Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi háborúk
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
521. hozzászólás - 2008.11.06. 21:37:18
Hála a háborúnak kilépett a harmadik tagunk is. De az acélt is tűzben edzik. Veszteségeink ellenére csak erősebbek leszünk. Akik maradnak, azok igazi bajtársak lesznek. Meglehet, hogy lassan már csak fele annyian leszünk, mint az ellenség, de nem adjuk fel. Győzni fogunk!
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 3
népszerűWocsokFérfi
Végzetúr tehetség
145 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
522. hozzászólás - 2008.11.07. 16:39:56
Most látom, hogy az ELIT-nek negatív a lélekkútja. Ez ha jól tudom csak akkor lehet, ha megverték őket...
Kik voltak?
V1 - Black Panther - Moroflex
V2 - Wöcsök - Moroflex
V3 -
Pontszám: 5
fórumozóImbandiFérfi
Végzetúr
64 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
523. hozzászólás - 2008.11.07. 16:50:15 (Válasz Wocsok #522 hozzászólására.)
Idézet: Wocsok - 2008.11.07. 16:39:56
Most látom, hogy az ELIT-nek negatív a lélekkútja. Ez ha jól tudom csak akkor lehet, ha megverték őket...
Kik voltak?


nem kik hanem KI volt:
Ma, 11:37 Az ELIT HORDA szövetség kapitulált a Gyógyír szövetséggel szemben.
világ eseményekben te magad is láthatod...
Pontszám: 8.50
népszerűtlenVulkan11Férfi
Végzetúr tehetség
148 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
524. hozzászólás - 2008.11.07. 16:55:12 (Válasz Imbandi #523 hozzászólására.)
De azt nem értem hogy 1 egyszemélyes klán hogy győzte le őket?
Pontszám: 5
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
525. hozzászólás - 2008.11.07. 17:38:56 (Válasz Vulkan11 #524 hozzászólására.)
elég könnyen, hála a háború remekbeszabott rendszerének:)
Zoidberg - v1
Pontszám: 5
népszerűBatuFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
526. hozzászólás - 2008.11.07. 18:25:06 (Válasz Imbandi #523 hozzászólására.)
Szervezés kérdése. Ugyebár 20 tagból könnyebb kiválasztani valakit aki mindig verhető és a támadónak csak arra kell ügyelni, hogy a támadások után leveresse magát 15% alá, majd 1 óra múlva gyógyitallal felkel és ismét támad. Bármelyik szövetséget meg lehet igy csúnyán verni, ha Rambo legalább a tagok felénél jóval erősebb.
Pontszám: 5
népszerűWocsokFérfi
Végzetúr tehetség
145 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
527. hozzászólás - 2008.11.07. 18:34:39
Éljen Rambó!
V1 - Black Panther - Moroflex
V2 - Wöcsök - Moroflex
V3 -
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
528. hozzászólás - 2008.11.08. 19:11:33
Gratulálunk az Ammonium szövetségnek (tudom még tegnap volt, csak roppant aktív voltam ma világ1-en). Mi nem voltunk nagy kaland tudom, de szép volt skacok!

Rubintok

ui. Mondjuk a Moroflex után már egy kis nyugalomért imádkozom, mert kezdünk elfogyni... De bármilyen kihívásnak állunk elébe. Legfeljebb kikapunk.
A hozzászólást Byzon módosította 2008.11.08. 19:16:03-kor
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 7.50
kedvelt tagFanthomFérfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
529. hozzászólás - 2008.11.08. 21:21:42
Tisztelet dicso elenfeleim .Sajnos mi sorba megkaptuk a legnagyobbakat ,hogy visszaszerezuk azt amit a nagyok elvettek mi is folyamatosan háborúzunk.
Nekem nincsenek előítéleteim. Én mindenkit egyformán utálok.
Pontszám: 6.50
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
530. hozzászólás - 2008.11.08. 21:24:08 (Válasz Fanthom #529 hozzászólására.)
Aha, és te melyik szöviben vagy, hogy ezt a dicső ellenfelek is tudják majd?
Ok, visszaolvastam a régi hsz-eid, és abból azért levettem, hogy a Moroflexbe tartozol. Részemről nincs harag. Ilyen az élet.

