Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi háborúk
kedvelt tagSzandra2222Nő
Végzetúr tehetség
135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2021. hozzászólás - 2009.05.24. 08:04:00
Sziasztok,

Boccs, hogy a nagyok nagy vitájába betolakodok, de tanitásra szorulok

Kicsi Szövetségem túl van a 2. háborúján. A háború 9 napja zajlott, amikor egyszer csak megjelent az események között, hogy kapiluláltatok a ....... szövetséggel szemben. Nálunk senki nem nyomott kapitulációt. A kérdés az, hogy a dupla győzelem nem csak 3 napon belül értendő? Lehet, hogy ezért jött létre automatikus kapituláció?
V1 - Fujiko
V2 - Hiju
V3 - Kéla
V5 - Cefka
Pontszám: 5
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2022. hozzászólás - 2009.05.24. 09:08:34
Szia!
Gondolom ez a szabály lépett érvénybe:

A háború legalább 1 hete zajlik, és az egyik félnek legalább 100-zal több győzelme van
Dorn
Pontszám: 5
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2023. hozzászólás - 2009.05.24. 09:12:38
Az autómatikus kapituláció a következőképpen működik:

1) minimum 50 összecsapás, ha 3 hétig nincs meg akkor döntetlen

Ha megvan az 50 portya,

-és minimum 3 napja van és dupla, akkor automatikus kapituláció ( nem 3 napon belül számít hanem három napon túl)
-ha minimum egyhete zajlik, és megvan egyik szövetségnek a 100-el több győzelme, akkor kattan be az auto kapitul. (ez a 100-as érték csökken a háború csarnokával, de nektek gondolom még nincs)
-ha minimum 2 hete zajlik a háború, és egyik szövinek 10-el több a győzelme, akkor van a kapituláció

Döntetlen tehát az alábbi esetekben fordulhat elő:

-3 hét alatt nem gyűlik össze 50 összecsapás
-3 hét után a két szövetség gyözelmei közt a különbség kevesebb mint 10
Pontszám: 5
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2024. hozzászólás - 2009.05.24. 09:15:07
Egy kis adalék a háborúnkhoz:

Állás: 114/139 elkelne egy kis szurkolói bíztatás

Eddig: 73K LE-vel többet visz az ellen a kútból

Én személy szerint értem, hogy álljunk ellen, de már az elején látszott nem tudunk nyerni,ezzel szemben eddig majd 200K lesz a bukta, akkor most volt értelme?
Azért ez egy kicsit gáz, ez a torony effekt engem zavar, mert így kicsit értelmét veszti az ellenállás!

Dorn voltam, aki alszik háború alatt is.
Dorn
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2025. hozzászólás - 2009.05.24. 09:17:55 (Válasz Hagya #2024 hozzászólására.)
Jó a tactika...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 3
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2026. hozzászólás - 2009.05.24. 09:20:29
Kár, hogy most véletlenül bent hagytam a vakítófényt, és kár, hogy,ha 20% fölé jövök, Dalen mindig szarrá ver, amúgy semmi gáz
A hozzászólást Hagya módosította 2009.05.24. 09:21:03-kor
Dorn
Pontszám: 5
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2027. hozzászólás - 2009.05.24. 09:28:00
HCS ellen két (most már kettő) módszerrel lehet védekezni.

a) béke csarnoka - kimaxolva felezi az alap LE- veszteséget, és most már a bónusz veszteséget is
b) háború csarnoka - a nyertes csatákkal ti is tudjátok csökkenteni a bónuszt, esetleg megfordítani

x) legyen nálatok LE, ma reggel 8 csatából 7616 LE-vel növeltem a bónuszt, mert senkinél nem volt semmi.

ui.: Amúgy HCS olcsóbb mint a PC, a BCS meg pláne.... de ti tudjátok, hogy mit akartok építeni...
Pontszám: 8.33
népszerűSikos PéterFérfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2028. hozzászólás - 2009.05.24. 09:41:16 (Válasz Zaccmester #2011 hozzászólására.)
Semmi Gond Kedves Zacc:) Sajna nem kellett volna mínusz 40% mennem de azt a pár száz Le-t megtarthatod:) Amúgy soha nem játszottam több karival ezt Miklós is tudja. De mindegy. Azért az érdekes hogy te mindig sír és rísz mint egy kisgyerek és csak annyit tudsz írni abbahagyom mama, abbahagyom:)
Pontszám: 8.33
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2029. hozzászólás - 2009.05.24. 09:53:46
Kezdődik...



