520 2008. Okt. 04. 602.3k LE
Láthatatlan Badman 37 614 2008. Dec. 19. 478.5k LE
A katakombákban bújkál Kursan 34 475 2009. Feb. 27. 437.5k LE

Minden tiszteletem Schifi-é ő döntetlenes cuccban állt végig és állta az ütéseket. Itt kérek tőle elnézést de a társai ellehetetlenítették a játékot és muszáj volt ütni.

Ezt a katakombás dolgot kicsit át kellene gondolni mert így el lehetetleníti azok játékát akik komolyabban küzdenek.

Így megnyerni háborúkat szégyen!

Nálunk ketten vannak katakombában(Az egyikőjüknek nincs nete) csak megjegyezném.

Tisztelettel minden normálisan harcoló felé Barracuda!
Barracuda [LV]Lélekvadászok
Pontszám: 7.20
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2167. hozzászólás - 2009.06.13. 08:57:15 (Válasz Gabus #2166 hozzászólására.)
Mit vársz egy játékban, mikor a való világban sem különbek az emberek? Kiveszett már a becsület az emberiségből- férfinak nevezik magukat, pedig a legtöbb csak egy rakás sz*r. Fiatal koromban meg lehetett verekedni valakivel, és ha győztél, a vesztes elkotródott- manapság összegyűjti egy pár haverját, és agyonvernek. A hadüzenet után katakombába bújás egy utolsó, gyáva, patkány taktika, de szabályosnak minősül. És van egy rossz hírem: nem is fogják eltörölni. Minden játékosnak "alkotmányos joga", hogy katakombába vonuljon, és a játékvezetés nem döntheti el, hogy az illető milyen indokkal tette.
Pontszám: 6.50
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2168. hozzászólás - 2009.06.13. 09:23:49
örömmel olvasok ilyen eszement baromságokat. most komolyan: az fáj neked/nektek, hogy az ellenfél a többet ésszel, mint erővel elv alkalmazásával lehet, hogy nyerni fog? hogy okosabbak? hogy van pofájuk kihasználni a játékszabály, holott a való életben is bárki elbújhat bárki elől.

". Fiatal koromban meg lehetett verekedni valakivel, és ha győztél, a vesztes elkotródott- manapság összegyűjti egy pár haverját, és agyonvernek."

itt épp erről van szó. a haverok elbújnak és a nagyon egy az egyben várják a többieket.
Pontszám: 4.44
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2169. hozzászólás - 2009.06.13. 09:26:04 (Válasz Gabus #2166 hozzászólására.)
minden tiszteletem az áldozatot hozó domini mortis-é, akik a győzelemért, a társaikért feláldozzák a játékélményt.

Idézet: Gabus - 2009.06.10. 15:25:02

Minden tiszteletem Schifi-é ő döntetlenes cuccban állt végig és állta az ütéseket. Itt kérek tőle elnézést de a társai ellehetetlenítették a játékot és muszáj volt ütni.


ezen viszont nagyot röhögtem. a vak asszony visszanéz. önnön farkába harapó kígyó, a becsületesség lovagjai. "muszáj volt ütni", muhaha.

a katakomba nem tetszik, a kemény harcosból síró embert farag, bezzeg a döntetlenes ellen megy a keménykedés. komolyan nem tűnik fel az ellentmondás?
Pontszám: 5.27
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2170. hozzászólás - 2009.06.13. 09:58:20 (Válasz Gabus #2166 hozzászólására.)
Hehe az semmi...múltkor néztem a Tyrantot (mikor az EH volt harcban) 4, ismétlem négyen voltak elérhetők, a többiek a katakombában hűsöltek... És ebben az a pláne hogy akik a katában voltak az CSAK 30 embert jelentett....
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 3
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2171. hozzászólás - 2009.06.13. 10:18:08
Off:
Winnie, most nem azért hogy kötözködjek, de abból az ezervalamennyi hsz-edből, mindig valakire válaszolva fikáztál, lehurrogtál hogy milyen hülye,kiröhögöd, közben egy olyan önálló gondolatod nincs, vagy gondod, amit a többiek ilyen flegmán, felszínesen lehurrognának. Nem fogok vitatkozni, ezt le akartam írni.
Off vége.
A hozzászólást Szabinho módosította 2009.06.13. 10:29:03-kor
Hiéna-ZP