ui. Akionnak üzenem, hogy KÖSZÖNÖM! Ezer éve nem röhögtem ilyen jót, mint az ő karakterlapján, a bemutatkozáson!
A hozzászólást Byzon módosította 2008.11.08. 21:35:44-kor
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 6
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
531. hozzászólás - 2008.11.08. 21:56:09
Köszönjük a Diamonds are Forevernek, hogy 12689 lélekenergiával hozzájárult lélekkutunk feltöltéséhez.
A Hajnalpajzs hálás tagsága.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 3
kedvelt tagFanthomFérfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
532. hozzászólás - 2008.11.09. 05:08:46
ui. Akionnak üzenem, hogy KÖSZÖNÖM! Ezer éve nem röhögtem ilyen jót, mint az ő karakterlapján, a bemutatkozáson!


Hát az ovén én is kifekudtem.
Nekem nincsenek előítéleteim. Én mindenkit egyformán utálok.
Pontszám: 5
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
533. hozzászólás - 2008.11.09. 16:21:17
Én valamiért úgy emlékeztem, hogyha egy szövetség lélekkútja negatívban van, akkor nem üzenhet hadat, de neki sem üzenhatnek hadat. Miután ma -4000 alatti lélekkúttöltöttségünk mellett megtámadott minket egy szövetség, gyorsan átnéztem a szabályzatot, és valóban csak az szerepelt benne, hogy az adott szövetség nem indíthat háborút. Ez miért van így? Azért, hogy akit a padlóraküldtek, az ott is maradjon? Vagy azért, hogy ne kapituláljanak gyorsan a szövetségek, hanem várják, meg míg egy kis időre pozitívban vannak, gyorsan küldjenek egy hadüzenetet, amivel majd újra pozitívra tudják rakni a kútjukat?
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
534. hozzászólás - 2008.11.09. 18:57:09 (Válasz Mormord #533 hozzászólására.)
Idézet: Mormord - 2008.11.09. 16:21:17
Én valamiért úgy emlékeztem, hogyha egy szövetség lélekkútja negatívban van, akkor nem üzenhet hadat, de neki sem üzenhatnek hadat. Miután ma -4000 alatti lélekkúttöltöttségünk mellett megtámadott minket egy szövetség, gyorsan átnéztem a szabályzatot, és valóban csak az szerepelt benne, hogy az adott szövetség nem indíthat háborút. Ez miért van így? Azért, hogy akit a padlóraküldtek, az ott is maradjon? Vagy azért, hogy ne kapituláljanak gyorsan a szövetségek, hanem várják, meg míg egy kis időre pozitívban vannak, gyorsan küldjenek egy hadüzenetet, amivel majd újra pozitívra tudják rakni a kútjukat?


Miklos itt forumon azt irta, hogy haduzenetet nem is kaphat negativ lelekkutas szovi. DE! Sztem az ellenorzes akkor van, amikor a tamado felnel kirjak a szavazast, akor amikor a szavaas lezarul mar nincs, ha a ketto kozott mentetek minuszba, akkor sztem megkapjatok a haduzenetet.
Pontszám: 5
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
535. hozzászólás - 2008.11.09. 19:13:04 (Válasz Kocos #534 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2008.11.09. 18:57:09
Idézet: Mormord - 2008.11.09. 16:21:17
Én valamiért úgy emlékeztem, hogyha egy szövetség lélekkútja negatívban van, akkor nem üzenhet hadat, de neki sem üzenhatnek hadat. Miután ma -4000 alatti lélekkúttöltöttségünk mellett megtámadott minket egy szövetség, gyorsan átnéztem a szabályzatot, és valóban csak az szerepelt benne, hogy az adott szövetség nem indíthat háborút. Ez miért van így? Azért, hogy akit a padlóraküldtek, az ott is maradjon? Vagy azért, hogy ne kapituláljanak gyorsan a szövetségek, hanem várják, meg míg egy kis időre pozitívban vannak, gyorsan küldjenek egy hadüzenetet, amivel majd újra pozitívra tudják rakni a kútjukat?


Miklos itt forumon azt irta, hogy haduzenetet nem is kaphat negativ lelekkutas szovi. DE! Sztem az ellenorzes akkor van, amikor a tamado felnel kirjak a szavazast, akor amikor a szavaas lezarul mar nincs, ha a ketto kozott mentetek minuszba, akkor sztem megkapjatok a haduzenetet.