(vagy inkább folytatódik. sajna...)
Hiéna-ZP

Pontszám: 7.50
kedvelt tagSzandra2222Nő
Végzetúr tehetség
135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2030. hozzászólás - 2009.05.24. 09:58:25 (Válasz Ajgatsz #2023 hozzászólására.)
Nagyon köszönöm. Igy sajnos érthető.
V1 - Fujiko
V2 - Hiju
V3 - Kéla
V5 - Cefka
Pontszám: 5
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2031. hozzászólás - 2009.05.24. 10:19:33 (Válasz Ajgatsz #2027 hozzászólására.)
Na látod HCS erre nem is gondoltam!
Nem akarom megint elkezdeni, de a PC szerintem azért volt van és lesz, mert a csapat nagy része úgy gondolja, hogy arrogánsan viselkedtek, és egy héttel ezelőtt diplomáciai kudarcok érték a társaságot, akkor dőlt el, hogy,ha egy hét múlva ismét jöttök, akkor minden eszközzel védekezni kell.
Nem tudom visszafordítható-e ez a dolog, sok múlik rajtatok is, vagy egy ideig a LE-t fogjuk egymásra pazarolni, TLO, és Valmont is értelmes felnőtt emberek, gondolom ti is azok vagytok, de láthatjátok hová fajulhat ez a dolog egy kis megértés nélkül.
Én mindent megértek, hogy a BCS miatt kitolódik a béke, nincs célpont, de gondolom be akarjátok hozni a Top 3 szövit, de nem szabadna minden áron.
Most már láthatjátok, hogy nem volt üres beszéd, hogy sokszor a szövi nem ér rá, most is kb. 8-10-en tartjuk a frontot, ahhoz képest nem is állunk rosszul.
Dorn
Pontszám: 5
népszerűOutragedFérfi
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2032. hozzászólás - 2009.05.24. 10:35:49
Lélekszipolyozok hagyományőrző egyházával vívtunk iszonyatosan brutális és mindkét részről többszöri taktika váltásoktól fordulatos meccset az elmúlt két hétben.
Bár ők voltak az agresszorok és eleinte igen nehezteltem rájuk emiatt, mivel elég rosszkor ért engem a háború, de annyira magával ragadó és szórakoztató háború kerekedett, ami valóban megmutatta számomra a játék minden szépségét. Asszem ilyen élményekért játszunk.
Részünkről valami elképesztő összefogás alakult ki, olyan egységesen tudtunk fellépni támadóink ellen ami még minket is meglepett (szerintem az ellenfelünket is ). Nagyon jó volt ilyen csapatban és hangulatban harcolni, mely feledtette az éjszakai fennmaradásokat a hajnali keléseket is.

Köszönöm a Szipolyosoknak az élményt, de legfőképpen a KLÁNOMnak!

Baráti Üdv, O.
Pontszám: 7.50
népszerűHídrobbantóFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2033. hozzászólás - 2009.05.24. 12:33:31
Köszi szépen:) Egy kis csemege a világ-események közül:
"Ma, 09:28 A Lélekszipolyozók Hagyományőrző Egyháza szövetség kapitulált a Zugivó Italbarátok szövetséggel szemben."

Minden elismerésem az ellenfélé, mert nagyon jól küzdöttek, ők is egy nagyon jó csapat. És érdekes módon egyáltalán nem anyáztak, egyszer sem. Csatlakozom Outraged-hez, nagyon jó, élvezetes, és tiszta harc volt.

Ezt ajánlom Roninnak is, hogy szépen, csendben küzdjenek, és úgy minden lehetségessé válik, még az is, hogy a Zugivók nyernek, a Lélekszipolyozókkal szemben...
V1: Hídrobbantó - Zugivó Italbarátok alapító
V2: Hídrobbantó - Új Generáció harcos
Pontszám: 5
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2034. hozzászólás - 2009.05.24. 12:34:59
vert már meg minket is nem egy szövetség. Taktikáztak, PPt vagy LÉt vesztettek, esetleg több tíz őskövet öltek bele. Lehet hogy két hétig fog tartani, de utána már tudják hogy képesek vagytok erre
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 3
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2035. hozzászólás - 2009.05.24. 12:41:02 (Válasz Sikos Péter #2028 hozzászólására.)
Állj, ki vagy? Amennyiben Kadera, akkor inkább maradj csendben, hiszem Miklós is tudja, na ja. Volt is sírás, amikor buktatok, Miklós meg bevette. Hiába na, az áldott jó szíve. Egyébként én piszok régen mondtam már, hogy abbahagyom, egész pontosan a kamra bevezetésekor. Lebeszéltek, sajna. Hülyeséget ne beszéljünk, elvtársak.

Edit: -40%-on? Akkor eléggé eltaktikáztad magad, illetve alábecsültél.
A hozzászólást Zaccmester módosította 2009.05.24. 12:47:54-kor
Pontszám: 5
népszerűSikos PéterFérfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2036. hozzászólás - 2009.05.24. 13:16:27 (Válasz Zaccmester #2035 hozzászólására.)
Nem becsültelek le én téged. De sajna le szoktam menni portyánál 40-50% mínuszig. Néha bukok ez benne van sajna:)
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2037. hozzászólás - 2009.05.24. 13:34:06 (Válasz Sikos Péter #2036 hozzászólására.)
Ez mindenkinek (izé, elvileg) benne van, nekem meg jó érzés volt, hogy legalább egy VM-es batytatás nem sikerült
Jut eszembe, mit keresel ott? Tanulni mentél, vagy mi?
Pontszám: 5
népszerűtlenYoghDemerFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2038. hozzászólás - 2009.05.24. 13:43:45 (Válasz LanMaffia #1996 hozzászólására.)
Na pont téged nem nagyon látlak a csatalistámban, de nyilván ezután szeretnéd pótolni. Hajrá. Ma is inkább fenntről kapom az "áldást". De semmi gond.
Pontszám: 2.33
népszerűSikos PéterFérfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2039. hozzászólás - 2009.05.24. 13:50:45 (Válasz Zaccmester #2037 hozzászólására.)
Tanulni:) Tudod Jó Pap Holtig Tanul. Sok Ismerős volt itt V2 ből:) Talán azért:)
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2040. hozzászólás - 2009.05.24. 13:54:53 (Válasz Sikos Péter #2039 hozzászólására.)
Sejtettem. Más magyarázat nekem sem jutott eszembe, hiszen Ti vagytok a Micsu "lelke".
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!