Pontszám: 6.80
kedvencboncaFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2172. hozzászólás - 2009.06.13. 17:55:15
Én egy párszor már összeszólalkoztam winnie-vel itt a fórumon, úgyhogy talán nem fognak részrehajlással vádolni, de a 2169-es HSZ-ével teljes mértékben egyet tudok érteni.

Mi az, hogy minden tiszteletem X-é, aki döntetlenes cuccban állta, hogy végigdózeroljátok? Ember! Ilyen nincs!
A szövetsége oldalárol megdorgálnám, hogy ha a többiek katakombás áldozatot hoznak, miért kínálja magát fel áldozatnak, az ellenfél oldaláról meg már winnie leírta amit én is gondolok...
Dark Mongoose - Azúr Légió
Pontszám: 8.67
fórumozóEl DiabloFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2173. hozzászólás - 2009.06.13. 19:14:48 (Válasz Gabus #2166 hozzászólására.)
hehe......ez jellemző a Dominire!Nekünk is ők üzentek hadat és amikor nyerésre álltunk mindenki lehúzott a pincébe!
A bajom csak annyi ezzel,hogy ők üzennek hadat!Szerintem ez unfair dolog!Vagy ne üzenjenek hadat,vagy cseréljék le a gyenge tagjaikat!
Mondjuk őket sem értem.........nekik ezek szerint abból áll a játék,hogy tétlenül kuksolnak?
Méghogy tisztelet azoknak akik nem tudnak játszani....pfff És úgylátszik ez náluk rendszeres


El Diablo-Chaos szövetség
Pontszám: 5.40
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2174. hozzászólás - 2009.06.13. 21:53:52 (Válasz Viszok009 #2170 hozzászólására.)
ALFA-Tyrant
Lementünk, mert nyerni akartunk és szerintem ez nem nagy áldozat ezért.Nyerni akartunk hát lementünk az EH nem ment(ill nagyon nagy taktikázások nem voltak inkább csak vadászgattak) így szerintem annyira nem is akartak nyerni de volt szó róla hogy ez után lehetne egy 2. háború ahol nincs katakomba(aszem mi vettetük fel de nem biztos)sajna ebből nem lett semmi mert az EH-nak nem tetszettek a kiegészítő szabályok(nem Crimson ellen akartunk háborúzni hanem az Elit ellen márpedig nem jó bevallani de Crimson akit elér nálunk azt el is veri bár 12mill-es LE diffel ezen nem is csodálkozom szóval úgy sok értelme nincs mivel nálunk nincs ilyen ütőgép annyira meg nem vagyunk jó fejek hogy potya LE-t osztogassunk)
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2175. hozzászólás - 2009.06.13. 22:25:08 (Válasz Szabinho #2171 hozzászólására.)
Idézet: Szabinho - 2009.06.13. 10:18:08
Off:
Winnie, most nem azért hogy kötözködjek, de abból az ezervalamennyi hsz-edből, mindig valakire válaszolva fikáztál, lehurrogtál hogy milyen hülye,kiröhögöd, közben egy olyan önálló gondolatod nincs, vagy gondod, amit a többiek ilyen flegmán, felszínesen lehurrognának. Nem fogok vitatkozni, ezt le akartam írni.
Off vége.


nem veszem kötözködésnek, de ha nincs saját gondolatom, akkor kinek a gondolatait szajkózom? a példában, azért, hogy ne megint kapjak a fejemre, mert hülyeségeket beszélek valaki szerint, "a nagyok" által használt frázisokat vettem elő. ha van sapka, az a baj, ha nincs, akkor az? nem értem. (s, te se vedd kötözködésnek, de ezzel a kommenttel kábé azt írtad, amivel engem vádolsz:)
Pontszám: 1.80
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2176. hozzászólás - 2009.06.13. 22:27:56 (Válasz El Diablo #2173 hozzászólására.)
Idézet: El Diablo - 2009.06.13. 19:14:48