Ötletes, és még elképzelhető is. De a játékleírásban ez szerepel:


Egy szövetség hadat üzenhet egy másiknak. Ha két szövetség háborúban áll, a tagjaik közötti csatáknál nincs lélekenergia csökkenés több támadás esetén (tehát nem lesz 80, 60, 40 és 20%-kos szorzó, mindig marad 100%), és gyakrabban lehet támadni ugyanannak a játékosnak (8 óra helyett 1 óránként). A győzelemnél a lélekenergia zsákmányt csökkentő épületek és szakértelmek ilyenkor nem működnek. Egy szövetség megadhatja magát (a szövetség főlapján, a kapituláció gomb megnyomásával, amelyről ilyenkor szavazás indul), ekkor a vesztes szövetség lélekkútjából a győztes kútjába töltődik át lélekenergia. A kút töltöttsége így negatívba is lemehet, és amíg nem lesz legalább nulla, nem kezdeményezhet újabb háborút. A kapituláció után automatikusan békeszerződés lép érvénybe. A hadüzenet eldöntéséről a szövetségnek szavazást kell tartania, de ezután az ellenfélnek nem kell "elfogadnia" a hadüzenetet, automatikusan megkezdődik a háború néhány óra múlva.


Persze lehet, hogy ez a leírás téved. Gondolom úgy is lesz, aki kipróbálja
Pontszám: 5
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
536. hozzászólás - 2008.11.09. 21:47:43
Mekkora hülyeség már ez a hadüzenősdi... 7en vagyunk a szövetségünkben,mindenki 10es szintű rajtam kivül. Az imént hadat üzent egy 17 fős átlag 12es szintű szövi... Esélyünk minimális. Miért nem szavazhat a megtámadott hogy felveszi-e a kesztyűt??? Ezzel a hülyeséggel csak a kis szövetségeket lehetetleníti el a rendszer.
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 3
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
537. hozzászólás - 2008.11.09. 21:55:02 (Válasz masterv #536 hozzászólására.)
Ezen a topszövetségeket kivéve mindenki átesik masterv. Ha ez vigasztal, nekünk eddig 5 háborúnk volt, amiből egyet nyertünk meg (igaz azt mi kezdtük). Ezt jobb ha megtanulod elfogadni, ilyen az élet. A gyengébb mindig ki lesz zsákmányolva.
Ja! És van lehetőség visszautasítani a hadakozást! Úgy hívják, kapituláció...
Bocs, de biztatni nem tudlak.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 4
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
538. hozzászólás - 2008.11.10. 19:15:55
Dakharion Titkos Szervezete elmehet... Na oda mehet... Még mindig 17 fővel támadják a mi kis 7 fős társulatunkat.Én 14 vagyok, 1fő 11 és 5 fő 10. szintű, míg náluk 1db 7es(katakombában) 2 db 9es, 2db 10es,5db 12es, 3db 13as,2 14es és 2 15ös van. Ehhez kell ám a bátorság! A viszonyokhoz képest csak 10 ponttal vezetnek eddig... Ehh...
A traviant is ezért az elcseszett "erősebb vagyok,nekem mindent lehet" hozzáállásért hagytam abba.Lehet hogy ezt is be kéne fejezni? Ez az egész harcrendszer szivatás a "kicsik" ellen. Most hatalmasat süllyedt a szememben a játék értéke...
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 5
népszerűtramenesFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
539. hozzászólás - 2008.11.10. 19:51:29 (Válasz masterv #538 hozzászólására.)
Tudom hogy ez nem nyugtat meg (a tehetetlenség pocsék érzés) de legalább valószínűleg a minimumot fogják rabolni.
Pontszám: 7.50
fórumozóSilverFérfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
540. hozzászólás - 2008.11.11. 08:57:08 (Válasz tramenes #539 hozzászólására.)
Teszünk róla, biztos lehetsz benne! Lehet a végére nagyon kikapunk, de jelenleg elég jól tartjuk magunkat!
Egyébként szerintem is elég tré ez a háborúsdi. Vihetnének bele valami rendszert, mert ez az erősebb kutya b....k hozzáállás nagy szívatás... Ha a portyázásnál nem üthetsz sokkal kisebbet, a háborúnál miért nem lehet egy hasonló szisztémát alkalmazni?
Pontszám: 8.75
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!