Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi háborúk
kedvelt tagKoplanykNő
Végzetúr tanonc
19 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1281. hozzászólás - 2009.02.14. 08:58:03
Veszteni tudni kell! Nem mindegy, hogy ha katakombáztak volna és az utolsó éjszaka jönnek elő, és szétütnek? Kiléptek, játszottak, aztán visszajöttek, megvertek. Ennyi. Itt nincs mit magyarázni.
Erre fel kellett volna készülnötök!

(hozzáteszem, hogy háborúan döntetlenezni, alap felszerelésben, éjszakára felügyelet nélkül úgyhagyni.....nos én ezzel nem dicsekednék!)
V1 - Hilgar
V2 - Lucinda Letifer
Pontszám: 6.47
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1282. hozzászólás - 2009.02.14. 09:07:21 (Válasz Koplanyk #1281 hozzászólására.)
Koplanyk: magam is ezt írtam volna, így csak ismételni tudlak.

Amúgy akiket döntetlenes szettben vertem meg, azokat anélkül is félkézzel beverem... Mellette meg volt egy-kettő aki teljes felszerelésben sem okozott nehézséget...
Pontszám: 5.36
kedvelt tagLiadasFérfi
Végzetúr mester
398 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1283. hozzászólás - 2009.02.14. 09:10:14
Győzelem és győzelem között is van különbség. Lehet nyílt harcban is győzni, lehet így is, elbújva, éjszaka visszalépkedve, buzogányosokat leverve... Örüljetek a győzelmeteknek, használjátok ki az 1 hét pihenőt.
Pontszám: 4
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1284. hozzászólás - 2009.02.14. 09:11:24 (Válasz Darksol #1282 hozzászólására.)
Mi is csúnyán beleszaladtunk a késbe önhibánkból. Nem hiszem, hogy a Tyrant kibújna a katakombákból a háború végéig, így szerintem a mi bukásunk is könyvelhető. Furcsa és főleg keserű érzés a vereség, de gratulálok a Tyrantnak.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 9.29
kedvelt tagKoplanykNő
Végzetúr tanonc
19 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1285. hozzászólás - 2009.02.14. 09:13:07
Nincs is annál szebb, mint gratulálni az ellenfélnek! Erre sokan képtelenek, ezért magyarázkodnak inkább itt a fórumon...
V1 - Hilgar
V2 - Lucinda Letifer
Pontszám: 6
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1286. hozzászólás - 2009.02.14. 09:17:31 (Válasz Liadas #1283 hozzászólására.)
Liadas, azt azért elmagyarázhatnád, hogy nyílt harcban a Tyrant miképp győzhetne ellenetek? Kb ugyanúgy, ahogy te beállsz mondjuk a jó öreg Holyfield ellen a ringbe...
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 6.71
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1287. hozzászólás - 2009.02.14. 09:19:56 (Válasz Psych #1272 hozzászólására.)
Idézet: Psych - 2009.02.14. 08:23:36
Érdekes játékstílus. Kicsit sunyi és alattomos, de hát ez van. Egyénként már várom, hogy leteljen a békeszerződés vége, szerintem néhányszor (napi 15) benézek hozzájuk, végül is nekem mindegy, hogy Elitet, Azúrt vagy tyrantot ütök. Addig az egy hétig pedig kénytelen leszek Serpentseket ütni, ha jól emlékszem ők segítették nekik ebben a taktikában. Grats.


Serpents hogy jön ide? Amennyire emlékszem mindössze egyike volt annak az 5 szövetségnek, ahová a Tyrantosok szétszórodtak.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5.40
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1288. hozzászólás - 2009.02.14. 09:20:06
Sztem a TYRANT-t győzelme(i)-hez nem csak az a pár erős karakter kellett, akik készek voltak áldozatot hozni, hogy kilépjenek a szöviből, és a megfelelő időben visszajöjjenek és egész éjjel, hajnalban fent legyen, hogy megszerezzék a győzelmet a VERHETETLENNEK hitt szövetségek ellen, hanem meg kell említeni a maradék 25 végzetúr szerepét is, akik önzetlenül, maguk játékát és szórakozását feláldozva katakombákba húzodtak vissza, így segítve a csapatot a győzelemhez....minden elismerés nekik is, Grat hatalmas TYRANT!
A hozzászólást Eardog módosította 2009.02.14. 09:23:36-kor
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 6.85
kedvelt tagLiadasFérfi
Végzetúr mester
398 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1289. hozzászólás - 2009.02.14. 09:23:40 (Válasz CaveMaN #1286 hozzászólására.)
Idézet: CaveMaN - 2009.02.14. 09:17:31
Liadas, azt azért elmagyarázhatnád, hogy nyílt harcban a Tyrant miképp győzhetne ellenetek? Kb ugyanúgy, ahogy te beállsz mondjuk a jó öreg Holyfield ellen a ringbe...

Én éppenséggel ökölvívó edzésekre járok pár éve, de elismerem hogy a jó öreg Holyfield ellen esélyem sem lenne. De ha kihívna meccsre, akkor biztos nem lopóznék be éjszaka a házába és metszeném el a torkát.
Pontszám: 6.57
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1290. hozzászólás - 2009.02.14. 09:23:56
Nincs miért gratulálnunk, vannak játékbeli taktikák amely a rendszer hiányosságát használják ki. Az, hogy egy szövetségből különösebb büntetés nélkül ki-be lehet lépegetni, az egy ilyen taktika. Ezt azóta lehet megcsinálni, hogy a top szövetségek gyors lélekkút növekedése óta kedves Miklósunk visszavette a kútméret növekedést.
Ez nekem játékhibának tűnik s az ezt kihasználókat nincs mit dicsérni.
Remélem párszor visszakapjátok ezt a kisebb szövetségektől, addig is:
Sok Boldogságot Kívánok kedves békés Tyrant!
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 5.14
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1291. hozzászólás - 2009.02.14. 09:26:38 (Válasz Psych #1272 hozzászólására.)
Idézet: Psych - 2009.02.14. 08:23:36
Érdekes játékstílus. Kicsit sunyi és alattomos, de hát ez van. Egyénként már várom, hogy leteljen a békeszerződés vége, szerintem néhányszor (napi 15) benézek hozzájuk, végül is nekem mindegy, hogy Elitet, Azúrt vagy tyrantot ütök. Addig az egy hétig pedig kénytelen leszek Serpentseket ütni, ha jól emlékszem ők segítették nekik ebben a taktikában. Grats.