Méghogy tisztelet azoknak akik nem tudnak játszani....pfff És úgylátszik ez náluk rendszeres


most nem értem. az nem tud játszani, aki megver titeket és az tud, aki a fórumra jön sírni? mocsok módon utálnám, ha ellenünk ilyen taktikával nyerne valaki (ki nem?), de ez, mint írtam, taktika. a háborúban mindent szabad. ez nem párbaj. a háborúban felrúghatják a játékszabályokat.

ebben pedig az a szép, hogy nem rúgják fel, hanem élnek a játék adta lehetőségekkel.

sőt, az még szebb, hogy a katakomba után 2 hétig nem mehetnek vissza. ti viszont visszatámadhatjátok őket, hogy megmutassátok nekik, hogy ki az úr a háznál.

mint írtam: többet ésszel, mint erővel.
Pontszám: 6.50
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2177. hozzászólás - 2009.06.13. 22:51:44
a katakomba egy lehetőség amit ha háborúban használnak csaka zt jelképezi hogy az ellen mennyire akar nyerni, inkább örüljetek hogy a Domini szemében akkora ellefelek vagytok hogy nem akarnak alúl maradni, megjegyzem ha féltek hogy veszítetek hát nektek is van katakombátok nem?ha féltek hogy lerohannak hát vonuljatok le ha meg szerintetek nem ér annyit a dolog akkor könyveljétek el az aktuális lehetőségekhez mérten az eredményt (amúgy katakombázni én se szeretek de vannak szövetségek akiknél jobbak szeretnénk lenni és addig nem tudjuk hogy jobbak vagyunk-e amíg ki nem próbáljuk elöbb így aztán úgy)
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2178. hozzászólás - 2009.06.14. 02:48:53
Világ 3.

Hát ilyen emberektől van herótom...

Ők támadtak be, ki be lépkedéssel vezettek sokáig, Mi nem tudtuk őket támadni mert nagyon alacsony szintűek voltak, ezért felvetteünk egy 5ös szintű karaktert, Ő felvitte nekünk +20 győzelemre, erre mikor már csak 1 (egy) csata hiányzott feloszlatták a szövetséget...erre csak annyit mondanék, hogy a jó******!!!!

Köszi!

A háború elkezdődött a Stacked Deck szövetséggel. Máj 30. 06:35
Stacked Deck szövetség feloszlása miatt megszűnt közöttetek a háború! Tegnap, 20:52 (júni. 13)
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 3
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2179. hozzászólás - 2009.06.14. 03:03:12
Pffff, én azt halottam, hogy voltak akik ugyan ezt csinálták, és miután nem sikerült csináltak egy új klánt és újra hadat üzentek
Pontszám: 5
fórumozóEl DiabloFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2180. hozzászólás - 2009.06.14. 08:06:06 (Válasz winnie #2176 hozzászólására.)
Úgy látom valamit rosszul fogalmaztam,mert nem sírtam(de ha te így látod legyen )!
Ha mi vagyunk a támadó fél természetesen semmi bajom a katakombával,de még a citadellával sem!Mindenki úgy védi meg magát ahogy tudja ezzel gond nincs!Viszont ha valaki úgy bújkál,hogy ő kezdeményezi a háborút azzal már szerintem jogosan lehet baja az embernek!
Ahogy nézem ebben úgy sem fogunk közös nevezőre jutni,úgyhogy szerintem kár vitatkozni!Az meg,hogy állandóan a katakombából figyeljem az eseményeket...............na erre mondtam,hogy ez nem tisztelni való dolog,inkább szánalmas!
Szánalmas mert azt sugallja,hogy a szövetségem terhére vagyok.Szánalmas mert nem tudok játszani közben.És főleg csak sajnálni tudom,ha ez rendszeres!


El Diablo-Chaos szövetség
Pontszám: 6.71
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!