Tipikus....aki nem tud veszíteni, az az egész világon bosszút akar állni....de várunk szerettel:)
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 4.50
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1292. hozzászólás - 2009.02.14. 09:28:43 (Válasz Seligen #1290 hozzászólására.)
Idézet: Seligen - 2009.02.14. 09:23:56
Nincs miért gratulálnunk, vannak játékbeli taktikák amely a rendszer hiányosságát használják ki. Az, hogy egy szövetségből különösebb büntetés nélkül ki-be lehet lépegetni, az egy ilyen taktika. Ezt azóta lehet megcsinálni, hogy a top szövetségek gyors lélekkút növekedése óta kedves Miklósunk visszavette a kútméret növekedést.
Ez nekem játékhibának tűnik s az ezt kihasználókat nincs mit dicsérni.
Remélem párszor visszakapjátok ezt a kisebb szövetségektől, addig is:
Sok Boldogságot Kívánok kedves békés Tyrant!


Amúgy sztem is kéne valamit bevezetni, hogy ne lehessen kilépkedni a szöviből...pl, ha kilépsz, ne léphess vissza 1 hónapig...de ahogy már korábban valaki megjegyezte, nem lett volna fontos kilépni, mehett volna mindenki a katakombákba
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5.40
kedvelt tagPsychFérfi
Végzetúr mester
471 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1293. hozzászólás - 2009.02.14. 09:29:53 (Válasz CaveMaN #1287 hozzászólására.)
Ebben az esetben lennél olyan kedves és felsorolnád a többi szövetséget, aki segítette őket. Bevallom, nem figyeltem őket ennyire, nekem a SoD rémlett.
Arkhroth Croa'khyn - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 1.80
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1294. hozzászólás - 2009.02.14. 09:30:15
Tudjátok mire emlékeztet ez az egész itt és most?

Arra amikor a Gyógyír elverte az Elit Hordát. A nevek változtak, a módszer egy kicsit, de a reakciók, azok majdnem ugyanazok.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5.40
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1295. hozzászólás - 2009.02.14. 09:30:57 (Válasz Psych #1293 hozzászólására.)
Mert csak rám figyeltél De azért, hogy üssed őket veszettül, inkább nem sorolnám fel őket.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
kedvelt tagPsychFérfi
Végzetúr mester
471 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1296. hozzászólás - 2009.02.14. 09:34:20 (Válasz Eardog #1291 hozzászólására.)
Tudok veszíteni. Ha jól emlékszem még valami gratuláció félét is írtam a végére, úgyhogy nem tudom miről beszélsz. Egyébként én nem beszéltem az egész világról, csak a tettest és a tettestársakat szeretném egy kis büntetésben részesíteni. Egyébként a SoD valószínűleg észre sem fogja venni a változást, eddig is gyakori vendég voltam náluk
Arkhroth Croa'khyn - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 3.75
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1297. hozzászólás - 2009.02.14. 09:34:41
Mi az hogy kik segítettek? Nem értem, tudtommal mi nyertünk, és nem másik 100 szövi...miért kell másokat ide keverni, nem tudom....
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 3.50
közkedveltNudelusFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1298. hozzászólás - 2009.02.14. 09:35:09 (Válasz Psych #1293 hozzászólására.)
Nah a SoD nevében felszólalnék, hamár ilyen kedvesen bele lettünk vonva a játékba. Semmit nem tudtunk erről a taktikáról.. De most így utólag támogatunk volna az biztos. Nyugodtan verjétek le rajtunk, amit már reggel el is kezdtetek.. Talán nem mindig a másikban kellene keresni a hibát, s megtorolni azokon, akiknek bármi köze is lehetett hozzá. Szép taktika volt, s váratlan. Örülök,h részesei lehettünk, még ha sejtelmünk se volt róla.

MJ
Michel Jordan - Tyrant
Pontszám: 8.25
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1299. hozzászólás - 2009.02.14. 09:35:40 (Válasz Psych #1296 hozzászólására.)
Igazság szerint a SoD nem tudott semmiről Már azon kívül, hogy ideiglenesen befogadtak néhány Tyrantost.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 3.60
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1300. hozzászólás - 2009.02.14. 09:38:22 (Válasz Psych #1272 hozzászólására.)
Idézet: Psych - 2009.02.14. 08:23:36
Érdekes játékstílus. Kicsit sunyi és alattomos, de hát ez van. Egyénként már várom, hogy leteljen a békeszerződés vége, szerintem néhányszor (napi 15) benézek hozzájuk, végül is nekem mindegy, hogy Elitet, Azúrt vagy tyrantot ütök. Addig az egy hétig pedig kénytelen leszek Serpentseket ütni, ha jól emlékszem ők segítették nekik ebben a taktikában. Grats.


Annyit fűznék hozzá, hogy nem tudtunk semmit a tervükről, amúgy meg így is állandó látogatók vagytok Nálunk...

Lord
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője